Autor Wątek: Filmiki z Gothic 3.  (Przeczytany 2587 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Filmiki z Gothic 3.
« dnia: 06 Listopad 2006, 09:37:06 »
Umieszczajcie tu filmiki z Gothica 3. Muzyki nie było specjalnie, która pasowała by pasowała. Najlepszym do tego spraw programem jest Fraps. Jego obsługa nie jest zbyt skomplikowana. Zamieszczam tutaj film (niestety nie jestem jego głównym autorem. Dostęp do filmu mam dlatego, że był kręcony na moim komputerze.) własnej roboty... OGLÂĄDAJCIE

EDIT:
Wystarczy kliknąć, zacznie się już ściągać!


Pozdraiwam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 10 Listopad 2006, 23:13:34 wysłana przez Sir_William »

Offline Chojrak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 09:38:13 »
Fajny filmik, najbardziej podobala mi sie walka z tym smokiem(czy co to tam bylo);p

Proszę pisać dłuższe posty. -_-' - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 13:58:04 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Listopad 2006, 09:38:13 »

Offline Dialog

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Listopad 2006, 15:39:38 »
Ja nie moge tego ściągnąć...
Nie możecie wrzucic tego na rapida lub youtube??

Offline adrys

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Listopad 2006, 21:48:27 »
Hej Fajny filmik    mam pytanie do Sir_William czy moglbys napisac jaki masz komputer swoje podzespoly i napisz na jakich detalach grales bardzo bym cie prosil z gory dziekuje

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Listopad 2006, 22:31:23 »
Gra niedawno, co wyszła, a oni już cisnął na kodach ;| Po za tym filmik z byt monotonny... ciągle były wyprowadzane te same ciosy :/

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Listopad 2006, 22:32:54 »
Bardzo ciekawy filmik, bardzo dobrze obrazujący gre. Niemoge sie doczekac kiedy to ja, zapale ją na swoim komputerze. Polecam ten filmik każdemu fanowi.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Listopad 2006, 23:09:47 »
Cytuj
Gra niedawno, co wyszła, a oni już cisnął na kodach ;| Po za tym filmik z byt monotonny... ciągle były wyprowadzane te same ciosy :/
Sprawa jest krótka i prosta: Użyłem kodów aby nie ośmieszyć się podczas bitwy z innymi bestiami, które mogły by mi pokazać gdzie raki zimują. Co do sprawy drugiej chciałem tutaj przedstawić systam walki. Aczykolwiek jest bardzo ciekawy. Nie potrzebne są już nam klawisze do zadawania ciosu, klikamy myszką na wybrany cel i bohater sam uderza.  Zastanawialiście sie jak działa kamera rotacyjna w G3? Otóż, jeżeli przekręcimy myszkę (nie klikając) obkręca sie również kamera, ale spokojnie, kiedy klikając chcemy zadać cios Bezimienny obraca się stosownie, czyli tyłem do gracza  .
Cytuj
Hej Fajny filmik  mam pytanie do Sir_William czy moglbys napisac jaki masz komputer swoje podzespoly i napisz na jakich detalach grales bardzo bym cie prosil z gory dziekuje
Więc...
- 2,4 GHz
- ATi Radeon 9600 pro
- 1132 MB RAM'u

Gra chodzi na średnich detalach, jednak widać, że w pewnych momentach "tnie" się obraz. Filmik został nagrany na angielskiej wersji gry. Pytajcie się, bo bardzo chętnie odpowiadam   .


Pozdrawiam,
Sir William

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Listopad 2006, 19:52:23 »
Filmik zarąbisty. ÂŚwietny dobór muzyki i ciekawe potworki. Tylko walka jest troche chaotyczna, praktycznie wogule nie  ma blokowania. Mógłbyś jeszcze zaprezentować walkę dwoma mieczami. pozdro

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Listopad 2006, 12:48:32 »
Cytuj
Mógłbyś jeszcze zaprezentować walkę dwoma mieczami.
Mógłbym , jednak jak widzicie Cape Dun to wieś na jaką się natykamy, trzecia po Ardei i Reedock - obozie buntowników. Angielskiego Gothic'a już usunąłem czekając na polską wersję, którą otrzymam w okolicach nowego roku. Po dogłębszej analizie gry pokażę kilka tricków walki z tarczą i może dwoma mieczami?  


Pozdrawiam,
Sir William

Forum Tawerny Gothic

Filmiki z Gothic 3.
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Listopad 2006, 12:48:32 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top