Ankieta

Jak często używasz kodów?

zawsze
12 (5.3%)
często
19 (8.3%)
w wyjątkowych sytuacjach
58 (25.4%)
nigdy
46 (20.2%)
najpierw chcę przejść grę z użyciem kodów
10 (4.4%)
unikam używania kodów
32 (14%)
rzadko
26 (11.4%)
inne (napisz w poście)
25 (11%)

Głosów w sumie: 157

Autor Wątek: Jak często używasz kodów?  (Przeczytany 43758 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #80 dnia: 23 Styczeń 2009, 01:07:28 »
Nigdy ale to nigdy nie korzystam z żadnego z rodzaju wspomagaczy. To jest to coś co psuje zabawę.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Styczeń 2009, 18:35:41 »
Cóż ciężka sprawa z tymi kodami. Na początku grałem bez nich. Ale wkrótce musiałem przejśc jakąś trudną misje i w końcu się skusiłem. I od tamtej pory nie mogę "normalnie" przejśc gry. Czasem bez kodów uda mi się przejśc połowę ale zwykle znowu zaczynam jest wpisywac :(. A wiec zaznaczyłem odpowiedź "często".

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #81 dnia: 28 Styczeń 2009, 18:35:41 »

Offline bolek2

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #82 dnia: 29 Styczeń 2009, 13:55:56 »
Ja najpierw w przeciwieństwie do innych kolegów gram pierwszy raz na kodach a później bez osobiście gram teraz bez (2 rozdział szpon Beliara)

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #83 dnia: 29 Styczeń 2009, 17:25:47 »
Kodów do przechodzenia gry nie używam, natomiast jak mi się nudzi to wpisuję rocefellera i robię jednoosobowy atak na Khorinis , albo biegam i zabijam wszystko co się rusza

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #84 dnia: 29 Styczeń 2009, 18:33:18 »
Kody, Kody cały czas te głupie kody. Jak ktoś chce to używa, jak nie to nie używa, proste i logiczne. Nie wszyscy zagłosowali, więc nie ma dobrych danych. Gdyby zagłosowało np równo 200 osób z całego forum na pytanie tak lub nie to by było porównanie! A tak wracając do tematu to ja używam kodów i mnie nie obchodzi to że inni "nie spali po nocach gdy użyli kodów", jak już pisałem kto chce ten używa, a kto nie ten ich nie używa!

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #85 dnia: 31 Styczeń 2009, 15:30:37 »
Ja gram na kodach bardzo rzadko. Czasami, gdy zepsuje jakieś zadanie, albo ktoś mi zniknie z pola widzenia, to dopiero wtedy je używam.

Offline Pilaf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #86 dnia: 31 Styczeń 2009, 17:30:51 »
Ja dałem, że często używam kodów, bowiem często gram dla żartu. Tak ot: zabijanie NPC, wygłupy itp.

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #87 dnia: 01 Luty 2009, 12:01:03 »
Ja nie używam nigdy. No chyba, że jak mam ochotę zrobić masakrę z nudów, jednak wcześniej zapisuję grę, bo masakra jest taka, że gra mi do Windowsa wraca...

Belgarath

  • Gość
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #88 dnia: 19 Marzec 2009, 23:32:35 »
Ja kodów używam (oczywiście dopiero po tym gdy przejdę grę bez użycia "pomocy") w następujących sytuacjach:

1. Gdy mam ochotę poczuć się jak niepokonany bóg....
2. Gdy mi się nudzi
3. Gdy mam zamiar zobaczyć jak to jest grać w "inny" sposób
4. Sytuacja wyjątkowa: np. podczas gry (bez kodów) wyskakuje jakiś bug typu, wpadłem w kamień (autentycznie w G3) i nie mogłem się wydostać, a save miałem jakieś 50 - 70 minut wstecz. Aż tak silnej woli nie mam, żeby przez głupi kamień stracić tyle czasu, więc użyłem kodów żeby się wydostać...

Jedna, gdy gram na serio (czyli nie dla zabawy, a dla przejścia gry) to nie używam kodów, bo taka gra byłaby bardzo płytka, beznamiętna, łatwa i raczej nie trzeba by w ogóle główkować jak wykonać danego questa....   

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #89 dnia: 20 Marzec 2009, 22:10:58 »
Jedna, gdy gram na serio (czyli nie dla zabawy, a dla przejścia gry) to nie używam kodów, bo taka gra byłaby bardzo płytka, beznamiętna, łatwa i raczej nie trzeba by w ogóle główkować jak wykonać danego questa....   
Ta gra sama w sobie jest bardzo łatwa, więc ja tam nie wiem po co ludzie używają kodów oprócz zabawy czy robienia filmów...

Ja właśnie zamierzam coś nakręcić, ale czasu brak i to jest trudne jak cholera... Z 200 wykonanych ujęć, ok. 30 idzie do filmu...

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #90 dnia: 21 Marzec 2009, 20:51:16 »
Nie używam kodów do gry,uważam że to zatraca cały smak gry,przez to cała gra traci jakikolwiek sens,lepiej czasem czegoś poszukać,lub gdzieś dotrzeć ,niż wpisać kod i już jest,,co to za sens z takiego grania... :mellow:

Offline Fariolin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Myśliwy,Złodziej,Wojownik
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #91 dnia: 25 Luty 2010, 11:38:48 »
Ja używam kodów jak już przejdę grę albo poprostu nie chce mi się łazić więc po prostu wciskam K i jadymy xD

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #92 dnia: 27 Luty 2010, 09:20:11 »
Tylko do komików lub filmów. Chyba, że chce sie pobawić w Gothicu to wlaczam konsole ;)

Offline MarVolO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #93 dnia: 05 Czerwiec 2011, 20:21:03 »
Osobiście używam kodów gdy mi się nudzi, bądź gdy robię filmik z Gothiciem w roli głównej. Oczywiście jeżeli jest bug, który mi uniemożliwia dalsze postępy w grze to też kod. Lecz osobiście twierdzę, że kody do zło w najczystszej postaci ( żeby mi nie mówić potem 'hipokryta': "złego dobre strony" - takie powiedzenie które się sprawdza zawsze ) ! Nie uczy kreatywnego ani logicznego myślenia, tylko wszystko na skróty! Czy w życiu często chadzamy się skrótami?? No nie! A dlaczego?? Bo na dobre to potem nie wychodzi! :| ...

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #94 dnia: 05 Czerwiec 2011, 20:27:55 »
Jakby się dało w życiu wpisać kod na nieśmiertelność, masę kasy etc. etc. To ja jutro idę z Grisem "Nakurwiać smoki."
Wg mnie to czy ktoś używa kodów czy nie używa jest jego własną sprawą i raczej guzki komukolwiek do tego, żeby go oceniać pod tym względem.
Co do cytatów to ja wolę ten:
Zło to zło (…)Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. (…) jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale.

Offline Eric

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6260
  • Reputacja: 7717
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pay respect, minor peasant!
    • Karta postaci

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #95 dnia: 05 Czerwiec 2011, 21:48:54 »
Andrzej Sapkowski Ostatnie ÂŻyczenie opowiadanie Mniejsze Zło?

Offline MarVolO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #96 dnia: 05 Czerwiec 2011, 22:13:03 »
Może i to osobista sprawa kto jak gra, ale ja kodów w sensie "dopalaczy" nie popieram i uważam, że nie powinno się ich popierać. Nie zrozumcie mnie źle: nie chodzi mi o to że będe opierniczał każdego za to że używał kodów, ale o to, że kody nie są najlepszym rozwiązaniem. A odnośnie "czitów" w rzeczywistości - czy np. kradzież to właśnie nie jest pewnego rodzaju droga na skróty? Pzdr

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #97 dnia: 05 Czerwiec 2011, 22:21:42 »
Andrzej Sapkowski Ostatnie ÂŻyczenie opowiadanie Mniejsze Zło?

Taa;)

A odnośnie "czitów" w rzeczywistości - czy np. kradzież to właśnie nie jest pewnego rodzaju droga na skróty?

Ale wpisując kody nie kradniemy nic ani nie "łamiemy prawa w grze" po prostu sobie pomagamy. To samo jest w życiu. Wujek jest głównym księgowym w firmie, to za chwilę załatwi Ci posadę asystenta, nie nauczyłeś się na sprawdzian to już masz "solucję" (czyt. ściągę) w rękawie. To są takie wspomagacze, a jako tako w życiu nie ma "skrótów" jakby się dało wpisać kod na level "praca" to rząd by już od urodzenia wysyłał Cię do roboty;p

Offline MarVolO

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #98 dnia: 06 Czerwiec 2011, 16:39:39 »
Ja wiem o co chodzi, ale brakło mi pomysłu na przedstawienie tego problemu... Za niejasności przepraszam. I za tego księgowego też - niekoniecznie miałem to na myśli.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #99 dnia: 06 Czerwiec 2011, 16:48:15 »
Nie musisz mnie przepraszać, przecież się nie obrażamy. Po prostu dyskusja bo jak sama nazwa wskazuje jesteśmy na forum dyskusyjnym.
Mamy tu takich, którzy na każde "ale" wyzywają Cię od tępaków i innych takich ale widzę, że ty takiś nie jest więc chwała Ci za to:D

Ale ok nie drążmy już tego tematu;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #99 dnia: 06 Czerwiec 2011, 16:48:15 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top