Autor Wątek: Wiek grania Gothica  (Przeczytany 8798 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Mogul

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5092
  • Reputacja: 5863
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bu!
    • Karta postaci

Wiek grania Gothica
« dnia: 28 Październik 2007, 14:30:37 »
Piszcie tutaj ile gracie w Gothica od jakiej cześci zaczeliście ulubiona część a jeśli takie coś kiedyś było to z gory przepraszam...Gram w Gothica ok.3 lata zaczełem od jedynki ale nie grałem w 3(za słaby komp  )ale i tak wiem kilka rzeczy o najnowszej cześci

Offline Vlades

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 269
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 18:15:08 »
Ja chyba też jak mój poprzednik w 2003r. ale tak do końca to niepamiętam. Zacząłem w G1. Obecnie G3 mi nie chodzi i gram w niego u kolegi, jak do niego chodzę!!

Forum Tawerny Gothic

Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Październik 2007, 18:15:08 »

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Październik 2007, 19:03:32 »
Ja zacząłem grać w Gothica dopiero 2 lata temu... Na początku zacząłem pogrywać w Gothic 2: NK, potem dopiero w pierwszą część sagi. Gra mnie bardzo wciągnęła. Ale G3 niestety mnie bardzo, bardzo zawiódł...

rafalos890

  • Gość
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Październik 2007, 20:41:14 »
A ja grałem we wszystkie części po kolei. W G1 zacząłem grac w październiku dwa lata temu. No i rzecz jasna przeszedłem w jakiś miesiąc. W G2 zacząłem grać w sierpniu zeszłego roku. No i też przeszedłem w jakiś miesiąc. w NK grałem, ale nie przeszedłem. G3 miałem kilka dni po premierze, ale miałem wtedy za mało ramu  . No i pograłem se wniego z 3 miesiące później (normalnie, bo wcześniej mi się cholernie ciął). Jestem akurat koło Geldern i G3 mi się zbudziło. Za mało w tym wszystkim fabuły. I ciągle tylko bezsensowne łażenie po miastach. Zieeew.

Pozdro. Rafalos890

Offline fulkim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Październik 2007, 15:20:26 »
Witajcie :)Moja przygoda z Gothicem zaczęła się dziwnie około 4 do 5 lat temu.Zobaczyłem G1 u kolegi i zacząłem ciupać.Oczywiście moim zajęciem było zabijanie gości z SO na kodach w zbroi gomeza i takie tam.Miałem wtedy zainstalowałem go u siebie i zacząłem przechodzić normalnie bez kodów i tak grac do wydania 2 i potem 2NK i tera G3 :)

PS.Na dodatek w moim orginale GoThic 3 była też koszulka :)

Pzdr dla wszystkich Gothicmaniaków :)

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Październik 2007, 18:43:11 »
Jeśli chodzi o normalne zetknięcie się z Gothicem to było ... hmm z 5 latek temu. Ale jeśli chodzi o granie samemu to tak z 2,5 roku temu postanowiłem że kupię G1. Jako że nie było go w sklepie na otarcie łez kupiłem G2, wtedy jeszcze nie umiałem go przejść, zaciąłem się na GD (zamku nie potrafiłem znaleźć, lol xD). G1 kupiłem z rok temu, a G3 w marcu tego roku.

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Październik 2007, 20:19:09 »
Dokładnie niepamiętam ile już gram ale pewnie jakies dwa lata już zeszły na Gothicu. Najpierw kupiłem GII , w czasie przechodznia IIjki, kupiłem GI , gdy przeszłem wszystkie części kupiłem dodatek do II NK i przeszłem GIINK.Niedawno kupiłem GIII w którą aktualnie gram i niemoge jej wkoncu skonczyć bo zawsze cos mi przeszkadza poprostu niemoge wbic się w rytm grania w GIII, Tu szkoła ,tu kumple i zawsze cos mnie zatrzymuje.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #7 dnia: 30 Październik 2007, 21:50:54 »
Ja gram w Gothica jakieś 2,5 roku. Zacząłem od 1 (to chyba logiczne  ), potem 2, no a niedługo zamierzam sobie załatwić noc kruka. No a żeby pograć w 3 to musiałbym chyba kupić nowy komputer

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Październik 2007, 10:31:06 »
W Gothica zacząłem grać nieświadomym będąc, że jest tuż po premierze jego drugiej odsłony (t/j Gothic II). Mając problemy z pierwszą częścią przeszedłem do drugiej. Okazało się po krótkim czasie, że jest tak wiele nawiązań do pierwszej części, iż nie jestem w stanie zrozumieć o czym Ci "ludzie" mówią. Zaparłem się wewnętrznie i przeszedłem pierwszą część gry - stopniowo rozumując i wiedząc o co chodziło w drugiej części. Po wielkim sukcesie wygnania ÂŚniącego rozpocząłem rozgrywkę przepełniony euforią kolejnej odsłony. Od tamtej pory jestem wielkim wielbicielem sagi. Niecierpliwe czekanie na premierę dodatku, szperanie po portalach wiedzy o Gothic w celu wyszukania konkretnych informacji o ostatecznej dacie. Następnie premiera Gothic 3, wysokie wymagania i brak możliwości godnego pogrania w ową grę odsunęło mnie od niej.
Tak rysuje się moje 5 lat z Gothic. Nie czuję, że jest ten czas zmarnowany - wręcz przeciwnie - jestem wielce rad, gdyż nauczyłem się bardzo wiele z tej gry.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Październik 2007, 16:29:55 »
Z sagą Gothic spotkałem się gdzieś jesienią roku 2003. Jak to zawsze mówiłem, do Gothic'a wszystko się zaczęło. Później od kumpla pożyczyłem pirata g2, a zaraz po premierze kupiłem dodatek Noc kruka. W g3 nie grałem bo nie wejdzie.

Pzdr.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Listopad 2007, 19:14:23 »
Ja spotkałem sie z serią Gothic w 2005 roku. Oczywiście wcześniej wiele razy słyszałem o niej, ale w ręku miałem ja dopiero wtedy. Po przejściu jedynki zabrałem sie za dwójkę, a potem za dodatek. W III jeszcze nie grałem ale coś sadzę że na święta już ja będę miał i jak to mama mówi: " To już cię w ogóle na dole (mam kompa na piętrze) nie będę widziała xD" No ale jak niektórzy mówią "Gothic jest nałogiem" dla mnie na szczęście to tylko hobby. Ale coś zabardzo odbiegłem od tematu... sorka

PzDr

Offline Srilten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Listopad 2007, 22:32:04 »
Ja zacząłem od 1 w 2002, albo 3 już nie pamiętam. Wszystkie 3 części oraz Noc Kruka przechodziłem po kilka razy. Pamiętam jak po tygodniu grania w jedynkę miałem radochę, że udało mi się kupić "gacie". Od tej pory radziłem sobie ze ścierwojadami...

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Listopad 2007, 23:17:06 »
Nie pamiętam dokładnie, kiedy zacząłem grać w Gothica, ale mniej-więcej to był początek roku 2005, kiedy G1 był w CD-Action. Wszystkie części, jakie wyszły, przeszedłem minimum dwa razy, poza trzecią częścią, przechodzę 2 raz  .
pzdr-Ankh

Offline Kashir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #13 dnia: 05 Listopad 2007, 19:55:47 »
Zacząłem od G1 kilka lat temu. Zachwycałem się grą niesamowicie (swoją drogą chciałbym przeżyć to jeszcze raz) i gdy tylko pojawił się pierwszy news o kontynuacji czekałem na nią z niecierpliwością. W 100% spełniła moje oczekiwania, to IMO jedna z najlepszych gier jakie powstały. Dodatek - to samo, gra stała się jeszcze bogatsza, jeszcze wspanialsza. No i wreszcie nas trefny Gothic 3. Jeszcze nie skończyłem, ale grałem i ma klimat. Tylko te wymagania

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #14 dnia: 05 Listopad 2007, 21:17:05 »
Ja zaczalem przygoe z Gothicem bodajze w 2003 roku kiedy dodano go do nieistniejacej juz serii CD Projektu(dokladnie nie pa,mietam nazwy ...) Pamietam ze po pierwszym kontakcie z gra mialem mieszane uczucia, a to zle sterowanie a to zla praca kamery ... Ale gdy zaczalem wglebiac  sie w fabule i klimat gry , gdy sterowanie stalo sie znosne i kamera juz nie przeszkadzala gra mnie zauroczyla  Na tamte czase swiat gry byl ogromny(!)
Moge powiedziec ze od tamtego czasu zaczela sie moja prawdziwa przygoda z gram,i cRPG

Yeah moj 150 post !!!

Offline Sir Gregres

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Grudzień 2007, 22:33:55 »
Mnie Gothicem "zaraził" brat jakieś 2 lata temu.Co prawda najpierw grałem w GIINK, ale go nie przeszedłem. Póżniej zacząłem grac w GI(w zeszłym roku) i przeszedłem 12 razy(szczerze mówiąc już mi się znudził) potem 4 razy zwykły GII potem 2 razy GIINK, i obecnie przechodze 2 raz GIII.    

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Styczeń 2008, 20:59:09 »
Tylko ja odnoszę takie wrażenie, czy ten temat i
ten są do siebie dość podobne? W końcu w temacie "Jak zacząłeś" powinno być też napisane "Kiedy zacząłeś". Ale dobra, jak już zacząłem posta, to go rozwinę :P Pamiętam że zacząłem grać w Gothic 1 niedługo po premierze Gothic 2 (nie pamiętam dokładnego roku). Miałem wybór- mogłem grać w Gothic 2 albo w Gothic 1 (a wiemy że mniej zaawansowani gracze raczej wybierają nowszy/"lepszy" tytuł, zamiast zacząć od początku by poznać dobrze fabułę itp) i na szczęście wybrałem Gothic 1. Warto było :) Pozdrawiam

Offline Antonis

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Styczeń 2008, 21:26:10 »
Hmm o ile dobrze pamiętam to się zaczeło trzy lata temu w lipcu. A więc pewnego lipcowego dnia z nudów wybrałem się na miasto aby połazić po sklepach i wtedy znalazłem gre pt. Gothic. Miałem kilka wątpliwości ale po namyśle kupiłem pierwszą cześć sagi. Pierwsze wrażenie było orkopne więc odstawiłem grę na bok, jednak po jakimś czasie wróciłem do niej i po mięsiącu grania wygnałem ÂŚniącego ze świata beziego[xD]. Postanowiłem kupić drugą część, a że trafiła się okazje wydalem jednocześnie drugie 50 zł na dodatek do ''dwójki'' a mianowicie Noc Kruka. Przeszedłem ''czystego'' Gothica 2 i dodatek. W tamtym roku zakupiłem Gothica 3, niestety za bardzo się zacinał więc gra poszła w odstawke. Po ulepszeniach kompa, miałem przyjemność zagrać w 3 część. To była najgorsza cześć z sagi, ze względu na brak fabuły ''idz do miasta, zdąbądz reputacje, rozwal orków idz do następnego miasta i tak w kółko''. Najbardziej podoba mi się Noc Kruka.

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:19:33 »
Ja zaczynałem od Gothica I zimą 2003 r. dzięki moim kolegom z klasy którzy polecili mi tą grę. Miałem okazję grać we wszystkie części ale przeszedłem tylko Gothic 3 drogą INNOSA bez kodów oczywiście.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:22:45 »
Trudno mi powiedzieć, kiedy zagrałem pierwszy raz w moją ulubioną część Gothic. Jedynka (która była zarazem pierwszą grą z tej serii, z którą się spotkałem) była wtedy w Playu, a kiedy to było, to nie pamiętam. Mogę co najwyżej strzelać, że w okolicach 20 marca 2005 roku (moje zarejestrowanie się na pierwszym forum o Gothicu).
Grę przeszedłem, aczkolwiek za pierwszym razem na kodach - dopiero później spróbowałem drugi raz bez kodów. Następnie był Gothic 2 pożyczony od kolegi i czekanie na dodatek. No cóż, dodatek troszku mnie zawiódł, jednakże swoje wprowadza do gry, co urozmaica samą rozgrywkę w drugą odsłonę tej serii. Po Nocy Kruka został Gothic 3, z którym ponad rok nie miałem styczności (dopiero niedawno spróbowałem, ale moja przygoda z tą grą dosyć szybko się skończyła).

A gdy pierwszy raz spotkałem się ze światem Gothica, to miałem mniej więcej 13 lat. Wtedy gra ta wydawała mi się troszkę za straszna. ;)
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 22:23:41 wysłana przez Boba Fett »

Forum Tawerny Gothic

Wiek grania Gothica
« Odpowiedź #19 dnia: 17 Styczeń 2008, 22:22:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything