Autor Wątek: Problem z Huno  (Przeczytany 6328 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Problem z Huno
« dnia: 26 Styczeń 2008, 22:02:52 »
Mam taki nie mały problem z Huno. Czytałem w solucji, że żeby móc dalej robić zadanie "Próba zabójstwa" muszę wcześniej pogadać z kilkoma kopaczami a potem z Huno, który ma mi kazać iść do karczmy. Lecz niestety nie chce on mi tego kazać ;), a co gorsza, nawet nie kazał mi odzyskać swojej paczki ze stalą. Mam nadzieję że zrozumieliście o co mi chodzi ;p. Więc co mam zrobić...?

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Huno
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:15:15 »
Rozmowa z kopaczami nie wystarczy musisz jeszcze pogadać z tym typem ( nie pamiętam jak ma na imię ) ale pracuje dla Huno piłuje drewno obok niego. Musisz go pozaczepiać aż się wreszcie wygada.

Forum Tawerny Gothic

Problem z Huno
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:15:15 »

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Problem z Huno
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:16:23 »
To właśnie od karczmarza dowiadujesz się że masz iść do Huno, ale kowal nie chce ci nic powiedzieć więc pare razy musisz zaczynać rozmowę z jego pomocnikiem. Proste?

W tym samym czasie co mt17 odpowiedziałem... zabawne.
« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2008, 22:17:16 wysłana przez Myrtir »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Problem z Huno
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:17:51 »
Z pomocnikiem też gadałem, a Huno i tak nie chciał mi nic powiedzieć na ten temat.

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Huno
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:28:18 »
W sumie z tego co pamiętam musisz pogadać z karczmarzem póżniej z kopaczami a dalej z pomocnikiem Huno, ważna sprawa skasuj gościa który Cię zaczepił po wejściu do obozu bandytów, kolejna rzecz musisz porozmawiać z kopaczem, który jest obok nigo Emilio chyba i to on wyjawiTobie imię Huno:) mam nadzieje, że nie opisałem zbyt skomplikowanie;)

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Problem z Huno
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:34:26 »
MOżesz też od razu pójśc zabić estebana jak zagadasz to się rzuci na ciebi to uciekaj jak najdalej od jego ochroniarzy i potem go zabij, ja tak zrobiłem bo miałem taką samą sytuację co ty. A zleceniodawcą próby zabójstwa jest Fisk.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Problem z Huno
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Styczeń 2008, 23:40:31 »
Ehh wszystko jasne. Zapomniałem że zginąłem i musiałem wczytywać a przed zapisaniem gadałem z kopaczami ale nie z pomocnikiem Huna. Tak czy inaczej dzięki wszystkim za pomoc. Temat do zamknięcia...

Offline ALINOE

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Problem z Huno
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2008, 19:24:12 »
zdecydowanie sam pomocnik Huna nie wystarczy....  musisz pogadać z Emiliem(?) czy jak mu tam...ale najpierw musisz przy nim skasowac senyana ktory cie rozpozna z listu gonczego...wtedy emilio(?) naprowadzi cie na Huno....  to wszystko       dalej Huno zleci ci zadanie odzyskania paczki ze stala ktora ma Juan na bagnach..wtedy kowal zorganizuje spotkanie ze zleceniodawca zabojstwa

Pozdrawiam,

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Problem z Huno
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Luty 2008, 19:34:11 »
miałem kiedys ten sam problem : ze wszystkich kopaczy , huna masz zostawic na sam koniec , musisz z nim odpowiednio zagadać to wtedy lecisz na pietro w karczmie i dowiadujesz się ze to fisk chciał zabic estebana , ale i tak niemusisz tego robic bo po zrobieniu zadania , esteban i tak niebedzie chciał ci dac czerwonego kamienia , więc najlepiej będzie jak go wkurzysz , będzie cie gonil tak daleko puki nie uciekniecie z obozu i zabij go

Pozdrawiam, Russel

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z Huno
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:01:10 »
Oprócz huna,kopaczy,fiska,paula,snafa musisz zagadać także TOMA, który siedzi w jaskini obok Logana.


Pozdrawiam, Gorion  

Forum Tawerny Gothic

Problem z Huno
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:01:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything