Autor Wątek: Czy słuszny wybór składu zarządu?  (Przeczytany 19331 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #60 dnia: 26 Maj 2008, 22:44:53 »
Zły Zhai nie miał okazji żeby pokazać, że jest normalny, bo był zdenerwowany, zaskoczony i zaatakowany, za co jeszcze raz przeproszę.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #61 dnia: 26 Maj 2008, 22:45:29 »
Cytuj
Jako moderator ma wręcz obowiązek karać łamanie regulaminu, czy to warnem, czy też upomnieniem, każdego, czy to katolika czy też nie.
ÂŁamanie regulaminu powinno być karane? Owszem, jednak warn nie jest od razy wyjściem. Warn jest ostatecznością. Przede wszystkim powinno się upominać łamiących, tłumaczyć co zrobili źle oraz starać się żeby tego więcej nie popełnili. Surowość i dawanie warnów niczego nie załatwi.

Cytuj
To jak się zachowuje... to jego problem wewnętrzny, osobisty, ważne dla was powinno być to jak wypełnia swoją funkcję moderatora, a nie jaki on jest...
Nie zgodzę się. :] Zachowanie moderatora jest bardzo ważne. Szczerze mówiąc jest na równi z tym jak wykonuje swoją pracę. Osoba, która została modem powinna być cierpliwa, opanowana, stanowcza jeśli trzeba, oraz powinna umieć wytłumaczyć kulturalnie osobom łamiącym zasady co robią źle oraz jak powinni się zachowywać. Taki przykład, po co komu mod, który pracuje dobrze, a wyzywa wszystkich jak leci?

Cytuj
przyznaję, że metoda zastraszania to nie najlepszy wybór... chyba przeciwnie, jeden z gorszych.
Brawo za te słowa. ;)


Pozdrawiam, Crisis.

Forum Tawerny Gothic

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #61 dnia: 26 Maj 2008, 22:45:29 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #62 dnia: 26 Maj 2008, 22:46:30 »
Cytuj
Tyle, że jego słowa pokazują jego wywyższanie się nad innymi :/
IsentoR, zrób coś i nie siedź na zasranym swoim tyłku tylko wkrocz do tematu i wyjaśnij wszystko !
Mam nadzieje, że sprawa się wyjaśni ale jestem przeciw temu by Zhai był dalej modem.
Nie dorósł jeszcze do tego !!
Naprawdę przepraszam za offtop, ale mam tego dość' rozumiem że jesteś zrozpaczony bo nie zostałeś wybrany, ale trudno, pogódź się z tym i zamknij wreszcie

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #63 dnia: 26 Maj 2008, 22:47:37 »
Cytuj
Zły Zhai nie miał okazji żeby pokazać, że jest normalny, bo był zdenerwowany, zaskoczony i zaatakowany, za co jeszcze raz przeproszę.

Pozwolę sobie jeszcze na jedną prowokacje, w tej rozmowie też nie pokazał za bardzo że jest normalny :). po za tym Crisis już wszystko ujął w swoim poście. Koniec tematu.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #64 dnia: 26 Maj 2008, 22:48:18 »
koniec mody na złego zhaia - koniec problemu.. tylko że wcześniej Zhai musi się skończyć zły Zhai żeby się skończyła moda. Wykres powinien wyglądać tak:

end of bad Zhai - end of moda na bad Zhai - end of problems - jest Zhaiebiście

skoro mówisz, że metoda była zła, to się z nami zgadzasz, skoro się zgadzasz, to chyba nie oczekujesz, że nagle zaczniemy cię wielbić, najpierw musi być zmiana koffany.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #65 dnia: 26 Maj 2008, 22:48:43 »
To i ja trochę offtop, Pan ten otrzymał ostrzeżenie słowne, za "i nie siedź na zasranym swoim tyłku" otóż uprzejmie poinformowałem naszego kolegę, iż tak się nie zwraca na forum i poprosiłem o zastanowienie się jaki cel ma jego wypowiedź... trochę za słodko, ale może być. Co sądzicie?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #66 dnia: 26 Maj 2008, 22:50:23 »
dla mnie bomba ;]

Forneas

  • Gość
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #67 dnia: 26 Maj 2008, 22:51:29 »
Cytuj
Jako moderator ma wręcz obowiązek karać łamanie regulaminu, czy to warnem, czy też upomnieniem, każdego, czy to katolika czy też nie.

jak powiedziałem, powinien sypać warnami gdy osoba na to zasługuje, powinien upominać gdy jest to na tyle łagodne przewinienie.

Cytuj
Cytuj
To jak się zachowuje... to jego problem wewnętrzny, osobisty, ważne dla was powinno być to jak wypełnia swoją funkcję moderatora, a nie jaki on jest...

Nie zgodzę się. :] Zachowanie moderatora jest bardzo ważne. Szczerze mówiąc jest na równi z tym jak wykonuje swoją pracę. Osoba, która została modem powinna być cierpliwa, opanowana, stanowcza jeśli trzeba, oraz powinna umieć wytłumaczyć kulturalnie osobom łamiącym zasady co robią źle oraz jak powinni się zachowywać. Taki przykład, po co komu mod, który pracuje dobrze, a wyzywa wszystkich jak leci?

Cóż, żaden moderator nie będzie wyzywał jak leci ze względu na to ze sam dostał by za to błyskawicznie niemalże warna i zapewne zrzucenie z posadki, w końcu jak ktoś kto ma za złe karać a za dobre nagradzać może tak łamać regulamin,  że samemu zasługuje na warna, lecz z tego co wiem to też tutaj nikogo nie wyzywał, tak sądzę.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #68 dnia: 26 Maj 2008, 22:51:37 »
To żeby nie było za słodko, jak chcecie żebym tak robił to ok, ale takie głaskanie to nic nie warte, nie, straszenie tez jest nic nie warte...

Cytuj
jest Zhaiebiście
Wiesz, że nawet się tym zaraziłem ( patrz mój profil ) :D, komentarze.

PS Idę spać... zły Zhai jest mocno chory, na zapalenie płuc, więc jest na lekach, które go wykańczają fizycznie, dobranoc... prześpię się z tymi uwagami, coś jeszcze napisze na podsumowania jutro rano

Tymczasem Zhai żegna was i życzy dobrej nocy.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:55:06 wysłana przez Zhai »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #69 dnia: 26 Maj 2008, 22:54:42 »
Forneas, zostałem nazwany ja i reszta mnie popierających per "chłystki", ale puszczam to w niepamięć.

Zhai, skoro głaskanie nie daje efektu to wtedy warnem go. Już kumasz?

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #70 dnia: 26 Maj 2008, 22:55:14 »
Cytuj
koniec mody na złego zhaia - koniec problemu.. tylko że wcześniej Zhai musi się skończyć zły Zhai żeby się skończyła moda. Wykres powinien wyglądać tak:

end of bad Zhai - end of moda na bad Zhai - end of problems - jest Zhaiebiście

skoro mówisz, że metoda była zła, to się z nami zgadzasz, skoro się zgadzasz, to chyba nie oczekujesz, że nagle zaczniemy cię wielbić, najpierw musi być zmiana koffany.
Zgodzę się całkowicie. ;)

Cytuj
To i ja trochę offtop, Pan ten otrzymał ostrzeżenie słowne, za "i nie siedź na zasranym swoim tyłku" otóż uprzejmie poinformowałem naszego kolegę, iż tak się nie zwraca na forum i poprosiłem o zastanowienie się jaki cel ma jego wypowiedź... trochę za słodko, ale może być. Co sądzicie?
Tak powinno być mniej więcej. Jednak zwróć na coś uwagę. Nie powinieneś być ostry, to już dobrze, że nie byłeś ostry. Jednak nie bądź także za bardzo miły, bo użytkownicy zaczną Cię olewać, bo będą sądzić, że po prostu nie masz jaj żeby skarcić. ;p Popadłbyś z jednej skrajności w druga. Powinieneś być po środku tego. Kulturalnie i miło, acz stanowczo i pokazać, że dalsze takie zachowanie będzie karane. Ja tak robiłem i działało. :]


Pozdrawiam, Crisis.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 22:57:17 wysłana przez Crisis »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #71 dnia: 26 Maj 2008, 23:01:08 »
Cytat: Glorfindel
Tyle, że jego słowa pokazują jego wywyższanie się nad innymi :/
IsentoR, zrób coś i nie siedź na zasranym swoim tyłku tylko wkrocz do tematu i wyjaśnij wszystko !
Mam nadzieje, że sprawa się wyjaśni ale jestem przeciw temu by Zhai był dalej modem.
Nie dorósł jeszcze do tego !!
Pisałem nad czym obecnie pracuje więc daruj sobie takie teksty. Jesteś ostatnią osobą, która może cokolwiek pisać o mojej pracy. Strzelasz focha i obrażasz mnie, gdzie tylko możesz bo nie dostałeś moda. Dziecko uspokój się. To ty pokazujesz, że do czegoś tutaj nie dorosłeś. To nie jest temat do twoich prywatnych kłótni i zaczepek.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 23:06:02 wysłana przez IsentoR »

Offline Owca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Baaaaaa means nooooo!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #72 dnia: 26 Maj 2008, 23:01:39 »
Hej, w końcu temat jest ogólny. Co sądzicie w takim razie o reszcie "zarządu"? ;-D O ile w ogóle sądzicie, bo ze mną może być taki małos problemos ;-).

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #73 dnia: 26 Maj 2008, 23:08:17 »
IsentoR usprawiedliwiony :) niech pracuje :P

O Owcy to nie wiele wiem, Isentopr ma swoje uchybienia, ale genralnie odwala kawał dobrej roboty, Respev siedzi w cieniu, nie udziela się na forum za barz ale wiem jaki ciężki kawałek chleba mu przypada. Altka koffam a Serail to też nie wiem co to za persona :) No a do BeeFa powoli nabieram szacunku :)

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #74 dnia: 26 Maj 2008, 23:16:57 »
To może ja także parę słów. ;p
Do IsentoR'a mam wiele zastrzeżeń jako osoby, ale to pozostawię. ;] Jako admin jest ok i do tego jak pracuje nie mam większych zastrzeżeń. Repsev zna się na swoim fachu i wierzę, że odwala kawał dobrej roboty. Cieszy mnie także to, że stara się pozostać w cieniu. ;] Zhai'a pominę, już w tym temacie powiedziałem wiele. Altair to dobry człek, tak jak VwB pewnie robi swoją robotę sumiennie. Serail, nie wiem kto to, więc pozostawię. Owcy nie znam, ale wydaje mi się dobrym modem i jak na razie zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Boba Fett, mój koleżka na koniec. ;] Wszyscy wiedzą co o nim sądzę. Powiem jednak, że moim zdanie razem z Arthasem i Trivetem jest najlepszym modem jakiego miała Tawerna Gothic. Odwala kawał dobrej roboty. Cieszę się, że to on po mnie dostał Lorda. Jest super człowiekiem, który sporo zrobił dla serwisu. Należy mu się szacunek i to wielki. Zrobił i pewnie jeszcze zrobi dużo dla strony. Naprawdę osoba znająca się na moderowaniu, według mnie nowi modzi powinni brać z niego przykład. ;]


Co do Glorfindela, zgadzam się z IsentoR'em i resztą. ;]


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #75 dnia: 26 Maj 2008, 23:19:47 »
Dobra owieczki powiedzcie sobie dobranoc bo zaraz będę forum konwertował. Wypowiecie się na nowym forum no i posapiecie, że zmiany są złe etc. jak to zazwyczaj bywa.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #76 dnia: 27 Maj 2008, 00:41:34 »
No i tradycyjnie jebne swoje trzy grosze, a co mi tam, najwyżej dostane bana na temat też tradycyjnie :P

Wiele już widziałem na tym forum, i wielu już tutaj ludzi zostało zbanowanych. Zhai, ładnie wpadłeś poprzez tą rozmowę, i śmieszy mnie w niej tylko to:

Cytuj
Zhai 8:28:19
powiedz to swoim kolegom katolikom
Zhai 8:28:33
że ze mną wygrać się nie da
Zhai 8:28:50
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
Ja3 8:28:58

Otóż zdziwisz się, ponieważ kiedyś miałem do czynienia z jeszcze większym skurwielem niż ty. W sumie było ich kilku, inteligentnych głupców. Reinmar, Rajca i wielu innych o których się dziś nie pamięta. W sumie to mam w dupie ich pamięć. O tak. Ale to byli ludzie twojego pokroju i można powiedzieć że i twoich poglądów. Pójście ich drogą byłoby błędem kończącym się łącznie z banem.
Nie ważne z jakiej przyczyny, to by była kwestia czasu. Kto wojuje mieczem, od miecza ginie. To tylko takie moje słowa refleksji które albo przyjmiesz albo oblejesz ciepłym moczem. Ja osobiście do ciebie nigdy nic nie miałem, tylko denerwuje mnie twoje podejście do użytkownika i jego poglądów a w szczególności katolików. I kozakiem nie jesteś, tak ci się tylko wydaje przyjacielu. Za dobrze znam Isentora, i uwierz, z nim nie ma żartów. Nawet najbardziej ważne osoby na TG dawnych czasów miały zapewnione bany z różnych naprawde powodów bądź wyrzucenia ze stanowisk. Tak naprawdę, jesteś zwykłym pionkiem z zielonym kolorem i kilkoma uprawnieniami. Nic więcej, nic mniej.


Cytuj
end of bad Zhai - end of moda na bad Zhai - end of problems - jest Zhaiebiście

Bela - own3d xD
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2008, 11:50:07 wysłana przez Arkhan »

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #77 dnia: 27 Maj 2008, 16:09:54 »
ÂŻałuję, że powiedziałem żebyś ruszył ten "tyłek" bo teraz przyszłeś żeby zrobić zamęt.
Co do mojej nienawiści to już wspomniałem że chodzi o sygnaturę a nie o moda, mówisz, że byłem brany pod uwagę?!
Nie dawno mówiłeś że nie miałem żadnych szans, więc teraz się nie popisuj!!
Nie wiem czemu ta rozmowa się dalej ciągnie :/

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #78 dnia: 27 Maj 2008, 16:49:07 »
No i tradycyjnie jebne swoje trzy grosze, a co mi tam, najwyżej dostane bana na temat też tradycyjnie :P

Wiele już widziałem na tym forum, i wielu już tutaj ludzi zostało zbanowanych. Zhai, ładnie wpadłeś poprzez tą rozmowę, i śmieszy mnie w niej tylko to:

Cytuj
Zhai 8:28:19
powiedz to swoim kolegom katolikom
Zhai 8:28:33
że ze mną wygrać się nie da
Zhai 8:28:50
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
Ja3 8:28:58

Otóż zdziwisz się, ponieważ kiedyś miałem do czynienia z jeszcze większym skurwielem niż ty. W sumie było ich kilku, inteligentnych głupców. Reinmar, Rajca i wielu innych o których się dziś nie pamięta. W sumie to mam w dupie ich pamięć. O tak. Ale to byli ludzie twojego pokroju i można powiedzieć że i twoich poglądów. Pójście ich drogą byłoby błędem kończącym się łącznie z banem.
Nie ważne z jakiej przyczyny, to by była kwestia czasu. Kto wojuje mieczem, od miecza ginie. To tylko takie moje słowa refleksji które albo przyjmiesz albo oblejesz ciepłym moczem. Ja osobiście do ciebie nigdy nic nie miałem, tylko denerwuje mnie twoje podejście do użytkownika i jego poglądów a w szczególności katolików. I kozakiem nie jesteś, tak ci się tylko wydaje przyjacielu. Za dobrze znam Isentora, i uwierz, z nim nie ma żartów. Nawet najbardziej ważne osoby na TG dawnych czasów miały zapewnione bany z różnych naprawde powodów bądź wyrzucenia ze stanowisk. Tak naprawdę, jesteś zwykłym pionkiem z zielonym kolorem i kilkoma uprawnieniami. Nic więcej, nic mniej.


Cytuj
end of bad Zhai - end of moda na bad Zhai - end of problems - jest Zhaiebiście

Bela - own3d xD
Rozmowę tłukłem wiele razy, natomiast Ty Arkhanie nie powinieneś ingerować w relację moje i Iska, współpraca idzie bez problemów, rozumiemy się, dotyczy to całego zarządu... raczej xP.

Cytuj
No i tradycyjnie jebne swoje trzy grosze, a co mi tam, najwyżej dostane bana na temat też tradycyjnie
Bana dostałeś za wugli, tutaj też możesz bo i te tu są, tylko po co to... mi to satysfakcji nie sprawia.


No ale na koniec kilka refleksji z tego tematu...

- ÂŹle postąpiłem, że groziłem, przyznaję i po raz kolejny przepraszam.
- Moje zachowanie, jeżeli mam coś tłumaczyć, a sądzę, że powinienem,wynikało z ciągłości coraz silniejszego ataku, które usłyszałem od osób, kiedy dostałem modem, bojowa postawa przerzuciła mi się na całe forum, także przepraszam.
- Wciąż sądzę, że cała kłótnia zaczęła się nie przeze mnie, do rozmowy ze wspaniałomyślnym kretem nie doszło by, gdyby nie fala krytyki... a ja nic na forum nie zrobiłem, co byłoby kontrowersyjne, są osoby które mnie wyraźnie nie lubią, nagłośniły to i owo, dyskusja gotowa, na każdego coś się znajdzie, na mnie też, więc panowie postanowili to wykorzystać.
- Jestem zawiedziony wami jak wy mną, nikt nie raczył ruszyć swoich 4 literek i zapytać na PW/GG czy gdziekolwiek indziej o co poszło, w każdym sporze są 2 opinię, wy poznaliście jedną, o drugiej, mojej kompletnie zapomnieliście.
- Przykazań Bożych i tak nie będę przestrzegał, dalej będę bronić poglądów ateisów i satanistów, jeżeli będzie trzeba
- Cóż... to co mi wytknęliście przyjąłem do wiadomości i obiecuję poprawę ;p
- Na koniec... jeżeli chcecie coś się dowiedzieć, zapytać, pytajcie, gg jest obecnie dostępne, ja nie gryzę, nie jestem tyranem, uwierzcie...

Czekam na jakieś pytania, jeżeli takowych nie będzie o 21 zamknę temat, jestem dostępny na gg jeżeli ktoś będzie miał wciąż coś do powiedzenia, tutaj, wypowiedziałem się w każdym argumencie, sądzę, że wyjaśniliśmy sobie wszystko.

Pozdrawiam, Zhai.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #79 dnia: 27 Maj 2008, 17:38:04 »
I za to cię tępią Zhai :

Cytuj
- Przykazań Bożych i tak nie będę przestrzegał, dalej będę bronić poglądów ateisów i satanistów, jeżeli będzie trzeba

 Do ateistów nic nie mam, ale do satanistów owszem!!IsentoR - zmieniłem sygnaturę XD Zatkało cię?! Uraziłem twoją ambicje władzy?! To że jesteś jakimś debilnym adminem to nie znaczy, że możesz zmienić profil!!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #79 dnia: 27 Maj 2008, 17:38:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything