Autor Wątek: Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic  (Przeczytany 16241 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« dnia: 30 Grudzień 2007, 19:45:07 »
Witam zamieszczam ten temat z myślą o was    prosił bym o pisanie o waszych śmiesznych bugach w grasz z serii Gothic oraz w miarę możliwości dawanie screenów.

Ja osobiście na razie nie miałem żadnego ale mam nadzieję że kiedyś...

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 21:21:10 »
Nie wiem czy to bug ale gdy wpisze "cheat god" to po założeniu amuletu siły/zręczności (G2) albo pierścienia siły/zręczności (G1) a następnie ściągnięciu jego efekt pozostaje, więc ściągając i zakładając je można nieźle podpakować postać

Forum Tawerny Gothic

Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 21:21:10 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2007, 14:42:33 »
Dobry bug :) ÂŚmieszny on nie był ale przydatny :D

Offline Fryta

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Styczeń 2008, 13:37:31 »
W (G1) idę ze starego obozu do nowego... skacząc bo tak szybciej... za którymś razem skoczyłem, wybiło mnie w góre, spadłem na ziemię i zabiło mnie....

Bezsensu BUG... wkurzyłem się bo dawno nie zapisywałem i troche byłem w tyle  

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Styczeń 2008, 16:22:14 »
przed chwilą zauważyłem dziwny bug mianowicie: zwykle jak to bywa w 6 rozdiale lata i wybijam co się da w celu zdobycia exp, właśnie zabijałem członków NO i został mi Milten, węc ide pod sterte rudy patrze a na plecach Miltena wisi URIZIEL choć w tym samym czasie miałem go w dłoniach.

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Styczeń 2008, 02:38:59 »
W Nocy Kruka, gdy się nurkuje, są za Bezim bańki. Pływałem w bagnie koło obozu bandytów, a jak wyszłem - bańki zostały. Wyglądało to jakbym biegał i puszczał sobie bańki mydlane. Ciągle wylatywały z ust Beziego...

pozdr all

Offline Sir Gregres

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Styczeń 2008, 20:29:39 »
Kiedyś zdarzyło mi się coś takiego:
chciałem pozwiedzac bagno,co się okazało złym pomysłem gdyż za chwile zaczęl mnie gonic wąż błotny no po pewnym czasie gdy wyszedłem na suchy ląd(wąż mnie dalej gonił) liczyłem że uda się gdzieś zwiac,gdyby nie to że jak wyszedłem na ten suchy ląd i bezimienny dalej szedł jak w bagnie to bym pewnie zwiał ale on idze jak po głębokiej wodzie.No i co takiemu poradzic jak chodzic nie umie?

Offline Martwy Kalafior

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Styczeń 2008, 13:17:31 »

Noc. Chcę dać Diego listę od Iana, pouczyć się i zapytać o opinię. Diego nie ma w domu, ani nigdzie. Ciemno. ÂŁażę bez celu po obozie. Jestem obok domu Gor Hanisa i wyskakuje mi Diego. Nie udało mi się go zaczepić, machał rękami w przyjacielskim geście. Lunatyk?

Węże błotne goniły mnie do Starego Obozu x) Nadziwić się nie mogłam...

Czekam kilka dni przed placem świątynnym, dosłownie kilka dni. Jest Kamień Ogniskujący, Almanach, Jaja pełzaczy...a przywołania nie ma.

Offline dekster17

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Styczeń 2008, 19:56:34 »
Jest bug, dzięki któremu można spadać z dużych wysokości nie zabijając się. W trakcie lotu trzeba trzymać A lub D i po sprawie. W pewnym sensie jest to śmieszne. Bug występuje w Ge1.

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Styczeń 2008, 23:39:47 »
Ja miałem kiedyś takiego buga w Gothic 3 że niektórym postacom twarze rozciągało w 4 strony świata wąskimi liniami na cało mape , nawet śmiesznie wyglądało . Bug był spowodowany zbyt staro karto graficzno  

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Styczeń 2008, 00:55:17 »
W GIII są dwa bardzo przydatne bugi
 
Pierwszy:
Skocz i cały czas trzybaj przycisk Zero(Nie chodzi mi o zero nad literami tylko o zero z prawej strony klawiatury)W ten sposób będziesz unosił się coraz wyżej.jeśli chcesz wejśc na skałem(Wysoką) poprostu użyj tego buga ;)


Drugi:
Gdy pijesz/jesz jakąś żecz i nie chcesz jej stracic(w żołądku xD)to gdy już połyka tą rzecz wciśnij przycisk ktorym otwierasz/zamykasz plecam,w taki sposob nie ztracisz ani jednej mikstury np.Siły ale staty będą Ci się zwiększały.

Offline Dita

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Luty 2008, 15:41:28 »
w Gothic 3

1.w nordmarze gdy odbijalam piec od orkow zabijalam jednym uderzeniem  

2.pojawilo mi się niebo na ziemi weszlam w to i moglam chodzic w gore i w dol widzialam wszystkie jaskinie a nawet moglam do nich wejsc przydalo się

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Luty 2008, 18:06:40 »
Cytat: Justa94
w Gothic 3

1.w nordmarze gdy odbijalam piec od orkow zabijalam jednym uderzeniem


To ma każdy gothic 3 nie zależnie od wersji (przynajmniej tak jest u mnie) i to działa wszędzie tylko że musi być przynajmniej 10-12 orków żeby to wzrastało aż na 20 orku zaczynasz bić na hita, i nie możesz schować wtedy broni bo ten bug zniknie i trzeba zaczynać od nowa, więc trzeba się starać nie mieć niskiego HP.
« Ostatnia zmiana: 02 Luty 2008, 18:08:41 wysłana przez mt17 »

Offline Smok ożywieniec

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Luty 2008, 18:43:59 »
W Gothic 2 gdy szedłem z wieży Xardasa do jaskini bandytów postanowiłem pozwiedzać... Chodze sobie po skałach i spotkałem wargi (wkurzyły się na mnie)... Udało mi się przed nimi uciec i gdy wszedłem już po wycieczce do jaskini z kulą ognia w ręku, patrze,   a bandyci martwi  a jeden z wargów był w środku  ... Zabił mnie od razu   ale to był początek gry więc tak bardzo się nie przejąłem...

Offline metez

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Luty 2008, 14:17:09 »
Ja miałem taki dziwny błąd, bedąc magiem wody ( kiedy stary obóz został zamknięty ) szedłem sobie i postanowiłem załatwić kilku strażników, kiedy ich zaatakował jeden z nich stał z wyciągnięta kusza i jakby się zaciął i można było przez nie go przechodzić.      



Ale się rozpisałem  

Offline Artex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #15 dnia: 10 Luty 2008, 15:12:24 »
Moim najśmieszniejszym bugiem było zniknięcie Miltena, a mianowicie chcąc spotkać się z nim w klasztorze poszedłem do jaskini oświecenia, a jego tam nie było. Przeszukałem cały klasztor i go nie znalazłem. A tymczasem chłopina siedział sobie przy ognisku w Ardei (wcześniej go tam nie było. Zniknął po odbiciu miasta tak jak Diego czy Lester). Eskortowałem go chyba z godzinę do klasztoru, bo jak go puściłem samego, to znalazłem jego ciało niedaleko orków tych koło bariery

Offline alrik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Luty 2008, 15:52:41 »
Mój bug to:
W nocy kruka w kanionie na dachu świątyni znalazłem wrak samochodu (garbusa).
Czy wiecie że Kruk ma aż   6666666  many?

















Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Luty 2008, 13:46:16 »
ja w gothic jeden gdy atakowałem bandytów jeden tak padł o skałe że co chwile stawał i padł, stawał i padł i tak w kółko. W GII miałem V rozdiał i poszedłem po Bifa żeby zemna płynoł, wszystko ok weszli na statek a ja postanowiłem że sobie jeszcze poziwedzam. Poszełm do GD i biff leżał martwy zaraz za opuszczona kopalnią. Gdy wyszedłem i poszedłem na statek też był martwy. I kolejny: gdy zaproponowałem Girionowi żeby zemną popłynoł on szedł, ja zanim. Gdy nikogo nie było zabiłem go. Popłyneliśmy i widze ten siedzi na ławce.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Luty 2008, 23:17:08 »
A u mnie idę do starego obozu próbuje wejść do zamku a tu wylatuje Gomez i nawala się z magami ognia  

Offline Pr0c3n7

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Marzec 2008, 17:47:48 »
Nie wiem czy ktoś już tego nie napisał.

Gdy wchodzę do jakiegoś Klanu w Nordmarze(gotchic3) pierwszy raz to zawsze ktoś za moimi plecami dostaje kulą ognia i ginie. A wszyscy na około mówią że była to dobra walka:) Na szczęście nigdy nie dostał żaden "ważny" człowiek.

Forum Tawerny Gothic

Wasze śmieszne bugi w grach z serii Gothic
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Marzec 2008, 17:47:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top