Autor Wątek: Początek rozdziału drugiego  (Przeczytany 2399 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KabatZ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Początek rozdziału drugiego
« dnia: 24 Listopad 2007, 16:24:57 »
Mam spory problem odnośnie rozdziału drugiego. Najprostszą metodą dostania się do Górniczej Doliny jest przejście przez bramę pilnowaną przez paladyna. Na mapie 1 oznaczona numerem 23. Jednak nie mogę jej znaleźć.

Proszę o pomoc.

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2007, 17:07:18 »
Jak idziesz w kierunku majątku ziemskiego zbocz trochę z drogi. Powinieneś zobaczyć niewielką farme - Farmę Bengara. Skieruj się prosto. Wejdź na nią i odwróć się. Zobaczysz dróżkę, która prowadzi do przejścia na przełącz. Podążaj nią. Po chwili powinieneś ujrzeć myśliwego i dwóch paladynów pilnujących przełęczy. Porozmawiaj z nimi i po krótkim dialogu będziesz mógł przekroczyć bramę. I ot cała filozofia :D.

Forum Tawerny Gothic

Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2007, 17:07:18 »

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2007, 07:59:41 »
Przechodząc obok karczmu Orlanda skręć na skrzyżowaniu  w prawo,a na następnym w lewo . Doroga zaprowadzi cię wprost do bramy do górniczej doliny.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Grudzień 2007, 18:18:54 »
Jak już przejdziesz to trzymaj się prawej strony. Po jakimś czasie zobaczysz wejscie do tunelu. Ta scieżka doprowadzi cie do górniczej doliny bez orków.
Dla wiadomości jak pójdziesz prosto to bedzie tyle orków, że im nie strzymasz.

Offline Kjamilex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 0
Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Grudzień 2007, 19:24:59 »
Dokładny poradnik: Jak dojść z miasta Khorinis do przełęczy prowadzącej do górniczej doliny - by Kjamilex  
Wychodzimy z miasta wschodnią bramą (tej przy targowisku). Na rozstaju dróg gdzie stoi Mika skręcamy w prawo. idziemy ścieżką, przy schodach nie zatrzymujemy się, idziemy dalej ścieżką. Spotykamy pobojowisko, jeśli grasz w dodatek Noc Kruka, będzie tam siedział także facet imieniem Erol. Dochodzimy do karczmy Orlana. Wychodząc z karczmy, mamy dwie drogi do wyboru, które zaprowadzą nas do przełęczy:
1. Wychodzimy z karczmy, skręcamy w prawo. idziemy ścieżką aż napotkamy takie jakby mokradła, rzekę. Idziemy wzdłuż rzeki (po drodze będą topielce i ścierwojady) aż dojdziemy do przełęczy. Pilnuje jej dwóch paladynów, oraz w pobliżu stoi myśliwy Gaan.
2. Wychodzimy z karczmy, drogą w prawo, ale nie idziemy prosto, tylko skręcamy w lewo, w stronę pobliskiego jeziorka. Idziemy ścieżką, dochodzimy do domku, a przy nim dwóch najemników. Jeden z nich to Buster. Idziemy dalej, na rozstaju dróg idziemy w prawo (w lewo doszlibyśmy na farmę Sekoba, prosto na farmę Onara). Przechodzimy przez malutki kanion, wchodzimy po schodach, i jesteśmy na farmie Bengara. z farmy benaga idziemy od budynku farmera prosto, ścieżką i tym sposobem jesteśmy przy bramie przełęczy.

Po przejściu bramki, idziemy, trzymając się LEWEJ (nie prawej, Dexter   )ściany. Dochodzimy do wyrwy w ścianie, jaskini prowadzącej pod górę. Idziemy przez nią, wchodzimy na skalny most, przechodzimy przez tunel i jesteśmy w Górniczej Dolinie!

Opisałem to najprościej jak dałem rade, choć ufam że będąc już w drugim rozdziale znasz np. drogę do farmy Onara  

Kjamilex

Offline Xovier

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:08:06 »
Ehh...
Jestem cheaterem, więc każdy normalny cheater wpisałby Insert ITRU_Teleport(...)
Jak nie chcesz popsuć sobie rozrywki to możesz wogóle nie cheatować lub tylko ten jeden raz...

Forum Tawerny Gothic

Początek rozdziału drugiego
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:08:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything