Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 52135 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #60 dnia: 14 Grudzień 2008, 13:33:30 »
Och, cóż to za obrzydliwość. A wiecie co jest jeszcze gorsze? Jak kobieta całuje się z mężczyzną, albo co gorsza, uprawiają sex. Jakże to tak? Przecież są przedstawicieli dwóch innych płci, są zbudowani zupełnie inaczej, cóż za obrzydlistwo. Idę zabić się żelazkiem, bo ja również ehm "kontaktuję się" z dziewczynami. Także widzisz drogi Asgharanie, twoja argumentacja taka trochę zteletubana jest...

No dobra, ale właśnie to jest zgodne z naturą, gdy schodzą się ze sobą dwie odmienne płcie, a poza tym, powiedz mi, czy gdy widzisz całujących się gejów nie czujesz obrzydzenia? Tolerancja polega na tym, że nie przeszkadza nam coś innego, odmiennego niż przyjęte przez społeczeństwo bądź naturę standardy. Ja w kwestii gejów, inaczej niż w kwestii rasowej i religijnej, zbyt tolerancyjny nie jestem, sorry.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:56:05 »
Cytuj
No dobra, ale właśnie to jest zgodne z naturą
Och, natura ci tak powiedziała? A może mateczka Rosja? Bo mi się zdaje, że pogląd, iż takie związki są złe wymyślił dawno jakiś klecha, a teraz wszyscy twierdzą "jakie to obrzydliwe"...
Cytuj
a poza tym, powiedz mi, czy gdy widzisz całujących się gejów nie czujesz obrzydzenia?
Nie czuję do nich obrzydzenia, lecz nie chcę również do nich podejśc i się dołączyc.
Cytuj
Tolerancja polega na tym, że nie przeszkadza nam coś innego, odmiennego niż przyjęte przez społeczeństwo bądź naturę standardy.
Ale powiedz tak właściwie, dlaczego społeczeństwo jest temu przeciwne, bo szczerze mówiąc ja nie znam na to pytanie odpowiedzi.
Cytuj
. Ja w kwestii gejów, inaczej niż w kwestii rasowej i religijnej, zbyt tolerancyjny nie jestem, sorry.
A ja tak i nie mam zamiaru za to przepraszac.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #61 dnia: 14 Grudzień 2008, 18:56:05 »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #62 dnia: 14 Grudzień 2008, 20:15:30 »
Cytuj
a poza tym, powiedz mi, czy gdy widzisz całujących się gejów nie czujesz obrzydzenia?

Otóż dobry argument, bo szczerą prawdą jest, że praktycznie wszyscy prócz homoseksualistów takowe obrzydzenie czują. Przykre ale prawdziwe. No i to się nazywa nietolerancja gejów. Też ich nie toleruję, z tym że śmieszą mnei ludzie, którzy mówią, że jest to takie straszne, okropne i powinno się za to karać. Idioci, pozwolę sobie.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #63 dnia: 08 Czerwiec 2009, 19:55:46 »
Jestem tolerancyjny nie wyśmiewam się z osób ,którzy są innego wyznania religijnego,mają inny kolor skóry czy też są chorzy przecież każdy człowiek ma prawo do życia.Nie toleruje gejów i lesbijek ,ale przecież to człowiek a każdy człowiek ma prawo do życia.
« Ostatnia zmiana: 08 Czerwiec 2009, 20:16:57 wysłana przez Proglan »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #64 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:18:26 »
Jestem tolerancyjny nie wyśmiewam się z osób ,którzy są innego wyznania religijnego,mają inny kolor skóry czy też są chorzy przecież każdy człowiek ma prawo do życia.Nie toleruje gejów i lesbijek ,ale przecież to człowiek a każdy człowiek ma prawo do życia.

Toś tolerancyjny jednak czy nie? Nie rozumiem, co wy macie do tych gejów i lesbijek. Mamy XXI wiek. Założę się, że za parę wieków będzie to normalka.

ÂŻeby nie było - też mnie śmieszą te parady równości etc.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #65 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:28:54 »
Jestem tolerancyjny ,ale nie dla gejów i lesbijek nie wyzywam ich,nie bije ich itd ,ale nie zwracam na nich uwagę i nie obchodzą mnie tylko żeby nie robili żadnych demonstracji itd bo to mnie denerwuje i ludzi też.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2009, 14:45:10 wysłana przez Proglan »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #66 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:42:39 »
Cytuj
Jestem tolerancyjny ,ale nie jestem tolerancyjny
aha :huh:

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #67 dnia: 09 Czerwiec 2009, 14:53:40 »
aha :huh:

Haha.

No ale tak, o to chodzi, albo jesteś tolerancyjny albo nie. "Jestem tolerancyjny, ale nie toleruje mężczyzn, lesbijek, komunistów, wegetarianów, weganów i informatyków. Poza tymi paroma wyjątkami jestem tolerancyjny" Nie rozumiem dlaczego niektórym przeszkadza, że para gejów łata się w dupę w domu, nikomu nie robiąc nic złego. Rozumiem, że te wszystkie demonstracje i parady są po prostu śmieszne, no ale przecież nie idą na nie wszyscy homoseksualiści, tylko jakaś ich część.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #68 dnia: 09 Czerwiec 2009, 15:11:40 »
Nie rozumiem dlaczego niektórym przeszkadza, że para gejów łata się w dupę w domu, nikomu nie robiąc nic złego.

Bo może niektórym to przeszkadza,nie odpowiada i jest niezgodne z ich religią!.Jestem Katolikiem i nie jest to zgodne z religią którą wyznaje i dlatego mi to nie odpowiada!.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #69 dnia: 09 Czerwiec 2009, 15:13:25 »
Bo może niektórym to przeszkadza,nie odpowiada i jest niezgodne z ich religią!.Jestem Katolikiem i nie jest to zgodne z religią którą wyznaje i dlatego mi to nie odpowiada!.

Religia, która zabrania czegoś, z czym człek się narodził. Mój Boże...

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #70 dnia: 09 Czerwiec 2009, 15:18:35 »
Religia, która zabrania czegoś, z czym człek się narodził. Mój Boże...

W Kościele katolickim kontakty homoseksualne są również określane jako sprzeczne z prawem naturalnym i zagrażające podstawowym wartościom społecznym, m.in. rodzinie.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #71 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:02:11 »
Cytuj
W Kościele katolickim kontakty homoseksualne są również określane jako sprzeczne z prawem naturalnym i zagrażające podstawowym wartościom społecznym, m.in. rodzinie.
I co z tym zrobicie? Będziecie jak to kiedyś ksiądz w tv mówił palić gejów za to jacy się urodzili?

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #72 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:17:18 »
W Kościele katolickim kontakty homoseksualne są również określane jako sprzeczne z prawem naturalnym i zagrażające podstawowym wartościom społecznym, m.in. rodzinie.

Chwila, chwila. To Bóg stworzył człowieka, prawda? A homoseksualistom w większości przypadków się rodzisz, więc nie o tym decydujesz. Coś tu sobie zaprzecza... 

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #73 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:23:21 »
I co z tym zrobicie? Będziecie jak to kiedyś ksiądz w tv mówił palić gejów za to jacy się urodzili?

Nie i czemu piszesz takie głupoty ,przeczytaj moje posty wyżej a jak nie to przeczytaj Biblie lub spytaj się normalnego księdza,kogoś duchownego lub człowieka który się na tym zna to ci powie że każdy ma prawo do życia.Jak twój ksiądz mówi coś takiego to nie powinien być księdzem.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2009, 18:32:41 wysłana przez Proglan »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #74 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:31:17 »
Nie i czemu piszesz takie głupoty ,przeczytaj moje posty wyżej a jak nie to przeczytaj Biblie lub spytaj się normalnego księdza,kogoś duchownego lub człowieka który się na tym zna to ci powie że każdy ma prawo do życia.Jak twój ksiądz mówi coś takiego to ma coś z głową.

Tak, racja, ale nie rozumiem, dlaczego nie toleruje się osób za to jakimi się urodzili... (przynajmniej w większości)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #75 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:40:38 »
Tak, racja, ale nie rozumiem, dlaczego nie toleruje się osób za to jakimi się urodzili... (przynajmniej w większości)
Bo bozia tak każe... ^^ Ale tak właściwie, to Jezus chodził na melanże z 12 facetami i jakoś nikt nic nie miał przeciwko. A toć to przecież już niezła orgia by z tego była. ;]

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #76 dnia: 09 Czerwiec 2009, 18:55:59 »
Tak, racja, ale nie rozumiem, dlaczego nie toleruje się osób za to jakimi się urodzili... (przynajmniej w większości)
Nie uważam tego co oni robią za odpowiednie i ich za to nie toleruje.


Bo bozia tak każe... ^^ Ale tak właściwie, to Jezus chodził na melanże z 12 facetami i jakoś nikt nic nie miał przeciwko. A toć to przecież już niezła orgia by z tego była. ;]
Serailo nie naśmiewaj się z Religi Katolickiej i proszę cię abyś przestał takie głupoty pisać!.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #77 dnia: 09 Czerwiec 2009, 19:02:21 »
Cytuj
Serailo nie naśmiewaj się z Religi Katolickiej i proszę cię abyś przestał takie głupoty pisać!.
Ech, kawały o żydach opowiadać można, o murzynach można, ale niech cię wszystkie zło broni od żartowania z KK? Why?
Cytuj
Nie i czemu piszesz takie głupoty ,przeczytaj moje posty wyżej a jak nie to przeczytaj Biblie lub spytaj się normalnego księdza,kogoś duchownego lub człowieka który się na tym zna to ci powie że każdy ma prawo do życia.Jak twój ksiądz mówi coś takiego to nie powinien być księdzem.
No ok, a więc homoseksualizm jest sprzeczny z doktrynami kościelnymi, ale zarazem każdy ma prawo do życia? Czyli według Kościoła homoseksualiści to podludzie? Ideologie rodem z "Mein Kampf"... Swoją drogą, czym się różni żyd katol od trampoliny? Po trampolinie nie można skakać w glanach. :D
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2009, 20:08:48 wysłana przez Serailo »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #78 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:18:10 »
Ech, kawały o żydach opowiadać można, o murzynach można, ale niech cię wszystkie zło broni od żartowania z KK? Why?

Możesz sobie żartować przecież jesteś wolnym człowiekiem ,ale twoje żarty mogą kogoś urazić kto wyznaje Religię Katolicką.

No ok, a więc homoseksualizm jest sprzeczny z doktrynami kościelnymi, ale zarazem każdy ma prawo do życia? Czyli według Kościoła homoseksualiści to podludzie? Ideologie rodem z "Mein Kampf"...

Kościół nie mówi i nie pisze że homoseksualiści to podludzie tylko to co oni robią jest wbrew kościołowi i naturze.Nie porównuj ideologi kościoła z Mein Kampf bo teraz mnie obraziłeś pisząc takie głupoty.Ideologia Kościoła opiera się na czymś innym niż Mein Kampf a jak nie wiesz to radze ci przeczytać Biblię lub spytać się jakiegoś duchownego lub kogoś innego który się zna na tym to ci powie prawdę.
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2009, 19:20:30 wysłana przez Proglan »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:40:44 »
Cytuj
Kościół nie mówi i nie pisze że homoseksualiści to podludzie tylko to co oni robią jest wbrew kościołowi i naturze.Nie porównuj ideologi kościoła z Mein Kampf bo teraz mnie obraziłeś pisząc takie głupoty.Ideologia Kościoła opiera się na czymś innym niż Mein Kampf a jak nie wiesz to radze ci przeczytać Biblię lub spytać się jakiegoś duchownego lub kogoś innego który się zna na tym to ci powie prawdę.
Ależ moim celem nie było urażenie cię. ^^ Po prostu stwierdziłeś coś takiego: Kościół nie zabrania żyć homoseksualistom, jednak równocześnie uważa, że żyją oni wbrew bogu i naturze, tak więc łatwo można wywnioskować, że według Kościoła homoseksualiści nie są takimi samymi ludźmi jak my - heteroseksualiści. Więc można się odwołać do "Mein Kampf" i twórczości Nietschego o "nadludziach" i "podludziach", nie porównywałem doktryn kościelnych do ideologii nazistowskich przecież. :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #79 dnia: 10 Czerwiec 2009, 19:40:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top