Autor Wątek: Niemożliwe  (Przeczytany 3390 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szkieletomotor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Niemożliwe
« dnia: 05 Maj 2008, 23:06:55 »
Jak to obejżałem to musiałem sięgłęboko zstanowić.
http://video.google.pl/videoplay?docid=-5739634563260751371
Obejrzyjcie całość. Naprawdę warto.
Napiszcie co o tym sądzicie.
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2008, 23:42:13 wysłana przez Szkieletomotor »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2008, 21:36:36 »
Hmm, dośc ciekawa historia, tłumaczy wiele rzeczy, chociaż mam poważne wątpliwości co do wszystkich tych wiadomości. Jednak każdy po obejrzeniu tego filmu powinienen się zastanowić nad wieloma rzeczami, niestety prawda kole w oczy, zainteresowanie tematem jest nikłe.
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2008, 22:04:21 wysłana przez Rahtar »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Czerwiec 2008, 21:36:36 »

Offline CookiesMonster

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Czerwiec 2008, 01:47:05 »
polecam zeitgeist:p jak dla mnie znacznie lepszy film o podobnej tematyce oczywiscie, nie saszilem ze ktos na forum gothic pokusi sie o tema dotyczacy odwecznego podzialu spoleczenstwa na kasty i faktu ze Ci "wielcy"(jak dla mnie banda peda... z jakims chorym przerostem ambicji) zawszy dazyli, daza i bede dozyc do wladzy absolutnej, pytanie niby dlaczego skoro maja wszystko, pieniadze, samochody, slawe itp?? bo wladza to jedno z najbardziej ludzkich uczuc, jest silniejsza nawet od milosci itp, wiec dlaczego jej nie pragnac?:p

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Czerwiec 2008, 18:23:38 »
Film miałem okazje zobaczyć wczoraj i musze powiedzieć, że skłonił mnie do przemyśleń. Codzienna inwigilacja, o której jest mowa w filmie ciągle postępuje, przykład Londyn, gdzie aż roi się od kamer. Redukcja populacji o 90% (oczywiście w dół) i kontrola pozostałej części przez "elite", dzięki za taki "Nowy Porządek ÂŚwiata". Zachęcam wszystkich do obejżenia filmu, na prawde warto, a jeśli kogoś przeraża jakość filmu pod linkiem który podał Szkieletomotor niech poszuka w necie lepsze wersji, jest tego troche. Ja mam nadzieje, że film jest fikcją, a przynajmniej, że wyolbrzymia fakty.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2008, 12:32:27 »
Temat na prawdę ciekawy, aż dziw że tak mało popularności zdobył.

Film jest interesujący. Wytworzył małe zamieszanie w mojej główce pochłaniającej informacje jak gąbka zmoczona szamponem Johnson's Baby. Najbardziej bawi mnie to, że jak to określono "Elita" nie przejmuje się za bardzo ludźmi dążącymi do ujawnienia ich dążeń, gdyż od tego mają zastępy botów czyt. ochroniarzy, agentów. Do tego mimo wszelakich sprzeciwów przez tyle lat i tak udawało im się  realizować swoje cele. Dowodem tego jest każda większa wojna, czy to I światowa czy II, czy też Wietnam. Finansjera od zawsze kontrolowała przebieg konfliktów, często wspierając obie strony. Wojny musiały trwać długo, bo im dłużej trwały tym więcej pieniędzy szło na konta bankowców czy też firm zaopatrujących walczące strony. Rozumiem, że było to zaledwie przygotowaniem do chorego planu jakim jest zjednoczenie wszystkich państw rządzonych przez kilkudziesięciu ludzi. Wszystkie argumenty Alex'a Jones'a i jemu podobnych trzymają sie kupy. Powolne realizowanie celu przez Elitę poprzez utworzenie Uni Europejskiej i innych pomniejszych wspólnot do doskonały sposób do zdobycia władzy absolutnej. Taki wilk w owczej skórze. Zasłanianie się budowaniem lepszego świata, aby ludziom żyło się lepiej etc. Może brzmię teraz jak szalony zwolennik teorii spiskowej ale temat jest na prawdę interesujący. O ile nawet połowa z argumentów i przypuszczeń przytoczonych przez osoby śledzące "Elitę" nie jest prawdziwa to i tak film jak i inne dzieła o podobnej tematyce są warte zauważenia i wręcz trzeba poświęcić czas na obejrzenie ich.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niemożliwe
« Odpowiedź #4 dnia: 17 Czerwiec 2008, 12:32:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything