Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80584 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kielich

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #140 dnia: 09 Sierpień 2011, 20:09:23 »
Mam na imię Michał i mam 16 lat.  Interesuję się muzyką, ale nie ograniczam się jedynie do słuchania potrafię grać na gitarze klasycznej, gitarze basowej i harmonijce ustnej, ale bass to mój ''główny'' instrument i w przyszłosć chciałbym grać w zespole rockowym (klimaty zbliżone do Lady Pank i The Rolling Stones). Wiem, że łatwo nie będzie, ale muzyka to moja pasja i nie wyobrażam sobie żebym mógł robić cokolwiek innego. Poza Lady Pank i Rolling Stones słucham jeszcze Chłopców z Placu Broni, Guns n' Roses, Johna Lennona, Jimi Hendrixa i The Doors. Poza muzyką bardzo lubie czytac ksiażki fantasy, a do moich ulubionych pisarzy należa A.Sapkowski, A.Pilipiuk, Brent Weeks i Glen Cook.W Gothica nie gram tyle co kiedyś, ale czasami jeszcze sobie go dla relasku odpale. Na forum zarejestrowałem się dlatego, że mam nadzieję poznać tu ciekawych ludzi.

Offline Arthas99

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 5
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #141 dnia: 09 Sierpień 2011, 23:10:18 »
Jestem tu nowy wienc wypadaloby sie przywitac xd
mam na imie jacek i mam 12 lat pochodze ze szczecina i uwielbiam grac w gre gothic!!!!!!!!!
jest chyba najlepszom grom!

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #141 dnia: 09 Sierpień 2011, 23:10:18 »

Offline RapowyGnojek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 5
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #142 dnia: 20 Wrzesień 2011, 15:13:52 »
Witam .Mam na imię Kamil.Mam 21 lat.W Gothica zacząłem grać jakoś w 2006 roku.Na początku myślałem , że jest to jakieś badziewie.Pograłem troche dłużej i jak dla mnie jest to najlepsza gra.Od tamtej pory spędziłem wiele długich wieczorów grając w Gothica (I , II , III ).Wielka szkoda , że Gothic 4 okazał się porażką.No ale cieszmy się z tych 3 dobrych części.Uwielbiam gdy na dworze pada deszcz , śnieg a ja sobie w ciepłym domu , przy ciepłej kawce zwiedzam gothicowy świat.Można się oderwać od wszystkiego.Zbliża się pazdziernik więc trzeba zainstalować Gothica 3 :).Pozdrawiam.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #143 dnia: 13 Grudzień 2011, 22:41:17 »
Personalia może zostawmy. Jestem nastolatkiem, słucham właśnie piosenki wykonywanej przez Chór Armii Czerwonej. Coś tam kiedyś pisałem na tym forum, ale przestałem i teraz piszę znowu. Zainteresowanie? Basen, rower, gry komputerowe, polityka, książki, ćwiczenia fizyczne, czasem dziewczyny. Gdy ktoś mnie się pyta czy słucham muzyki odpowiadam: nie. Bo jak tu komuś wytłumaczyć, że uwielbiam Chór Armii Czerwonej i piosenkę z Pulp Fiction? A do tego soundtracki z Mass Effect i Crysis? No właśnie, dziwny gust jak na nastolatka.
Coś jeszcze? Mieszkam na wsi i mi dobrze z tym. Nie wyobrażam sobie życia w mieście, tak wielu rzeczy bym nie umiał. Jestem dumny, że potrafię sprawnie i długo machać łopatą, umiem obsługiwać siekierę, wkrętarkę, wiertarkę, piłę i wiele innych. Rozpalanie w piecu nie ma przede mną tajemnic. Czy jakbym mieszkał w bloku to bym to wszystko umiał? Nie. Ale wstyd.
Ulubione gry? Mass Effect, Gothic, S.T.A.L.K.E.R. Dołączy do nich ME 3 i Wiedźmin 2, o ile kiedyś będę miał nowy komputer. To znaczy, że obecnie mam bardzo słabego.
Dziękuję, dobranoc.

Offline Lord Hejgen

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 437
  • Reputacja: 573
  • Płeć: Mężczyzna
  • By być mądrym, nie trzeba wiele umieć.
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #144 dnia: 03 Kwiecień 2012, 23:00:15 »
Witam. Mam na imię Patryk i mam 17 lat. Mieszkam w bukowsku. Gothic'a poznałem w 2007 roku. Zagrałem sobie i do tego czasu, uwielbiam grać w tą grę.

Offline Jagusiaa

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 353
  • Reputacja: 547
  • Płeć: Kobieta
  • Se onr sverdar sitja hvass!
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #145 dnia: 19 Maj 2012, 23:09:18 »
Witam, Mam na imię Monika, wiek macie podany. W odróżnieniu od wielu dziewczyn, ja lubię poczytać książkę fantasy, ewentualnie sci-fi. Ostatnio spodobał mi się Gothic, gram również w Heroes III . Lubię pograć na mojej konsoli w, np. GTA , Need For Speed.  ;)

Offline Gronit

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 26
  • Nie patrz na mnie! On już był martwy...
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #146 dnia: 13 Październik 2013, 00:40:55 »
Jestem Anita i mieszkam w ÂŁodzi. Z gier uwielbiam: Gothic, Heroes of might and magic, Civilization, Wiedźmin i GhostMaster. Lepię figurki z plasteliny i gliny (Innosie zniszcz całą modelinę na ziemi). Czytam dużo książek fantastycznych i napisanych w XIX i XX wieku. Interesuję się też historią. Na konsoli często gram w Mafię II, Tekkena i Crasha.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #147 dnia: 13 Październik 2013, 20:36:42 »
Karol, rocznik 1990, na scenie Gothic od 2004, informatyk, stanowisko: Administrator sieci, obecnie kończę szkolenia Cisco CCNA (jestem na trzecim semestrze), pracuję w dwóch przedsiębiorstwach. Kończę też robić prawo jazdy. Studiowałem Filozofię, nie dokończyłem. Kierunek pokochałem, ale zostawiłem przez egzaminy komisyjne z Logiki i Metodologii Nauk. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Racjonalistów.

Offline ciacho1234

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 12
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #148 dnia: 28 Październik 2013, 14:19:54 »
Jestem Ciastek czyki Krystian . Mam 17 lat i pochodze z Wrocławia :) W gothicka gram od 2 lat

Offline HolyDiver

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Kobieta
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #149 dnia: 01 Styczeń 2014, 20:15:46 »
Dominika, 16, śląsk.
Interesuję się grami komputerowymi, w szczególności sagą Gothic.
Tak to lubię Risen'a, GTA, Pokemon Platinum, Postal, Saints Row.
Jeżeli chodzi o muzykę, to słucham rocka i metalu, ale nie ograniczam się tylko do tego. Moimi ulubionymi zespołami są Metallica, Sabaton, Iron Maiden, Depeche Mode, Simple Minds i Iron Maiden.
Jeżeli chodzi o sport to jedynie lubię narciarstwo. Oprócz tego, interesuję się także ogrodnictwem i reżyserią filmów. W Gothica grałam odkąd miałam 10lat. ;)

Offline Wolf_144

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Urżnąć mu łeb, a koniektura jest ?
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #150 dnia: 22 Styczeń 2014, 14:27:29 »
Mateusz vel."Zielu" - Okolica of stolica, jak to ktoś bystrze ujął na naklejkach.
Studiuje na UW, a interesuje się szeroko pojetymi militariami. Jak już wspominałem w którymś z moich postów moja 'historyczna' specjalizacja to późne średniowiecze / wczesny renesans, a w kwestii nowożytnej to współczesne siły specjalne ich wyposażenie i taktyki. Sam grywam w airsoft, a po godzinach pykam w wiele gierek. Głównie FPS'y, symulatory i RPG.
Do tych gier można zaliczyć BF4, Wiedźmin, Mass Effect, Dragon's Age, Arma 2 / 3, TES. Kiedyś byłem i chyba nadal jestem fanatykiem Gothic'a chyba żadnej innej gry nie przechodziłem tyle razy ... no może S.T.A.L.K.E.R'a ale wątpie. Pykam też to co Steam mi podrzuca jakieś Indie gierki, w tyle z nich grałem że nie chce mi się wymieniać.
Słucham wszystkiego co wpadnie w ucho, ale warto zaznaczyć że mam na myśli muzykę i electro. To jest - na imprezę electro, na granie metal, rock, punk na chillowanie i spacery klasyka, ew muzyka symfoniczna, instrumentale wykonywane na pianinie bądź skrzypcach.

Pierwszy Gothic ... wow miałem z ... 7 / 8 lat maksymalnie, pierwsze półtorej godziny bałem się wyjść z wieży, a potem jakoś poszło. :)

Offline jeryrep

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 371
  • Reputacja: 485
  • Płeć: Mężczyzna
  • Prawość nie ma znaczenia. Liczy się tylko potęga.
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #151 dnia: 22 Styczeń 2014, 15:27:03 »
Mam na imie Jerzy i mam 14 lat. Moim hobby sa rozne rzeczy typu pilka nozna itd.
Ostatnio pogrywam sobie w CS GO. Dolaczcie do mnie

Offline xNoZoMi

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 773
  • Reputacja: 891
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lody z grilla
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #152 dnia: 22 Styczeń 2014, 17:14:27 »
Gracjan
Lat 16,lubię jeździć na rowerze,oglądać anime ,i nie wstydzę się tego,grać na komputerze a szczególnie w Gothic .Lubie słuchać różnej muzyki ,zależy jaki mam humor .

Offline Talia

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 554
  • Reputacja: 721
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #153 dnia: 23 Styczeń 2014, 19:05:33 »
Mam na imię Waldemar, mieszkam w Polsce i w Niemczech, obecnie przebywam w Polsce woj. pomorskie. Mam 46 lat, rozwodnik ;) . Namiętnie gramy z Salazarem w WoTa, Lineage 2 no i zaczynam swoją przygodę na tutejszym Marancie. Z zapałem i przyjemnością wracam czasami do Gothica. Jeżeli chodzi o muzykę której słucham to z pewnością cięższe klimaty rockowe i metalowe. Z zamiłowaniem oglądam także filmy, skupiam uwagę szczególnie na thrillerach i filmach kryminalistycznych.

Offline Spajk17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #154 dnia: 06 Kwiecień 2014, 14:24:40 »
Witam wszystkich. Jestem Paweł, mam 23 lata. Mieszkam w Bydgoszczy. Interesuję się Japonią, lubię poznawać kulturę tego kraju, trochę liznąłem japońskiego. W wolnym czasie oglądam anime, kolekcjonuję mangę i gram w gry. Swoją przygodę gracza rozpocząłem mając 9 lat w przygodówkach click and points takich jak Wacki kosmiczna rozgrywka, Podwójne kłopoty Buda Tuckera, Ave Ventura Psi detektyw, Larry 7:Miłość Na fali. Później miałem pierwszy kontakt z grami cRPG i był nim gothic :) Mając z 14 lat rozpocząłem przygodę z pierwszym cRPG. Zafascynował mnie świat gothica i tym sposobem posiadam i przeszedłem wszystkie części sagi. Z innych cRPG posiadam Riseny 1-2, Wiedźmina 1-2, The Elder Scrolls V: Skyrim. Lubię też przygodówki pełne akcji pokroju Tomb Raidera lub strategię pokroju Anno 2070, Twierdza. Ale mimo wszystko w moim sercu najbardziej zagościły RPG. Po za tym bardzo lubię fabularne klasyczne RPG wymagające kostek, grupy znajomych spotykających się podczas sesji grając godzinami oraz dobrych gier planszowych. Oprócz tego oglądam filmy fantastyczne, SF oraz seriale. Bardzo lubię świat Westeros. Czytam też książki fantastyczne, czasem dobry kryminał :)

Offline Drajwer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 69
  • Płeć: Mężczyzna
  • Drajwer <3
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #155 dnia: 17 Kwiecień 2014, 22:13:58 »
Cześć. Jestem ÂŁukasz, mam 15 lat. Chodzę do 3 klasy szkoły gimnazjalnej. Mieszkam we Wrocławiu. Interesuję się grafiką(początkujący), koszykówką i informatyką. W przyszłości chce zostać programistą. Teraz uczę się Lua i PHP. Z lekka interesuję się modding'iem, chodź na razie jestem początkujący. Lubię pooglądać anime. Lubię grać gry RPG.

Offline Marduk Draven

  • Kanclerz Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 4926
  • Reputacja: 4731
  • Płeć: Mężczyzna
  • Memento mori.
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #156 dnia: 16 Październik 2015, 10:49:23 »
Witam bracia i siostry. Zwę się Piotr, liczę sobie 16 zim. Interesuję się muzyką, książkami, komiksami, historią(głównie II WÂŚ oraz Era Wikingów), troszkę astronomią. Znam się trochę na polityce, lecz nie angażuję się w nią, nie mam swojego ulubionego ugrupowania(jedno gorsze od drugiego), Gothica znam od ładnych czterech- pięciu lat. Przez te wszystkie lata moje zamiłowanie doń tylko rosło i rosło.
Stay cold!

Offline janekkroczet

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #157 dnia: 26 Kwiecień 2016, 22:36:42 »
Moje imię to Janek , mam 20 lat. Postanowiłem się zapisać do Waszego forum. Uwielbiam zwierzęta , mam dwa psy i dwa koty ale o dziwo nie kłócą się , moje zwierzęta świetnie się dogadują a ja świetnie się z nimi czuje. W przyszłości  chcę być weterynarzem, ale mniejsza z tym dzisiaj szukam tutaj bratnich dusz.

Offline bartekjanesz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #158 dnia: 08 Czerwiec 2016, 11:16:52 »
Moje imię to Bartek i właśnie zapisałem się do Waszego forum. Chciałbym się przywitać i powiedzieć co nieco o sobie. Mam 18 lat i jeszcze się uczę, na szczęście już niedługo. Lubię wyczynowo jeździć na rowerze. To moja pasja. Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Offline Κεαηυ

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 241
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ur mom gay
    • Karta postaci

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #159 dnia: 22 Lipiec 2016, 10:13:22 »
Hmmm... Jestem tym kim jestem, czyli osobą, która nie często mówi coś o sobie.
Jestem zwykłym szarych chłopakiem, który ma coś na kształt talentu literackiego, gdy mu się naprawdę nudzi, zaś gdy pisze coś konkretnego udaje mu się stworzyć prawdziwy gniot.
Jakby to powiedzieć.... Hmmm... Jestem Bibliofilem, który z zapałem godnym lepszej sprawy wyszukuje orginalnych tytułów.
Z gier lubię tą zwaną życiem, którą z upodobaniem się zajmuję, niejednokrotnie z premedytacją denerwując wszystkich innych i udając zwykłego durnia.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Coś o sobie
« Odpowiedź #159 dnia: 22 Lipiec 2016, 10:13:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top