Autor Wątek: Amulet Siły  (Przeczytany 5363 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Amulet Siły
« dnia: 21 Listopad 2006, 15:39:01 »
gdzie mogę kupic lub znaleśc amulet sily ?? Szukalem w Khorinis to nieznalazlem kupca który sprzedaje ów przedmiot. Moze zle szukałem ??  

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Amulet Siły
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 17:04:27 »
Ja również na niego nienatknąłem się, ale na pierścienie siły to owszem. Jeden znajdziesz nad jaskinią w której jest ork i wilk [niedaleko południowej bramy]. Polecam zainstalowanie NK, Engron będzie takowy amulet posiadał. A szukałeś w Górniczej Dolinie? ;]
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 17:05:08 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Amulet Siły
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopad 2006, 17:04:27 »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Amulet Siły
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopad 2006, 18:13:14 »
mam NK ale narazie przechodze normalnego gothic II bo NK jest nieco trudniejsza od zwyklego gothica :(, a pozatym slyszalem od kolegi ze jest bug zwiazany z amuletem (pierscieniem?) sily, ze jakos tam sie zaklada, a po zdjeciu sily nie odejmuje, a kolejne zalozenie dodaje sile, i w ten sposob mowil ze zdobyl ok. 13000 sily :D wiec wszystko kladl na jednego hita xD
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 18:14:14 wysłana przez KwaseK »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Amulet Siły
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopad 2006, 18:17:05 »
Cytat: KwaseK
mam NK ale narazie przechodze normalnego gothic II bo NK jest nieco trudniejsza od zwyklego gothica :(, a pozatym slyszalem od kolegi ze jest bug zwiazany z amuletem (pierscieniem?) sily, ze jakos tam sie zaklada, a po zdjeciu sily nie odejmuje, a kolejne zalozenie dodaje sile, i w ten sposob mowil ze zdobyl ok. 13000 sily :D wiec wszystko kladl na jednego hita xD

Tak, ale nie zawsze to działa. Musisz podczas gry wciśnąć C i później wpisać marvin. Teraz, po założeniu i zdjęciu jakiegoś amuletu co dodaje do statystyk pkt, one zostają na stałe dołożone. Aczkolwiek to nie działa u każdego, a poza tym, to nie fair i nie przystoi na fana Gothic'a  

Z wyrazami szacunku...

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Amulet Siły
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopad 2006, 18:25:27 »
heh wiem ale to tylko tak dla jaj :P, a poza tym znudziło mi się granie na kodach bo to psuje zabawne

@offtopic : dlaczego u mnie forum jest cale białe i w ogóle emoty nie działają ??
w ogóle u mnie nie ma szaty graficznej :/, dlaczego ?


Poprawiłem błędy. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 19:04:45 wysłana przez Arthas »

Offline Laress

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Amulet Siły
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopad 2006, 18:30:03 »
Amulet najlepiej kup sobie u Engrona :) o ile wcześniej  zdobyłeś dla niego 3 tabliczki .
poźniej pojdz za nim do jego chaty i w tedy sprzeda ci amulet    Oczywiście jeśli masz kase


Co do buga , gdyby nie on w życiu bym nie przeszedł gothica NK    niestety pochszanili z tymi umiejętnościami !   W G2 była katorga zdobywać mane jako mag . A w G2 Nk po prostu się nie dało grać magiem ognia ! Na szczęście w G3 to poprawili :)

5 punktów umiejętności - 20 many :) boskoo  i jeszcze mana sama sie ładuje !

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Amulet Siły
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopad 2006, 19:09:34 »
Dziwię się, że wśród swoich wypowiedzi nie wymieniliście innych miejsc położenia amuletu siły. Pierwsze miejsce to kufer w kanałach, w gildii złodziei. Chodzi mi o skrzynię, o której Jesper(to on ma klucz do tego pomieszczenia) wspomina, iż zamek do niej został stworzony przez mistrza zamków czy coś takiego. Mniejsza z tym, ważne, że ów artefakt się tam znajduje. Drugim miejscem są bagna w Górniczej Dolinie(IV Rozdział), jednak nie wiem dokładnie, gdzie znajduje się amulet.

Offline Jodelko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 0
Amulet Siły
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopad 2006, 20:59:59 »
W gd to ten artefakt jest pod drzewem (ofc na bagnie) w jednym z zakatków tzn gdzie sa skały i dalej nie pójdziemy. I mozna go mieć od 2 rozdziału (ja mialem :P) tlyko tzreba mieć pica xD. A w tej skrzyni amulet dostepny jest od 3 rozdziału.

PS: Ludzie on pytał o G2 wiec po ***j piszecie o NK? To nie ten temat nie ten czas ;] ;d.
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 21:34:32 wysłana przez Jodelko »

Forum Tawerny Gothic

Amulet Siły
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopad 2006, 20:59:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything