Autor Wątek: Przeszłość  (Przeczytany 1649 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dartam

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Przeszłość
« dnia: 15 Kwiecień 2008, 14:43:19 »
Górnicza Dolina Khorinis. Okres świetności tego niegdyś zasobnego w surowce regionu dawno już przeminął. Uwięzieni za magiczną Barierą niewolnicy i pospolici przestępcy wiedli swój ponury żywot, skazani na dożywotnią pracę przy wydobyciu magicznej rudy. Jednak pewnego dnia wszystko tam się odmieniło bariera prysła przez nieznane siły. Miasto Khorinis było zupełnie nie przygotowane. Jego mieszkańcy zbyt długo żyli w przeświadczeniu o niezniszczalności magicznego więzienia. Niewielki
garnizon strażników nie mógł się przeciwstawić potężnej fali zbiegłych skazańców. Nawet on stary Jack ma problem z bandytami. Pewnego dnia Jack przygarnął pod swój dach pewnego człowieka. Nie wie on kim jest i co robił w przeszłości. Nadał sobie imię Greg. Jednak co z nim dalej będzie to się jeszcze okaże.


:: Przeszłość cz. I - v1.0.2

:: Przeszłość cz. II - v1.0.0

:: Przeszłość cz. III - v1.0.0

:: Przeszłość cz. IV - v1.0.0

:: Przeszłość cz. V - THE END - v1.0.0

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Przeszłość
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2008, 17:55:07 »
STWORZYÂŁEÂŚ TY DOSKONAÂŁY KOMIKS!

Podobalo mi się wykonanie, a p[rzedewszystkim fabyuła. Na początku - nudy, apotem zaś, doskonale rozwinbięta fabuła xD

Szkoda tylko, że Frances został zamordowany ;(          
Doskonale ty to wykonałeś xD OBrazki są bardzo fajne, aczkolwiek nadszedł czas na ocenkę:
- 6 za wykonanie
- 6 (600) za fabułę
- 6 za kmlimat
ÂŚrednia: 6,00
I oczywiście 5 gwiazdeczek oraz księżyców, gdyby tylko były ;D

PS.
Cortez - Zgapiłeś po tym konkfistadorze, co zniszczył Azteków, ale nic...
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2008, 09:29:14 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Przeszłość
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Kwiecień 2008, 17:55:07 »

Offline Toja.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Przeszłość
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Kwiecień 2008, 19:29:19 »
Extra komiks ! Bardzo extra ! Fabuła: miodzio    Ale dlaczego np. do małych tekstów były czasem duże dymki ? Ale to nic   100/100, 10/10, 5/5 a jak !!! Najgorsze jest to, że nie mogę zobaczyć ostatniej części  
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2008, 19:31:54 wysłana przez Kastet »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Przeszłość
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Kwiecień 2008, 23:01:59 »
Komiks wyszedł Ci bardzo dobrze, z ciekawą fabułą :). Tylko troszkę przekleństw tam było, ale o to mniejsza- ogółem rzecz biorąc, to dobry kawał roboty :].
Tylko troszkę zakończenie mogłoby być ciekawsze, ale z drugiej strony- komiksy / filmy / gry zazwyczaj dobrze się kończą, i nareszcie mogłem zobaczyć coś innego, niż " dobro wygrywa ze złem"  
pzdr.-Ankh

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Przeszłość
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień 2008, 23:16:20 »
Pod względem graficznym nie mam żadnych zastrzeżeń, czasami wkradły się literówki ale nie było ich zbyt wiele. Co do fabuły to tak: uwazam ze chwilami zbyt monotonna i zasnąc można było. Ale ogolem całkiem dobre  Â Zycze w kazdym razie powodzenia w robieniu dalszych komiksow.

Forum Tawerny Gothic

Przeszłość
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Kwiecień 2008, 23:16:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top