Autor Wątek: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!  (Przeczytany 2013 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kusznik

  • Gość
zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« dnia: 22 Czerwiec 2008, 18:32:30 »
Witam, chciałbym skierować do was szczególną prośbę związaną z g3. Otóż wczoraj (dzisiaj zresztą też) mój komp trochę szwankował, tzn. na pulpicie jak chciałem otworzyć Mozillę, gadu-gadu, czy gothica, nic się nie działo. Jednak nie za bardzo się tym przejąłem (a okropnie żałuję, że powinienem) i kombinowałem jak włączyć grę.
W tym celu zaglądałem do zawartości gothica 3 i wydaje mi się, że ono to spowodowało. W końcu kliknąłem prawym przyciskiem na ikonkę g3 i nacisnąłem "Uruchom jako", ok i wreszcie się włączyło. Tylko, po włączeniu wszystkie zapisy tak po prostu zniknęły, a inne ustawienia zostały przestawione na takie jak przed rozpoczęciem przygody z grą. Postawcie się na moim miejscu, wszystko, o co się staraliście w tej grze po prostu ZNIKNÊłO!
Błagam pokornie o pomoc, o ile coś takiego wam się zdarzyło, czego nie życzę nikomu, bo wielu osobom może totalnie zrujnować humor....
Wiecie jakkolwiek jak mogę przywrócić te zapisy? Jak by co, to na pliki w gothicu tylko otwierałem, ale nic tam nie zmieniałem i nic nie usuwałem.

Usilnie liczę na waszą pomoc, bo może ona być najgorszą rzeczą, jaka może się przytrafić fanowi tej gry!

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2008, 19:09:13 »
Ohh, naprawdę straszne, ja na twoim miejscu powiesiłbym się za klamkę od drzwi!!!
Sprawdź czy zapisy są w "Moje Dokumenty" jeśli nie to musisz zacząć grę od nowa.

Forum Tawerny Gothic

Odp: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Czerwiec 2008, 19:09:13 »

kusznik

  • Gość
Odp: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Czerwiec 2008, 20:57:37 »
Wiesz co, jak wchodzę w folder "Moje dokumenty" jest folder gothic3 i te zapisy wciąż tam są, np. "G3_World_01_0003.g3savdat". Ale mimo to włączając grę, wchodząc na "Wczytaj" owych zapisów tam nie ma! Możesz coś na to poradzić?

kusznik

  • Gość
Odp: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Czerwiec 2008, 21:26:15 »
właściwie to już nieważne Mantos. Odzyskałem już zapisy! Po prostu wszedłem na Moje Dokumenty, skopiowałem savy do foldera z grą i to uczucie zobaczenia swoich starych zapisów jest imponujący!!! Ale przysięgam ci, że wcześniej nic tam nie usuwałem, nie wiem co było tego przyczyną...
W każdym razie dzięki chociaż za odezwę!
Pozdro

Forum Tawerny Gothic

Odp: zaginione lub co gorsza SKASOWANE zapisy z gothica!
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Czerwiec 2008, 21:26:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top