Autor Wątek: Wiek grania Gothica  (Przeczytany 8839 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline XFire

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #20 dnia: 18 Styczeń 2008, 23:02:43 »
Ja kiedyś przyszedłem do kolegi (może go znacie :) ) no i grał w Gothic 2 Tak patrzyłem patrzyłem i...spodobało mi się więc namówiłem go żeby dał mi zagrać   i było super od wtedy stałem się fanem gothica 2006.r no i kupiłem sobie Gothic 1 póżniej Gothic 2 i Gothic 3 no i oczywiście kupie sobie jeszcze G4:Genesis
A wy?

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:29:00 »
Gram od I do III częsci,zaczełem w niego grac 6 Lat Temu(eehh...Zdaje mi się jakby to było wczoraj :))a moja ulubiona częśc to Gothic III ale mam nadzieje że Gothic IV będzie lepszy ;)


Pozdro   Thief.

Forum Tawerny Gothic

Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:29:00 »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #22 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:32:34 »
Moja przygoda z gothickem zaczel się gdy wziolem z domu swoje oszczednosci i porzlem z rodzicami na zakupy .. I w tedy w dziale z grami zobaczyłem gothic 1 obejżałem pudełko i kupilem potem gra mnie oczarowała i tak zostałem fanem gothic potem kupilem Gothic 2 i Noc Kruka itd.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:47:45 »
Pierwszy raz w Gothic 1 zagrałem w 2004 mając 12 lat, wtedy gra była dla mnie trudna(jak ze wszystkimi częściami G poza Gothic 3). Gothic 2 kupiłem dopiero kiedy wyszedł dodatek więc trochę zeszło, troszkę się zawiodłem na Gothic 3 bo niemiłosiernie mi się tnie i jest za łatwy(nawet na hardzie). Fanem Gothica zostałem tak mniej więcej po dwóch godzinach gry, wciągnął mnie jej rozmiar i to że gra została bezkompromisowo najlepiej zdubbingowaną grą w historii polski!

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Styczeń 2008, 21:55:40 »
ja gram od 2006 najbardzej lubie gothic 2 mam teraz 16 lat

Offline BeoWolf

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:43:47 »
Jak widac większośc "Dorastała" razem z Gothic'iem od dzieciństwa :)

Offline XardaSeQ

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #26 dnia: 27 Styczeń 2008, 11:55:58 »
ja od 13 lat zaczalem grac w gothic :P najpierw byl G2NK pozniej Gothic 1 pozniej Gothic 2 pozniej znow Gothic 2 Noc Kruka i od niedawna (4 miechy) gralem w Gothic 3

EDIT: teraz mam 14 lat ;]
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2008, 11:56:32 wysłana przez Xardass94 »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Styczeń 2008, 20:07:42 »
Zacząłem grać w gothica rok przed premierą Gothic 2. Oczywiście zacząłem od Gothic 1 ^^. Cóż najbardziej podoba mi się gothic 2. Bo Gothic 1 ma trochę błędów w 2 je poprawiają a Gothic 3 ssie na maxa. bez urazy. Chociaż muszę przyznać że klimat najlepszy jest w Gothic 1.

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:06:50 »
ja w gothica zaczołem grac niedawno kupiłem sobie najpierw jedynke z gazety wyborczej to było jakieś 2 miesiące temu trochę mi słabo wychodziło bo rzadko w niego grałem bo grałem na laptopie mojej mamy a przyjeżdżała na święta i weekendy  ale teraz już będę częściej grał od srody bo wtedy jade do białej podlaskiej po kompa

Offline franki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:44:46 »
Cytat: Matizamon
Piszcie tutaj ile gracie w Gothica od jakiej cześci zaczeliście ulubiona część a jeśli takie coś kiedyś było to z gory przepraszam...Gram w Gothica ok.3 lata zaczełem od jedynki ale nie grałem w 3(za słaby komp  )ale i tak wiem kilka rzeczy o najnowszej cześci
Jazacząłem od jedynki,dawno to było.Na początku trafiał mnie szlag(co za idiotyczne sterowanie!?),stopniowo łagodniałem(hm,to sterowanie nie jest takie złe...),aż zacząłem wpadać w euforię(najlepszy system sterowania w historii gier!!!).Wciągnęła mnie od razu po same uszy,kończyłem grę,wypędzałem ÂŚniącego i zaczynałem od nowa.Od tego czasu przeszedłem jedynkę ponad 100 razy(poważnie,gra uczciwa jakieś 3 dni,z kodami do dwóch).Na drugą część czekałem jak na zbawienie i uczyniła mnie szczęśliwym człowiekiem(przeszedłem ponad 50 razy,w tym część z Nocą Kruka).Dodatek-powtórka z rozrywki,kupa szczęścia,choć ciągłe obsuwy z terminem spolszczenia doprowadzały mnie na skraj rozpaczy.Natomiast trójka to największe rozczarowanie w moim życiu(biedna moja żona,ile bluzgów musiała wysłuchać!).Gra ujdzie,ale to w ogóle nie jest Gothic!A specjalnie kupiłem sobie nowego kompa...Podsumowując-gram w Gothic'e od około sześciu lat i gram wciąż z ogromną przyjemnością(z krótkimi przerwami na inne gry).No i na pewno będę grał do końca życia...

Forum Tawerny Gothic

Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #29 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:44:46 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top