Autor Wątek: I wyprawa do Ignis Terra  (Przeczytany 21720 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Luty 2008, 21:18:23 »
Darkon przespacerował się po polu walki. Pełne było spalenizny z płomieni ogarów, ciał tych bestii, oraz wiele, wiele litrów krwi. Poparzona ręka, piekła go już mniej, ale dalej zauważalnie. Ten ogar, który się na niego rzucił poszarpał mu jeszcze trochę całe ciało. Wampir jakby dopiero teraz zauważając to, wziął krew, którą zabrał na wyprawę i upijając pół litra powierdział do siebie:

- Dobrze, że wziąłem, bo bez niej, jestem jak Max Payne bez tabletek przeciwbólowych...

Następnie schował resztę krwi i poszedł szukać Nekromanty, IsentoR'a. Po jakimś czasie go znalazł i rzucił w jego stronę:

- Co robimy? Można zabrać z ciał tych bestii jakieś trofea?
(czy można, a jak tak, to co i w jakiej ilości ;P)

btw. Dies Irae Vae Victis powiedział, że nie za bardzo może brac na razie udział w wyprawie. Przekazuję tylko ;P
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2008, 21:21:58 wysłana przez Darkon »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Luty 2008, 21:33:23 »
- Gdy wy zabawialiście się z ognistymi ogarami ja tutaj cały czas ślęczałem przy hieroglifach. Oczywiście nic z tego nie zrozumiałem ale po zastosowaniu kilku zaklęć uruchomiłem jakiegoś rodzaju mechanizm. Tam za rogiem otworzyło się jakieś przejście. Nie wiem dokąd prowadzi bo bije od niego jasne światło. Idziemy pozwiedzać?


//Z jednego osobnika pozyskacie 4xpazury, 2xkły, 1xjęzyk, 1kg sierści, 4 litry krwi(o ile bestia zbytnio się nie wykrwawiła)

Forum Tawerny Gothic

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #101 dnia: 23 Luty 2008, 21:33:23 »

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #102 dnia: 23 Luty 2008, 21:36:52 »
- Jasne, że idziemy - powiedział pierwszy Darkon - Może, ci, co zostaną, niech pozbierają trofea, a pod koniec wyprawy rozdzielimy je sprawiedliwie? Czy też może zastosujemy zasadę "kto pierwszy, ten lepszy" i zaraz byle kto wszystko złupi?

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #103 dnia: 23 Luty 2008, 21:42:14 »
- Oczywiście że idziemy pozwiedzać. W końcu tu jesteśmy po to żeby dowiedzieć się czegoś o tym meteorze. Tylko może najpierw oskórujmy ogary. - rzekł Walar po czym zabrał się za skórowanie. Podszedł do jednego ogara i zabrał się najpierw za kły. Wziął jedną strzałę, złamał ją przy grocie, a następnie wbił go u nasady kła i powoli zaczął podważać. Po chwili kieł wyskoczył. Walar zrobił tak samo z drugim kłem. Potem zabrał się za krew. Naciął delikatnie tętnicę szyjną bestii i zaczął upuszczać krew do butelki. W sumie zebrał 3 litry. Powtórzył te czynności z dwoma innymi ogarami które ubił. W sumie zebrał 6 kłów i 9 litrów krwi. Kiedy skończył robotę podszedł do Darkona i powiedział:
- Trzymaj, tu masz 6 litrów krwi dla Twojej organizacji. Mnie się ona właściwie nie przyda, ale na pamiątkę zatrzymam sobie 3 litry. Nie ma za co - dorzucił jeszcze uśmiechając się lekko.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2008, 21:55:22 wysłana przez Walar »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #104 dnia: 24 Luty 2008, 16:59:05 »
Altair spojrzał jak Biały Wilk zniknął i pełen zdziwnienia rzekł:
- O żesz k***a. Nie wchodźcie tam. Prawdopodobnie przeniosło go do innego pomieszczenia, których jest prawdopodobnie  tyle, co tych walców energii. Według mnie powinniśmy podzielić się i wejść w każdy z nich...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #105 dnia: 24 Luty 2008, 17:02:16 »
Dev zapatrzył się. Nie wiedział co się dzieje koło niego. Gdy się otrząsnął zobaczył Samug wchodzącego do jakiegoś głazu. Nie wiedział co o tym sądzić , ale poszedł w jego ślady. Gdy przeszedł przez otwór znalazł się w ciemnym korytarzu. Po jakimś czasie wędrówki w korytarzu dotarł do kulistej komory , gdzie byli jego kompani. Rozejrzał się po komnacie i ujrzał metalą kule oraz słupy energii. Dev poczuł się jak nigdy...

Forneas

  • Gość
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #106 dnia: 27 Luty 2008, 15:46:02 »
Forneas zaczał się nieco dusić. przyjrzał się kamieniowi, poczym zaczął wracać do strumienia energii prowadzącego do pomieszczenia ogólnego...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #107 dnia: 27 Luty 2008, 17:24:39 »
- IsentoRze - Dev zwrócił się do Króla - Spójrz na to.
Demon podał Isowi metalowy dysk z hieroglifami.
- Zdaje się, że te hieroglify pokazują się kiedy są w pobliżu ognia lub jak zostanie rzucone na nie zaklęcie.

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #108 dnia: 27 Luty 2008, 18:12:17 »
Akatosh podbiegł do następnej skrzyni.Otworzył ja tak samo jak pozostałe.Zobaczył tam...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #109 dnia: 27 Luty 2008, 18:13:11 »
IsentoRze skoro nie takie jest działanie zaklęcia to lepiej sprawdzaj co zatwierdzasz w nauce czarów.

Altair wyciągnął kostur i trzymając go jak najniżej zaszarżował na salamandrę celując wielkim kryształem w głowę bestii...

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #110 dnia: 27 Luty 2008, 18:29:41 »
- Niech mnie... To ebon. Nieźle zaopatrzony magazyn. Tylko jak do cholery to wynieść? Pootwieraj jeszcze kilka pakunków a ja się rozejrzę za czymś przydatnym do transportu.
Wampir w mieczem w ręku ruszył śmiało przed siebie. Chwilę później znalazł schody prowadzące w dół, którymi zszedł na niższy poziom magazynu. Kilka minut szukania czegoś odpowiedniego do przetransportowania ładunku wystarczyło, aby stwierdził, że...


Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #111 dnia: 29 Luty 2008, 17:36:04 »
//Kto, gdzie jest.
więzienie:

- Altair
- Biały Wilk
- Walar

biblioteka:

- Devristus
- IsentoR

magazyn:
- Samug
- Akatosh

maszynownia:
- Darkon
- Forneas



Więzienie
//Strzała wystrzelona przez Wa;ara zabiła salamandrę.
//Salamandra, którą chciał zaatakować Altair odzyskała już przytomność, gdy ten chciał uderzyć chwyciła kostur w obie ręce. Drewniany trzon zaczął się palić...

Pozostało 12 ognistych salamander w tym 1 ranna.



Maszynownia
//Darkonie po założeniu skafandra możesz oddychać.
//Forneas powrócił do głównej sali.



Magazyn
//Akatosh skrzynia, którą otworzyłeś była pusta. Na jej obrzeżach znajdują się śladowe ilości krwi.
//Na dolnym poziomie Samug znalazł maszyny transportowe. Widzisz kwadratowe unoszące się w powietrzu płyty, sterowane przez panel unoszący się wokół obiektu.



Biblioteka

- Od początku styczności uaktywniamy je magią, nie ogniem czy innym żywiołem. Czytam nie przeszkadzaj mi...

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #112 dnia: 29 Luty 2008, 17:47:13 »
Walar wierząc  że nekromanta bez większych problemów poradzi sobie z salamandrą, tak jak zamierzał wcześniej wbiegł w energię z której tu przybył. Chciał on pozwiedzać jeszcze trochę obiekt, w którym wraz z resztą towarzyszy aktualnie się znajdował...

Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #113 dnia: 29 Luty 2008, 18:17:18 »
- Taaa, nawet nie wiedziałem, że to skafander. No cóż, jak już mogę oddychać, to przeszukajmy to jeszcze. - powiedział do siebie wampir

Wyjął Gniew Wilka i przekroczył próg otwartych drzwi. Za nimi zobaczył...

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #114 dnia: 29 Luty 2008, 18:18:45 »
- Dobrze, dobrze - pomyślał Devristus i schował metalowy dysk do torby. Demon skierował się w najciemniejszy kąt Biblioteki. Po dotarciu tam zauważył...

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #115 dnia: 29 Luty 2008, 18:25:24 »
I po cholerę wydawać fortunę by nauczyć się walki kosturem na najwyższy poziom w Marancie, by nie móc uderzyć salamandry...

Altair szybko uchwycił część kostura, która nie płonęła i starał się wyrwać go stworowi, by jak najszybciej go ugasić...

Forneas

  • Gość
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #116 dnia: 29 Luty 2008, 21:48:27 »
Forneas wkroczył do strumienia energii prowadzącego do Magazynu, gdzie uprzędnio weszli Akatosh i Samug.

Offline Akatosh

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 344
  • Reputacja: 71
  • Ablazir
    • Karta postaci

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #117 dnia: 01 Marzec 2008, 08:36:30 »
Akatoshowi nie spodobał się ten widok.Zwiększył czujność.Poszedł do jeszcze jednej skrzyni i również ją  otworzył...





Forneas

  • Gość
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #118 dnia: 01 Marzec 2008, 14:01:59 »
Gdy forneas się znalazł się w maszynowni, ujrzał akatosha otwierającego skrzynie (bo tak najwyraźniej jest...) wtedy zbliżyłem się i również zacząłem jeden z pozostałych pakunków otwierac...

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Marzec 2008, 15:27:23 »
Kiedy Walar znalazł się w głównej sali pomyślał chwilę gdzie by się teraz wybrać. Po chwili zastanawiania wszedł do energii prowadzącej do laboratorium ciekawy co tam zastanie...

Forum Tawerny Gothic

I wyprawa do Ignis Terra
« Odpowiedź #119 dnia: 01 Marzec 2008, 15:27:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top