Autor Wątek: Skarga  (Przeczytany 2447 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Skarga
« dnia: 10 Styczeń 2008, 22:39:01 »
Chciałbym zgłosić skargę na administratora IsentoR'a. Nadużywa swojej pozycji, usuwając nie trafiające mu w gust komentarze, zbanował mojego znajomego pod pretekstem multi, którego rzecz jasna nie miał (oczywiście wpierw skomentował administratora), rozprowadza wśród forumowiczów nastrój GS-u

 

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Skarga
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2008, 22:58:49 »
Cytat: Tak Ogrodnik
Chciałbym zgłosić skargę na administratora IsentoR'a.
Problem w tym, że składasz skargę na mnie do mnie...


Cytat: Tak Ogrodnik
Nadużywa swojej pozycji, usuwając nie trafiające mu w gust komentarze,
Każdy user ma prawo usuwać komentarze w w swoim profilu, może sobie również wyłączyć tą opcje lub ustawić akceptowe komentarzy. Ja natomiast nie mam zamiaru tolerować zaczepek sfrustrowanej gówniarzerii.


Cytat: Tak Ogrodnik
zbanował mojego znajomego pod pretekstem multi, którego rzecz jasna nie miał (oczywiście wpierw skomentował administratora),
Nie banuje pod żadnym pretekstem po prostu przeglądając jego konto zauważyłem info o multikoncie a regulamin mówi jasno:
Cytuj
I. Rejestracja

1. Każdy ma prawo do rejestracji i posiadania tylko jednego konta na forum.
2. Rejestracja na forum jest darmowa.
3. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem otrzymujesz pełny dostęp do zawartości forum.
Nie mam zamiaru ci się z niczego tłumaczyć jednak zawsze jestem skory do wyjaśnień. Nie zwykłem do publikowania adresów IP na lewo i prawo oraz pozostałych danych nawet jeśli user został zbanowany. Chcesz to wyjaśnić zgłoś się prywatnie a dostaniesz dowód 2 kont.


Cytat: Tak Ogrodnik
rozprowadza wśród forumowiczów nastrój GS-u
Nie wiem jak jest na GSie ale ty najwyraźniej masz jakieś kompleksy.

Forum Tawerny Gothic

Skarga
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Styczeń 2008, 22:58:49 »

Offline Tak Ogrodnik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 2
Skarga
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Styczeń 2008, 23:18:10 »
Cytat: IsentoR
Problem w tym, że składasz skargę na mnie do mnie...
Ot taki kaprys


Cytuj
Każdy user ma prawo usuwać komentarze w w swoim profilu, może sobie również wyłączyć tą opcje lub ustawić akceptowe komentarzy. Ja natomiast nie mam zamiaru tolerować zaczepek sfrustrowanej gówniarzerii.
Jasne jaśniepanie. Każdy ma prawo, jednak najlepiej jest usunąć złe, a pozostawić dobre. Gówniarzeria? Nie. Chciałem Ci uświadomić, że zachowujesz się jakbyś był pępkiem świata.


Cytuj
Nie banuje pod żadnym pretekstem po prostu przeglądając jego konto zauważyłem info o multikoncie a regulamin mówi jasno:
Czyli niby co jest jego multi?

Cytuj
Nie mam zamiaru ci się z niczego tłumaczyć jednak zawsze jestem skory do wyjaśnień. Nie zwykłem do publikowania adresów IP na lewo i prawo oraz pozostałych danych nawet jeśli user został zbanowany. Chcesz to wyjaśnić zgłoś się prywatnie a dostaniesz dowód 2 kont.
Ja nie raz byłem na tym samym forum/grze z inną osobą używając tego samego ip. Z resztą wiadomości o IP nie są zbytnio wiarygodne-np. taka sięć osiedlowa. Całe osiedle używa tego samego.



Cytuj
Nie wiem jak jest na GSie ale ty najwyraźniej masz jakieś kompleksy.
Jak? Każdy kto ma powyżej 50 postów lub rangę ma niesamowicie wyrośnięte ego. Miałem, a raczej mam nadzieję, że da się Ciebie jeszcze z tego "wyleczyć", nie wyglądasz na beznadziejny przypadek.



Wstaję wcześnie rano, tak więc idę spać, dobranoc.
« Ostatnia zmiana: 10 Styczeń 2008, 23:23:24 wysłana przez Tak Ogrodnik »

Respev

  • Gość
Skarga
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Styczeń 2008, 10:17:45 »
Cytuj
Ja nie raz byłem na tym samym forum/grze z inną osobą używając tego samego ip. Z resztą wiadomości o IP nie są zbytnio wiarygodne-np. taka sięć osiedlowa. Całe osiedle używa tego samego.
Ale chyba wtedy, jeśli używa tej samej przeglądarki, z tymi samymi ustawieniami, tymi samymi cookies i IP, to chyba nie jest normalne? Poza tym ciekawe, że miał podobny nick do tego użytego w pierwszym koncie.

Pierwsze konto: Bezimienny130
Drugie: Kereth130

Rejestracje dwóch kont przeprowadził 1,5 roku temu, ale regulamin z tym punktem obowiązywał od początku istnienia strony, a to, że dopiero teraz się to ujawniło, to już nie nasz problem.

Cytuj
Jak? Każdy kto ma powyżej 50 postów lub rangę ma niesamowicie wyrośnięte ego.
Ach, więc założyciel serwisu ma wyrośnięte ego, gdyż napisał powyżej pięćdziesięciu postów...

Cytuj
Czyli niby co jest jego multi?
To, że miał dwa konta, co regulamin zabrania. I nawet niech się nie próbuje tłumaczyć, bo nie jest możliwe, żeby ktoś oprócz niego logował się na jego konto a potem założył nowe (na co wyraźnie wskazuje nasz system).

Cytuj
Jasne jaśniepanie. Każdy ma prawo, jednak najlepiej jest usunąć złe, a pozostawić dobre. Gówniarzeria? Nie. Chciałem Ci uświadomić, że zachowujesz się jakbyś był pępkiem świata.
Wyjaśnij mi, na jaką ch*lerę istnieje taka opcja, skoro jeśli się jej używa, to wg. Ciebie źle się czyni?
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2008, 10:32:43 wysłana przez Respev »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Skarga
« Odpowiedź #4 dnia: 11 Styczeń 2008, 14:34:35 »
Boże, ty widzisz i nie grzmisz...

Cytuj
Chciałbym zgłosić skargę na administratora IsentoR'a.

To już zwróć się do wyższej instancji - do Boga, by zesłał na niego plagi egipskie, albo do CDP, bo chyba nie uważasz, że zgłaszanie skargi założyciela portalu spowoduje wyrzucenie go ze "stołka", albo jakąś inną karę?

Cytuj
Nadużywa swojej pozycji, usuwając nie trafiające mu w gust komentarze

Ja natomiast mam zaznaczoną opcję, by komentarze wymagały zatwierdzenia przed pojawieniem się. Po to chyba właśnie jest ta opcja (jak wspomniał Respev), by wygodne komentarze zostawiać, a niewygodne odrzucać ;].

Cytuj
zbanował mojego znajomego pod pretekstem multi, którego rzecz jasna nie miał (oczywiście wpierw skomentował administratora), rozprowadza wśród forumowiczów nastrój GS-u

Nie wiem, jak tam jest na GS-ie, ale z tego co widzę za długo tam musiałeś przebywać. Respev już powiedział - te same ciasteczka, IP, przeglądarka i liczba na końcu nicka. Przypadek?

Respev

  • Gość
Skarga
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń 2008, 15:08:38 »
Temat i tak już zamknę, bo nie ma sensu jechać z tą szopką dalej. Z tematem wyskoczyłeś jak Kacperex z konopii, zresztą dla tego typu tematów mam już ułożoną "piosenkę". Doczytaj się w niej ukrytego sensu...

Cytuj
Widzę cię z dala jak spoglądam tu z Wieliczki jak wyłudzasz te peeleny a do tego masz problemy. To jakiś absurd bo wszyscy wiemy o co chodzi, chcesz być kimś i pokazać nam że coś Ci wychodzi? Moment,  my wszyscy wiemy jaka jest prawda, jesteś userem, a większy hałas robi mżawka.
« Ostatnia zmiana: 11 Styczeń 2008, 15:10:18 wysłana przez Respev »

Forum Tawerny Gothic

Skarga
« Odpowiedź #5 dnia: 11 Styczeń 2008, 15:08:38 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything