Autor Wątek: Główny wróg w Gothic 4  (Przeczytany 22707 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Główny wróg w Gothic 4
« dnia: 31 Marzec 2008, 08:49:43 »
Jaki będzie główny wróg w G4? Jak na razie, nie wiemy tego... Ale za to, troszkę powyobrażać sobię nie zaszkodzi ;)

Przypomnienie:

Gothic 1 - ÂŚniący
Gothic 2 i Noc Kruka - Smok-Ożywieniec
 Gothic 3 - To zależy od drogi, lecz droga Innosa - Orkowie, a raczej ich przywódcy
G4 - I tu pytanko...

Ja myślę, że to będzie jakaś istota - potwór. Coś jak by ÂŚniący połączony ze Smokiem-Ożywieńcem... Jeszcze jedno: G4 będzie przed pierwszą częścią Sagi... Możecie go opisać... Np. Schemat opisu:

Nazwa: (nazwa)
Specjalizacja: (w czym się specjalizuje wróg, np. Ogień, Woda, Nekromancja itd.)
Sposób na pokonanie go: (jak z lewej xDxDxDxD)
Opis: (opis)

Nazwa: Prastary Behmot
Specjalizacja: Walka, Magia Ognia, Magia Nekromancji
Sposób na pokonanie go: Zabici go specjalnym mieczem (Coś w stylu URIZJEL, z Gothic 1)
Opis: 20 metrowy potwór, który zieje ogniem oraz przywołuje on szkielety. Jest on silny, szybki i wytrwały. Naprawdę, pokonanie go - to nie lada wyczyn...

A wy?

EDIT: G4, bedzie sie dzial 10lat po ukonczeniu G3, wiec...
« Ostatnia zmiana: 16 Czerwiec 2008, 21:45:13 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2008, 14:32:46 »
Myślę, że może to być jakiś potężny mag. Nie zastosuje się do schematu, bo po co mam pisać o czymś o czym nie mam zielonego pojecia, mogę najwyżej wyjawić moje przypuszczenia :) , a zabić będzie go można tak jak wszystkich wrogów (oprócz sniącego)

Forum Tawerny Gothic

Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Marzec 2008, 14:32:46 »

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Kwiecień 2008, 10:23:46 »
ja tez nie podam tego według schematu ale naszym wrogiem pewnie będzie innos. nie wiem czy zastanawialiście się już nad tym ale innos nie jest dokonca taki dobry. W gothic 4 możemy dochodzic do wnisku co do innosa, i ze on tylko chce mieć swiat dla siebie. Mozliwe ze połączymy się tam z jakimiś ludzmy adanosa albo beliara? Niewiemy. Możemy mieć tylko domysły, ale po spotkaniu z innosem coś przebudziło beliara. Orkowie wypowiedzieli wojne ludziom. i tak zakończyła się nasza historia niepewnym zakonczeniem.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Kwiecień 2008, 12:47:41 »
Nie zgodzę się z toboą, czemu? Ponieważ akcja gothic 4 Genesis dzieje się przed wydarzeniami z Gothica, więc pokonują Innosa (inna postacią, nie bezim) jak będziemy mogli kroczyć jego ścieżką w Gothic 3?

Offline Nafalem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Kwiecień 2008, 14:12:25 »
Może to będzie jakis czarny mag? Mógłby być podobny do poszukiwaczy z GII

Offline matys7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Kwiecień 2008, 14:59:26 »
sądze że niebędzie nowego wroga ale wrucą wszyscy staży (ale potęrzniejsi) przyzwani przez maga  
którego pokonuje się w Gothicu 4

Offline kordian1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:17:57 »
Morze w gothic 4 bendzie smok którego pżyzwał xardas przez przypadek to połączenie wszystkich smokuw z gothica 2 (to bendzie od tego że xardas wygonił dusze smoka-orzywienca  )

a może to bendzie czarny mag po tym jak <xardas wygnał dusze orzywięca>to wtedy on się zmienił w pyrokara a on rozwalił klasztor i wkradł się na statem hagena a potem uczył się od xardasa czarnej magi i zabił xardasa ale ten przeżył i wezwał potężne sługi przykładowo smoki a pyrokar który zmienił się w czarnego maga przejoł te sługi i otworzył portal do innego wymiaru i wyciągnoł śniącego i stworzył świątynie dla pyrokara a on tam się uczy czarnej magi i postawił 10 bram a przy karzdej 1 smok i tszeba znaleźć pierszy klucz a potem otworzyc 1 brame i tamten smok bendzie miał 2 klucz a na ostatniego smoka bendzie tszeba pokonać urzielem beljara broniom beljara potym jak śniący został wygnany to beljar przejoł  urziel i tym mieczem zabijasz 10 smoka i bierzesz klucz  wchodzisz a pyrokar czarny mag mówi ci że nie zabijesz go broniom musisz znaleśc xardasa a on ci mówi że ta bron to szpon beljara znajduszesz go drugi raz iidziesz do świątyni pyrokara i muwisz wyzywam cie a on mówi hahahaha jeśli mnie pokonasz wypuszcze pyrokara ale jak pszegrasz to ty stajesz się mojm sługom jestes gotuw tak i walczysz wygrywasz ake xardas pszyszedł znowu wygnac mu dusze i wygnał jom do innego wymiaru a śniącego zabjałes na 1 bramie i wtrocona dusza smoka-orzywięca zostaje wygnana z naszego świata i niszczymy świątynie znowu możemy zobaczyc słonce i pyrokar żyje ale nie wierzy że zniszczył klasztor


sorki poniosło mnie ale morze coś takiego

i do tego że śniący zmieni się w smoka

a pokonujesz go tesz szponem beljara połączonym z urzielem i okiem innosa.......
« Ostatnia zmiana: 04 Kwiecień 2008, 19:45:24 wysłana przez Boba Fett »

Offline LocoMaroco

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Kwiecień 2008, 16:29:13 »
A co powiecie jeśli mielibyśmy grac w Gothicu 4  postacią legendarnego posiadacza Uriziela, to jedna z moich myśli inna to może losy Xardasa przed Gothicem 1.

Offline gero93

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #8 dnia: 03 Kwiecień 2008, 17:02:17 »
Co prawda trochę się rozmarze, ale powiem wg. mnie jak by to moglo wygladac ;D
Akcja dzialaby się bardzo dlugo przed akcja Gothic 1, bo w okresie, gdy orkowie budowali na Khorinis swiatynie dla Sniacego. Potrzebowali go, poniewaz z ludzmi walczyl posiadacz Uriziela (w Gothic 1 chyba nie podali jak się nazywal, chyba ze on i jego miecz tak samo się nazywaja, powiedzmy ze jego posiadacz nazywal się tak samo jak jego miecz). Odzialy krola(powiedzmy, ze w tym czasie zadzil Bolek II) pod dowodztwem Uriziela gromily cale hordy orkow. Orkowie nie widzac zadnego rozwiazania zaczeli szukac pomocy w demonach. I tak Beliar powiedzial im co maja zrobić, lub jakos inaczej się dowiedzieli jak go przyzwac. Na miejsce swiatyni Sniacego wybrali mala wyspe Khorinis. Na wyspie stworzyli mala twierdze ( to by tlumaczylo te wieze, gorska fortece i ten zamek - w ktorym spotkalismy Ur - Shaka - , ktory pozostal po jakiejs wojnie z orkami). Uriziel dowiedzial się o planach orkow i chcial się wybrac tam z armia krola, jednak on nie wyrazil na to zgody uwazajac, ze jest to jakis glupi wymysl jego informatorow. Uriziel postanowil zebrac mala ekipe i wybrac się tam razem z nimi. Nasza postac bylaby jednym z ludzi, ktorych Uriziel zabral razem ze soba na wyspe. w końcu po wykonaniu wielu zadan zyskalibysmy zaufanie i szacunek u Uriziela stajac się jego prawa reka. Razem z Urizielem wkroczylisbysmy do swiatyni Sniacego wycinajac po kolei wszystkich straznikow. Ostatnim przeciwnikiem, a raczej przeciwnikami byliby wszyscy szamani, ktorzyprzyzwali Sniacego (ci co oddali mu serca) wraz z jakims wielkim dowodztwa orkow czy kims tego pokroju. Mimo tak wielkiego zagrozenia nasi bohaterowie rzucili się do walki, wygrywali, jednak wtedy stalo się coś niezwyklego. Wokol walczacych nastal pol mrok, spowodany byl pojawieniem się ciemnego obloku, na polu bitwy bylo czuc zapach smierci. Oblok dotknal ziemi, zaczal ksztaltowac się w postac podobna ksztaltami do czlowieka. Po chwili oblok zniknal a zamiast niego pojawila się jakas tajemnicza osoba. Byl to sam Beliar. Wsciekly rzucil się na Uriziela i jego kompana powalajac ich bez trudu. Uriziel szybko wstal i probowal walczyc z kims komu nigdy nie chcialby stawic czola. Po kilku otrzymanych ciosach wiedzial, ze to jzu koniec. Nie probowal już wstawac, czekal na ostatni cios i wtedy stalo się coś niezwyklego. Nasi bohaterzy poczuli, ze ich rany się zagoily, nie czuli bolu, poczuli coś innego: nowy zapal do walki, szybko wstali popatrzyli się przed siebie i ujrzeli przed soba Beliara a za nim inna osobe, po chwili zobaczyli jeszcze inna osobe stojaca miedzy nimi, jednak nie wygladala jakby zamierzala się przylaczyc do stracia. Nasz bohater wrzasnal nie mogac wyjsc z zaskoczenia: Innos! Uriziel domyslil się, ze ten drugi to Adanos. Adanos podszedl spokojnie do dwojki wojownikow, mrugnal jedynie do Uriziela, a ten odszedl, za nim udali szamani. Beliar rzucil się z jeszcze wieksza sila na Innosa niz przed chwila na nich. Adanos powiedzial do naszego bohatera, ze musi udac się do Sniacego i nie z byt dyplomatycznie wyjasnic mu, ze tu go nie chcemy i ma wracac tam  skad przybyl. Przeszedl obojetnie obok walczacych nie czujac wogole wielkich wybuchow energii za kazdym razem kiedy jeden bog trafil drugiego ( tak mogla by powstac magiczna ruda w Khorinis). Zmierzajac do Sniacego czul w sobie wielka moc, tak jakby Adanos przekazal mu ja na walke ze Sniacym, wokol niego bylo wiele demonow, jednak ani jeden nie wazyl się nawet zblizyc do niego. Walka ze Sniacym nie sprawila mu zadnego problemu, otworzyl portal ktory byl zamkniety za Sniacym i zmusil go do powrotu do swego wymiaru, gdy wyszedl z komory Sniacego nie bylo zadnego boga. Jak najpredzej chcial wyjsc z przekletej swiatyni i wtedy zobaczyl cialo swojego mistrza, wokol niego lezal orkowy dowodzca i masy demonow. Nasz bohater postanowil zostawic potezny miecz Uriziela w swiatyni, gdyby nad swiatem zawisla kolejna grozba zaglady. Jego zbroje schowal na powierzchni by miala pomoc w dostaniu się do miecza.


UuuUUuu... trochę mnie ponioslo :PP To bardziej streszczenie calego G4 niz opis glownego przeciwnika :> Ale tak mniej więcej moglo by to wygladac

Offline Imascari

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Kwiecień 2008, 14:41:55 »
Wypowiedź wyżej jest skrajnie bez sensu, ale OK, niektórzy lubią patos... Głosy o tym, że trzeba będzie pokonać w pojedynku Beliara, pojawiały się podczas prac na Gothic 3, będą się pojawiać teraz.

Przede wszystkim pragnę zauważyć, że akcja fabuły G4 rozgrywa się PRZED wydarzeniami opisanymi w Gothic I, kiedy magicznej bariery jeszcze nie było, nie było kolonii, o orkach nikt nic nie słyszał a Rhobar nie był absolutnym władcą świata ludzi - czego dowiadujemy się z intra GI, gdzie Xardas mówi nam, że przed powstaniem bariery Rhobar II pokonał wszystkich wrogów poza orkami. Mamy więc prawo przypuszczać, że w G4 przyjdzie nam stanąć przeciw bardziej "ludzkim" wrogom - dowódcom, wodzom, samozwańczym królom itd. Być może będzie to podszyte odwiecznym konfliktem, ale na pewno nie staniemy oko w oko np. z demonem pokroju ÂŚniącego, czy z bestią taką jak Smok-Ożywieniec.

Offline Wutras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Kwiecień 2008, 12:20:56 »
A może to będzie się działop za czasów bitwy o VArant.W Gothic 1 była taka książka w bibliotece magów wody.Może staniemu u boku LEE

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Kwiecień 2008, 20:44:09 »
Proszę was, jak chcecie opisywać całą fabułę, to macie od tego temat, który jest także w dziale 'Gothic 4"

Także, fajnie by było, gdybyście się dostosowali do tego schematu, ponieważ w niektórych przypadkach, nie wiadomo aż o czym piszecie i o co wam konkretnie chodzi...

No dobra, więc żeby nie denerwować modów (xP), to pozwolę sobie na zamieszczenie jeszcze jednego stworka:

Nazwa: Prastara Hydra
Specjalizacja: Magia Ognia, Nekromancja
Sposób na pokonanie go: Najpotęższe zaklęcie kręgu Adanosa, jest w stanie powstrzymać tego przerażającego potworka.
Opis: Dwudziesto metrowy potwór, który jest niewrażliwy na wszelką broń oraz pociski...
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2008, 09:36:20 wysłana przez Lord Arthas »

Offline krystianxdd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Kwiecień 2008, 13:27:55 »
Hmmm... Mnie Tylko Ciekawi Czemu Na okładce g4 na www.gryonline.pl
widnieje znak śniącego .. może to ma jakis zwiazek z wroogiem  :d

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Kwiecień 2008, 13:41:40 »
Cytat: krystianxdd
Hmmm... Mnie Tylko Ciekawi Czemu Na okładce g4 na www.gryonline.pl
widnieje znak śniącego .. może to ma jakis zwiazek z wroogiem  :d
Po prostu wrzucili obrazek przedstawiający głowę śniącego aby tylko i wyłącznie coś było. Bez obrazka gorzej wygląda ot cała prawda nie trzeba temu dokładać bezsensownych teorii.

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #14 dnia: 16 Kwiecień 2008, 12:49:25 »
Ja mam cichą nadzieję że fabuła G4 będzie nawiązywać do orkowego rytuału mającego przyzwać ÂŚniącego.

Offline Foxiorek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #15 dnia: 19 Kwiecień 2008, 22:05:58 »
A ja uważam że do pokonania będzie jakiś czwarty bóg o którym po jego pokonaniu nie chcieli mówić żadni magowie. Co o tym sądzicie??

Offline Masmen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #16 dnia: 19 Kwiecień 2008, 22:33:31 »
Według mnie do pokonania będą albo Innos albo Beliar, w zależności od drogi(może będzie możliwy wybór drogi tak jak w Gothic 3). Może być też jakiś potężny przywódca orków, Herszt jakiś albo coś

Offline Marcines

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Kwiecień 2008, 23:13:30 »
A może będziemy walczyć z ludźmi??  
Albo będziemy walczyć z 4 bogiem?

WSZYSTKO jest możliwe.  


 

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Kwiecień 2008, 01:18:05 »
Myślę że naszym zadaniem może być pokonanie maga który jest wrogiem Adanosa i równowagi. Najwyższa pora wprowadzić równowagę do świata!

Offline Damsem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • HWDP
Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2008, 13:19:10 »
może byc wszystko,ale najpierw podsumójmy
-ÂŚniący
-Smok Ożywieniec
-masa Orków

hmm... ( po głebszym zastanowieniu    ) Tworcy gry maja wiele wyobrazni i nie wiadomo co takim do lba strzeli   ale moje zdanie jest takie.W Gothic 2 byl wontek ze ostatnie smoki widziano dawno więc może się wcielimy w łowce smoków ktory zabil ostatniego.Nie wiadomo

Forum Tawerny Gothic

Główny wróg w Gothic 4
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Kwiecień 2008, 13:19:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top