Autor Wątek: Cała prawda o produktach z Biedronki  (Przeczytany 1785 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Cała prawda o produktach z Biedronki
« dnia: 29 Grudzień 2007, 09:31:48 »
Poniższy tekst opisuje skutki niektórych produktów kupionych w sklepach sieci Biedronka. Sam kupuje jedzenie, ale takie, które znam. Jeśli kogoś urażę to proszę nie wysuwać teks "Co za kretyn" itp.




       Pierwszym produktem jaki należy unikać są zupki chińskie. Oczywiście nie wiem w jakim sklepie pojawił się ten przypadek. Kiedyś dwie koleżanki ze szkoły powiedziały, że ich mamy zwymiotowały po zjedzeniu zupki z biedronki. To mnie zaszokowało. A jaki skutek może być np. po zjedzeniu paluszków rybnych, które czasami jadam. Mimo iż w Biedronce na moim osiedlu pojawiły się zupki Vifona to i tak wolę uważać. Nie wiem czy już to sprzedają, ale kiedyś było można kupić paczkę czekoladowych jaj. Ja sobie kupiłem. Nie zachorowałem, ale jaja dziwnie smakowały. A zabawki, które były w środku to totalny szajs. Już lepiej wydać więcej na Kinder Niespodziankę niż na to g..... .
Ostatnim produktem jest tęcza kola. Jest taka jak reszta, ale trzeba ją szybko wypć, bo jak gaz uciekne to jest ochydna. Reszty produktów nie znam, bo nie próbowałe.


Tekst by Kamilzot from Lago All rights reserved

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Cała prawda o produktach z Biedronki
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 10:42:39 »
Na moje bez sensu. To nie jest twórczość tylko reportaż dla MeneLTV. A tak pozatym o biedronce napisał już Boba Fett, i ta twórczość jest godna czytania nie tak jak twój (żeby cię nie uraźić) chłam.


P.S.
Cytuj
Odpowiadanie na Cała prawda o produktach z Biedronki

Bardzo mądre

Forum Tawerny Gothic

Cała prawda o produktach z Biedronki
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Grudzień 2007, 10:42:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything