Autor Wątek: Górnicza dolina.  (Przeczytany 5327 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Górnicza dolina.
« dnia: 21 Czerwiec 2008, 08:25:32 »
Witam. Jestem nowy na tym forum (co widać), ale nie o to chodzi. Jestem w II rozdziale w GD, ale nie wiem jak mam dojść do grup paladynów i kopaczy. Wiem gdzie znajduje się Diego i Marcus, a także co trzeba zabić by nam podano informacje o ostatnim składzie rudy. Wiem to, ponieważ kiedyś grałem z kodami, ale teraz "nawróciłem się" Uśmiech, i już z nimi nie gram.
P.S. Nie wiecie gdzie w GD w II rozdziale można kupić miksturki szybkości i zwoje przemiany? Bo nie mam już żadnych, a bez tych przedmiotów sprawa się komplikuje.
P.S2 nie wiem czemu ktoś usunął tamten temat. piszę, że WIEM gdzie oni wszyscy są i co muszę zrobić z Fajethem. NIE wiem jak dostać się do ich, bo w GD nie można kupować mixturek szybkości i zwojów przemiany! Powiedzcie mi jak do nich dojść tak, żebym nie musiał po 20 razy wczytywać zapisków.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2008, 11:36:37 »
To zależy...nie walcz bo to bez sensu. Idź do taranu i zgodnie z mapką idź do paladynów.
Fajeth - musisz pogadać z Fajethem, aż zleci nam zabicie zębaczy. Idziemy do tego strażnika, i przyrzekamy mu zabrać go ze sobą a on na powie o przywódcy stada. Idziemy go zabic i wracamy do Fajetha. Wystarczy cały czas biec i się skradać - bardzo proste.
Mikstury kupisz jedynie w Khorinis... Jeśłi doszłeś do Fajetha, weź tego strażnika ze sobą i niech orkowie wezmą się za niego a ty zasuwaj do zamku xD
Mam nadzieje, ze pomogłem jak jakieś pytania to na priv lub GG

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Czerwiec 2008, 11:36:37 »

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Czerwiec 2008, 12:03:09 »
Pomogłeś, ale mi nie o to chodziło. Chodziło mi o to, żeby mi ktoś powiedział, jak bezpiecznie i bez wczytywania zapisków dojść to tych grup kopaczy/Diega/Marcosa. Nie mam ÂŻADNYCH mixturek na szybkość ani żadnych zwojów na przemiane.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Czerwiec 2008, 12:32:21 »
Mikstury kupisz od gościa który zajmuje się rozdzielaniem racji żywnościowych. Bez nich też można łatwo wydostać się z zamku.
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 12:32:52 wysłana przez Mantos »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Czerwiec 2008, 13:48:32 »
Teleportujesz się z zamku na przełęcz (runę na przełęcz znajdziesz za mostem, tu gdzie się wychodzi do Górniczej Doliny) i idziesz ścieżką w dół, aż dojdziesz do mostu. Po drodze napotkasz kilka zwykłych zębaczy i dwa smocze zębacze, ale nie powinieneś mieć problemów z ominięciem tych ostatnich. Przechodzisz przez most, skręcasz w prawo i dochodzisz do myślwych. Następnie przepłyń na drugi brzeg, gdzie są dwaj kopacze i stamtąd przepłyń w stronę starej kopalni. Porozmawiaj z Grimesem i udaj się w w stronę Marcosa. Nie bój się, bo po drodze nie napotkasz silnych przeciwników. Porozmawiaj z Marcosem, wejdź do pomieszczenia w jaskini, zabierz zwój przemiany w polną bestię i przejdź do Diega i Fajetha. Skoro masz zwój, orkowie nie sprawią ci problemu. Drugi zwój możesz znaleźdz tam, gdzie jest Jergan na początku: wejdź do wody, zanurkuj i przepłyń do jaskini, w której znajdziesz zwój smoczego zębacza. Możesz też po rozmowie z Marcosem teleportować się do zamku i zdać raport Garondowi, a później opuścić zamek i udać się na południe, skąd równierz dotrzesz do Fajetha i Diega i żadne zwoje niebędą ci wtedy potrzebne.

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Czerwiec 2008, 14:35:09 »
Dzięki Roben, ale ja nie mam teleportu na przełęcz :(, więc będzie mi trochę ciężej, bo ja nawet nie mogę wyjść z zamku, bo od razu jestem rozwalany przez orków :( :(.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Czerwiec 2008, 14:51:04 »
Biegnij ile sił w nogach, koniecznie slalomem, żeby Szamani nie chwycili cię :)
Orków nie ma dużo w GD xD Jedynie o\pod zamkiem trochę xD
Tam ci mapkę może, prześlę ci na priv xD

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Czerwiec 2008, 14:58:47 »
Zwab orków pod taran i ich bij do śmierci. Orkowie przy taranie nie będą cię atakować.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Czerwiec 2008, 15:02:38 »
Aby orkowie nic Ci nie zrobili to rób energiczne i szybkie ruchy myszką, jednocześnie biegnąc do przodu ten sposób jeszcze nigdy mnie nie zawiódł, runa do przełęczy znajduje się - gdy wchodzisz do GD kopalnią to skręć w lewo trzymając się ściany skalnej, wejdziesz na taki mały pagórek a obok będzie mostek, idziesz mostkiem, zabijasz dwie polne bestie i bierzesz runę teleportacji, jakbyś nie wiedział to runa do zamku znajduje się na wyższym piętrze w domu magów w zamku. 
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 15:03:23 wysłana przez Lord Kamil »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Czerwiec 2008, 15:08:09 »


Mapka mojego autorstwa xD W miarę bezbolesna trasa przejścia. Orkowie nie wejdą do wody, a jak juz wejdą to nie mogą cię uderzyć/zabić. Kazdej trasie odpowiada inny kolor jak co xD
Runa nie potrzebna bo teleportuje nas w całkiem inne miejsce :p

---->Porównanie - gdzie są kopalnie a gdzie przełęcz<-------
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 15:12:45 wysłana przez Byakugan »

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec 2008, 15:09:38 »
Dzięki bardzo mi pomogliście :). A co do Robena - czy jeżeli będę bił orków mieczem pod taranem to mnie nie będą bić? Czy mam walić tylko z łuku?
« Ostatnia zmiana: 21 Czerwiec 2008, 15:11:12 wysłana przez xanatos »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Czerwiec 2008, 15:30:58 »
Będą cię bić xD
Robenowi chodziło chyba oto byś strzelał z łuku, stojąc na taranie :)
Ale w II rozdziale ciężko dostać dobry łuk, bo z takim do 30 obrażeń nie warto strzelać, chyba że masz DUÂŻO czasu na grę xD
Miecz też musi być dobry, ponad 40 obr. koniecznie;] Dlatego moja opcja jest wygodniejsza xD

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Czerwiec 2008, 16:28:02 »
Nie sądzę by chodziło mu o łuki, gdy będziesz stał na taranie to orkowie nic Ci nie zrobią, a wtedy ty możesz je tłuc i tłuc aż wszystkie padną.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Czerwiec 2008, 16:31:03 »
Nieeeee...
Jak chcesz walić z miecza w orków, jeśłi oni nie mogę cię dosięgnąć?!
To nie jest życie, że możesz się schylić czy kucnął i ręką trzepnąć orka.
Zasada:
- Jeśli on cię nie może dosięgnąć, to ty także nie możesz - tak to jest w grach :)

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Czerwiec 2008, 19:22:28 »
Nieprawda Byakugan - Lord Kamil ma rację. Gdy zwabisz orków pod taran będzoesz mógł ich bić bez przeszkód nawet mieczem, a oni będą tylko stać w miejscu i krzyczeć w swoim języku. Tak więc xanatos - stojąc pod taranem nie musisz strzelać do orków z łuku, tylko spokojnie atakować w zwarciu. Tylko nie oddal się w ferworze walki za bardzo od taranu, bo wtedy orkowie zaatakują.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Czerwiec 2008, 19:27:25 »
Jezu, ja nie oszukuje (nie bawię sie bugami).
Tak mówi teoria i się tego trzymałem.
Xanatos - użyj mojej mapki i przejdziesz ten etap raz dwa xD
Jak masz jakieś pytania to pisz na priva - z chęcią pomogę ;)

Offline xanatos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lubie cole :) Gram w Gothica :D
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #16 dnia: 22 Czerwiec 2008, 08:41:21 »
Byakugan dzięki za pomoc. Mam jeszcze jedno pytanie : gdzie znajdę drugi zwój z przemianą w smoczego zębacza, bo mam już przemianę w polną bestię, i teraz do kogo mam iść? Do Fajetha czy do Diega?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Czerwiec 2008, 10:40:19 »
Napisałem ci już w swoim poście, że zwój smoczego zębacza znajdziesz tam, gdzie był na początku gry Jergan (czyli przy ścieżce, którą szedłeś, kiedy wszedłeś do Górniczej Doliny). Przechodzisz przez rzekę na ten odcinek, gdzie są dwa topielce za Jerganem. Przed topielcami jest pułka skalna, do której możesz się dostać, ale wejście do niej jest pod wodą, a więc nurkujesz, przepływasz tam i zabierasz zwój. Drugi zwój w smoczego zębacza niewiem gdzie jest. Natomiast co do Fajetha i Diega - możesz iść pierwsze do Fajetha, a później do Diega, lub na odwrót. Niema znaczenia w której kolejności do nich pójdziesz.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Czerwiec 2008, 21:13:53 »
Obojętnie choć ja zawsze chodze tak:
- Fajeth, Diego, Marcos - prosta droga (najszybsza chyba...)
Słuze pomocą :) A zwoju przemiany nie znalazłem sam, ale i bez tego szybko przeszłem :)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Górnicza dolina.
« Odpowiedź #18 dnia: 22 Czerwiec 2008, 21:13:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top