Autor Wątek: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic  (Przeczytany 16267 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Maj 2008, 21:57:36 »
Ja raz miałem jak strażnik chciał wrócić na miejsce po walce z trollem w obozie (kody) i nie mógł wejść. Lewitował czasami brzuchem do góry lub do dołu i się obracał.   Niestety jak się ruszyłem to stanął normalnie

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sierpień 2008, 19:07:58 »
Ja w G2 miałem takie coś że jak wyciągam miecz i idę na trolla on mnie uderza a ja wylatuje w powietrze.Jak leżę na ziemi to Bezi rusza ustami.To raczej nie jest bug ale wygląda jakby się modlił żeby wygrać.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #21 dnia: 17 Sierpień 2008, 19:07:58 »

Offline Insane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Październik 2008, 19:32:37 »
Raz w Gothicu 1 w starym obozie wszedłem do swojej chaty i wziąłem potrzebne rzeczy ze skrzynek i gdy wyszedłem z chatki cały obóz rzucił się na mnie i próbował zabić... Musiałem wczytywać wcześniejszego save'a :D

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Grudzień 2008, 21:46:54 »
Ja miałem śmieszny bug w G3.Otóż jak się idzie do montery na północ(tam gdzie są bandyci)to zabiłem wszystkich z zewnątrz potem idę do jaskini żeby zabić resztę bandytów więc zabiłem jednego ale słyszę dalej walkę(hmm?) no ok wychodzę z jaskini i idę do montery i znalazłem jaskinię tam gdzie są wilki(i też tam jest miecz Wenzela)zabiłem
wszystkie wilki, a tu widzę zwłoki 2 bandytów(o.O?) po prostu przeszli przez ścianę i znaleźli się po drugiej stronie, oczywiście wilki ich zabiły :D

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Grudzień 2008, 14:02:55 »
Mi wczoraj przydarzyła się podobna sytuacja w tym samym miejscu.
Idąc do Montery postanowiłem pójśc krótszą drogą i jednocześnie nabic sobie trochę expa. Po krótkiej walce wyruszyłem do jaskini, wchodzę do ostatniej groty, a tu co? Pustki, jednak pewien detal mnie zdziwił, jaki? ÂŻe pomimo braku obecności bandytów słyszę odgłosy walki, zignorowałem to i poszedłem po miecz Wenzela, to co tam zauważyłem zdziwiło mnie bardzo. Kilku, czyli około 5 bandytów leżało sobie martwych...
Widzę więc, że bug jest popularny. ;]

Offline pawelek110

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #25 dnia: 17 Grudzień 2008, 12:36:14 »
Podstawka i dodatek do G3 ma irytujace 2 rzeczy
Piranha bytes, trine studio oraz moderzy którzy wypuszczaja fanowskie patche to chyba za duzo pojecia nie maja o silniku g3 skoro tego nie poprawili:
1) łuk, kusza i miecz nachodzi na tarcze, niby szczegół ale rzuca sie w oczy i tyle poprawek i nadal nie poprawili
a w dodatku jes tak samo, jak to mozliwe.
Lepiej nie nosic tarczy na plecach bo to szpetnie wygląda.
2)gdy sie zmieni w jakiegos zwierza i spowrotem wróci do postaci ludzkiej, sa dwie głowy, ratuje tylko load
Nadal jest tak samo w dodatku, ale nie winie trine studios
mieli mało czasu zeznajomic sie silnikiem, natomiast Piranha i ci moderzy co robia poprawki fanowskie nie sa dobrzy w swoim fachu.
Ci co robia mody do G1/G2 i znaja silnik od podstaw
twierdza ze nietrudno takie rzeczy poprawić.
Ale silnik do G3 moze jest skomplikowany.

Pozostały bug denerwujacy -w dodatku zmienili system celowania z łuku i kuszy ze włacza sie tryb przyblizenia ,ale sek w tym ze zasłania włosy bohatera w celowaniu.
Najgorszy bug w dodatku do G3 ze znika Lee po pierwszej rozmowie
by nakłonic gen do przyłaczenai sie do walki, gdy przekonamy hanza i chcemy wróci powiedziec o tym Lee moze sie zdarzyc ze nie ma go w sali tronowej tylko jest w Nordmarze po drugiej stronie muru
Rauje kod goto Lee który przenosi nas do niego i mozemu mu o tym powiedzieć lub po skałach dostac sie wysoko i przeskoczyc lub strzelac w niego i bedzie nas gonił.
Ale po dwócg rozmowach potem normalnie jest tam gdzie powinien przed gotha z oddziałem paladynów , w Gotcie przy ognisku i w sali tronowej przed koronacja Beziego.
czesto wystepuje ten bug u graczy, ale nastepny patch raczej to poprawi bo duzo listów na temat tego buga napłyneło do Jowood.
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2008, 12:42:10 wysłana przez pawelek110 »

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Styczeń 2009, 14:25:58 »
ja ma taki bug w G2 zabiłem krwiopijce w powietrzu z łuku a on sobie leżał w powietrzu martwy

Offline Undead

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #27 dnia: 11 Wrzesień 2009, 21:57:35 »
Czy obracająca się głowa orka (wokół osi wzroku) jest zgodna z zasadami Gothic?

Offline Akijl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 41
Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #28 dnia: 21 Kwiecień 2011, 12:12:26 »
Mi Bezio po wyjściu z wody miał pasek powierza , który malał po pewnym czasie zaczął się dusić [ zabiera hp ] . Wszedłem do wody to zaczął oddychać. Po kolejnym wyjściu miał wydłużone  ręce i nogi.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Luty 2016, 20:38:42 »
Przywracanie wątku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Luty 2016, 20:38:42 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything