Autor Wątek: Problem z 3 questami  (Przeczytany 9847 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« dnia: 22 Listopad 2007, 21:50:54 »
Witam. Mam problem z trzema questami w gothicu, a zatem:
"Tunelowy Bulgot": Nie mogę znaleźć składnika - żuwaczki pełzacza..:) Nie wiem jaką trzeba posiadać umiejętność, aby to uzyskać. Mam szpony, zęby, skóry gadów i ssaków, ale jak chcę pozyskać żuwaczki słyszę "Nic tu nie ma":) Czego i u kogo trzeba się wyuczyć, albo gdzie można to kupić?
"Odszukaj zaginionego paladyna Thordira" - przeszukałem całe wschodnie skrzydło Vengardu i nie mogę go znaleźć. Szukam go już od dwóch dni. Czy możecie mi podać przybliżoną lokalizację tego paladyna? Aha w mieście wybiłem wszystkich orków i nie można nikomu się tym "pochwalić"? Nie ma żadnego questu na uwolnienie Vengardu po stronie wew.? Jeśli nie to szkoda, bo dużo się przy tym napracowałem, szczególnie przy tych 5 generałach....
"Zabij Białego Rozpruwacza": Jak pewnie się już domyśliliście nie mogę go znaleźć. Możecie podać jego przybliżoną lokalizacje? Będę bardzo wdzięczny, jeżeli mi pomożecie. Pozdrawiam.

PS. Czy jest jakiś sposób, aby lepiej bronić się przed szamanami? I nie chodzi mi tu o magiczny pancerz, bo do tego mi jeszcze daleko, chciałbym poznać jakąś taktykę walki z nimi, bo nawet przegrywam w starciu z watahą goblinów + ich szaman.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2007, 22:06:07 »
2 żuwaczki pełzacza leżą obok siebie na pustyni w drodze do małego obozu Cruza i Yussufa (niewolnika, złodzieja artefaktów)

Dawno w Vengardzie nie byłem  nie pamietam ktore to było prawe czy lewe skrzydło ale jak patrzysz na mapę to jest on samym południu Vengardu

Biały rozpruwacz jest mniej więcej tam gdzie biały cieniostwór. Możesz tam iść z Bogirem (druidem z klanu wilka) ale uprzedzam, jest to długa droga

Forum Tawerny Gothic

Problem z 3 questami
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2007, 22:06:07 »

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2007, 22:48:16 »
Cytat: Ingvar114
2 żuwaczki pełzacza leżą obok siebie na pustyni w drodze do małego obozu Cruza i Yussufa (niewolnika, złodzieja artefaktów)

Dawno w Vengardzie nie byłem  nie pamietam ktore to było prawe czy lewe skrzydło ale jak patrzysz na mapę to jest on samym południu Vengardu

Biały rozpruwacz jest mniej więcej tam gdzie biały cieniostwór. Możesz tam iść z Bogirem (druidem z klanu wilka) ale uprzedzam, jest to długa droga


A nie można pozyskać tych żuwaczek prosto z pełzacza? Nie ma takiej umiejętności? Bo na pustyni jeszcze nie byłem i nie wiem gdzie jest ten cały obóz.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2007, 13:20:20 »
Raczej nie możesz zabrąc tego prosto z pełzacza, nawet jeśli umiesz oddzierać pazury, zęby itp.

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2007, 16:22:57 »
Cytat: Ingvar114
Raczej nie możesz zabrąc tego prosto z pełzacza, nawet jeśli umiesz oddzierać pazury, zęby itp.

A jednak!:) Jakoś mi się udało nie wiem dlaczego wcześniej nie mogłem, zabiłem jakiegoś pełzacza i sobie wziąłem xD.
Teraz jednak mam inny problem.:) Taka misja: Upoluj wszystkie jelenie na wyżynie. Zabiłem wszystkie na wyżynie i w pobliżu, a quest nadal niezaliczony. Misje daje Hanson w Nordmarze. Może ktoś mi w tym pomóc? Pozdro.
PS. Jakby to miało w czys pomóc mam Community Patch v1.5

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2007, 17:51:47 »
To troche glupie pytanie, patrz dokładniej, w Nordmarze jelenie łatwo kamuflują sie za krzakami itp. Poprostu nie zabiles wszystkich jeleni

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2007, 18:53:55 »
Cytat: Ingvar114
To troche glupie pytanie, patrz dokładniej, w Nordmarze jelenie łatwo kamuflują sie za krzakami itp. Poprostu nie zabiles wszystkich jeleni

Nie, na pewno zabiłem wszystkie, albo ten ostatni jest gdzieś indziej. Kamuflaż nic nie da, bo kiedy mam wyciągniętą kuszę, od razu namierza najbliższy cel. Wybiłem wszystko co tam było, naprawdę już niczego tam nie ma.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #7 dnia: 24 Listopad 2007, 20:17:20 »
Coś mieszasz, jak może kusza lub łuk namierzać najbliższy cel w G3? ;/ Tak było w poprzednich częściach, w G3 strzelasz jak chcesz. Czegoś przypadkiem nie namieszałes? ;)

Offline gorn333

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Listopad 2007, 21:17:34 »
Tych jeleni jest 11. Mogły ci gdzies pouciekać z wyżyny przy Hansonie

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Listopad 2007, 21:40:16 »
Ten gościu jest w wierzy na wprost jak wychodzisz z zamku trudno nie za uwarzyć zabarykadował się gratami, na pewno znajdziesz..........

BR jest nie daleko wierzy xardasa trudno opisać....


a co do tego namierzania to pokazało ci życie....

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #10 dnia: 26 Listopad 2007, 00:14:20 »
Cytat: Ingvar114
Coś mieszasz, jak może kusza lub łuk namierzać najbliższy cel w G3? ;/ Tak było w poprzednich częściach, w G3 strzelasz jak chcesz. Czegoś przypadkiem nie namieszałes? ;)

Przecież nie chodzi mi o namierzanie w dosłownym tego słowa znaczeniu. Chodzi o to, że kiedy masz wyciągniętą broń strzelecką ukazuję się napis z nazwą najbliższego potwora np. Jeleń:) Nic nie namieszałem, a wybiłem tam i w okolicy każdego jelenia szukam i innych już po prostu nie ma w tamtej okolicy. Musiałby uciec dość daleko... . Poza tym wybijam każdego napotkanego Jelenia, więc muszę mieć niewiarygodnego pecha, że jeszcze nie trafiłem na tego ostatniego, albo po prostu ten Patch v1.5 coś zepsuł. Pozdrawiam.

Offline hELLAh

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Problem z 3 questami
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2007, 00:11:17 »
Cytat: Sirius
Jeśli dalej nie umiesz znaleźć Białego Rozpruwacza, to ściągnij sobie mapkę do Gothic 3.


I co chwilę, Alt+ Tab, sprawdzasz gdzie jesteś, i kierujesz się w kierunku owego wilka. Z tego co pamiętam, trzeba było iść serpentynami jak najbliżej skały. Tam się znajdzie ścieżkę na sam szczyt, gdzie owy wilczur się znajduję

Znalazłem już dawno, temat do zamknięcia dzięki za pomoc. Pzdr

Forum Tawerny Gothic

Problem z 3 questami
« Odpowiedź #11 dnia: 02 Grudzień 2007, 00:11:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything