Autor Wątek: Rozdział 2>stara kopalnia>bug  (Przeczytany 2688 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ideefixe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« dnia: 04 Listopad 2007, 20:09:56 »
jestem w starej kopalni, jan kazał mi przynieść koło zębate. Poszedłem, zabiłem 3 pełzacze, wziąłem kółko i juz chcę wracać, a tu niefart. Wspinam się po pierwszej drabinie - ok, wspinam się po następnej i klops. gdy wchodzę na górę odrazu spadam poziom niżej - i tak w kółko. poprostu nie da się tam wejść no i jestem uwięziony. czy jest to jakiś znany bug i czy istnieje na niego jakaś łatka? a może da się wyjść z tamtąd za pomocą jakiegoś kodu? z góry dzięki za pomoc

Offline kuczaja

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 0
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2007, 20:18:25 »
heh... ja też tak miałem, na to nie ma rady. Jest jeden sposób aby się wydostac, a mianowicie:
1. idąc urwiskiem zobaczysz pewnie drewniany mostek w góre
2. wejdź na niego
3. idź po mostkach bardzo ostrożnie (są dziury!)
4. nie wchodź jeszcze wyżej, tylko obróc się w strone wyjścia
5. Hopsasa! (jeśli nie wiesz co mam na myśli, to skocz w kierunku wyjścia)
6. nawet bez akrobatyki uda Ci się doskoczyc
7. jeśli się nie udało, to na mostku zbadaj okolice, możliwe że coś zrobiłeś nie tak.
8. Powodzenia!

Pozdrowienia!!!

PS. wcale nie trzeba akrobatyki aby skoczyc. Ja jeszcze nigdy nie miałem wtedy akrobatyki, a zawsze mi się udawało!
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2007, 20:41:47 wysłana przez kuczaja »

Forum Tawerny Gothic

Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopad 2007, 20:18:25 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopad 2007, 20:18:33 »
Jest to standard w GI.. Musisz mieć akrobatykę i skoczyć do wyjścia z podestu który masz nad sobą. Za pierwszym razem pewnie nie doskoczysz ale za którymś razem napewno się uda. Ja zawsze tak robię. Ewentualnie jak nei masz akrobatyki to włącz marvina i też skocz z tej półki, tylko naciśnij kilka razy "k".

Offline Ideefixe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Listopad 2007, 07:15:59 »
poskakałem, poskakałem i w końcu mi się udało ale teraz mam nowy problem. zaniosłem już jaja kar Colonowi i teraz nie wiem co dalej. sprawdziłem solucję i niby miałem iść do talasa. no i poszedłem tylko nie chce mu sie ze mną gadać ;/

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Listopad 2007, 07:30:26 »
Musisz zagadać po raz wtóry do Kaloma, on kończt gadkę, a ty jeszcze raz doniego z pytaniem czy masz jeszcze coś zrobić. Dopiero wtedy da ci zadanie.

Offline Pablo2729

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #5 dnia: 05 Listopad 2007, 07:51:25 »
Też mam z tym problem. Wchodząc przy ostatnim szczeblu zrób skok altem powinno sie udać. Na 10 wyskoków jeden sie uda.

Offline Ideefixe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Listopad 2007, 21:41:22 »

mam jeszcze takie pytanko, jestem w kamiennej fortecy i nie wiem za bardzo jak dojść do kamienia ogniskującego (rozdz. 3). lester coś mi dał, ale nie wiem za bardzo co  podejrzewam, że jakiś zwój? jeżeli tak to jak go się używa? z góry dzięki za odp

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopad 2007, 21:58:22 »
tak to jest jak sie przerzuca wypowiedzi NPC zamiast je przeczytać lub wysłuchać. Dał ci zwój telekinezy, ale jeżeli nei masz odpowiednio dużej many to nie ściągniesz kamienia czarem. Jak co to możesz skakać (zawsze tak robię) z pierwszego poziomu gdzie jest kufer z dokumentem dla Lestera. Oczywiście z akrobatyka lub z klawiszem "K" na marvinie.

Forum Tawerny Gothic

Rozdział 2>stara kopalnia>bug
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Listopad 2007, 21:58:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top