Autor Wątek: Główny wróg w Gothic 4  (Przeczytany 22744 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infernal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Kwiecień 2008, 16:52:07 »
Ja także (jak większość) nie podam ów wroga według schematu bo nie mam najmniejszego pojęcia jak to może wyglądać.Ale skoro akcja toczy się przed wydarzeniami Gothic 1 itd. to wydaje mi się że będziemy mieli do czynienia ze sprawcą wszystkich późniejszych wydarzeń, którego i tak nie pokonamy.Twórcy tak zaplanowali grę że wyjaśniając wszystko co było przed Gothic 1 zrobią jeszcze więcej tajemnic;].Wrogiem może być każdy poczynając od ludzi aż do bogów, ale można wykluczyć tylko Innosa, ponieważ w trakcie rozgrywek NPC nawiązują do tego że jesteśmy wybrańcem Innosa i nie widzi mi się żeby z nim walczyć -.^

Offline Arcymisztrz Magów Wody

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Kwiecień 2008, 18:50:44 »
   to może byc  śniący połonczony z smokiem ożywieńcem

Forum Tawerny Gothic

Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Kwiecień 2008, 18:50:44 »

Offline szrejbi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Kwiecień 2008, 19:46:26 »
to na pewno nie bendzie taki pol smoka i sniacego wedlug mnie to bendzie jakis ciekawy pomysl  bo skad ja mam wiedziec co geniusze z joowood zrobia :P:P  no się zobaczy co to bendzie jak już zrobia g4 :D
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2008, 19:47:56 wysłana przez szrejbi »

Offline GameG

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Kwiecień 2008, 20:18:23 »
Wydaje mi się... ponieważ gothic 4 rozgrywa się sprzed wydarzeń zza bariery, nie mylę się?

Nazwa: Xavier
Specjalizacja: Nekromancja, Walka mieczem dwuręcznym.
Sposób na pokonanie go: połączenie 3 różnych artefaktów(Innos, Adanos, Beliar), oraz specjalnego miecza.
Opis: Potężny mag oraz wojownik, Ponieważ nasz Bezimienny został wtrącony za bariere domyślałbym się że to jego sprawka. A więc końcowa walka będzie polegać na osłabieni go uciekając przed jego atakami, które będą wydobywać się z miecza, trzeba mu go wytrącić potem będzie zdany tylko jego magie która i tak jest potężna, walka to już po prostu zwykłe pociachanie go i uwięzienie w magicznym więzinu lecz to się nie uda
zostaniemy odpepchnici naprawde potężnym czarem, a przy okazji zostaniemy wrzuceni do pobliskiego banku gdzie akurat na ironie zakończył się napad a do banku wpadli strażnicy którzy nas aresztowali , i tak się zaczyna historia Gothic 1
   

Offline Saschy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Provehito in Altum...
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Kwiecień 2008, 23:22:12 »
Nazwa: Sadrax
Specjalizacja: Magia Innosa
Sposób Na Pokonanie Go: Użycie mocy Adanosa i zesłanie potężnej fali aby go zniszczyć (xD).
Opis: Słaby nad dworski kapłan Innosa przez przypadek odkrywa kamienną tabliczkę, zawierającą potężne zaklęcia Innosa. Dzięki tabliczce zdobywa potężną moc i niedługo potem zostaje Arcymistrzem Kręgu Ognia. Studiując dalej pochodzenie tabliczki odkrywa starożytną świątynie poświęconą Innosowi ,w której ponoć jest moc zdolna zniszczyć Beliara. Niestety po otwarciu świątyni uwalnia się upadły twór Innosa(Feniks) ,który opętuje Arcykapłana. Feniks niszczy swojego twórce - Innosa. Równowaga jest zagrożona więc Adanos nie ma wyjścia - musi zainterweniować. W tym celu trzeba zdobyć sojusz z Beliarem iii dalej nie pisze bo już całą fabułę tworze xD

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #25 dnia: 28 Kwiecień 2008, 20:37:25 »
Chciałbym, żeby głównym wrogiem był ktoś jak Czarnoksiężnik z Władcy Pierścieni albo jak Sauron w Drużynie Pierścienia we wstępie.
Taka walka o losy Myrtany (krainy?).
Magia to Czarna Magia.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #26 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:25:13 »
Witam, pamięta mnie jescze ktoś?

Pewnie orkowie i tym razem mam przeczucie że bogowie (np. Beliar i Inos)


PS. i jescze niech mi ktoś wreście zmieni te napisy pod avatarem!
« Ostatnia zmiana: 28 Kwiecień 2008, 21:31:44 wysłana przez Paddy »

Offline Smok Finkregh

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 0
  • Yzush Ek Aulash Detr Shiqua!
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #27 dnia: 29 Kwiecień 2008, 16:39:33 »
azwa : Kamień, Władca Smoków
Specjalizacja : prastara magia smoków
Sposób na pokonanie go : potrzebny jest miecz ANTKHAR, z mocą OGROMNEGO kopca rudy, zmieszanej z krwią Kamienia.
Opis : wielki, szary smok, na który nie działają nawet najpotęźniejsze czary i broń...Strzeż się go! Pokonać go - to chyba wyczyn wszechświata.

Offline Byakugan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 124
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...:::Dark Wizard:::...
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #28 dnia: 27 Maj 2008, 20:19:48 »

  Tak mnie natchnęło, że może Innos okazałby się złym bogiem i zaporagnie wszelkiej władzy.
Magowie Wody i Krąg wody będą musieli zatrzymać paladynów na Południowych Wyspach, a Beliar będzie pragnął krwi i kości i jego sługi będą mordować :)
I mamy wybór - Równowaga, Zło czy Zło :D
A główny wróg to może...Innos, który złamał przysięgę, daną Adanosowi (opowieść Vatrasa), jeśli gramy po stronie Beliara, jeśli Innosa drogą to Beliara, a dorgą Adanosa do ich obu XD
Czyli ciężki wybór - Zło, Zło czy ÂŚmierć ( zło Beliara, nowe zło Innosa, czy też obu naraz, ale uczucie sprawiedliwości) :)
Ciężki wybór = ciekawa gra...

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #29 dnia: 15 Czerwiec 2008, 20:35:23 »
Moim zdaniem to może być jakiś potężny feniks, bo na jakimś grobie pisało "tylko feniks mógł go pokonać" a w gothicu nie spotykamy się z tymi stworzeniami, dlatego ktoś musiał je pokonać, mam nadzieje że będzie jakiś boss, a nie jak w g3 nikogo nie ma!

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Czerwiec 2008, 10:33:49 »
A może poprostu ludzie-wojna między ludźmi, międzymiastowa, jak kibole na stadionach xD

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Czerwiec 2008, 16:43:44 »
To mogłoby wyglądać tak: spotykamy się z naszym Bezimiennym i niezależnie od tego, co z nim postanowimy zrobić (zabić go, zasiąść na jego tronie lub przekonać go do współpracy), to dowiadujemy się, że dwaj nowi Bogowie wywołali z powrotem wojnę pomiędzy sobą. Jeden z nowych Bogów, chce usunąć Adanosa, by Innos lub Beliar wygrał. Ale drugiemu nowemu bogowi się to niepodoba i utrzymuje równowagę w walce pomiędzy nimi. Teraz musimy zdecydować, któremu bogowi pozwolić wygrać - tym razem na wieczność. Każdy bóg ma swoje sługi, na czele których stoi główny bos. Jesli chcemy aby wygrał Beliar, zabijamy bosów pozostałych bogów i robimy to samo, jeśli chcemy, żeby wygrał inny bóg. Może właśnie mniej więcej, coś takiego będzie w Gothic IV ;D. 

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #32 dnia: 25 Czerwiec 2008, 16:13:03 »
Dementor ma racje, akcja rozpoczyna się 10 lat po. Głównym wrogiem będzie Robar IV (znany nam bezimienny z 3 poprzednich gothic-ów). Co do tego jak się nazywa nie wiem ale chyba tak.

Offline Dingers

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #33 dnia: 30 Czerwiec 2008, 00:47:15 »
Nazwa: Beliar
Specjalizacja: Bog Ciemnosci
Sposób na pokonanie go: Pomoc Innosa poprzed anioly :P
Opis: Wysoki na 100m i wokol niego lataja kruki (ptaki nie ten z noc kruka :P) i pod jego nogami pelno orkuw 1000 10000000 100000000000000 orkuw i jeszcze wiecej :)

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Czerwiec 2008, 20:50:46 »
Skoro akcja dzieje się 10 lat po wydarzeniach Gothic 3, nasz Bezimienny staje się tyranem(cóż za metamorfoza...) to nie wydaje mi się, żeby ktokolwiek jak właśnie on był naszym głównym wrogiem, a przedarcie przez całe hordy paladynów, żeby się do niego dostać i ostatecznie i jego pokonać nie będzie łatwe :) W sumie nie było by to głupie =d
Istnieje również możliwość, że Xardas z naszym bohaterem coś szykują i dlatego tak, a nie inaczej się zachowuje i właśnie tą przyczynę będzie trzeba zlikwidować, póki co to wróżenie z fusów :) Zero szczegółów. No nic, ale takie tematy forumowicze lubią najbardziej zazwyczaj gdzie można sobie ponabijać licznik postów ;- )


Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #35 dnia: 30 Czerwiec 2008, 21:12:49 »
Shaol dzięki że napisałeś. Magowie Ognia nigdy nie zaatakują człowieka który nic nie zrobił. Dlatego raczej nasz bohater będzie Magiem Ognia na południowych wyspach który uciekł z kontynentu ponieważ Bezimienny zostanie opętany przez beliara. Pośrednim przeciwnikiem będzie Lee. Diego będzie chciał nam pomóc (ci którzy grali po stronie beliara wiedzą o co chodzi). Milten wiedząc co sie stanie (czytał książki pradawnych więc chyba nauczył się przewidywania) ucieknie razem z nami.   

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #36 dnia: 21 Sierpień 2008, 15:12:18 »
Bezimienny król zostaje "dyktatorem" a nasz bohater - prawdopodobnie rybak - będzie musiał go zwalić z tronu :P
Czyli wrogiem będzie nas stary bezimienny...Ciężko mi będzie go zabija :(   T_T


Zgadzam się z przedmówcą w kilku zdaniach,nie będzie żadnego wielkiego BOSSA naszym wrogiem będzie bezzimienny będziemy musieli go zabić i zostać nowym królem lub przemówić do niego żeby zmienił swoje postępowanie.

McSloniu

  • Gość
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #37 dnia: 19 Wrzesień 2008, 15:08:01 »
Ja mam taki pomysł:
Jest sobie potężny orkowy wojownik, nauczył się nekromancji i był najmocniejszym z orków.
Ale... zwariował i zaczoł zabijać ludzi i orków, zwierzęta. Palił wioski i niszczył miasta. Orkowie postanowli go zabić, ale nie potrafili... zabijał coraz więcej i ukrywał się pomagali mu w tym jego słudzy (ożywnieńcy). W końcu znaleziono sposób, dał go orkom konajacy po bitwie (bedąc w niewoli) mag Ognia. Jest 1 mozliwość światło Innosa pokona ''Morderce''. Orkowie i tak nie mogli go znaleść więc wynajeli Paladyna zdajce który miał jeszcze cząste mocy Innosa. Paladyn pokonał orka, wycioł mu serce na dowód. Jednak po wojnie kilkanaście lat powrócił on na świat. Ci którzy go widzieli  na oczy, już nie żyli. Mało kto wiedział o jego 'życiowej'' przeszłości. Teraz szuka serca zabijając wszystkich po koleji nie zwarzając na to kogo zabija, czy to ludzi, czy orków.
I wszystko zdaje się kierować ku zagładzie, zbiera on armię ozywieńców i niszczy wszystko. Jest kilka osób co znają jego historię i wiedzą że ''Morderce'' moze pokonać tylko I osoba, tak jak zabił go nieznany paladyn... tak teraz może go tylko pokonać....

I wtedy bohater gry natacza się, niby przypadkiem...

« Ostatnia zmiana: 20 Wrzesień 2008, 10:53:47 wysłana przez McSłoniu »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #38 dnia: 19 Wrzesień 2008, 15:34:59 »
Pewnie jakiś ziom mhroczny, nekromanta albo inny ziomek. Nie może być dobry, bo to bez sensu. Ale raczej skłaniam się na maga, nekromantę,  bo ci są źli, czyli fajni. Ale wojownik też może byc.
No i nekromanci mają skłonności do niszczenia i innych tego typu rzeczy. A może zły władca?
Ps. McSłoniu, co to jets "Wojwonik"?
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2008, 15:37:37 wysłana przez Nifrenithil »

McSloniu

  • Gość
Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Wrzesień 2008, 10:54:58 »
Miało być wojownik...sorki za pomyłkę. Ale jak już to mógłby się nazywać Wojwonik. Choć trochć smiesznie brzmi ;D

Forum Tawerny Gothic

Odp: Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #39 dnia: 20 Wrzesień 2008, 10:54:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything