Autor Wątek: Diego i misja "Test Zaufania"  (Przeczytany 6618 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Diego i misja "Test Zaufania"
« dnia: 31 Grudzień 2007, 02:31:37 »
Witajcie, odpisując na temat "Wasza Ulubiona Misja" wpadłem na jedno zagadnienie! Gdy wykonujemy misje "Test Zaufania" dla Starego Obozu, i po drodze zaniesiemy tą liste Laresowi i on dopisze co miał dopisać, po oddaniu listu Diego'wi misja zostaje zaliczona. Lecz gdy czytamy o niej w dzienniku pisze "widziałem ten dziwny błysk w jego oku, jakby coś podejrzewał", więc jeżeli Diego cos podejrzewał to czemu nie ostrzegł kumpli? Czyżby był w zmowie w Nowym Obozem?

Ja sie już pogubiłem i czkeam na wasze zdanie na ten temat.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2008, 15:13:53 »
Moim zdaniem podejrzewał Iana, że przesadził z zamówieniami, a nie Laresa. Ale nie wiem dokładnie... może na prawdę jest w sojuszu z Nowym Obozem (przecież Gorn to jego kumpel, a jest z NO)

Forum Tawerny Gothic

Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Styczeń 2008, 15:13:53 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Styczeń 2008, 21:45:06 »
Raczej ten dziennik wiele nie mówi. Jest tam tak napisane żeby go urozmaicic. Chociaż jak mówil poprzednik wspólpracował z NO bo przeciez lubił gorna. Leczx je trymam się swojej wersji.

PoZdRo

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Styczeń 2008, 22:04:13 »
nie, to chyba nic nie znaczy.. a własnie dzisiaj zauważyłam ten wpis xD ale Diego jest chyba w sojuszu z NO - nie dość, że przecież współpracuje z Gornem, to jeszcze przychodząc z listą do Laresa, Roscoe bodajże mówi coś w stylu że gdyby Thorus zobaczył mnie tutaj to byłby wściekły, a Diego wybuchnąłby śmiechem xD nie wiem czy dobrze mówię, bo nie słuchałam dokładnie tego co oni mówią ;)

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Styczeń 2008, 22:11:53 »
Moim zdaniem Diego to sary cwaniak i zrobi tak aby jemu było dobrze, jest w SO ponieważ tam mu akurat pasuje, a ma kumpli zarówno w NO(Gorn) jak i na bagnach(Lester). Myślę, że dla niego to akurat świetna zabawa:)

Offline Bard Hunter

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Styczeń 2008, 18:22:11 »
Według mnie Diego zrozumiał co bohater gry zrobił jednak ze ma przyjaciół w NO nic nie zrobił.
A Diego to cwaniak i uznał to za zabawny kawał jak to Diego.

Offline Matix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Styczeń 2008, 00:30:29 »
Może Diego o wszystkim wiedział i chciał sprawdzić, czy będziemy szczerzy wobec niego.
Albo po prostu coś wpadło mu do oka.

Respev

  • Gość
Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2008, 01:27:44 »
Cytuj
więc jeżeli Diego cos podejrzewał to czemu nie ostrzegł kumpli? Czyżby był w zmowie w Nowym Obozem?
Cytuj
Może Diego o wszystkim wiedział i chciał sprawdzić, czy będziemy szczerzy wobec niego.
Powoli mi się już przejada czytanie tego typu wątków, a więc... Diego NIE WSPÓ£PRACOWAÂŁ Z NOWYM OBOZEM. Nie robił nic, co wykraczało poza zakres gry i przedstawioną nam fabułę. Dlaczego? Bo to tylko gra, to tylko aplikacja oparta na skryptach. Nic poza tym co widzimy w grze, nie ma miejsca, Diego to tylko postać gry komputerowej, a nie prawdziwy człowiek. Nawet jeśli by tu było 10 tysięcy odpowiedzi, to i tak nie doszlibyśmy do konsensusu, dlaczego? Bo to nie możliwe. Czekam teraz na wątki typu "Co w sobotę robi Bezimienny", bo nic bardziej nie poprawi mi humoru...

Forum Tawerny Gothic

Diego i misja "Test Zaufania"
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Styczeń 2008, 01:27:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top