Autor Wątek: Inna droga do Jarkendaru  (Przeczytany 2265 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Inna droga do Jarkendaru
« dnia: 29 Grudzień 2007, 10:02:44 »
czytalem juz WIEEELEEE tematów na forum (oczywiscie nie natym , na innych stronach) i czasamy spotykalem sie z tematami ,,inna droga do jarkendaru'' oczywiscie zastanawilame sie oco im kuźwa chodzi wtedy se przeczytalem jakis temat ze NIBY jak zrobisz wszytkie misje w obozie piratow to pirat skip bedzie cie mugul zawiesc na khorinis (AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH    ) I ZE NIBY JEST POKAZÓWKA ZE PLYNA LUDKA PRZY KLIFACH i doplywaja na ta zatoczke gdzie byl skip w khorinis (nie da sie poplynac z khorinis do jarkendaru mozna tylko z jarkendaru do khorinis- PRZYNAJMNIEJ TEN KOLES TAK NAPISAL) oczywiscie jak to przeczytalem to lalem ze smiechu , ta opcja jest na 100% zla ale dalej widzialem wiele podobnych tematów wiec jesli ktos wie cos niech pisze ale PMIETAJCIE
>>>>>>>>>>JA W TO NIE WIEZE JEST TYLKO JEDNA DROGA DO JARKENDARU<<<<<<<<<<<




PoZDro....RUSSEL
« Ostatnia zmiana: 29 Grudzień 2007, 10:04:26 wysłana przez Russel »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Inna droga do Jarkendaru
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 10:33:40 »
Cytat: Russel
kuźwa

Na forum nie klniemy

A co do tematu to nie da się zrobić takiego tricku. Pierwszym ,drugim i ostatnim dowodem jest to iż w plikach nie ma takiego filmiku, no i samo granie i przechodzenie questów temu dowodzi.

Forum Tawerny Gothic

Inna droga do Jarkendaru
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 10:33:40 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Inna droga do Jarkendaru
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2007, 11:42:57 »
Cytat: Russel
czytalem juz WIEEELEEE tematów na forum (oczywiscie nie natym , na innych stronach) i czasamy spotykalem sie z tematami ,,inna droga do jarkendaru'' oczywiscie zastanawilame sie oco im kuźwa chodzi wtedy se przeczytalem jakis temat ze NIBY jak zrobisz wszytkie misje w obozie piratow to pirat skip bedzie cie mugul zawiesc na khorinis (AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAH    ) I ZE NIBY JEST POKAZÓWKA ZE PLYNA LUDKA PRZY KLIFACH i doplywaja na ta zatoczke gdzie byl skip w khorinis (nie da sie poplynac z khorinis do jarkendaru mozna tylko z jarkendaru do khorinis- PRZYNAJMNIEJ TEN KOLES TAK NAPISAL) oczywiscie jak to przeczytalem to lalem ze smiechu , ta opcja jest na 100% zla ale dalej widzialem wiele podobnych tematów wiec jesli ktos wie cos niech pisze ale PMIETAJCIE
>>>>>>>>>>JA W TO NIE WIEZE JEST TYLKO JEDNA DROGA DO JARKENDARU<<<<<<<<<<<


PoZDro....RUSSEL


To prawda sam myślałem jak grałem w G2 NK bo można gadać o tym czy może Skip nas zawieść ale jak nawet ja zrobiłem all misje u piratów to on gadał że została im ostatnia łódź i bla bla bla...

Forum Tawerny Gothic

Inna droga do Jarkendaru
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Grudzień 2007, 11:42:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything