Autor Wątek: Tydzień z Gothic 3  (Przeczytany 4072 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Thoro

  • Gość
Tydzień z Gothic 3
« dnia: 04 Listopad 2006, 19:40:09 »
Cytuj
Jakiś czas temu rozpoczął się “Tydzień z Gothic 3” - tytułowy felieton organizowany na łamach Gram.pl. Chodzi mianowicie o opowieści kluczowych bohaterów gry, pisane okiem wybranych postaci oraz kompanów Bezimiennego. Publikowane są one codziennie, przez cały tydzień na portalu Gram.pl w formie opowiadania wzbogaconego ujęciami z gry.

Więcej na stronie głównej Gothic.gram.pl. Co o tym sądzicie?

http://gothic.gram.pl/news.php?id=96
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2006, 20:24:21 wysłana przez Thoro »

Offline Bartold666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2006, 19:52:20 »
Ja myślę, że to dobry pomysł. Jeśli w tekście nie będzie spojlerów, to OK (sam tekst jest super).
Chociaż mam wrażenie, że jak dojdzie moja EK to zapomnę i o szkole, i o kumplach, i o gram.pl  
Chociaż nie, wpadnę zarejestrowac G3 i szukac łatek

Forum Tawerny Gothic

Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2006, 19:52:20 »

Thoro

  • Gość
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2006, 20:35:55 »
Podobne inicjatywy były już organizowane wcześniej na łamach Gram.pl, np. Dzień z wiedźminem. Póki co o wszystkich kolejnych częściach będę informował, na stronie głównej jak i na forum.

Offline Ard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2006, 16:52:42 »
CDP zna inne pojęcie tygodnia niż większośc Polaków. Od kiedy tydzień ma 4 dni? Nawet roboczy ma 5 :|

Thoro

  • Gość
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopad 2006, 18:40:29 »
E tam, cztery dni bo cztery opowieści głównych bohaterów obejmuje felieton i to chyba wszystko wyjaśnia. Poza tym "nazwa tygodnia z Gothic", została użyta jak najbardziej w przenośni.

Ps: Kilka minut temu ukazała się czwarta i niestety ostatnia opowieść z serii. Nosi ona nazwę "Zagrajmy W Zielone", opowiada Lester. News na str. głównej już jest  .

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2006, 21:44:30 »
Wypracowania są spoko. ÂŚwietnie napisane, co niestety sprawia że zanurzamy się w świecie Gothica 3. Dlaczego niestety, dlatego niestety ponieważ nie mam jeszcze gothica, i chyba nie ujrze go do świąt, a nawet gdybym miał to mi nie pójdzie(DDr'y). Opa nie dość że się fajnie czyta, to Gram.pl robią na tym świetny biznes, sam się przyznam że po przeczytaniu pierwszych dwóch omal nie zamówiłem gothica:]. Najbardziej spodobała mi się opowieść druga, opowiada Milten. Udał się on do zasypanych śniegiem krain Nordmaru, gdzie szukał odpowiedzi związanych z zanikiem możliwości używania magii runicznej. Owa kraina jak narazie urzekła mnie najbardziej. ÂŻyją tam ludzie silni i znakomici w swoim rzemiośle, i mimo panujących tam surowych warunków świetnie sobie radzą. Jako ciekawostka: jeden z klanów osiedlił się w miejscu jednym z niewielu, gdzie na kontynencie można wydobyć rudę. Większych klanów jest trzy, ale jeśli chcecie się czegoś o nich dowiedzieć, zapraszam do przeczytania. Pozdro...

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Listopad 2006, 22:04:01 »
Mi tez opowidania Myszy bardzo sie podobaly, utalentowany koles.Jesli pisze tak dobre felietony to musi byc bardzo dobrze obeznany z gra.Podsumowujac: a)teksty swietne i klimatyczne; b)przyciagaja stylem , ale sa i zle strony a mianowicie za duzo spoilerow!! Z pierwszych 2 tekstow dowiedzialem sie bardzo duzo o g3 a jeszcze kurier mi nie przywiozl gry.Pozdrawiam

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Listopad 2006, 16:37:59 »
Uważam, że zespół Gram.pl napewno w swoich szeregach ma osoby ambitne, które wymyślą jeszcze nie jedną rzecz dla fanów G3 oprócz "Tygodnia z Gothic'iem", aczykolwiek jest to pomysł bardzo dobry! Każde opowiadanie jest interesujące, przy okazji przezentuje także kilka screenshot'ów z trzeciej odsłony gry Gothic.     Wszystkie powiązane z omawianym terytorium. Interesuje mnie jeszcze jedna rzecz - mianowicie - na wieu mapach przedstawiane są WYSPY POÂŁUDNIOWE (zaraz pod terytorium Verantu). Czy wiadomo coś o nich ?


Pozdrawiam,
Sir William  

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopad 2006, 19:25:11 »
Bardzo dobry pomysł. Pierwszy raz widzę coś takiego i mi się bardzo podoba. Szkoda tylko, że nie ma opisów historii innych bohaterów, alo może kiedyś będą. Trzeba poczekać, pozdro.

Forum Tawerny Gothic

Tydzień z Gothic 3
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Listopad 2006, 19:25:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top