Autor Wątek: Dobro czy zło?  (Przeczytany 9458 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cristal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« dnia: 26 Październik 2006, 09:53:54 »
Prawdopodobnie w Gothic 3, będziemy mogli wybrac pomiędzy dobrem, a złem. A teraz moje pytanie. Jeżeli to będzie prawdą to po jakiej stronie sie opowiecie. Dobra czy może zła?


Ja raczej zostanie przy stronie dobra, chociaż mam też ochote przejsc gre, jako wyznawca Beliara, ponieważ to byłoby coś nowego i może ciekawszego.


Pozdrawiam...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2006, 11:52:47 »
Na początku z pewnością przejdę grę siłami dobra, po to aby poznać jak dalej potoczyły się losy fabuły, kto był przeciw komu i za co. Niewykluczone, że grę spóbuje przejść siłami zła, wszak to jakieś zawsze urozmaicenie rozrywki którego w Serii Gothic dotychczas spotkać niemożna było  

Forum Tawerny Gothic

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Październik 2006, 11:52:47 »

Offline Nefarius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Październik 2006, 16:06:50 »
ja bendę grał siłami na początku dobra, no oczywiscie, był bym wierny Adanosowi, jednak jeśli niebyło by to możliwe to Innos bendzie mi wyznaczał ścieżkie którą bendę podążał  
pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2006, 16:08:07 wysłana przez Nefarius »

Offline Elanor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2006, 19:20:39 »
Ja naturalnie podążać będe ścieżką dobra. Będe wypełnać wolę Innosa i pozostane jego orężem w walce z siłami zła... Troche patetycznie się zrobiło. :)
Ale potem oczywiście wypróbuje wszstkie możliwe drogi jakimi będzie można grę przejść.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2006, 20:28:31 »
Z czystej ciekawości przejdę grę jako "dobry" tylko i wyłącznie po to by sprawdzić jakie jest zakończenie oraz jak to powinno wyglądać...w końcu przy ewentualnej kontynuacji nikt nie uwzględni złego zakończenia.

Gdy ukończę grę jako obrzydliwie dobra jednostka pora będzie przejść ją tak jak to zwykle czynię, czyli będąc najbardziej złą postacią w całej grze.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Październik 2006, 14:48:07 »
Na początek przejde grę "dobrem" żeby zobaczyć jak to się gra czy fajnie jest tłuc orków albo poprostu spróbować przejsć gre dwoma sposobami jednak z tego co słyszałem jest aż 16 gildi więc będzie z czego wyberać.A co do zła też spróbuje zobaczyć jak pierwszy raz w Gothicu jest się złym i żeby orkowie cię szanowali.Dlatego spróbuje przejść gre dwoma sposobami i dobrem i złem.POLECAM.

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Październik 2006, 15:43:32 »
Bez wahania, od początku gry wybiorę stronę "Dobra". Niemal we wszystkich grach cRPG wybieram właśnie tą ścieżkę, po prostu lubię być dobrą postacią, pomagać innym, czynić dobro, bronić niewinnych itd. W dodatku kusi mnie możliwość zostania paladynem/buntownikiem po stronie króla Rhobara, sprzymierzenie się z nim i pomoc mu w obronie kraju. Po ukończeniu gry po stronie porządku, ładu, sprawiedliwości - dobra, myślę, iż spróbuję swych sił w graniu postacią złą, stanę po stronie Beliara.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Październik 2006, 16:30:20 »
Wątpie rzebym umiała być ``dobra`` w grze, zawsze jestem na wskroś złą postacią mordującą każdego kto mnie rozzłości...  Dlatego Gothica3 przejdę jak zwykle załatwiając sprawy po swojemu... ogniem i mieczem

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Listopad 2006, 09:03:43 »
Mowicie strone dobra lub tez strona zla...

A czy macie juz pojecie w kogo sie wcielic zeby byc postacia dobra czy tez zla?

Jak pojde za Lee i bede walczyc u jego boku... Bo ta postac zrobila na mnie najwieksze wrazenie ze wszystkich NPC. Mam nadzieje ze jednak Lee wcieli sie w postac dobra =]] Zawsze i wszedzie za Lee bede ; )

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Listopad 2006, 11:05:04 »
Oczywiste jest to ze najpierw kazdy chce przejsc gre po stronie "dobra", poniewaz w poprzednich czesciach gry nie bylo mozliwosci przejscia jej po stronie zla- tu sie pojawia kwestia przyzwyczajenia przynajmniej w mnie.Ja zrobie tak na pewno w G3, chociaz po pierwszym zakonczeniu gry bedze oczekiwal innego wiec zagram jako zla postac.

Offline KrzyKacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Listopad 2006, 21:40:33 »
A ja się wyłamię i przejdę grę po stronie zła  

Mnie tam zawsze podczas grania w Gothica brało na złą stronę. I wreszcie będę mógł się jej oddać bez reszty :P

Edit: Próbując dowartościować mojego posta   dodam, że zawsze grając w gry RPG wybieram (jeśli tylko istnieje taka opcja) "ciemną stronę mocy". Zazwyczaj postacie po tej stronie barykady są bardziej zarysowane i szybciej wpadają w pamięć. Nie licząc faktu, że nie dzieląc się pieniędzmi z biednymi, nadstawianiem karku za darmo i innymi podobnymi wyskokami reperuję sobie braki pieniężne. No i "last, but not least": bycie złym jest naprawdę klimatyczne, szczególnie w takiej grze jak Gothic.
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 16:03:37 wysłana przez KrzyKacz »

Offline Bartold666

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Listopad 2006, 09:56:31 »
Po kolei..
Najpierw dobro, potem zło
Ale pewnie będę musiał grac co najmniej 5 razy (broń biała [jedno- i dwuręczna], mag, myśliwy, złodziej)


Panowie KrzyKacz i Bartold666 otrzymują słowne upomnienie, za pisanie postów pozbawionych jakiejkolwiek wartości. Następnym razem może się to skończyć inaczej. /// Reinmar
« Ostatnia zmiana: 05 Listopad 2006, 11:41:41 wysłana przez Reinmar »

Offline Chojrak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Listopad 2006, 09:40:27 »
Ja najpierw dobro puźniej/później zło, ale i tak zagram kilkanascie razy w G3.    

Nie poświęciłeś się przy pisaniu tej odpowiedzi... tak jak przy większości pozostałych. Proszę, byś pisał je dłuższe i sensowniejsze (i oczywiście na temat (!)), bo już raz zostałeś ukarany. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 07 Listopad 2006, 13:55:50 wysłana przez Boba Fett »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #13 dnia: 09 Listopad 2006, 08:57:36 »
« Ostatnia zmiana: 09 Listopad 2006, 08:59:12 wysłana przez Sir_William »

Offline Gronan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #14 dnia: 09 Listopad 2006, 11:09:57 »
Ja tak samo jak Sir_William uwielbiam Nordmar. Wiec zagram dobrem w klanie Nordmarskim (sa chyba 3 czy 4) a potem zlem czyli jak prawie wszyscy z nas na tym forum. Po przczytaniu opowiesci Miltena (tydzien z Gothic 3 dzien drugi) postanowilem dolaczyc do Klanu Mlota

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #15 dnia: 09 Listopad 2006, 13:13:38 »
Hmm dobro czy zło ? To i to :D Niema możliwości, abym nie przeszedł gry na wszystkie 3 sposoby :PP
Dla nie wiedzących:
Droga Orków - Zniszcz Artefakty Adanosa
Droga Buntowników - Ostateczna Rozgrywka
Droga Assasynów - Totalna Eksterminacja
Tak więc będzie w co grać na najbliższy czas, lecz najpierw musze podkręcić kompa :/

Offline Gonzo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 94
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Listopad 2006, 19:32:20 »
Wydaje mi się, że wszyscy chcąć odkryć wszystkie zalety gothica będą chcieli przejśc go pare razy wybierając obie strony. Ale jeśli chodzi o mnie to ja najpierw będę dobry, a potem zły, taką mam naturę.

Offline Skrzat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Listopad 2006, 14:31:54 »
Cytat: zaj
A ja chciałbym być neutralnym myśliwym :P Czy jest może w gothic 3 taka gildia?? Chętnie bym się do niej przyłączył :D Na pewno spróbuje grać jako czarny charakter. W końcu chce odkryć wszystkie sekrety tej gry :) Jednak narazie gram tym dobrym(bo łatwiej niż neutralnym nie ? :) )

Z tego co wiem, mało osób myśli o przyłączeniu sie do Gońców leśnych, a ponoć mają swoją zbroje, osobną reputacje i bóstwo (Adanos) z inną magią. Byłaby to chyba jakaś neutralna frakcja wobec Orków i Rebeliantów, ale podobnie za neutralnych mozna uznać Asasynów    Wiec grupek do przyłączenia sie jest na szczeście kilka:

Orkowie - źli słudzy Beliara
Buntownicy - 'dobrzy' bóstwo Innos
Gońcy Lesni - średnio dobrzy?  Adanos
Asasyni - raczej po stronie złych Orków    ale jakie mają Bóstwo przewodnie?


« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 17:34:25 wysłana przez Skrzat »

Winfrid

  • Gość
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #18 dnia: 20 Listopad 2006, 07:37:28 »
Cytat: Skrzat
Z drugiej strony ciagłe wysługiwanie sie Orkom, przyprawia mnie o delikatny zawód, gdyby jeszcze owo 'rozpracowywanie miast' dało efekt w postacie pomocy buntowników w ich zdobywaniu. Niestety wiekszość graczy twierdzi ze odbija je samotnie -wiec uznaje ten fakt za niedopatrzenie fabuły. No chyba ze komuś udało sie nakłonić 'jaskiniowców' do rzetelnej współpracy?

W każdym mieście masz szansę na pomoc buntowników/łowców/nomadów. Wszystko zależy od tego czy wiesz kogo i gdzie szukać oraz czy pospełniasz dla nich questy. Ja zawsze odbijałem miasta z pomocą i było dobrze jak orkowie rzucali się na jakiś niewolników zamiast na mnie :)

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Dobro czy zło?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Listopad 2006, 07:56:45 »
Ja natomiast przejde gre najpierw jednym z ÂŁowców Orkow :D:D bardzo zafascynowala mnie ta kraina i moze byc dosc ciekawa no i jak wiemu rowniez pisze to przylacze sie do klanu mlota. A potem...potem moze assasynami nawet mi sie podobaja nic zobaczy sie jak zagram :D pozdro

Forum Tawerny Gothic

Dobro czy zło?
« Odpowiedź #19 dnia: 20 Listopad 2006, 07:56:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top