Autor Wątek: Biały ekran  (Przeczytany 8825 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« dnia: 03 Listopad 2006, 16:10:44 »
Witam.
W trakcie gry, gdy spogladam na skaly, ziemie itp, na calym ekranie wyskakuja mi biale, grube paski. Gdy spojrze sie na niebo jest czysto. Zauwazylem, ze nie dzieje sie to przypadkiem. Gdy spojze jeszcze raz na to samo miejsce bialy ekran sie powtarza.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 09:45:17 wysłana przez Arthas »

Offline tomson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2006, 16:48:12 »
Cytat: SoBeK
Witam.
W trakcie gry, gdy spogladam na skaly, ziemie itp, na calym ekranie wyskakuja mi biale, grube paski. Gdy spojrze sie na niebo jest czysto. Zauwazylem, ze nie dzieje sie to przypadkiem. Gdy spojze jeszcze raz na to samo miejsce bialy ekran sie powtarza.
 

witam---u mnie jest to samo ze tnie to biały ekran co chwile i latajace paski--dokładnie tak jak opisałes

Forum Tawerny Gothic

Biały ekran
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Listopad 2006, 16:48:12 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Biały ekran
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Listopad 2006, 16:55:57 »
Jesteście pewni, że posiadacie odpowiedni sprzęt by grać w Gothic 3 ? Podajcie parametry swoich kompów bądź poczytajcie wymagania widocznie któraś z rzeczy nie zgadza się.

Offline tomson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Listopad 2006, 17:06:43 »
posiadam 3.2 ghz zegar 1 gb ramu karta raderon 1600 pro -- i tnie gram na minimalnych ustawieniach--i biały ekran tez mam dosc czesto

Offline Xarak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Biały ekran
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Listopad 2006, 19:11:54 »
Cytuj
posiadam 3.2 ghz zegar 1 gb ramu karta raderon 1600 pro -- i tnie gram na minimalnych ustawieniach--i biały ekran tez mam dosc czesto



A posiadacie oryginalną wersje gry ??
bo jeżeli to pirat to to wszytsko wyjasnia i nikt z tutaj obecnych raczej wam w tej sytuacji nie będzie potrafił pomuc
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2006, 19:19:11 wysłana przez Xarak »

Offline tomson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Listopad 2006, 20:38:25 »
posiadam orginal----ale moze cos mam nie tak z sterownikeim do karty bede cos kombinowal moze sie uda

Offline QQQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Listopad 2006, 21:32:19 »
1. Gra oryginalna

2 . 2 różne kompy ( ojca i syna ;-)  )  

na obu jest to samo  co jakis czas ( mniej w jaskiniach częsciej na zewnątrz ) pojawia sie biały migajacy ekran - po poruszeniu postacią  znika aby za chwile znowu sie pojawic - to szczyt aby wypuszczac gre z takim gównem

1 komp.  Semptron 3Ghz 1 GBRam Gforce 9700
2.komp.  Atlon 2.0  512 Ram  - Radeon 9600

na radeonie zainstalowane najnowsze sterowniki - bez zmian jak migało tak  miga

czy ktoś ma jakos pomysł jak sie tego pozbyc ?


btw. na drugiej konfiguracji praktycznie nie da sie grac nawet na min ( ale i tak nie powinno migac na biało !!!!!!
.






Offline emerytek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #7 dnia: 03 Listopad 2006, 23:55:27 »
ja na  próbę zainstalowałem pirata bo nie byłem pewny jak pójdzie.Mam celerona 2GH  1 Gb ram i GF 6600 . ÂŻadnych błędów nie stwierdziłem ale tnie się trochę na słabych ustawieniach . O wyższych nie ma co marzyć. Co do kupna orginału to się zastanowię bo trochę męczące te szarpanie.
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2006, 00:00:39 wysłana przez emerytek »

Offline SoBeK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2006, 03:21:48 »
Moj komp?
Pentium DualCore 3.2 GHz
2 GB RAMu i karta NVIDIA GeForce 7800 GTX
Jak bym nie mial oryginalu to bym nie pisal!

Jest jedno pocieszenie. Na plytce z gra jest plik txt z informacja, zeby na NVIDIe zamontowac nowe detonatory, 91,...cos tam. Niby dziala, bo juz nie pokazuje mi sie bialy ekran ale za to mam inne numery. Gierka potrafi zawiesic calego kompa nie wspominajac, ze glupieje w trakcie szybszego ruchu (bieg i skret w bok) lub ataku kilku celow. Wszystko wraca do normy po chwili. Jesli chce wykonac nagly unik to gosciu zaczyna sie krecic w kolko, a przy zmroku mimo mojego kompa to mam chyba 2-3 kl./sek. Szkoda, ze gierke kupilem dzisiaj tuz przed zamknieciem CD Projekt, bo bym im oddal. Najciekawsza informacja jest to, ze w dziale pomocy maja non-stop zajety telefon.

Jesli chodzi o tlumaczenie to jedna wielka porazka. 1/3 tekstu nie jest wogole tlumaczona (postac porusza ustami ale nic nie slychac), lub tlumaczony tekt sie skonczy a postac dalej klapie gemba. Wydawca PL dal tez ciala przy tlumaczniu w jeszcze jeden sposob - czesto jest bardzo wyciszona glowna rozmowa i nie slychac o czym rozmawiaja postacie, bo slychac bredzenie innych nie bioracych udzialu w rozmowie mimo, ze wszystkie dzwieki prawie na minimum (poza tekstem rozmowy oczywiscie). Bugiem z winy producenta jest tez to, ze postac czasami po kucnieciu i poruszeniu sie nie wstaje sama, ale trzeba jeszcze raz kliknac w klawisz.

Na razie tyle zauwazylem po kilku godzinach gry. Zobaczymy co jutro sie okaze.
Mam nadzieje, ze nastepna poprawka usunie te wszystkie badziewia :/
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2006, 03:33:19 wysłana przez SoBeK »

Offline Infetrus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Biały ekran
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Listopad 2006, 12:41:55 »
Cytuj
Jesli chodzi o tlumaczenie to jedna wielka porazka. 1/3 tekstu nie jest wogole tlumaczona (postac porusza ustami ale nic nie slychac), lub tlumaczony tekt sie skonczy a postac dalej klapie gemba. Wydawca PL dal tez ciala przy tlumaczniu w jeszcze jeden sposob - czesto jest bardzo wyciszona glowna rozmowa i nie slychac o czym rozmawiaja postacie, bo slychac bredzenie innych nie bioracych udzialu w rozmowie mimo, ze wszystkie dzwieki prawie na minimum (poza tekstem rozmowy oczywiscie). Bugiem z winy producenta jest tez to, ze postac czasami po kucnieciu i poruszeniu sie nie wstaje sama, ale trzeba jeszcze raz kliknac w klawisz.

nie wiem o czym mowisz Sobek - tlumaczenie jest niemal idealne i zadnych opisanych przez ciebie bugow nie napotkalem

a co do tych bialych pasow to trzeba miec wlaczone "postprocessing" na przynajmniej "Efekt overglow"

Forum Tawerny Gothic

Biały ekran
« Odpowiedź #9 dnia: 05 Listopad 2006, 12:41:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything