Autor Wątek: Czcionka w Gothic 3  (Przeczytany 5321 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mapecikk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Czcionka w Gothic 3
« dnia: 05 Listopad 2006, 17:40:12 »
Witam wszystkich.

Zwracam się z prośbą do obsługi technicznej, lub forumowiczów.. mam problem z napisami w Gothic3. Każda nazwa przedmiotu, czy imie osoby, orka, postaci itp.. wyświetla mi się jakąś poparaną high-tech czcionka bez polskich znaków! U wielu osób występują podobne problemy, tj. jedni mają rosyjskie czy chińskie znaczki, lub tak jak ja jakieś przypadkowe czcionki, które gra sobie pobiera z systemu. Jak to naprawić pls!!!

Pozdrawiam.

Thoro

  • Gość
Czcionka w Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 17:48:44 »
W głównym katalogu z grą masz plik czcionki True Type o nazwie "Gothic 3". Spróbuj podmienić ów plik, innym plikiem czcionki o zmienionej nazwie na Gothic 3. Powinno pomóc...

Forum Tawerny Gothic

Czcionka w Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Listopad 2006, 17:48:44 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Czcionka w Gothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Listopad 2006, 17:49:43 »
Cytat: mapecikk
edni mają rosyjskie czy chińskie znaczki, lub tak jak ja jakieś przypadkowe czcionki, które gra sobie pobiera z systemu. Jak to naprawić pls!!!

Możesz odinstalować wszelkie inne języki i pozostawić sobie tylko Polski...wtedy gra pobierze znaki tylko z niego.

Offline mapecikk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Czcionka w Gothic 3
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2006, 21:54:21 »
Ok sprubuje odinstalowac jezyki i zobaczymy co sie stanie.. dam edit.

Edit: WIec tak.. Jak wywalilem czcionke z windowsa, ktora gra wczytywala, to durna gierka wziela kolejna przypadkowa czcionke z zainstalowanych w systemie. A ze mam czcionek od groma, to sobie mozna wyobrazic.. Wiec wywalilem all czcionki i obecnie musze przywrocic standardowe fonty windowsa :( No comment. Gra zamiast korzystac z zalaczonej czcionki w katalogu to sobie wybiera co chce ! Prubuje naprawiac dalej. Jak ktos ma jakis pomysl to prosze o pomoc.

Ps; podmiana czcionki w katalogu z gra gothica tez nie pomogla. Odinstalowanie jezykow takze.

EDIT2!: Do wszystkich, ktorzy beda mieli ten problem. Wywalcie wszystkie czcionki z katalogu font z windows xp i zainstalujcie tylko standardowe (sa na plycie z windowsem). Gra dziala jak potrzeba, czcionki wyswietlaja sie prawidlowo.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 23:57:03 wysłana przez mapecikk »

Forum Tawerny Gothic

Czcionka w Gothic 3
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2006, 21:54:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything