Autor Wątek: Pięść Trolla - IV akt  (Przeczytany 2982 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Knight Lares

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Pięść Trolla - IV akt
« dnia: 14 Marzec 2008, 20:55:31 »
Mam problem. Jestem w IV akcie (wiadomo w Gothic 1) i właśnie odbijam z Gornem Wolną Kopalnię (tak naprawde to zaczynam bo zabiłem dopiero jednego strażnika). Mój kumpel, który już przeszedł Gothic twierdzi, że Pięść Trolla można kupić w Nowym Obozie u Sharkiego i że on z tą bronią odbijał kopalnię. Jednak kiedy przychodzę tam po rozmowie z Gornem i chcę pohandlować to najlepszą bronią jest Grzmot, który zadaje obrażenia 79 a pięść Trolla 105. Jak na razie mam Krzyk Wojownika, który znalazłem u Okyla przy przeszukiwaniu trupów. Czy w ogóle w IV akcie można kupić Pięść Trolla, a jeśli tak to kiedy???


Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 07:30:01 »
Znam sposób weź czar przemiany w chrzaszcza i przed głąwną bramą przemieni się i przejdzi po tem (najlepiej w nocy) do siedziby Magnatów i do pokoju Gomeza tam w jego skrzyni (weź przynajmniej 10 wytrychów) jest pięść trolla mściwa stal i coś jeszcze

Pozdrawiam Pienik

Forum Tawerny Gothic

Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 07:30:01 »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2008, 08:31:01 »
W świątyni śniącego jest ona. Leży w jednym z pomieszczeń, pilnoiwanych przez Apokalistycznych Strażników ÂŚwiątynnych... Jednak pobij Lee i weź jego topór. Nie pokazuj ty się z nim przy nim, tylko z jakąś inną bronią, bo inaczej rzuci się na ciebię... Poprostu ma to także 105 pkt. Obrażeń, a wygląd - to nawet fajny ;)

Pozdrawiam, Lord Arthas

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Maj 2008, 18:33:43 »
Pięść Trolla na pewno jest w świątyni ÂŚniącego i w siedzibie magnatów, a nie jestem pewien czy przypadkiem nie ma jej także na sprzedanie Skorpion (strażnik u Cavalorna).

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Maj 2008, 22:36:44 »
Cytat: Pienik
Znam sposób weź czar przemiany w chrzaszcza i przed głąwną bramą przemieni się i przejdzi po tem (najlepiej w nocy) do siedziby Magnatów i do pokoju Gomeza tam w jego skrzyni (weź przynajmniej 10 wytrychów) jest pięść trolla mściwa stal i coś jeszcze

Pozdrawiam Pienik
I tak,się nie da ,bo to tak jak ze skrzynią w zatopionej wieży ,wytrychem nie otworzysz,trzeba kluczem Gomeza.Ej zapodajcie mapke do miejsca "pobytu"skrzynki z Pięścią Trolla w ÂŚÂŚ.

Offline Dementor

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 299
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Maj 2008, 11:07:50 »
No cóż, kolega zrobił Cię w konia hehhe, Pięść Trola, tak jak Pięść Barbarzyńcy jest do kupienia u każdego szanującego się handlarza bronią PO odbiciu kopalni, tj. w 5 rozdziale. Jak tak baaaardzo chcesz to wpisz
Insert ITMW_2H_AXE_HEAVY_04-kod na Pięść Trola Pozdrawiam,

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maj 2008, 20:49:18 »
PIęść Trolla jest w świątyni.Poszukaj to znajdziesz.

Forum Tawerny Gothic

Pięść Trolla - IV akt
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Maj 2008, 20:49:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top