Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 81373 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #100 dnia: 16 Czerwiec 2008, 16:59:35 »
No to przyszła pora na mnie...

Moje imię brzmi Oskar. Nigdy za nim nie przepadałem, ponieważ jest za krótkie, no ale dobra. Jestem człowiekiem spokojnym, myślącym logicznie. Stąd też, jestem realistą. Jako katoli.k (to bez kropki, zamienia na katolik), wierzę oczywiście w cuda, lecz nie takie, jak np. pusta butelka na moich oczach, nagle wypełni się wodą, ot tak znikąd. Więc stąd też jestem realistą. Najpierw szybko zsumowuje wszystkie warianty, dzieląc je na pozytywy i negatywy i zsumowując je sobie. Interesuje się: informatyką, religiami, ludzką psychiką, przyrodą, historią, geografią, językami obcymi, polonistyką, matematyką, literaturą, sprzętem  i wieloma innymi rzeczami. Ludzie wokół mnie twierdzą, że jestem mądry i inteligentny. Moje motto: W moim sercu odnajdę tylko Tych, którzy odnajdą mnie w sercu swoim. Polega to mniej więcej na tym:
Po co mam lubić kogoś, kto nie lubi mnie?!
Po co mam kochać kogoś, kto nie kocha mnie?!

Uważam, że nie da się mnie trochę lubic, trochę nie. Mozna mnie albo kochac, albo nienawidzic, lubic albo nie lubic. Jestem uparty, jak już myślę o jakimś celu, to zrobię wszystko, żeby go tylko osiągnąc. Uważam, ze wysiłek, jest podstawą człowieka. Po prostu, trzeba się przemęczyc, by potem miec łatwiej. Jak już mam coś zrobic, to nie trochę - albo robię to perfekcyjnie, albo wcale. Jesli chodzi o sport, to się tym nie interesuję. Co najwyżej, mogę obejrec jakieś mistrzostwa piłki nożej, lecz to, jest tylko z czystej ciekawości (czy dany kraj, zyska 'popularnośc' itp.). Piszę książki i wiersze. Jesli chodzi o ich temawtykę, to ksiażki te, są zagadkowe i wciągające, a wiersze - smutne, przygnębiając. A to dlatego, że chcę pokazac, ze mimo tego, że jestem zazwyczaj wesołym człowiekiem, to mogę także nie byc wesoły.
« Ostatnia zmiana: 09 Lipiec 2008, 16:09:21 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #101 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:04:54 »
Siema :D

Mam na imię Kuba (nie mam przezwiska). Mieszkam we Włocławku i mam 15 lat (w sierpniu będę mieć 16). Jestem nie śmiały, czasami dziwnie się zachowuję ;P, lubię pomagać innym. Jestem dość leniwy i czasami trzeba się namęczyć, żeby mnie zagonić do roboty ;).

Moje zainteresowania to motoryzacja, gry komputerowe (przede wszystkim ;)), i sport typu Koszykówka i Siatkówka. Lubię wyzwania, ale oczywiście bez przesady.

Jeśli potrzebuje ktoś pomocy odnoście G1/G2/NK śmiało pisać do mnie.

Pozdrawiam, KwaseK.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #101 dnia: 14 Lipiec 2008, 14:04:54 »

Offline ludi889

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Obejmować kobietę to tak, jak obejmować wór gnoju.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #102 dnia: 19 Lipiec 2008, 02:06:02 »
Elo wszystkim jestem Damian (i tak każdy na mnie mówi ludi xD) i mam 12 lat (już widzę wasze miny O_O xD) i mam ciemne włosy.
Jestem z Ostrowca ÂŚwiętokrzyskiego niedaleko  Kielc.
Po wakacjach idę do 6 klasy
zainteresowania: Gothic Cs muza no i wymyślanie tekstów (no wiecie o co mi chodzi) i sport (a dokładniej piłka nożna)

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #103 dnia: 19 Lipiec 2008, 11:09:22 »
Mam na  imię Kacper, interesuję się grami komputerowymi, motoryzacją, sportem, downhill'em i bronią ASG. Mieszkam w Jeleniej Górze. Jestem energiczny i rzadko się męczę. Nie mylić z ADHD. Mam sporo kolegów koleżanek  :-[. Najbardziej dbam o:
1. rodzinę
2. zdrowię
3. kumpli
4. rower
5. kompa.
Mam 12 lat i IQ na poziomie 2 gimnazjum. Kiedyś w szkole robili testy, ile przeczytasz w minutę wyrazów. Byłem 3 w szkole, a było to w 4 klasie. Nie przechwalam się, bo jestem skromny i tolerancyjny. Ale nie nawidzę rasistów.

pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 19 Lipiec 2008, 11:10:40 wysłana przez Kapii »

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #104 dnia: 20 Sierpień 2008, 09:33:02 »
Czołem ! Mam na imię Maeusz i mieszkam w Pile.Intresuje się grami i iinformatyką.W wolnymczasie gram na kompie.
Moje hobby na militaria II wojny światowej i historia.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #105 dnia: 20 Sierpień 2008, 12:12:18 »
Mam na imię Michał i mam 14 lat. Od września będę chodził do 2 klasy Gimnazjum. Interesuję się grami i informatyką, w wolnym czasie gram na komputerze, oglądam TV, jeżdżęna rowerze, gram w kosza lub w piłkę nożną. Moim Hobby jest zbieranie minerałów. Moimi ulubionymi grami są serie: Gothic, Hitman, GTA oraz Assasin's Creed. Moim ulubionym wykonawcą jest O.S.T.R. (rap), a czasami słucham też Scootera (techno). Od niedawna spodobało mi się szkicowanie ołówkiem ale dopiero ćwiczę.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #106 dnia: 20 Sierpień 2008, 12:36:17 »
Dzień dobry nazywam się CENZURA i jestem fanem gothica poza ostatnią 3 częścią serii która wyszła naprawdę... erm... to miało być. Poza graniem w gry interesuje się rysunkiem, muzyką i oczywiście tam innymi pierdołami którymi interesują się normalni ludzie. Mam 18 lat i jedyna zaleta tego wieku to to, iż można sobie kupić legalnie piwo. Erm gram w xbox? Co by tu jeszcze i w ogóle... hmm... ciekawe są jeszcze nie które książki, tak... Moim ulubionym bohaterem jest Gatts z mangi Berserker oraz Lobo z komiksu o tym samym tytule.

Co do muzyki słuchał głównie metalu jednak nie ograniczam się tylko do niego. Jestem otwarty na inne propozycje oczywiście jeśli wpadną mi w ucho i nie będą tanią komercją <grr> Mój ulubiony zespół obecnie to Breaking Benjamin oraz Ill Nino no i oczywiście Slipknot. Filmy lubię przeróżne ale szczególnie upodobałem sobie komedie wszego gatunku poza niemieckimi i francuskimi, wstrętne są w większości. Ulubiony film? Forest Gump. Poza filmami lubię jeszcze kino animowane w szczególności anime oraz bajki z Disney Channel. Nie rozumiem ludzi którzy mówią, że bajki są wyłącznie dla dzieci... Jak dla mnie wszystko jest dla wszystkich i jak się podoba to czemu nie?

Dalej... co do sportów to moją ulubioną dyscypliną sportową jest snowboard chociaż jeździłem na nim tylko raz, uważam go za naprawdę ciekawy, ekscytujący i kozacki full wypas na mase. No i jeszcze Strong Man'i, chłopaki fajnie podnoszą te ciężary <nie jestem gejem> a poza tym to nic więcej mnie nie interesuje jeśli chodzi o wysiłek fizyczny.

Ogólnie przyszedłem na to forum gdyż chciałbym poznać ludzi którzy interesują się tym czym jak, mianowicie Gothicem i mam nadzieje, że zostaniemy kolegami czy coś w te mańke..

Pozdrawiam Kyras'ek

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #107 dnia: 01 Wrzesień 2008, 13:36:18 »
Czesc mam na imie Ryszard i lubie grac na komputerze i pisac wiersze moze jakis zamieszcze na forum. Szyko nawiazuje znajomosci o czym swiadczy to ze poznalem juz wielu ludzi na tym forum lubi tez ogladac rozne bajki i kocham zwierzeta wszystkie! nawet kretoszczury! chociaz mnie gryza. Jak ktos wola mnie Rychu to nie reaguje ale jak ktos wola Rychu Mag Beliara to odrazu sie odzywam nawet w szkole nie reaguje na samo Rychu! czasem ogladam jakies seraile typu M jak milosc ale barwy szczescia sa przereklamowane no i Pierwsza Milosc czaem tez Klan i Na dobre i na zle. To tyle o mnie.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #108 dnia: 29 Wrzesień 2008, 20:59:18 »
Wiem, że już pisałam w tym temacie. No ale przecież jak bym edytowała posta to nikt by tego nie zauważył, nieprawdaż? No właśnie... A pewnie większość userów mnie nie zna, a ci co znają to już nie pamiętają.
Cóż mogę o sobie napisać. Jestem osobą dziwną... Bo to że lubię rock i heavymetal, to normalne, to że lubię rpg i gry komputerowe w sumie też. To że bywam zła i mroczna to jak najbardziej zrozumiałe. Ale jak zestawić to z miłością do różu i  wszystkiego co sweet, zamiłowaniem do zakupów i strojenia się przed lustrem długimi godzinami to może wyjść nieźle wybuchowa mieszanka^^
Co mogę jeszcze dodać... ludzie uważają że jestem emo, ale to wielkie kłamstwo, bo nie noszę grzywki. Po za tym lubię się śmiać, i podobno mój śmiech brzmi... śmiesznie ;)
Jak każda kobieta lubię... nie ja kocham zakupy. Co? Zakupocholiczka? Nie... No, może troszkę ;) Jeśli chodzi o inne zamiłowania, to sterzcie się, jestem okropną flirciarą ;)
Do tego można dodać, że mam luźne podejście do życia i umiem się śmiać z siebie, co jest rzadką zaletą wśród płci pięknej... No ,tyo chyba wszystko. Wszystko? Cóż ja wypisuję, przecież jestem narcyzem-egoistką więc o sobie mogę pisać i mówić długimi godzinami.

Offline SmoQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #109 dnia: 06 Grudzień 2008, 21:09:40 »
Siemka, jestem nowy na forum oraz początkujący w Gothic'u  :mellow:

Mam na imię Filip i mam 13 lat. Mieszkam w Radomiu. Słucham takiej muzyki jak: Hip-Hop, Rap itp. Uwielbiam sport, a najbardziej piłkę nożną, ale lubię także koszykówkę i ręczną. Często też flirtuje z dziewczynami ;D.  Tak jak już wspomniałem jestem początkujący i od niedawna zacząłem grać w Gothic'a.

Pozdrawiam, SmoQ

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #110 dnia: 07 Grudzień 2008, 10:41:00 »
Mam na imie Adrian, obecnie mieszkam w Gdyni. Obecnie jestem w drugiej klasie Technikum ZSCHiE (Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych). Kujonem nie jestem. Muzyka... hmm ... jestem fanem zespołu happysad. W szczególności interesuje się piłką nożną. Od sezonu 2003/04 jeżdżę na każde mecze Arki Gdynia. Początkowo pierwsze dwa lata zasiadałem na 'torach'. Typowy sektor dla Pikników. Od sezonu 2005/06 zasiadam na młynie, dopinguje swój ukochany zespół, i zaliczam przynajmniej 3/4 wyjazdów w sezonie. (Kto interesuje się Polską Piłką ten powinien być obeznany w tym temacie).  Lubie spać... o tak. Oglądam również Anime. Najbardziej do gustu przypadło mi: Elfen Lied, Naruto, Bleach, Higurashi no naku koro ni. Nie jestem skatem, nie jestem emo, to ja tworze styl. Niektórzy znajomi i znajome nazywają mnie metroseksualistą... ale cóż, bóg nie każdego obdarzył wysokim ilorazem IQ. Co do gier. Hmm. FIFA, Cała saga Gothic i to na tyle. Do wszystkich spraw podchodzę z dystansem. Nie toleruje lewackich poglądów oraz homoseksualizmu. To tyle o mnie.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #111 dnia: 07 Grudzień 2008, 12:15:48 »
Przeczytałem poprzedniego posta, troche ocenzurowałem i z racji tego, że troche podrosłem napisze nowego. Moje imię brzmi Adrian, jestem heteroseksualistą, rasa biała. I w zasadzie to by było na tyle z ważniejszych informacji. Dodam tylko, że miezkom na Górnym Śląsku, gdzie się urodziłem. Uwielbiam filmy, muzyke i <czasem> ksiązki. No i cały czas się edukuje. Bozia dała mi skromność.
« Ostatnia zmiana: 28 Grudzień 2008, 00:02:26 wysłana przez Cojones »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #112 dnia: 11 Styczeń 2009, 10:16:53 »
Zapewne nikt się nie obrazi jak napiszę kolejny raz w temacie? Nie edytuję posta bo nikt wtedy nie zauważy wyników mojej ciężkiej pracy...

Mam na imię Mateusz. Pomieszkuję sobie we wsi Baczyna leżącej ok. 8 kilometrów od Gorzowa Wlkp. Co do wyglądu: Mam jakieś 174 cm wzrostu, jestem dosyć "wielkiej" budowy ciała, niebieskie oczy, blond włosy, przeciętna facjata.  Uczęszczam do szkoły w ww wsi, do 2 klasy gimnazjum. Z nauką idzie mi całkiem dobrze, choć mogę uznać, że coraz gorzej (ale na dzień dzisiejszy źle nie jest). Interesuję się informatyką, grami pc, fotografią, Dragon Ball. W wolnym czasie lubię sobie poszkicować, czy pozamulać przed komputerem, a latem wychodzę na wioskę. Jeśli chodzi o to jak się ubieram...Ubieram te ubrania, w których mi wygodnie. Nie staram się przypasować do żadnego stylu. Słucham muzyki w stylu rock, metal, a ostatnio coraz więcej pop, melodic metal/rock, gothic metal, czy rap (gdy mi odbije). Jestem spokojnym i opanowanym człowiekiem, ale sytuacja się gwałtownie zmienia gdy ktoś mnie wkurzy (i lepiej tego nie robić). Lubię samotność, ale także bez kolegów czy innych ludzi bym nie wytrzymał. No i to chyba na tyle jeśli o mnie chodzi.

Offline Lee Mocny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #113 dnia: 24 Styczeń 2009, 14:40:11 »
Mam na imię Norbert, mam 15 lat... Jestem z Przemyśla dokładniej z Hurka. Lubie grać w piłke...Nie lubie chodzić do szkoły...Mówią na mnie Siwy...oraz Lee...
 

Oktawian August

  • Gość
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #114 dnia: 25 Styczeń 2009, 16:47:19 »
Mój nick to Pabloo.Mam na imię Paweł mam 16 lat.Jestem z Namysłowa województwo Opolskie.Interesuje się historią szczególnie:
-Starożytność (Kartagina,Rzym,Egipt,Grecja,Macedonia,Imperium Seleucydów itd)
-ÂŚredniowiecze
-rewolucje,czasy 1 i 2 wojny światowej,komunizm, itd
-interesuje się największymi generałami,władcami,cesarzami jacy byli w Historii Starożytności,ÂŚredniowiecza,Nowożytności i bitwami jakie się wtedy toczyły.
Interesuje się jeszcze piłką nożną,koszykówką(NBA) i komputerami.Jestem fanem Star Wars i lubię oglądać filmy pokroju Star Wars,Predator,Obcy i wojenne,horrory.Jestem też fanem gier serii Gothic,Wiedźmin,Star Wars,Mass Effect,Diablo,GTA,Total War,Assassin's Creed.Mój ulubiony typ muzyki to Gangsta Rap i Rap Amerykański.Mam ciemne włosy i oczy piwne.Jestem dosyć wielkiej budowy ciała.Lubię się spotykać i spędzać czas z przyjaciółmi.
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2009, 12:38:06 wysłana przez Pabloo »

Offline matysek676

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #115 dnia: 17 Luty 2009, 22:29:54 »
Co tu dużo mówić mam na imię Patryk i mam 14lat pochodzę ze Starachowic nie chciał bym mieszkać gdzie indziej bo tutaj mam kumpli jednego możę zanacie za TG jego nick to ,,miszcz" chodze do gimnazjum nr1 lubię te szkołę chociaż wolałem podstawówkę ale sie jużprzyzwyczaiłem do nowej szkoły nie jest taka zła chociarz troche bardziej wymagający nauczyciele.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #116 dnia: 18 Luty 2009, 18:21:17 »
Tak wiec na imie mam Amadeusz. Mieszkam w Legnicy. Chodze do gimnazium. Lubie grac w pilke nozna i grac na kompie. Mam brazowe wlosy i zielone oczy. Nie lubie chodzic do szkoly. Moja srednia to 4 cos. Oto caly ja.

Offline Garaz(ż)

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najeźdźca
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #117 dnia: 05 Sierpień 2009, 16:37:48 »
Witam Witam Mam na imię Michał mam 16 lat i pochodzę z Opola.Interesuje się komputerami, muzyką(mocniejsze brzmienie), bronią i dziewczynami ;). Przygodę z Gothiciem zacząłem daawno daawno temu kiedy to wypatrzyłem 1 część u kolegi.Tak mnie wkręciła że zostałem fanem serii i dzisiaj jestem starym wyjadaczem wszystkich Gothiców ;)

Offline mikser60

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jestem penspinnerem.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #118 dnia: 07 Sierpień 2009, 10:20:21 »
Siemka, mam na imię Michał. Chodzę do gimnazjum w Dobrczu, lubię grać w gry komputerowe, zajmuje się moddingiem gothica 1 i 2NK, ćwicze penspinning i dużo gram w piłkę jako bramkarz. Jeśli chodi o muzykę to bardzo lubię rocka, metal, haevymetal itp.

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #119 dnia: 23 Sierpień 2009, 10:59:14 »
Ja jestem Kacper, teraz bede szedł do 2 gim w szczecinie ;] Ogólnie lubie wszystko co zwiazane z kompem (informatyke w szkole tez xd), cala serie gotic (procz ZB, myslalem ze wywale ja przez okno wraz z kompem o.O) no i cwicze troche akro troche parkour ;]

Siemka, mam na imię Michał. Chodzę do gimnazjum w Dobrczu, lubię grać w gry komputerowe, zajmuje się moddingiem gothica 1 i 2NK, ćwicze penspinning i dużo gram w piłkę jako bramkarz. Jeśli chodi o muzykę to bardzo lubię rocka, metal, haevymetal itp.

Chcetnie spytam sie wujka Google co to ten penspinnig ;d

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #119 dnia: 23 Sierpień 2009, 10:59:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top