Autor Wątek: Najnowszy patch  (Przeczytany 2204 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline McGrady_17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« dnia: 04 Luty 2008, 22:01:58 »
Witam. Nie wiem czy dobrze załozyłem temat, bo jestem tu nowy ale jak nie to przepraszam.
Chciałem się spytać kiedy wychodzi najnowszy patch do Gothic 3? Z tego co czytałem na necie to miał pojawić się w styczniu tego roku.. no i wlasnie czy się pojawil? Potrzebuje tego patcha bo chce pograc w Gothic 3 i jak wiemy ze gothic ma bardzo duzo bledow i nie da się grac.. Jezeli ktos cos wie na ten temat to bajava script:bbc_pop()
Pomoc BBCoderdzo prosze o odpowiedz! Z gory THX!

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2008, 22:50:37 »
Nie wiem czy wyjdzie jeszcze jakiś patche,jednak szczerze wątpie.Moim zdaniem patch 1.5.2(community patch) jest dobry i polecam Ci go,jeśli jednak nie pasuje Ci on z jakiegoś powodu to może kto inny wie kiedy wyjdzie jakiś nowy p.atche

Forum Tawerny Gothic

Najnowszy patch
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2008, 22:50:37 »

Respev

  • Gość
Najnowszy patch
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2008, 22:54:45 »
Gdzie wyczytałeś, że w styczniu? Wszystkie strony podawały termin "pierwszy kwartał 2008 roku".

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2008, 23:08:53 »
ludzie wy mówicie ciągle o patchach po co? ja grałem i przesiedłem gothicA 12 RAZY wszytkimi dragami i nie napodkałem takich duzych błedów jedyny bład to byl w zadaniu w mora sul kiedy miałes kogos odprowadzic do kogos to było zadanie podoczne gothic to jest bardzo dobra gra ale i tak najlepsza czesc gothic to gothic 2  

Offline McGrady_17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Luty 2008, 23:18:30 »
Cytat: Leon91
Nie wiem czy wyjdzie jeszcze jakiś patche,jednak szczerze wątpie.Moim zdaniem patch 1.5.2(community patch) jest dobry i polecam Ci go,jeśli jednak nie pasuje Ci on z jakiegoś powodu to może kto inny wie kiedy wyjdzie jakiś nowy p.atche

W sumie zainstalowalem tego patcha i jest lekka poprawka. Dam rade teraz grać, chociaż zdażają się takie przycinki ale to teraz raz na jakis czas. Moim zdaniem patch ten poprawił plynnosc mojej gry o 7-10%.  

Cytuj
Gdzie wyczytałeś, że w styczniu? Wszystkie strony podawały termin "pierwszy kwartał 2008 roku".

Na jakich stronach o Gothic 3 czytalem to pisalo ze patch jest planowany na styczen 2008 roku. Jestes lepiej poinfomowany wiesz moze kiedy najpozniej go wypuszcza o ile wypuszcza;p?


Edit: tak na marginesie.. Mógłbym kogoś prosić o podanie mi linka skad można sciagnac dobra solucje do Gothica 3.. Jezeli ktos zna jakas i ja poleca to bylbym bardzo wdzieczny;)
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2008, 23:23:46 wysłana przez McGrady_17 »

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Luty 2008, 00:14:37 »
Cytuj
ludzie wy mówicie ciągle o patchach po co?

bo poprawiaja plynnosc gry ?  bo usowaja bugi ? (czesciowo)

a widac ze chce ci się szukac solucji <a href="http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=165" target="_blank">http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=165</a>

poza tym nigdzie nie pisze ze patch planowany jest na styczen tylko na poczatek roku 2008

Cytuj
Jowood announced the release of a new and official patch labeled as Gothic 3 v1.6
Fixes cover scripting, gameplay, crash prevention and many more.
The release is planned for the start of the new year.

na przyszlosc www.worldofgothic.com
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2008, 00:17:21 wysłana przez teken_f »

Respev

  • Gość
Najnowszy patch
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Luty 2008, 13:13:42 »
Cytuj
na przyszlosc www.worldofgothic.com
A u nas to newsów nie ma?

Cytuj
ludzie wy mówicie ciągle o patchach po co? ja grałem i przesiedłem gothicA 12 RAZY wszytkimi dragami i nie napodkałem takich duzych błedów jedyny bład to byl w zadaniu w mora sul kiedy miałes kogos odprowadzic do kogos to było zadanie podoczne
Ojej, czyli te około 400 błędów jakie poprawiają patche wzięły się z powietrza?

Offline McGrady_17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Najnowszy patch
« Odpowiedź #7 dnia: 05 Luty 2008, 19:29:49 »
a można jakas lepsza solucje? Strasznie malo pisze w tej co podales...

Respev

  • Gość
Najnowszy patch
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Luty 2008, 19:36:53 »
A możesz nauczyć się czytać? http://gothic.gram.pl/infopage.php?id=123

Forum Tawerny Gothic

Najnowszy patch
« Odpowiedź #8 dnia: 05 Luty 2008, 19:36:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top