Autor Wątek: Sędzia  (Przeczytany 1300 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Sędzia
« dnia: 19 Luty 2008, 13:47:54 »
Przepraszam jeżeli taki temat już był ale ja go nie znalazłem ani na forum ani w poradniku też tego nie widziałem.A mianowicie: w trzecim rozdziale gdy jest się najemnikiem Lee zleca takie zadanie że trzeba miastowego sędzie zamknąć w więzieniu.W rozmowie wspomina coś o tym żeby dla sędziego trochę popracować a później gdy się pozna już jego machlojki to należy go wydać paladynom lub straży.Wie ktoś może jak to zadanie wykonać bo ja dopiero pierwszy raz Gothica najemnikiem przechodzę i za bardzo nie wiem co zrobić  

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Sędzia
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2008, 13:56:43 »
idziesz do sędzie i mówisz że chcesz pracowac u niego, on da ci zadanie że masz przynieśc młot magów ognia. Robisz to. Potem da ci zadanie że masz znaleźć uciekinierów. Idziesz na farme onara i tam są . Po rozmowie daja ci list z którym idziesz do lee. AAA i zawsze mów że chcesz wrobić sędzie. Później gdy popłyniemy na wyspe da nam papierek ;]

Forum Tawerny Gothic

Sędzia
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Luty 2008, 13:56:43 »

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Sędzia
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Luty 2008, 14:53:55 »
Dzięki ale chyba przestanę grać najemnikiem bo nikt cię wtedy nie szanuje.

Ps:A jest jakaś ograniczona ilość rogów cieniostworów które można dać Busterowi?
(No wiecie temu co siedzi w chacie przy wejściu na pola Onara)

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Sędzia
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2008, 14:58:40 »
Cytuj
Ps:A jest jakaś ograniczona ilość rogów cieniostworów które można dać Busterowi?
(No wiecie temu co siedzi w chacie przy wejściu na pola Onara) biggrin.gif
Co do ilości rogów, to nie ma. Jednak po trzecim rozdziale nie możesz mu już dawać, to znaczy zaprzestanie ich skupu. Tak, więc najlepiej, abyś jak najwięcej rogów dasz w tej chwili, po później będziesz za późno...

Forum Tawerny Gothic

Sędzia
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Luty 2008, 14:58:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top