Autor Wątek: Czy słuszny wybór składu zarządu?  (Przeczytany 19175 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« dnia: 26 Maj 2008, 20:11:46 »
IsentoRa prosze o zostawienie tego tematu w spokoju, ponieważ porusza on dość ważną sprawę, którą - jak ufam - można rozwiązać tylko w ten sposób.

Proszę wszystkich o przeczytaniu autentycznej rozmowy naszego kochanego moderatora Zhaia z userem forum TG. Po przeczytaniu sami oceńcie, czy chcecie, aby osoba z przerostem ambicji i manią prześladowczą, która prawdopodobnie miała ciężkie dzieciństwo (i w przyszłości będzie dążyć do podboju świata) sprawowała nad wami - kochani userzy - jakąkolwiek władzę.

Cytuj
Zhai 8:26:07
biedy sobie u mnie klepiecie, każdy z osobna
Zhai 8:26:13
bo jeden idzie za drugim
Zhai 8:26:17
i sądzicie, że to coś da
Zhai 8:26:27
a żaden z osobna by nie podskoczył
Zhai 8:26:33
bo by się bał
Ja3 8:26:38
no tak...
Zhai 8:26:40
prawidłowo
Zhai 8:26:50
Iska się boją
Zhai 8:26:51
mnie też zaczniecie już niedługo
Zhai 8:27:09
a z moda nie zejdę
Zhai 8:27:13
o to się nie martwcie
Zhai 8:27:22
dopiero zaczynam pracę
Zhai 8:27:50
mam największą ilość akcji moderatorskich na dzień w zarządzie, żadna, ale to żadna nagana z waszej strony tego nie przebije
Ja3 8:28:04
niom... wiem...
Zhai 8:28:07
więc nie wiem po co halo
Zhai 8:28:19
powiedz to swoim kolegom katolikom
Zhai 8:28:33
że ze mną wygrać się nie da
Zhai 8:28:50
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
Ja3 8:28:58
Zhai 8:29:03
jak znajdzie się byle co co wykroczy poza regulamin forum
Ja3 8:29:11
to banik?
Zhai 8:29:31
nie
Zhai 8:29:39
najpierw grzecznie załatwie
Ja3 8:29:39
warnik
Zhai 8:29:44
ano
Zhai 8:29:46
potem banik
Zhai 8:29:48
tak czy siak
Zhai 8:29:59
znajde cokolwiek w waszych postach
Zhai 8:30:05
co nie gra z regulaminem
Zhai 8:30:06
leżycie
Zhai 8:30:30
to nie będzie trudne
Ja3 8:30:38
czyli będzie słabo...
Zhai 8:30:43
na każdego coś się znajdzie
Zhai 8:30:47
phi
Zhai 8:30:59
po prostu nie wiem po co ten cały cyrk
Ja3 8:31:22
no to zresetuj sobie repa, jeśli Ci on nie odpowiada...
Zhai 8:31:42
tylko IsentoR może, a ta diabeł w szkole xP
Ja3 8:31:49
xP
Ja3 8:31:53
A Respev?
Zhai 8:31:55
ale żebyś wiedział
Zhai 8:31:58
też może
Zhai 8:32:01
ale on nie odejmie
Ja3 8:32:08
niom
Zhai 8:32:11
zostawi to Iskowi

No więc tak Zhaiku:
- klepie to cię mama jak owsianki nie dojesz - czego chcesz dowieść? ÂŻe jesteś Zhai big Cojones bo masz nick na zielono? Co sobie naklepiemy u ciebie? Mamrotu na kreche?
- idzie jeden za drugim - fakt - i - tu się chłopcze mylisz - prawdopodobnie coś da, nie wiem czy kojarzysz, ale Dodo właśnie w ten sposób wyleciał.
- właśnie podskakuje z osobna - na dowód tego, że zaprawdę, ale to zaprawdę twoja funkcja nie robi na mnie najmniejszego wrażenia, a to w jaki sposób piastujesz swoje stanowisko śmieszy mnie do łez i przyprawia o mdłości zarazem.
- śmiem twierdzić, że nikt się ciebie nie boi i nie zacznie - z tej prostej przyczyny, że lepiej ci w roli błazna niż "mordercy"
- dopiero zaczynasz pracę - i to jest twój błąd, tylko się ośmieszasz i w ten sposób w życiu nie zdobędziesz autorytetu, większość zaczynała skromnie, ty chcesz od razu świat zwojować
- masz najwięcej akcji moderatorskich na dzień? no fakt, masz, bo nie ma Crisisa, nie ma Arthasa, nie ma Chabacika, nie ma mnie i wielu innych przed tobą. ÂŚmiem twierdzić że to akurat ma gówno do rzeczy.
- powiedział to "swoim kolegom katolikom" (jestem tzw. "katolem" i jest mi z tym dobrze) - i to chłopcze był twój błąd, błędem jest twoje poczucie bezkarności, nie jesteś sędzią w polskim systemie sądownictwa aby czuć się niezawisłym.. jeśli wiesz o co mi chodzi..
-
Cytuj
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
wiesz, że takim ludziom powinno się mówić stop na wjeździe? I ja mówię - STOP. Takich się powinno izolować od społeczeństwa, bo są potencjalnym zagrożeniem dla wolności, pluralizmu i swobód obywatleskich.
- znajdziesz cokolwiek w naszych postach sprzecznego z regulaminem.. dobrze synu, od tego tu jesteś..
-
Cytuj
leżycie
- grozisz mi? grozisz nam?
- na każdego coś się znajdzie, więc i na ciebie.. no i się znalazło Bruce'ie Wszechmogący
- nie ma jak resetować sobie repa, za parę słów słusznej krytyki.

Osobiście nie zdziwiłbym się gdyby moderator, o którym mowa usunał ten temat zanim ktokolwiek go przeczyta, a mnie zbanował. Mówię ci wprost - NIE BOJÊ SIÊ CIEBIE ANI TEGO, ÂŻE MNIE ZBANUJESZ - chyba już to nieraz udowodniłem. A ty Zhai zachowujesz się, jakby od ciebie zależało, czy pójdziemy na stos, czy nie. Uświadom sobie chłopcze, że nikt tu nie jest na Twojej łasce i szczerze mówiąc poza śmiesznym warnem - GÓWNO NAM MOÂŻESZ ZROBIÆ! Nie zachowuj się jak król wszechświata, bo szacunku groźbami sobie nie wyrobisz, musisz synek zasłużyc. Bobę Fetta, którego uważałem za smiesznego gościa i służbistę pobiłeś sto razy. Więc tu należą się przeprosiny dla owego pana, Przepraszam cię BF za zbyt pochopną ocenę, mam nadzieję, że jakoś to puścisz w niepamięć. Ale dla ciebie, Zhai, zero szacunku.
IsentoRze, przemyśl proszę, czy opłaca ci się współpracować z takimi ludźmi, czy nie zaniżają renomy twojego forum i - przede wszystkim - czy wybrany przez ciebie człowiek dojrzał emocjonalnie do dzierżenia jakiejkolwiek władzy (choćby tej najmniejszej).

Z wyrazami szacunku, dla tych co na niego zasłużyli,
Bela

P.S.
Zhai jak to usuniesz tylko jeszcze bardziej się ośmieszysz, pokażesz jak tchórzliwy jesteś, a przede wszystkim okaże się, że nie potrafisz stawić czoła problemowi i nie potrafisz zachować twarzy. Zapraszam cię do dyskusji - masz coś na obronę? Masz coś do mnie? Powiedz, podyskutujemy jak faceci - przynajmniej mam nadzieję.. A i z góry mówię, że nie mam na celu nikogo obrażać, wyrażam tylko swoje zdanie na temat aparatu władzy na forum. (pokaż mi punkt regulaminu, który mi to zabrania, pokaż punkt regulaminu zabraniający dyskusji lub krytyki zarządu)

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 20:16:20 »
Zhai,,,, nie chce takiego moda i się ciebie nie boje DAWAJ BANA NO już CZEKAM


CYTAT(Pienik @ 26.05.2008, 20:16) *
Zhai,,,, nie chce takiego moda i się ciebie nie boje DAWAJ BANA NO już CZEKAM

Cytuj
Idiota?

drogi panie administratorze.. te forum nie jest dla mnie priorytetem a obrażać się panu nie dam..ani  zastraszać jakiemuś modowi  z przerostem ambicji to na tyle mam nadzieje że do pana dotarło
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:26:12 wysłana przez Pienik »

Forum Tawerny Gothic

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2008, 20:16:20 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Maj 2008, 20:18:17 »
To nie GN wiem, że mogę polegać na moich ludziach i nie interesują mnie wasze prywatne przepychanki oraz prowokacje.


Cytat: Pienik
Zhai,,,, nie chce takiego moda i się ciebie nie boje DAWAJ BANA NO już CZEKAM
Idiota?
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:18:55 wysłana przez IsentoR »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Maj 2008, 20:24:45 »
IsentoR, tu chodzi o powszechnie zauważalne "nadużycia stanowiska", o które jak mnie posądzano swego czasu, to było wielkie halo. Ale jak Zhai to robi, to nic wielkiego? Jak Dodo nadużywał, to wyleciał, Zhaia zasady nie obowiązują?

bardzo przepraszam, ale zapomniałem w ramach wartościowych modów (poza mną oczywiście - wartościowy nei byłem) wymienić Triveta, przepraszam za taką ignorancję z mojej strony.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:30:01 wysłana przez Bela »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Maj 2008, 20:28:56 »
Dodo wyleciał nie tylko za to, twoja nienawiść do mnie jest równie wielka jak miłość do swojego Boga, groźby?, sami zrobiliście mi nagonkę w profilu, nie popierając swoich wyczynów argumentami, w temacie poświęconym satanizmowi masz odpowiedź na każde pytanie, żaden "idiota" nie będzie się bawił, manię wyższości to najwyraźniej masz ty, skoro bawisz się w administratora, to do niego należy ocena pracy moderatorów.

Cytuj
Zhai 8:29:59
znajde cokolwiek w waszych postach
Zhai 8:30:05
co nie gra z regulaminem
Zhai 8:30:06
leżycie
I mam do tego prawo, karać was za naruszenia regulaminu.
Cytuj
Cytuj
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
wiesz, że takim ludziom powinno się mówić stop na wjeździe? I ja mówię - STOP. Takich się powinno izolować od społeczeństwa, bo są potencjalnym zagrożeniem dla wolności, pluralizmu i swobód obywatleskich.
A wy to możliwości wstawiania reputacji nie odmówiliście sobie, vice versa, znajdzie się coś to będzie z wami licho, nikt mnie tu kochać nie musi, ja i tak będę robić swoje, bo to moje zajęcie na tym forum, pilnować takich chłystków.

Cytuj
Zhai 8:30:30
to nie będzie trudne
Ja3 8:30:38
czyli będzie słabo...
Zhai 8:30:43
na każdego coś się znajdzie
Jak sam napisałeś do mnie należy dbanie o forum, tak więc po prostu będę egzekwował przewidziane kary za wykroczenia.

Do reszty postu się nie wypowiem... po prostu brak mi słów, dla twojego... pomysłu.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:36:22 wysłana przez Zhai »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Maj 2008, 20:29:44 »
Cytuj
IsentoR, tu chodzi o powszechnie zauważalne "nadużycia stanowiska", o które jak mnie posądzano swego czasu, to było wielkie halo. Ale jak Zhai to robi, to nic wielkiego? Jak Dodo nadużywał, to wyleciał, Zhaia zasady nie obowiązują?


wszyscy są równi ale nie którzy są równiejsi od innych

Offline Xoulus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 422
  • Reputacja: 3
  • Satan ;)
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Maj 2008, 20:34:44 »
W administratora? Ten temat mógłby założyć każdy... Ktoś kto wyraża swoją opinie o moderatorze, nie musi bawić się w admina. To że masz zielony nick i jesteś modem nieznaczy, że jesteś nietykalny. Tak na prawde każdemu inteligentnemu userowi zwisa, to że jesteś modem. Myślisz, że ktoś będzie się ciebie bać? Kozaczyć to możesz u siebie na podwórku.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Maj 2008, 20:35:11 »
Zhai, śmieszysz mnie...

Przecież napisałem, że od tego jesteś..

Cytuj
twoja nienawiść do mnie jest równie wielka jak miłość do swojego Boga
Nie wiem co miałeś na celu pisząc to, nie zrozumiałem cię chłopcze.. A i owszem, jestem wierzącym i praktykujący, a że jako doktryny mojej wiary zabraniają mi Ciebie nienawidzić, to sobie daruję..

Cytuj
sami zrobiliście mi nagonkę w profilu, nie popierając swoich wyczynów argumentami
to, że ludzie piszą o tobie co myślą nazywasz nagonką? Och ja też się zacznę uskarżać, że Grison, Sado i Fett zrobili mi nagonkę w profilu rozdając mi plusy.. To że miałes na minusie cię boli, bo chcesz że by cię wszyscy kochali..

Cytuj
w temacie poświęconym satanizmowi masz odpowiedź na każde pytanie, żaden "idiota" nie będzie się bawił, manię wyższości to najwyraźniej masz ty, skoro bawisz się w administratora, to do niego należy ocena pracy moderatorów.
Tego bełkotu nie dane mi było zrozumieć..

Nie mam manii wyższości, nie bawię się w admina - a dlaczego ty uważasz, że userzy mają żyć jak ciemnogród nie mogąc mieć własnego zdania o władzy? A w pupe sobie to wsadze, pluralizm obowiązuje, a ty nie masz najmniejszego prawa ograniczać go.

EDIT:
łamiesz regulamin nazywając nas chłystkami i grożąc nam. Za złamanie regulaminu masz wysłać upomnienie słowne i wyjaśńić problem, dopiero potem ładować warna, banować nie zbanujesz bo nie masz uprawnień - byłem modem więc wiem jak to działa. Takie licho to wiesz..
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:42:46 wysłana przez Bela »

Offline Owca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Baaaaaa means nooooo!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #8 dnia: 26 Maj 2008, 20:39:41 »
Wątek-burza - na pierwszy rzut oka widać, że głowy polecą (czyt. postów będzie sporo) ;-P. Nie chcę zbytnio zawierać głosu, bo ludzi z tawerny zaczynam dopiero poznawać i w zasadzie to tylko z czterema osobami z najwyższych szczebli, że się tak wyrażę, trochę popisałem i w miarę mam już o nich jako tako wyrobioną opinię. Ale jak mówię, prywatne opinie zachowam dla siebie, bo mnie to raczej nie dotyczy. Zaś jeśli chodzi o te cytaty, to też nie powinno się raczej wylewać swoich osobistych wycieczek na forum - ja tak uważam. Ale skoro chce się czegoś dowieść nie mając na to żadnych dowodów, tylko atrybut "dobrze gadane" (komplement dla Pana Bela, a jakże ;]), to już lepszy rydz niż nic. Także w tej sprawie jestem kompletnie neutralny.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #9 dnia: 26 Maj 2008, 20:41:16 »
Cytat: Xoulus
W administratora? Ten temat mógłby założyć każdy... Ktoś kto wyraża swoją opinie o moderatorze, nie musi bawić się w admina. To że masz zielony nick i jesteś modem nieznaczy, że jesteś nietykalny. Tak na prawde każdemu inteligentnemu userowi zwisa, to że jesteś modem. Myślisz, że ktoś będzie się ciebie bać? Kozaczyć to możesz u siebie na podwórku.
Słuchaj rozmowa to nie czyn, póki co nikomu z was nic nie zrobiłem, a niektóre rzeczy to zwykłe straszaki, Arthas się nie popisał zbyt bystrością, ale trudno.

Cytuj
Nie mam manii wyższości, nie bawię się w admina - a dlaczego ty uważasz, że userzy mają żyć jak ciemnogród nie mogąc mieć własnego zdania o władzy? A w pupe sobie to wsadze, pluralizm obowiązuje, a ty nie masz najmniejszego prawa ograniczać go.
Ta... na przykład minusowa reputacja za to, że jestem słodki i męski, argumentacja?, kiepska, opinia także, w waszych wypocinach nie ma żadnego dowodu, z reszta, administracja zgodziła się na jej usunięcie, a jak wiadomo, robi to tylko gdy dochodzi do nadużyć, coś w tym jest nie sądzisz?

Cytuj
W administratora? Ten temat mógłby założyć każdy... Ktoś kto wyraża swoją opinie o moderatorze, nie musi bawić się w admina. To że masz zielony nick i jesteś modem nieznaczy, że jesteś nietykalny. Tak na prawde każdemu inteligentnemu userowi zwisa, to że jesteś modem. Myślisz, że ktoś będzie się ciebie bać? Kozaczyć to możesz u siebie na podwórku.
No jednak zauważono moją działalność i ktoś zainteresował się mną, skoro ten temat funkcjonuje.

Cytuj
łamiesz regulamin nazywając nas chłystaki i grożąc nam. Za złamanie regulaminu masz wysłać upomnienie słowne i wyjaśńić problem, dopiero potem ładować warna, banować nie zbanujesz bo nie masz uprawnień - byłem modem więc wiem jak to działa. Takie licho to wiesz..
Dokładnie tak zrobię, już mam za co, a co do bana, mam możliwość zawieszania kont, to się zmieniło trochę widać



I teraz najważniejsze, to co ja piszę poza forum to sprawa moja i rozmówcy, jeżeli do tej pory nic nie wykonałem w działalności " tępienia was " to nie macie żadnej podstawy aby mnie oskarżyć o cokolwiek. Bo to z tego co robię na forum zostałem wybrany modem, a także będę z tego rozliczany, nie z rozmowy o 8:30 rano.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:45:13 wysłana przez Zhai »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Maj 2008, 20:45:37 »
Cytuj
Bo do tej pory sztab moderatorski się obijał, mamy nowy skład, nowe zasady prowadzenia forum.

to mi napisał Zhai na pw... ymm mam wrażenie ze obraża zarząd i modów itp. zostawiam to do daleszgo komentarza

Zhai nie denerwuj się to 1 oznaka słabości ;* masz na pocieszenie a nie boje się ciebie dalej


Cytuj
A się nie bój w poważaniu to mam, zaraz poszukam cytatów z ostrzeżeń, może po prostu miałeś szczęście i żaden mod nie zwrócił Ci uwagi - niedopatrzenie, zdarza się każdemu, i to nie jest bynajmniej obraza zarządu.

Zhai grozisz mi powodzenia w szukani... z przyjemnością  przyje waran :* naprawdę Cię lubię jesteś taki zabawny


Kiedy bawie się w moda prosiłem tylko o zamknięcie tematu ;* wal dalej zhai czekam
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:53:00 wysłana przez Pienik »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #11 dnia: 26 Maj 2008, 20:46:53 »
A się nie bój w poważaniu to mam, zaraz poszukam cytatów z ostrzeżeń, może po prostu miałeś szczęście i żaden mod nie zwrócił Ci uwagi - niedopatrzenie, zdarza się każdemu, i to nie jest bynajmniej obraza zarządu. Dwa, nie dałeś sobie wytłumaczyć, że wyraźnie moderatorzy nie zauważyli tego, że bawisz się w moda, nie dało się wytłumaczyć, że od tego jest raportuj, tak więc sięgnąłem po coś co cię skłoni do zaprzestania pisania, bo to sprawa o temacie, w którym toczy się dyskusja jest.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:49:03 wysłana przez Zhai »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Maj 2008, 20:48:56 »
Cytuj
Słuchaj rozmowa to nie czyn, póki co nikomu z was nic nie zrobiłem, a niektóre rzeczy to zwykłe straszaki, Arthas się nie popisał zbyt bystrością, ale trudno.
Póki co.. A to o straszakach to zostawię bez komentarza.

Cytuj
na przykład minusowa reputacja za to, że jestem słodki i męski, argumentacja?,
O ironii to pan słyszał?

Cytuj
a jak wiadomo, robi to tylko gdy dochodzi do nadużyć, coś w tym jest nie sądzisz?
no niekoniecznie skoro jeszcze tu jesteś..

Cytuj
I teraz najważniejsze, to co ja piszę poza forum to sprawa moja i rozmówcy, jeżeli do tej pory nic nie wykonałem w działalności " tępienia was " to nie macie żadnej podstawy aby mnie oskarżyć o cokolwiek. Bo to z tego co robię na forum zostałem wybrany modem, a także będę z tego rozliczany, nie z rozmowy o 8:30 rano.
Czy znaczenie słowa "prewencja" jest ci znane? Znasz powiedzenie lepiej zapobiegać, niż leczyć? Człowieku, ciebie trzeba uspokoić zanim zaczniesz swoje zapędy w życie wprowadzać. Dzieci jak ukazują objawy agresji, to się je bierze na jakieś specjalne zajęcia, żeby w przyszłości nie były agresywne - to samo zrobiłem teraz z tobą, wziałem cię na tapete zanim się rozbestwisz na dobre..

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Maj 2008, 20:50:45 »
Zanim zacznę trzymać was ostro i będę karał za każde wykroczenie, zgadza się, to masz na myśli mówiąc rozbestwienie.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #14 dnia: 26 Maj 2008, 20:53:03 »
Na początku chciałem powiedzieć, że od początku nie chciałem Zhaia na moda. Byłem podejrzenia, że tak właśnie będzie. I co? Zhai, twoim zadaniem jest pilnowanie userów, ale to nie oznacza, że za każdym razem masz im dawać warna. Ostrzeżenie, to ostateczność. Trzeba nawracać ludzi najpierw na PW, pomówić z nimi, pokazać im czego nie należy, doradzić im.

Teraz sobie pocytuję.

Cytuj
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać
Mam nadzieję, że to była ironia lub jakaś metafora, bo jeśli to prawda, to nie pobędziesz długo modem. Chcesz tak robić? Proszę bardzo, szybko narobisz sobie wrogów, nie tylko wśród userów. Proszę bardzo działaj tak dalej, długo nie pobędziesz, albo PRZEZ CIEBIE dobrzy i mądrzy ludzie sobie odejdą. ;]

Czy ty myślisz, że jesteś Trivetem, Arthasem czy Belą, że myślisz, że robisz dużo jako mod? Otóż powiem Ci coś. Ilość logów NIE ÂŚWIADCZY o tym czy mod jest dobry czy nie.


Cytuj
łamiesz regulamin nazywając nas chłystaki i grożąc nam. Za złamanie regulaminu masz wysłać upomnienie słowne i wyjaśńić problem, dopiero potem ładować warna, banować nie zbanujesz bo nie masz uprawnień - byłem modem więc wiem jak to działa. Takie licho to wiesz..
Zgadzam się. ;]

Zhai, powiem Ci tylko coś jeszcze. Mod to użytkownik z większymi obowiązkami. Jednak wielu uderza władza do głowy. Już zacząłem widzieć jak się rządzisz. Możesz sobie być modem, jednak wiedz, że będziesz pod presją. Mnie to rybka co z tobą będzie. Nie obchodzi mnie już to forum, a za te słowa pewne osoby przepraszam. ;]

Widać po zachowaniu Zhaia jako moda, oraz co pisze w tym temacie, a przede wszystkim rozmową z Belą, że nie nadaje się na moda.

Przede wszystkim powiem, że byli lepsi kandydaci zamiast Zhaia. ;] Poza tym zawsze Zhai wydawał mi się taki... dwulicowy, fałszywy.

Na tym skończę, dodam, że zgadzam się Belą w pełni.


Pozdrawiam, Crisis.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Maj 2008, 20:53:46 »
A co tam, napisze...

Cytuj
sami zrobiliście mi nagonkę w profilu, nie popierając swoich wyczynów argumentami

Cytuj
Ta... na przykład minusowa reputacja za to, że jestem słodki i męski, argumentacja?, kiepska, opinia także, w waszych wypocinach nie ma żadnego dowodu, z reszta, administracja zgodziła się na jej usunięcie, a jak wiadomo, robi to tylko gdy dochodzi do nadużyć, coś w tym jest nie sądzisz?

Doprawdy? Moim zdaniem w tym momencie zachowałeś się jak dziecko któremu nie dali cukierka. Chcesz aby każdy cię kochał i uwielbiał? Lord Arthas, Bela i Chabacik chyba wystarczająco dużo napisali, a skoro tak nie uważasz to chyba nie wiesz co to znaczy poprzeć coś argumentem. Za to ja i Altair? Z całą pewnością podeszliśmy do sprawy mniej poważnie ale takie nasze prawo. Mamy możliwość dania komuś minusa to dajemy. Raczej nikt nie może nam tego zabronić. Ale chyba nie ma to sensu skoro zaraz lecisz do administratora z płaczem i wielkim oburzeniem, bo ktoś ci kilka minusów wystawił. A co do mojego profilu i minusa którego otrzymałem od ciebie? Nikt ci nie zabrania, wstawiaj mi go co miesiąc będę zobowiązany ale jakże bogata treść "Bezczelność i chamstwo" to chyba bujda wymyślona przez kogoś kto chyba nie wie co mówi. Wskaż mi na forum okaz mojego chamstwa ( i nie przytaczaj tu zadziornych dialogów z kolegami, którzy zaczepki traktują z przymrużeniem oka ). Następnie pokaż moją bezczelność? Jeśli nie potrafisz to właśnie twój minus nie ma uzasadnienia. Btw. Nigdy nie przypuszczałem, że można zrobić takie halo z forumowego puperelu, który jest tylko dodatkiem.

Cytuj
Zhai 8:26:50
Iska się boją
Zhai 8:26:51
mnie też zaczniecie już niedługo

Zhai 8:28:19
powiedz to swoim kolegom katolikom
Zhai 8:28:33
że ze mną wygrać się nie da
Zhai 8:28:50
bo mam moda, jestem kozak i będę to wykorzystywać

Chyba komuś się nóżka podwinęła. Prywata? To najgorsze czego mod się może dopuścić.

Cytuj
No jednak zauważono moją działalność i ktoś zainteresował się mną, skoro ten temat funkcjonuje.

Taaa, odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo pewny siebie dlatego, że jak to wspomniałeś "masz najwięcej akcji moderskich". Oprócz tego potrzeba czegoś więcej.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 20:58:21 wysłana przez Grison »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maj 2008, 20:57:35 »
Jakoś mnie to specjalnie nie wzrusza, znam cały regulamin moda, IsentoR wydedukował mi go, i tak też będę postępować, to nie będzie trudne znaleźć coś na każdego, pytanie tylko, czy wy tego chcecie, bo Ja nagonki nie zacząłem, a bez tego nie sięgałbym po takie argumenty, bo i nie miałbym kompletnie po co. To osoby, które od dawna manifestują jak to mnie nie lubią prowokują i zaczepiają, wasza sprawa, bez tego nawet bym nie myślał o karaniu was za cokolwiek, bo to ma być forum dyskusyjne a nie pole walki, wasza intencja moi drodzy, to, że nagle stara gwardia łowców nagród sobie o mnie przypomniała, gdy zostałem modem i zaczęło się "wielkie halo". Mod ma pomagać, a nie szkodzić, ale wy mi zadania na dzień dobry nie ułatwiliście atakując mnie w 1 tygodniu mojej pracy, co ja takiego przez ten czas kontrowersyjnego zrobiłem?, blok na temat Arkhana przytaczałem kilka razy, nie mam ochoty pisać po raz kolejny. Następny temat z dziedziny " Przemyślenie na temat DODO " tylko w tym wypadku powodów na moje odwołanie jest trochę za mało, z chęcią dowiem się, co na ten temat sądzi sam zarząd.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 21:04:02 wysłana przez Zhai »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Maj 2008, 21:01:14 »
Jaka nagonka człowieku? Robisz tak a nie inaczej i tonormalne że robisz sobie wrogów, którzy nie siedzą cicho..

Takiś świetny? To wskaż mi jedną osobę, poza IsentoRem, który szczy na to wszystko, która cię popiera.

Cytuj
Czy ty myślisz, że jesteś Trivetem, Arthasem czy Belą, że myślisz, że robisz dużo jako mod?
Thx Crisis (a co to jest ten Crisis? xD) ale ciut przesadzasz, do Arthasa i Triva dużo mi brakło..

EDIT:]

WIELKI LOL dla Zhaia, który miesza w to dawną frakcję marantową. Gówno tam miałeś do gadania inie widzę powodu dla którego miałbyś mieszać łowców do tego..
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 21:03:00 wysłana przez Bela »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Maj 2008, 21:02:04 »
Bela, to była twoja rozmowa, swoista prowokacja?

Zhai, szkoda mi ciebie, nie możesz tutaj nikomu grozić, myślisz że kogokolwiek obchodzi czy zawiesisz mu konto czy nie? Nikogo, jesteś po prostu żałosny, i teraz być może będziesz się starał zaprzeczać argumentom Beli, a przecież w rozmowie jest czarno na białe, widać twoją manię wyższości, oraz ogromne ambicje. Prawdę mówiąc już dawno się zbłaźniłeś w temacie "Satanizm" zamiast obiektywnie spojrzeć na sprawę, zaczęłeś obrzucać niektórych błotem. Po prostu jestem teraz bardzo ciekawy jak Ci pójdzie wytłumaczenie się z tego chociaż ja ciebie dalej nie widzę na stanowisku admina.

Cytuj
Jakoś mnie to specjalnie nie wzrusza, znam cały regulamin moda, IsentoR wydedukował mi go, i tak też będę postępować, to nie będzie trudne znaleźć coś na każdego, pytanie tylko, czy wy tego chcecie, bo Ja nagonki nie zacząłem, a bez tego nie sięgałbym po takie argumenty, bo i nie miałbym kompletnie po co, to osoby, które od dawna manifestują jak to mnie nie lubią prowokują i zaczepiają, wasza sprawa, bez tego nawet bym nie myślał o karaniu was za cokolwiek, bo to ma być forum dyskusyjne a nie pole walki, wasza intencja moi drodzy, to, że nagle stara gwardia łowców nagród sobie o mnie przypomniała, gdy zostałem modem i zaczęło się "wielkie halo". Mod ma pomagać, a nie szkodzić, ale wy mi zadania na dzień dobry nie ułatwiliście atakując mnie w 1 tygodniu mojej pracy, co ja takiego przez ten czas kontrowersyjnego zrobiłem?, blok na temat Arkhana przytaczałem kilka razy, nie mam ochoty pisać po raz kolejny.

Dlaczego? Ponieważ jesteś chamski, nie dajesz sobie nic powiedzieć a po za tym błaźnisz się próbując straszyć innym bo masz "zielony kolorek". Sam to ująłeś MOD MA POMAGAÆ, nie blokować, dawać warny, chyba że user nie da się nawrócić. Crisi to ujął idealnie powinno się pomagać userowi, wysyłać PW, a nie od razu stawiać warny. Po za tym co tu ma do rzeczy reputacja? Isentor dodał ją aby ktoś mógł podziękować w jakiś sposób kumplowi który mu pomógł, aż się dziwię, że masz tam +2, chociaż jak już się robi gorąco, to pewnie to się powinno zmienić.
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 21:07:39 wysłana przez Rahtar »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Maj 2008, 21:04:15 »
Nie Rahtar, niemoja.. Mam na tyle przyzwoitości żeby sobie takie cyrki darować. To log, który otrzymałem od "kumpli katoli" żebym coś z tym zrobił :)

A to, że ci wszyscy utrudniają, chyba o czymś świadczy.. Jakoś nikt nie miał takichproblemów, bno każdy wiedział jak się zachować. I nawet nie wysyłaj mi zaproszenia na naszej-klasie - nie przyjmę xD

Rahtar - miał -5 głosów ale poskarżył się adminowi że "nagonkę" na niego robimy bo go nikt nie lubi.. no to mu skasował..
« Ostatnia zmiana: 26 Maj 2008, 21:10:58 wysłana przez Bela »

Forum Tawerny Gothic

Czy słuszny wybór składu zarządu?
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Maj 2008, 21:04:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top