Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 51925 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #40 dnia: 11 Grudzień 2008, 19:44:02 »
dr. Peanut Piniata musze ci powiedzieć że jesteś głupi i ty wierzysz we wszystko co ci powie każdy idiota.Każdy ma swoje zdanie.
A ja się z Orzechem zgodzę.
Cytuj
zastanowiłem się i rozmawiam o gejach na tym forum więc nie wiem o co ci chodzi
Bo za przeproszeniem pierdolisz jakieś konserwatywne bzdety. Weź ty człowieku otwórz okno i z niego wyskocz, bo co ci przeszkadza, że jakiś gej z drugim gejem będą... A pewien jestem, że  azjatę, czy też czarnoskórego człeka uważasz za gorszych albo coś w ten deseń...
Cytuj
Dobrze słucham kazań w kościele,nie słucham ludzi którzy gadają głupoty ani nie mam takiego kumpla żeby tak gadał.
To po co chodzisz do kościoła, jeśli nie słuchasz ludzi, którzy mówią głupoty?
Cytuj
Po prostu nie lubię gejów i lesbijek i nikt mnie nie będzie przekonywał żebym ich lubił.To jest moje zdanie.
Ehm, Pan Giertych byłby z ciebie dumny.

Paweł I

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:08:21 »
Cytuj
Bo za przeproszeniem chebdolisz jakieś konserwatywne bzdety. Weź ty człowieku otwórz okno i z niego wyskocz, bo co ci przeszkadza, że jakiś gej z drugim gejem będą... A pewien jestem, że  azjatę, czy też czarnoskórego człeka uważasz za gorszych albo coś w ten deseń...

Wyskoczyć ty możesz z okna albo iść się powiesić.To moja sprawa czy toleruje gejów i lesbijek.Bo ciebie to nie powinno obchodzić.
ÂŻebyś wiedział że nie uważam się za lepszego i nie mam nic do Azjaty i czarnoskórych.Nawet nie uważam że są gorsi od każdego innego człowieka.A jak byś umiał czytać to byś wiedział że wypowiadałem się na ten temat kilka postów powyżej i nie mam nic do innych religi i do tych co ich wyznają i szanuje każdego człowieka czy to murzyn,azjata.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #41 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:08:21 »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #42 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:10:18 »
Pawle albo masz księdza który siedzi w średniowieczu albo źle go słuchasz. Mi ksiądz mówi żeby ich nie potępiać, ale też nie iść ich drogą. Niech sobie żyją w spokoju. Co do konstytucji to oni NIGDY nie będą nazwani małżeństwem (chyba że Donek przesadzi ze "ziółkami"). 

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #43 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:16:04 »

Pozwólcie że Piernik wtrąci się do dyskusji.
Cytuj
Wyskoczyć ty możesz z okna albo iść się powiesić.
Po co poproś mnie ja mu pomogę ;)
Cytuj
szanuje każdego człowieka czy to murzyn,azjata
Zobacz jak perfidnie kłamiesz mówisz że szanujesz KAÂŻDEGO CZÂŁOWIEKA a Gejów już nie .. ymm czy oni nie są ludźmi to pytanie zostawiam tobie. Po 2 Co Ci przeszkadza że oni się ze sobą >cenzura< To ich sprawa, czy oni kogoś tym krzywdzą?? Po 3 Może i jest to dziwne ale dla nich tak samo dziwne jest twoje zachowanie..Po 4 Nie bierz tego co słyszysz na ambonie do słownie. No i po 5 Możesz mnie teraz zrównać z błotem  :angry:

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #44 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:18:10 »
Cytuj
Bo za przeproszeniem chebdolisz jakieś konserwatywne bzdety. Weź ty człowieku otwórz okno i z niego wyskocz, bo co ci przeszkadza, że jakiś gej z drugim gejem będą... A pewien jestem, że  azjatę, czy też czarnoskórego człeka uważasz za gorszych albo coś w ten deseń...


Wyskoczyć ty możesz z okna albo iść się powiesić.To moja sprawa czy toleruje gejów i lesbijek.Bo ciebie to nie powinno obchodzić.
ÂŻebyś wiedział że nie uważam się za lepszego i nie mam nic do Azjaty i czarnoskórych.Nawet nie uważam że są gorsi od każdego innego człowieka.A jak byś umiał czytać to byś wiedział że wypowiadałem się na ten temat kilka postów powyżej i nie mam nic do innych religi i do tych co ich wyznają i szanuje każdego człowieka czy to murzyn,azjata.


Nie szanujesz homoseksualistów, więc już nie wszystkich... oj, coś pierdolisz. Pieprzysz jakieś głupoty, ślepo oddany księdzu, żę gejów powinno się wieszać. Powiedz mi, co oni złego robią? Złego dla społeczeństwa.

Paweł I

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #45 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:33:02 »
Racja może mnie trochę poniosło że ,,gejów powinno się wieszać" źle napisałem.Nie wolno krzywdzić drugiego człowieka!!.To czyli co jeżeli nie mam nic do Azjatów,Murzynów to nie mam mieć nic do gejów i lesbijek!.Powtórzę jeszcze raz nie mam nic do Azjatów,Murzynów i każdego innego człowieka który nie jest gejem i lesbijką.Nie toleruje gejów i lesbijek.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #46 dnia: 11 Grudzień 2008, 20:38:03 »
Cytuj
Racja może mnie trochę poniosło że ,,gejów powinno się wieszać" źle napisałem.
Wiesz dobrze że to zauważyłeś
Cytuj
Nie wolno krzywdzić drugiego człowieka!!
To co mówisz o Gejach i Lesbijkach to jak to nazwiesz?
Cytuj
Nie toleruje gejów i lesbijek.
Dobra rozumiem ale powiedz mi jedno... czemu właściwie ich nie tolerujesz co Ci w tym przeszkadza tylko nie mów tego co mówił ksiądz ok? Bo jak dla mnie czyjaś orientacja seksualna to tylko i wyłącznie jego sprawa..Rozumiem że może Ci się to nie podobać a mi się np. Nie podoba to co o nich myślisz a jednak to nie wytykam Cię palcem. Więc tak jak napisałem na początku mojego posta napisz mi co podowiaduje u ciebie taką agresje w stosunku do Gejów i Lesbijek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #47 dnia: 11 Grudzień 2008, 21:49:18 »
To czyli co jeżeli nie mam nic do Azjatów,Murzynów to nie mam mieć nic do gejów i lesbijek!.Powtórzę jeszcze raz nie mam nic do Azjatów,Murzynów i każdego innego człowieka który nie jest gejem i lesbijką.Nie toleruje gejów i lesbijek.
A homoseksualiści to niby co? Zwierzęta?

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #48 dnia: 11 Grudzień 2008, 23:22:42 »
Cytuj
Nie wolno krzywdzić drugiego człowieka!!
Podał wreszcie powód dlaczego ich nie toleruje on i jego ksiądz. Wsadzając sobie w dupę, krzywdzą się niezmiernie. A przecież nie można krzywdzić drugiego człowieka.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #49 dnia: 12 Grudzień 2008, 00:13:02 »
"Wsadzając sobie w dupę, krzywdzą się niezmiernie"
A może lubią?
To co kto lubi, co go podnieca to jego prywatna sprawa, nie powinno się nikomu do sypialni zaglądać. Mi nic do tego, nie popieram, nie potępiam, nie przeszkadza mi to. Takie jest moje zdanie i myśłe, że się nie zmieni.
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2008, 00:27:54 wysłana przez Cojones »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #50 dnia: 12 Grudzień 2008, 00:22:03 »
Pewnie lubią. Ale wg. Pawełka, jest to zło i za to powinni ich wieszać ^^.

Paweł I

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #51 dnia: 12 Grudzień 2008, 15:01:18 »
Wiecie czemu taka we mnie nienawiść do gejów.Bo w moim mieście nikt nie wiedział że to gej wziął adoptował dziewczynkę która ma 9 lat i potem ją zgwałcił.I dlatego gejów nie toleruje i Lesbijek.

Cytuj
Pewnie lubią. Ale wg. Pawełka, jest to zło i za to powinni ich wieszać ^^.

Nie sugeruje że to że sobie wsadzają w dupę to jest zło tylko tego nie toleruje.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #52 dnia: 12 Grudzień 2008, 15:05:24 »
Cytuj
Wiecie czemu taka we mnie nienawiść do gejów.Bo w moim mieście nikt nie wiedział że to gej wziął adoptował dziewczynkę która ma 9 lat i potem ją zgwałcił.I dlatego gejów nie toleruje i Lesbijek.

o Jacie jak dajmy na to jeden ksiądz jest Pedofilem to znaczy że każdy jest? ... Dobry tok myślenia rób tak dalej daleko zajedziesz... A i ten A co mają do tego lesbijki one też ją zgwałciły? Od wczoraj nie podałeś żadnego normalnego wytłumaczenia czemu ich nie tolerujesz..

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #53 dnia: 12 Grudzień 2008, 15:19:11 »
Pawle, oto co napisałeś wyżej:
Cytuj
Eregrin wiem że geje i pedofile to nie to samo,
Dlaczego więc, gej, który zgwałcił jakieś dziewczę (swoją drogą co ta za gej?) jest taki jak inni homoseksualiści i wszyscy to zboczeńcy i pedofile?
Cytuj
Wyskoczyć ty możesz z okna albo iść się powiesić.
Gdybym był Tidusem, to bym powiedział, że mam zielony kolor i możesz mi naskoczyc, ale nie jestem nim i powiem coś innego. Zwal sobie konia i ci ulży...
Cytuj
Bo ciebie to nie powinno obchodzić.
No do diabła jasnego, to po chuja się tu wypowiadasz?
Cytuj
Po co poproś mnie ja mu pomogę Mrugnięcie
Gdybym był prezydentem, to bym ci za to medal dał. ;]
Cytuj
Zobacz jak perfidnie kłamiesz mówisz że szanujesz KAŻDEGO CZŁOWIEKA a Gejów już nie .. ymm czy oni nie są ludźmi to pytanie zostawiam tobie.
Ale nie! Wg. Pawełka homosie to zwierzęta, mutanty i wyrzutki społeczeństwa.

Podsumowując, jeśli zapakowałbym w dupkę Isentorowi albo innemu Respevowi, to to tylko moja sprawa, nie jest to nic złego, lecz tylko mój wybór. Dotarło?

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #54 dnia: 12 Grudzień 2008, 15:35:21 »
Cytuj
Gdybym był prezydentem, to bym ci za to medal dał. ;]
Daj znać mój głos już masz..
Cytuj
Podsumowując, jeśli zapakowałbym w dupkę Isentorowi albo innemu Respevowi, to to tylko moja sprawa, nie jest to nic złego, lecz tylko mój wybór. Dotarło
No ja nie wiem czy pakowanie im to dobry pomysł, moim zdaniem nie dotarło bo nie powiedział tego ksiądz a on ma racje i tylko racje... Tak jak pisałem Paweł daj jakiś sensowny Argument...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #55 dnia: 12 Grudzień 2008, 16:10:37 »
Paweł zaproś księdza, pogadamy.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #56 dnia: 12 Grudzień 2008, 16:17:12 »
A mi się wydaje, że ten ksiądz to wytwór dziecięcej wyobraźni stworzony do poparcia swoich racji, a nie prawdziwy człowiek :rolleyes:

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #57 dnia: 12 Grudzień 2008, 16:55:24 »
Cytuj
A mi się wydaje, że ten ksiądz to wytwór dziecięcej wyobraźni stworzony do poparcia swoich racji, a nie prawdziwy człowiek rolleyes

A mi się wydaje że wytwór za dużej dawki LSD bądź innego środka...

Dyskusja zaczyna odbiegać od tematu. Proszę przystopować. - [Boba Fett]

Tak więc po upomnieniu Boby Apeluję po raz ostatni do Pawła żeby napisał czemu ich tak nie lubi... bo dotychczasowe argumenty nie były zbyt dużo warte..
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2008, 17:11:57 wysłana przez Pienik »

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #58 dnia: 12 Grudzień 2008, 22:32:05 »
Mi tam nie przeszkadza, niech se robią co chcą w chacie itd, ale jak idę se parkiem i widzę całujących się gejów, to mnie wtedy krew zalewa. Moim zdaniem niech se tam ze sobą będą, ale nie afiszują się tym.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Grudzień 2008, 22:05:08 »
Mi tam nie przeszkadza, niech se robią co chcą w chacie itd, ale jak idę se parkiem i widzę całujących się gejów, to mnie wtedy krew zalewa. Moim zdaniem niech se tam ze sobą będą, ale nie afiszują się tym.
Och, cóż to za obrzydliwość. A wiecie co jest jeszcze gorsze? Jak kobieta całuje się z mężczyzną, albo co gorsza, uprawiają sex. Jakże to tak? Przecież są przedstawicieli dwóch innych płci, są zbudowani zupełnie inaczej, cóż za obrzydlistwo. Idę zabić się żelazkiem, bo ja również ehm "kontaktuję się" z dziewczynami. Także widzisz drogi Asgharanie, twoja argumentacja taka trochę zjebana jest...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #59 dnia: 13 Grudzień 2008, 22:05:08 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything