Autor Wątek: W którym obozie są najgorsi przestępcy?  (Przeczytany 23273 razy)

Description:

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #20 dnia: 31 Lipiec 2008, 12:50:37 »
Najgorsi przestępcy są oczywiście w SO chociaż w NO też jest paru łobozów

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Lipiec 2008, 15:03:02 »
Od tego zacznijmy że to jest KOLONIA KARNA w 99% to przestępcy w każdym obozie mogą być tacy sami przestępcy tylko o innych poglądach co ich rozdzieliło... Wszedzie może być taki wrzód (zoofil), morderca 12 osób lub nawet 1, może być taż złodziejaszek (Diego) lub jakiś nielegalny handlarz, alchemik próbujący opanować zmysły ludzi, gwałciciel lub jeszcze jakiś inny więc nie ma podziału... Wszędzie jest tak, że twoja grupa będzie cię bardziej popierała niż inna...

Forum Tawerny Gothic

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Lipiec 2008, 15:03:02 »

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Sierpień 2008, 11:29:28 »
Według mnie najgorsi przestępcy są w Nowym Obozie.Można to poznać odrazu kiedy próbujesz do tego obozu wejść.Dajmy na to takiego Lewusa który pobije cie za nie wykonanie drobnej usługi.W starym obozie tez nie ma aniołów , ale jest tam dużo cienii którzy chociaż troche szanują naszego bohatera.Za to w obozie na bagnie są ludzie którzy według mnie popełnili małe kradzieże.Są oni bardzo mili w stosunku do naszego bohatera.Według mnie obóz w którym są najgorsi bandyci to nowy obóz.

Offline Mati92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Adanosowi!
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Sierpień 2008, 11:56:32 »
No cóż biorąc pod uwagę zachowanie to najgorsi bandyci są w NO ale nigdY nie wiadomo kto za co został wrzucony

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Sierpień 2008, 20:01:03 »
No cała kolonia to bandyci. Najwięksi jednak są w SO , NO i ci niezrzeszeni. W NO nawet cię nie dopuszczą. Więc trudno z nimi.

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Sierpień 2008, 14:58:10 »
Najgorsi przestępcy według mnie to są najemnicy: dlatego że kradną ze starego obozu ( i to mi się w nich podoba ;D ), prawie wszyscy to kieszonkowcy i złodzieje ( nie licze większości najemników i magów wody ).

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Październik 2008, 19:51:14 »
Nie można tego do końca stwierdzić. W każdym trafi się jakaś "Czarna owca". W Starym Obozie ktoś wymordował jednej nocy wielu ludzi. Za to w Nowym są fałszerze i złodzieje. Zaś w Bractwie same obiboki i palacze ziela. Cała Kolonia to bandyci, i nie ważne co kto zrobił jest łotrem (może prócz Horacego i osadników).

McSloniu

  • Gość
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Październik 2008, 09:25:03 »
W Starym Obozie są jakie takie prawa, a czy są uczciwe to już inna historia...;).
Natomiast w Nowym tylko najemnicy, no i magowie są bezpieczni. Choć nie dokonca. Jeśli chodzi o sektę to też mają strażników świątynnych. Ale Stary Obóz ma dużo więcej.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Październik 2008, 21:14:22 »
Według mnie problem tkwi w dowódcach. Pomyślmy co by było, gdyby Lee nie miał nic do gadania w NO. Jedni najemnicy by siedzieli spokojnie, a drudzy wyrżnęli pół kolonii. Tak samo w SO. Gomez rządzi, jak rządzi ale większość się go boi i nie kwestionuje jego rozkazów. A Y'Berion czy Cor Angar? Bez nich fanatycy śniącego pod jarani bagiennym zielem załatwiliby większość ludzi w Górniczej dolinie.
Myślę, że największe zbiry mieszkają w NO. Ryżowy książę czy Lewus są tego najlepszymi przykładami.

Offline Szeregowiec Kabanos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: -78
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jeśli mnie widziałeś to NIC juz cię nie zdziwi
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Listopad 2008, 16:15:59 »
Według mnie najgorsi przestepcy są w Starym Obozie, pełno tam patałachów i takich tam a o magnatach już nie wspomnę. Ogólnie SO to najgorsze łachudry, jest ich tam nawet więcej niż w NO, a Sekta jest pozornie spokojna ale pozory mogą mylić ;)

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Listopad 2008, 17:46:11 »
Cytuj
Według mnie najgorsi przestepcy są w Starym Obozie, pełno tam patałachów i takich tam a o magnatach już nie wspomnę. Ogólnie SO to najgorsze łachudry, jest ich tam nawet więcej niż w NO, a Sekta jest pozornie spokojna ale pozory mogą mylić Mrugnięcie

Co do SO się nie zgodzę jedynie strażnicy tam robią krzywdę innym ale przynajmniej w obozie panuje spokój i przyjemna atmosfera. Pokaż mi kto w Sekcie robi problemy?? I na końcu jest NO ... od samego wejścia już Lewus się pluje itd itp.

Paweł I

  • Gość
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Listopad 2008, 21:58:50 »
Do Koloni Karnej wrzucają tylko morderców,gwałcicieli,złodziei lub jeszcze jakiś innych.I w każdej koloni znajdzie się taka osoba.Oprócz Magów Wody,Magów Ognia,Lee i niektórych ludzi którzy nie zapłacili podatku bo ich majątek został zniszczony przez wojnę z orkami.
Najbezpieczniej jest w Starym Obozie bo silną ręką sprawuje władze Gomez i każdy się go boi.A w Nowym Obozie władza podzieliła się na pół jedni wybrali Laresa a drudzy Lee.A co do Bractwa to oni modlą się i sprzedają bagienne ziele.

Offline Zbuntowany Paladyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 0
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Styczeń 2009, 07:35:40 »
Według mnie najgorsi przestępcy są w NO. Dlatego bo każdy szkodnik to złodziej i napada na konwoje SO. Lewus jest niebezpieczny bo ci każe nosić wodę dla zbieraczy a jeśli nie będziesz roznosił yo cię pobije.

Oktawian August

  • Gość
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Styczeń 2009, 15:27:35 »
Dla mnie najgorsi przestępcy są w Nowym Obozie dlatego że każdy szkodnik to złodziej i napadają na karawany ze Starego Obozu.Zmuszają Szkodnicy innych ludzi do robienia tego co sami nie chcą robić.

Offline Rhobar XXIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Styczeń 2009, 19:39:01 »
No oczywiście, że NO(mój wielki powrót na tawerne gothic) przecież Lee zakazuje najemnikom mordowac i grabic. Co by było gdyby nie szkodniki tylko Najemnicy zaczęli atakowac na konwoje???? Poza tym Najemnicy umiejądobrze walczyc, a gdzieś się tego nauczyli bo chyba wszyscy nie ucząsie w koloni karnej tylko kilku u Corda. A skąd Cord się nauczył walczyc??? Może dlatego, że jak twierdza niektórzy ukradł 5 złotych. Niesądze. Potwierdzeniem teori, że to NO są: Lewus, Ryżowy książe i Krzykacz. Po za tym gdzie by szedł morderca jakby się dowiedział, że  ma 3 obozy do wyboru.

SO-gdzie panuje prawo i strażnicy pilnują ludzi
Sekta-Gdzie miałby się nawracac pod pilnym okiem Strażników ÂŚwiątynnych
czy
NO- Gdzie niepanuje żadne prawo, można robic wszystko(z drobnymi wyjątkami) i jak się kogoś zamorduje lub pobije to nie rzucie się na ciebie 30 osób z mieczami

No pomyślcie.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Styczeń 2009, 20:04:15 »
Cóż,według mnie najgorsi przestępcy i łapserdaki są w SO.To idzie tak
Gomez zapewne każe magnatom żeby oni Powiedzieli strażnikom że mają wymuszać kasę od kopaczy a jesli nie to wynajmuja jakichs pierwszych lepszych kopaczy (np. Grim) i wciąga cię w jakąś tandetną historyjke i prosi żebyś tam poszedł a gdy idziesz to cie skopią i zapewne gdy już na ziemi lezysz gadaja ze nastepnym razem masz placic a gdy idziesz z morda do straznika ten mowi ze nic o tym nie wiec wiec moim skromnym zdaniem najgorsi sa w SO same łapserdaki,wymuszacze,mordercy,złodzieje i inne typy spod ciemnej gwiazdy.W NO tez sa łajdaki ale z pewnoscia jest ich mniej niz w SO.OB.No wlasnie co z obozem bractwa,wydaje mi sie ze niektorzy zostali wrobieni w cos a niekorzy zakladali nielegalne wytwornie ziela i za to zostali wpkakowali do koloni  :lol: podsumujmy wszystkie szumowiny z 3 obozow
SO:Bloodwyn,Fletcher,Gomez,Herek,Grim,Kruk,Thorus
NO:Ryżowy książę,Krzykacz,Lewus
OB:według mnie nikt
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2009, 21:20:08 wysłana przez Magnum »

Offline Jane Doe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nie będzie pomysłu - nie będzie tekstu. Ot co!
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Styczeń 2009, 23:59:12 »
Moim zdaniem to będzie SO. Pełno tam szumowin, którym zależało tylko na szybkim zysku (Bloodwyn, Szakal itp.), a jak im się nie spodobasz, to do widzenia. W NO też było kilka czarnych owiec, np. taki Krzykacz, Lewus albo Ryżowy Książę, ale porównajcie sobie Krzykacza i takiego Hereka, który mówi, że zabił 12 osób dla jaj. Jak dla mnie, to do NO szedł każdy, kto miał króla w głebokim poważaniu, a najczęściej dlatego, że zesłał ich tam niesłusznie. Weźmy takiego Torlofa. Zwalili go za Barierę, bo im się nie podobało, że był przeciwko kapitanowi czy tam królowi (już nie pamiętam xD). Reszta to może bogu ducha winne ćpuny albo złodziejaszki, ale bez przesady, żeby aż mordercy?

Cytuj

Do Koloni Karnej wrzucają tylko morderców,gwałcicieli,złodziei lub jeszcze jakiś innych
To już wiemy. Wiemy też, że wrzucali tam całkiem niewinnych ludzi, którzy niekoniecznie nie płacili czynszu, ale np. takich, którzy nie podobali się wpływowym ludziom, lub takich którzy wiedzieli za dużo. Przykład? Diego. Zagraj jeszcze raz w G2.

Cytuj

Najbezpieczniej jest w Starym Obozie bo silną ręką sprawuje władze Gomez i każdy się go boi.A w Nowym Obozie władza podzieliła się na pół jedni wybrali Laresa a drudzy Lee.A co do Bractwa to oni modlą się i sprzedają bagienne ziele.

Ameryki tym nie odkryłeś...

Cytuj
Po za tym gdzie by szedł morderca jakby się dowiedział, że  ma 3 obozy do wyboru.

SO-gdzie panuje prawo i strażnicy pilnują ludzi

Pamiętaj, że jeśli zapłacisz takiemu strażnikowi, to będzie mu obojętne, czy kogoś mordujesz czy nie.

A jeszcze tak od siebie: Kto w NO prosi, żeby iść z nim po jakiś amulet, a potem zabija? Kto w NO prosi o kasę, a jak nie zapłacisz nasyła na ciebie jakiegoś chłystka? Nikt. SO to ostoja dla wszelakich że się tak wyrażę lumpów, meneli (masło maślane :D) i innych szumowin, a o OB to nawet nie ma co gadać, oni są zawsze tak naćpani, że sprawiają wrażenie łagodnych jak baranki xD

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #37 dnia: 28 Styczeń 2009, 13:46:18 »
Najwięsi przestępcy to SO. To oni wywołali bunt. To oni pozabijali ludzi króla. Cwaniaki. W NO to luz ludzie. Może jest tam kilku takich co lubią dac komuś w łeb, np. Lewus, Butch, Gorn. Niezapominajmy, że to NO napada na konwoje SO i zabija strazników. 55% - SO, 35% - NO, 10% - Sekta.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #38 dnia: 18 Luty 2009, 17:12:28 »
Zdecydowanie stary oboz. Wszyscy tam klną, leja slabszych itd. Choc w nowym obozie tez jest duzo szumowin(patrz->Ryzowy ksiaze).

Offline Kolya

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Luty 2009, 22:03:55 »
najwięcej przestępców tak naprawdę jest w obozie bandyckim na północy w górach. nie można się nawet do nich dołączyć jak tylko do nich podchodzisz od razu rzucają się na ciebie. Są to głównie "żywe odpady" którym nie udało się dołączyć do żadnego innego obozu więc utwożyli swój na północy

Forum Tawerny Gothic

Odp: W którym obozie są najgorsi przestępcy?
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Luty 2009, 22:03:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything