Autor Wątek: wirus w NK  (Przeczytany 2363 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

hubertusek11

  • Gość
wirus w NK
« dnia: 29 Październik 2007, 14:44:54 »
no więc sobie chce zainstalować NK a tu nagle komunikat o wiruśe mi pisze tam że to robak i wogule ni usunąć ni kwarantanna ni przenieśenie. G3 mi idzie jak po maśle mam Avast 4.7 antywirus.



2 pytanie. mam dobrego antywirusa?

3pytanie ma go ktoś więcejtego antywirusa?


PS.:zaszył mi sie na płytce z grą.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2007, 15:29:16 wysłana przez hubertusek11 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
wirus w NK
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2007, 17:29:29 »
No to tak.. skoro ci się wkradł na płytke to musisz mieć spiraconego :P A co do piratów to nic ci nie powiemy o!
Tyle tylko że masz antyvira o kant tyłka rozbić.

Forum Tawerny Gothic

wirus w NK
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Październik 2007, 17:29:29 »

hubertusek11

  • Gość
wirus w NK
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Październik 2007, 19:20:18 »
nie moge zrobić skana jak mam włożonom płyte i mam orginal tylko zaraził mi sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GGOOOOOOOOOOOOTTTTTTTTTHHHHHHHHIIIIIIIIIICCCCCC!!!

kurde

boje sie że mi wejdzie do kompa wirus!

pytam sie ma ktoś tego antywirusa?

i pytam sie czy jest dobry?

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
wirus w NK
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Październik 2007, 19:31:40 »
ja mam taką małą propozycję, spraw sobie Nortona albo Kasperskyego ew. inny LUDZKI antywisru, bo avast to szit nad szity.. I nie ma takiej opcji żeby ci się wirus wgrał na płytę 0 to twój Avaścik świruje biorąc jakiś składnik gry za wirus.. Mnie np avast wywalał trojana jak wchodziłem na gothi.phx.pl
Avast sux zmień antyvira i po problemie, nie masz żadnego wirusa na płycie.

hubertusek11

  • Gość
wirus w NK
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Październik 2007, 10:23:31 »
moge sie założyć że mam bo to nie pierwszy raz mi sie zdarz jak chciałem pirata od kolegi nfs carbon se wgrać do kuper blada koń trojański i wogule nic nie można zrobić  a innego nie mam antywira.

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
wirus w NK
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2007, 10:36:47 »
Polecam lekturę poradnika z CDProjekt'u.

http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=33&p=860

Jeśli masz oryginał to nie masz się czym martwić, płyta nie jest zainfekowana. Miałem podobny problem na kilku innych antywirusach i żaden się nie sprawdził. Polecam zmianę antywirusa.

Cytat: hubertusek11
moge sie założyć że mam bo to nie pierwszy raz mi sie zdarz jak chciałem pirata od kolegi nfs carbon se wgrać do kuper blada koń trojański i wogule nic nie można zrobić  a innego nie mam antywira.

Jak dobrze zauważyłeś był to pirat więc się nie dziw, a na tym forum nie rozmawia się o pirackim oprogramowaniu.

-------------------------------------------------------

Cytat: hubertusek11
a to sie nie zdrza tylko na jakimś tam na "k"antywirze?

Po pierwsze naucz się pisać. Nie wymagam dużo jednakże z Twego postu mało co można zrozumieć. Jest tam kompletny chaos. Wracając do pytania to owszem nie dzieje się to tylko na tym antywirze. Raz mi to wyskoczyło na Nortonie 2006, ale na szczęście w nowszych wersjach już nie ma tego problemu.

« Ostatnia zmiana: 30 Październik 2007, 13:43:39 wysłana przez DODO »

hubertusek11

  • Gość
wirus w NK
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2007, 13:17:56 »
wielki dzięki ale już daleko jestem w samej G2 i denx za porady ale nadal sie troche cykam puźniej to zrobie a z nfs carbon to przykład. ale tam sie naprawde nie zaszył wirus w G2 NK?w Auto runie.exe.?aaaaaaaa o ostatni antywir odbiło mu zawsze gdy robiłem skana to wykrywał około 80 200 coś takiego i robił chyba z 2 3 godiny. dzięki wielkie dzięki DODO.       .a to sie nie zdrza tylko na jakimś tam na "k"antywirze?


PS.:zawsze gdy włanczam gre? mam wyłanczać antywira no nie żle jakiego antywira polecaće?

o jakiej nazwie jest ten wieus w NK co najczEściej sie spotyka?ja mam "Win32 Trojan-gen (UPX)"tylko nie wiem czy on sie właśnie zdarza w NK colernie sie cykam ziomek od kompa powiedział że to jeden z najlepszych antywiruw i że też go ma i mu działa gotchic 2 NK bez zarzutu i powiedział mi że będzie chodzić.to prawda co on powiedział czy kłamał?i czy to jest jeden z najlepszych antywirusuw?czy po prostu mi wcisnoł kita z antywirem?I wogule miał ktoś avast właśnie z tym problemem?

o nareszcie wielkie dzięki jeszcze raz dodo bo naprawde idzie bez wirus i wszystko ok wielkie denx z help.          
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2007, 23:16:59 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

wirus w NK
« Odpowiedź #6 dnia: 30 Październik 2007, 13:17:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top