Autor Wątek: Oceń Poprzednika 4.  (Przeczytany 57195 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Oceń Poprzednika 4.
« dnia: 24 Październik 2007, 15:32:00 »
Robię nową edycję, ponieważ sądzę, że pytania z poprzednich serii się znudziły, więc teraz małe zmiany zaszły w pytaniach.

<<<Nick>>>

Nick:
Avatar:
Sygnatura:
User:
Największe Zalety:
Największe Wady:
Co mi się z nim kojarzy:
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:
Stosunek do innych:
Jaki jest poza forum:
Co sądzisz o jego postach:

Mam nadzieję, że nie muszę wyjaśniać?   Teraz mam taką prośbę. Jeśli będziecie mieli jakieś pomysły na nowe kategorie do oceniania, to proszę o podawanie ich wraz z oceną poprzednika. Może wtedy będziemy jakoś na bieżąco urozmaicać zabawę.

Zapraszam do zabawy. :]


Pozdrawiam, Crisis.

Edit: Zapomniałbym! Każdy post ma być przyzwoicie napisany. Nie piszcie ocen ludzi, których nie znacie, wychodzi to podczas czytania postów. Prosiłbym o rozbudowywanie swoich wypowiedzi///Crisis
« Ostatnia zmiana: 29 Maj 2008, 22:22:46 wysłana przez IsentoR »

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2007, 17:52:31 »
Crisis

Nick - Nazwa tego nicku jest moim zdaniem oryginalna. Zapewne wielu osobom ta nazwa kojarzy się z jakimś kryzysem, trudnością. Cóż na pewno łatwo się go pisze, wymawia i nie trudno go zapamiętać(oj, a spamerzy powinni pamiętać xD) 9/10

Avatar - No cóż jak widać przedstawia on pewną postać, pewnie z jakieś gry komputerowej, zgaduję, że to Killzone? :) Dużo z nim się nie namęczyłeś, poza zrobieniem napisu, tak więc zbyt ładnie to on nie wygląda :) 7/10

Sygnatura - Jak widać przedstawia Dark Prince z gry Prince of Persia. Pod względem graficznym nie zachwyca, słaba głębia, postać za mocno wtopiona w tło, napis też taki sobie. Ale wielki plus za temat 7/10

User - Moderator, dawno pełen kontrowersji i złośliwych uwag ze strony Reimarra, który został zbanowany. Teraz "oczyszczony z zarzutów", najaktywniejszy obecnie(moim zdaniem) ze wszystkich moderatorów. Pisze długie i rozbudowane posty. Dużo pracuje, żeby udowodnić że zasłużył sobie na tą rangę. Dodatkowo nie ma żadnych ostrzeżeń, więc niemalże wzór do naśladowania. Strzeżcie się n00by!

Największe Zalety - Pomocny, miły, uprzejmy, uczynny, znający zasady poprawnego pisania.

Największe Wady - Cóż miejscami strasznie uparty i to jest chyba jedyna wada, jaką u niego dostrzegłem.

Co mi się z nim kojarzy - Jak już wspomniałem na początku z kryzysem, trudnością.

Obrazek
 

Jaki jest poza forum - Na pewno fajnie się z nim gada na komunikatorze. Widać, że prawdziwy maniak gier komputerowych z niego  Ale nawet dorośli muszą się nawet pobawić.

Co sądzisz o jego postach - Długie, rozbudowane i na temat. Niemalże zawsze poprawnie napisane gramatycznie i ortograficznie. Wiadomo, czasem wzbudzają kontrowersje(jak każdego), ale jednak zawsze są temat i to się chwali.

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2007, 17:52:31 »

Offline KrokusM

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: -2
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Październik 2007, 19:28:48 »
Elrath

Nick - Zasze kojażył mi się z jakimś elfem. Nie wiem czy to za sprawą końcówki "th", czy cholera wie czego  Nie mniej jednak podoba mi się ze względu na prostą wymowę i fajny wydźwięk.

Avatar - Taaa... Zauwazam podobieństwo do pani z sygnaturki, zgaduje więc że to twoja dziewczyna. Nie wypada oceniać wyglądu, powiem tylko, że raczej sie nie napracowałeś przy nim, tak przynajmniej wygląda. Ale co ja będę gadać o jakości avatarów, jakby to mój był super bajerancko-odjechany  

Sygnaturka - Ekhm, ekhm. Nasze "mhroczne jak ch*j" hasło rozpoznawcze, które zresztą sam mam w swoim profilu  .  Najbardziej podoba mi sie userbar, wiem że ten z Behemoth'a zrobiłeś sam, a sądząc po podobnej konwencji pozostałych mniemam, iż jest to równiesz twoja robota. BARDZO udana zresztą robota(najfajniejszy chyba ten z Vader'a).

User - (jak tak dalej pójdzie, to powstanie kategoria, "ile razy rozmawiasz dziennie z userem" itp. Litości panowie. Nic tu nie napiszę, bo informacje które móglbym tu zawrzeć spokojnie można zmieścić w 2 następnych podpunktach)

Największe zalety - Słowem: "Swój Ziom" . A tak poważnie to zawsze gotowy do dyskusji na każdy temat, a wspólnych tematów mamy naprawde dużo, jest inteligentny (a rzadko ostatnio zdarza się spotkać osobę inteligentną), naprawde nie ma co się rozpisywać, wszystko można ztreścić  w Pierwszym zdaniu.

Najwieksze wady - "Ej wrzuć mi na rapida Gorgoroth"  ÂŻarcik. Większych nie stwierdziłem.

Co mi sie z nim kojaży - Hmm... Za sprawą nicku Elrath zawsze kojażył mi się z długowłosym elfem  
Dziwne to, ale jakoś tak już mam.

Obrazek -
http://www.gorgoroth.org/gallery/prom_pete...fn-beste-01.jpg
Wybacz, nie mogłem się powstrzymać  

Stosunek do innych - Nie prowokuje do kłótni, jest kulturalny, umie się chłopak wysłowić za co go bardzo cenię.

Jaki jest poza forum - świetny rozmówca, zwłaszcza jeśli chodzi o dyskusje na temat muzyki. Potrafimy godzinami gadać o zespołach, wymieniać się muzyką... Resztę napisałem w punkcie największe zalety więc...

Co sądzisz o jego postach - A co ja moge sądzić? Specem od ortgrafii to ja nigdy nie byłem, ale napewno rzuca się w oczy ich dobra jakość. Nie leje wody jak niekótrzy. Widać, że stosuje sie do zasady '"jakość, nie ilość" i wielki szacun mu za to.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2007, 16:03:33 wysłana przez Bela »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Październik 2007, 15:51:06 »
KrokusM

Nick
Kojarzy mi się z Krakowem, i zapewne tak sie ma kojarzyć. Nigdy na żadnym innym forum nie widziałem tego nicku zaliczę więc go do oryginalnych/unikatowych. Mi się podoba, ale te duże M ( ogólnie duża litera ) na końcu trochę wiąże i kojarzy się z Iskiem na TG  

Avatar
Hmmm... szczerze powiem, że nie mam pojęcia co na nim jest, i nie podoba mi sie to, avek moim zdaniem powinien być przejrzysty, a ten nie jest. < wyjaśnienie wyżej >

Sygna
Poza wielgachnym napisem i krzywymi twarzami < tudzież mordkami > nic nie ma. Trochę mało, ale i ja sam sygny obfitej nie mam. Ogólnie spoko, tylko napis mógłby być mniejszy, bo poza nim nic innego w oczy sie nie rzuca.

User
Aktywnością nie grzeszy, 9 postów w tym miesiącu, 0,5 dziennie od daty rejestracji.Nie nosi przynajmniej spamerskiej skazy, a to że nie ma czasu, bądź chęci - szkoda, bo ma perspektywy.

Największe zalety

Dobre, rozbudowane, treściwe posty

Najwieksze wady
Posty są dobre ale... przydało by się ich więcej - aktywność największa wada

Obrazek
Klick

Stosunek do innych - Uprzejmy, z kulturą co dodać? dobry user, konkretny, z klasą.

Jaki jest poza forum - Nie miałem okazji ani razu zamienić z nim słowa, to akurat jedyna rzecz, której  nie przestrzegłem z regulaminu zabawy - Krokus jest mało aktywny, i nie sądzę, aby miał wielu dobrych znajomych. Elrath ledwie co pisał.

Co sądzisz o jego postach - Ten pomysł Crisis'a mi się nie podoba, nie będę powtarzał, że jego posty są rozbudowane etc.
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2007, 15:59:00 wysłana przez Zhai »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Październik 2007, 16:21:01 »
ZHAI  

Nick: O nicku wypowiadałem się w poprzedniej edycji programu "Oceń Poprzednika", stwierdziłem wtedy, iż ów nick jest ZHAIEBISTY - krótki, łatwy w zapamiętaniu, krótki, ciekawa pisownia ("H" nieme), krótki, na literę "Z", krótki.. No nie wiem co jeszcze o nim można powiedzieć.. ÂŻe jest krótki?

Avatar: bOsHe TcHo To zA MorDa? "talentó do awataruw zioooom to ty nigdy nie miałeś" raz takie cuś dostałem i postanowiłem ci to przekazać. Zmień ten szit i wsadź coś normalnego bo te mordy już mnie zniechęcają do życia.

Sygnatura: obrazek znośny, samotny łowca rasowy, tylko ten pattern powinien mieć na mój gust mniejsze krycie ustawione. Trochę to takie nie wyraźne, jak babcia na reklamie co herbatki na katar nie piła. Walnij se herbacianke i zrób coś z tym :P

User: - freshman ^^ będę cię tym gnębił do końca świata, da mnie, mimo jakiegoś tam stażu na stronie zawsze będziesz świeżakiem :P mój n00bek kochany, daj pyska

Największe Zalety: brak danych :D

Największe Wady: wady? trochę dużo, wybiorę największą - czasami robi za dużo szumu o jakieś pierdoły, łatwo strzela z dupy, robi focha i odstawia manianę

Co mi się z nim kojarzy: osiołek - IAHZ - okrzyk godowy osłów, a przy okazji Zhai od tyłu.

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum: klikejta

Stosunek do innych: śmiem rzec iż stosunek delikwenta jest nieco pretensjonalny.. "MAMA! ON MA WIÊCEJ SKILLI ODE MNIE! ÂŁAAAAAA!

Jaki jest poza forum: bajecznie, rozkosznie, namiętnie, nieziemsko nie wiem jaki..

Co sądzisz o jego postach: do kosza z tym! Szkoda że nie łamią regulaminu bo bym mu warna wstawił :P

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Październik 2007, 13:03:45 »
Crisis

Nick: Bezgranicznie kojaży mi się z kryzysem oraz z formą twojego imienia Krzysiu :P. Przyznam, że nick aktualnie bardzo mi się podoba. Uważam go za jeden z najlepszych na forum. Napewno dosyć orginalny. Fajnie się go pisze i wymawia :P
10/10

Avatar: Tu jest juz trochę gorzej. Chyba jedyny avatar od początków TG co sie chwali :D. Za wytrwałosć juz należy ci sie ocena. Avek niby niczego sobie ale zdjęcie z killzone na głupim tle i z napisikiem używanym w userbarach wydaje mi się niedostatecznie dobre dla ciebie :P
7/10

Sygnatura: Znany wszystkim Prince of Persia. Fajny render tylko troche za bardzo wtopiony w nieczego sobie tło. To tego napis. Niby fajny ale jako mi się nie widzi tak do końca :P Sygnę jak najbardziej zostawić tylko ten render troche mniej wtopić w tło :P
8/10

User: Crisis jest naprawde dobrym użytkownikiem forum. Co świadczy o tym, że został modem. Dobrze wykonuje swoja pracę. Naprawde konkretny człowiek. Crisis jest rozważny i dosyć spokojny. Chociaż czasami mu odbija:D Co się będę dużo rozpisywał... fajny gość z niego ;p

Największe zalety: Aktywny, pomocny, z poczuciem humoru, czasami totalnie kopnięty :D

Największe wady: Cholerny dewiant i narcyz   ..xD

Obrazek: http://img156.imageshack.us/img156/9904/16...in071026qd5.jpg

Stosunek do innych: Pomocny, niemal zawsze potrafi w czymś doradzić itp. Uprzejmy i kulturalny w granicach rozsądku ;]

Jaki jest poza forum: ÂŚmieszny w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Plotkaż :P Można z nim porozmawiać na każdy temat :P

Jak oceniam jego posty: Są bardzo dobrej jakości. Długie(czasami za długie), na temat, pisane bardzo ładnym językiem. Crisis pisze kiedy ja uważam że temat jest juz wyczerpany :D. Poprawne gramatycznie i ortograficznie.
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 13:06:10 wysłana przez Kapitan Greg »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Październik 2007, 15:53:15 »
Kapitan Greg

Nick jakże nam znanej osoby. Pirata, dosyć dobrego pirata. Dbającego o swoich ludzi. Ale cóż by powiedzieć o tym nicku? Gdy go wymawiam nie kojarzę go z Gothickiem ani plażą pełną ludzi w czerwonych spodenkach. kojarzy mi się z ÂŁowcą Nagród ;] Jest on oryginalny w swojej nieoryginalności. To tyle.

Avek przedstawiający... eee... chyba jakiegoś rycerza w masce gazowej. Ze strony graficznej, czy tam technicznej, to jest fajny. Nie idealny ale naprawdę fajny i bardzo dobrze komponuje się z twoimi postami, że tak powiem ;]

// Sygny brak //

User z długim stażem na tym forum. Nie łamiący regulaminu. Dający wiele Marantowi. Powiem po prostu że jest to dobry user, taki jak wielu innych.

Największe zalety Poczucie humoru  te jego rozbrajające poczucie humoru; aktywność;

Największe wady no nie wiem, zboczuch jakich wiele ;]

ÂŁobazek"

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/f/f9/Ignatius_Loyola.jpg/180px-Ignatius_Loyola.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych Przyjaciel dla przyjaciół, wróg dla wrogów. Raczej miły ;] kultura, no nie wiem. Chyba lubiany przez wszystkich.

aki jest poza forum: Hmmm... "Dark penetrator" rozgromił mnie swoim humorem. Fajny gościu z niego.

Jak oceniam jego posty: Chyba bezbłędne, ale w polonistę się nie będę bawił; czytelne, w porównaniu do innych; czy długie/ to zależy od sytuacji ;].

The End


Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Październik 2007, 19:47:04 »
Elrond


Nick: Oryginalny, podoba mi się, ładnie brzmi, czego więcej potrzeba? :)
Avatar: O ile się nie mylę to jest to koleś z Gorillaz, osobiście zespołu nie słucham, i nie mogę się o nich źle wypowiedziec :) Akurat ta sama postac podoba mi się najbardziej z paczki Gorrilaz ^^
Sygnatura: To samo co Avatar, Gorillaz :) może byc
User: Jeden z Elity forum, nie znam go, nigdy przedtem żeśmy nie rozmawiali, więc nie za bardzo mogę o nim coś powiedziec, nie łamie zasad, jest jedną z czołowych postaci grających w Marancie
Największe Zalety: Nie znam ;p
Największe Wady: To samo ;p
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum: http://www.efef.info/pokaz-Smieszne_zdjecia-elf.jpg-360,520
Stosunek do innych: Dobry
Jaki jest poza forum: Nie mam zielonego pojęcia
Co sądzisz o jego postach: Zwięzłe i wnoszące dużo do tematu. Podoba mi się.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Październik 2007, 20:12:41 »
Hakner

Nick: Bardzo fajny. Naprawde mi sie podoba. Orginalny. Kojaży mi się z Hakerem :D I przez pewny czas myślałem ,że tak właśnie brzmi ten nick, dopuki nie zadałem sobie trudu przeczytania go dokładnie, a nie tylko zerknięcia...xD
10/10

Avatar: -_-' i znowu anime. Eh... jednak o ile mi wiadomo to jest to Mahraia(czy jak to się tam pisze) z Beybade. Tą kreskówkę jeszcze w miarę znam i swego czasu ją oglądałem. Wiem iż jest ona w połowie amerykańska tak więc nie zalicza sie ona do plagi anime na tym forum:P. Sam avek jest dosyć fajna animacją z fajną postacią:D
9/10


Sygnatura:
X-fire, a na nim dowód twojego nałogu...xD. Nic dodać nic ująć. Do tego link do twego domu w marancie. Nic specjalnego.
4/10

User: Hakner to dobry user. Czasami spami i pieprzy głupoty ale to dobry obywatel. Lubię go :P

Największe zalety: Koleżeński, z poczuciem humoru, dosyć aktywny, nie jest noobem.

Największe wady: Lekki spamer, emo  

Obrazek: http://img517.imageshack.us/my.php?image=jiak0.jpg

Stosunek do innych: Niecierpliwy, ciężko znoszący wybryki forumowych noobów

Jaki jest poza forum: Tak jak wyżej, czyli koleżeński, lubi pożartować, wiecznie nieobecy -_-'

Co sądzisz o jego postach: W zasadzie dobre i na temat chociaż czasami porażają nie swoją długością, a w zasadzie krótkością :P
« Ostatnia zmiana: 28 Październik 2007, 20:13:16 wysłana przez Kapitan Greg »

Canis

  • Gość
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Październik 2007, 08:40:38 »
<<<Kapitan Greg>>>

Nick:
O dżylzys. No kapitan to kapitan, niebede sie zagłębiał. Ale Greg... Jakby wzięte z nocy kruka, ale wątpliwe... tak, może miał ten nick przed wyjściem nocy kruka, moze ten nik wyszedł od... cóż, historią się niezajmuję, przynjamniej nie teraz. Fajny nick ogólnie ale oryginalnościa to on niegrzeszy...

Avatar: Hmmm, ziom na niebieskim tle odziany w zbroję, przy okazji widnieje nick, ładne ładne, ciekawy jest, gratuluję, to napewno oryginalne.

Sygnatura: O a tu błysłeś. Ziomek w ciężkiej zbroi, widac fragment futra, a wiec z mroźnych terenów, z drugiej strony ładniusie tło a na nim napis z waszej gidii w Marancie, brawo, wspaniale wygląda.

User: To dobrty user, niespami, przynjamniej ja o tym niewiem, od groma postów i zero warnów, to sie chwali, no i uczestniczy w zabawie jaką jest Marant.

Największe Zalety/Wady: Zalety to gra w marant, spokojny... raczej, gdy piotrzeba to pomocny...

Co mi się z nim kojarzy: szczupak

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:
[img]http://lakefishing.com.pl/fot_siedliska/szczupak5.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Stosunek do innych: przyjazny i pomocny, jak ktoś czegoś nierozumie to próóbuje jaśniej wyjaśnić, a jak tego niezkapuje to w pysk! sory poniosło mnie, nie no wyjaśni jeszcze raz aż doskutku albo aż klawiature se rozwali.

Jaki jest poza forum: Jak powiedziałem, no i fajnie sie z nim gada na różne teaty, coprawda głównie sie gada o Marancie ale... cóż, wszystko zmienne jest, nawet i to.

Co sądzisz o jego postach: Posty pisze rozbudowane, ostatnimi czasy mniej jezeli wogóle jestem aktywny poza marantem wiec niebardzo wiem, ale w marancie to sie rozpsize ze hoho.


Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Listopad 2007, 09:50:07 »
Canis

Nick
Kojarzy mi się z przyprawami Kamis, prosty, w miarę krótki, łatwy do zapamiętania i co tu dodać... to kwestia gustu, a mi się podoba.
8,5/10


Avatar
Pasujący do adepta czarnej magii jak i do nicku. Bez większych kontrowersji/fajerwerków oryginalny.  
9/10

Sygna
ÂŁadniutka, czysciutka piękniutka, a tak na serio to kawał dobrej roboty, rzuca się w oko i dla mnie to jedna z najlepszych sygn na forum

User
Dobry, konkretny, piszący dobre długie posty. Spamerskich skaz na nim nie widze. Dobry User
10/10

Największe Zalety/Wady
: Zaletą jest na pewno aktywność i ilość dobrych, rozbudowanych postów, wad większych brak

Co mi się z nim kojarzy
: Przyprawy firmy Kamis

Fotka :

Boom

Stosunek do innych
: Przyjazny, sądzę, że łatwo jest sie z nim porozumieć.

Jaki jest poza forum
: Brak danych - czas najwyższy nadrobić

Co sądzisz o jego postach
: Czyste, bez błędów, reszta w rubryce User
« Ostatnia zmiana: 03 Listopad 2007, 10:03:31 wysłana przez Zhai »

Canis

  • Gość
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Listopad 2007, 11:11:22 »
<<<Zhai>>>

Nick: Niewiem kto to co to ani wogóle, ale zapewne wymyślony przez ciebie, zalatuje chińszczyzną, więc fajny uważam. jak widać oryginalny no i nie taki durny jak bezimienne xardase itd.
Avatar: przedstawia jakiegoś kolesia z profilu, pasuje do nicku, więc cieszyć się tylko z tego.
Sygnatura: zaginiona w akcji jak mniemam...
User: hmmm niestykam sie z nim zagardzo, widac jego posty niekiedy w marancie, średnio aktrywny z tego co widzę. Spoko user
Największe Zalety: uczestniczy w marancie
Największe Wady: a niewiem.
Co mi się z nim kojarzy: chińczyk, taki dość niski chińczyk
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:

Stosunek do innych: Przyjazny, pomocny, napewno w razie potrzeby pomógł by potrzebującemu jej. Jest jeżeli dobrze pamiętam łowcą nagród... cóż, i zabijanie jest pomocą.
Jaki jest poza forum: cóż, nierozmawiałem z nim, cóż... można by to kiedyś zmienić.
Co sądzisz o jego postach: dość dobre, spotykam się z nimi żadko więc nieznam jego całokształtu twórczości...

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień 2007, 00:51:21 »
Nick: Canis kojarzy mi się z przyprawami kamis "życie ze smakiem" xD. Poza tym to niezły nick ;p

Avatar: To chyba Syriusz Black z Harrego Pottera, może i fanom by się spodobał ale mi raczej nie ;p. No ale pod względem kolorystycznym to całkiem nieźle.

Sygnatura: Ciekawa sygnaturka ;p. Bardzo podoba mi się ten obrazek hehe.

User: Bardzo aktywny (tak mi się wydaje), bliżej go nie poznałem (bez podtekstów ;p) więc niewiele mogę powiedzieć.

Największe Zalety: Jest aktywny i myślę że da się go lubić xD

Największe Wady: ERROR...

Co mi się z nim kojarzy: Z Przyprawami Kamis :D

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:  

Stosunek do innych: Zapewne każdemu pomoże i nikogo nie skrzywdzi xD

Jaki jest poza forum: A bo ja wiem??

Co sądzisz o jego postach: Mądre, ciekawe a czasem śmieszne.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2007, 00:53:47 wysłana przez Maksous »

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #13 dnia: 31 Grudzień 2007, 09:39:17 »
Maksous


Nick : Hmm...  Mak sous - Makowy sos ( tak mi się kojarzy )

Avatar : To coś chyba z jakiegoś Dżapanskiego filmu .

Sygnaturka : No to rozumiem . To przecież wielki pan mórz i oceanów Spongebob :))
 
User : Aktywny i pomaga wszystkim

Wady : chyba nie ma

Zalety : Prze-gościu !

Co mi się z nim kojarzy : agent Spongeboba .:)

Stosunek do innych : dobry

Jaki jest poza forum : ---------------

Co sądzisz o jego postach : odjechane !


I to jest właśnie takie nabijanie postów w tym temacie. Jeszcze raz zobaczę takie posty, to skończy się to sterylizacją kogoś. ;]///Crisis
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2007, 11:55:30 wysłana przez Crisis »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #14 dnia: 21 Styczeń 2008, 23:15:42 »
Dies Irae Vae Victis

Nick: Powiem tak: oryginalny. ;p. Mówisz że to z łaciny? Poszukałem w internecie jakiegoś słownika. Przetłumaczyłem tylko dwa pierwsze wyrazy które znaczą :"Dzień gniewu" albo "Dzień śmierci". Dwóch ostatnich nie dało się przetłumaczy, zupełnie jakby ich nie było. Aha, za bardzo to on mi się nie podoba...

Avek: Pfff... A cóż to za maszkara? Metalowy szkielet w okularach? xD Mogę powiedzieć że niej jakiś taki fajny, jest poniżej przeciętnej ;f . Powiem jeszcze że poprzedni był o wiele ciekawszy, ba, poprzedni był świetny.

Sygna: Nie za ciekawa grafika. Kononowicz i coś żeby kliknąć żeby wszystko poszło się je**ć xD. Ale ciekawsze są te słowa pod tą grafiką. Te słowa są tak oczywiste, jak to, że na pewno i mnie ktoś oceni. Bo prawdę mówiąc rzeczą normalną jest że jak komuś pogrozisz to zbierze ludzi i pobije, a jak już zniszczysz kogoś to jest git bo gówno więcej może zrobić.
"Shinriko" - to jakieś kolejne Anime?

User: user jak user, nie spamuje, nie offtopuje... taki normalny user, gra w Marant, to zauważyłem ;f

Największe Zalety: A bo ja wiem? Pomaga starszym panią przejść przez jezdnię ;f

Największe Wady: ÂŻe nie zmienił nicku na "..::Kerth::.."

Co mi się z nim kojarzy: Nie wiem czemu, ale Asasyni :/

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:

klik

Taki żart xD

Stosunek do innych: A żebym to ja wiedział...

Jaki jest poza forum:  (napisane w zaletach ;p)

Co sądzisz o jego postach: Czytelne, na temat, napisane w polskim języku...

fin

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń 2008, 13:48:02 »
Elrond

Nick:Powiem tak: nieoryginalny:D. ÂŻywcem zdarty z Władcy Pierścieni, którego jak wiem ubóstwiasz(nie, nie przesadzam). Nic ciekawego, pierwszy lepszy noob mógłby wymyślić lepszy nick(nie, nie przesadzam)

Avatar:
A co to do diabła jest? Powiem wam- zamek Hogwart w oddali i boisko do quidditcha z Harrego Pottera( czeka się do soboty na Insygnia ÂŚmierci co?) Avek w porządku.

Sygna: O pioruny siarczyste, ogniste cóż to za sygna? Dwa userbary: jeden z władcy ,drugi z top gear- w porządku to jeszcze ujdzie. Tekst porażający - nic same bzury, chyba tylko ty bys jadł i się "pieprzył".

User:
Stary wyjadacz z TG. Spamu nie widzę, postów nabitych w cholerę, lubi się rządzić w Marancie.

Największe zalety: Aktywność

Największe wady:
Czasem to palnie coś głupiego.

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:


Cała prawda

Stosunek do innych:Taki jak ojciec redaktor Tadeusz Rydzyk.

Jaki jest poza forum:Zachowuje pozory dobrych manier:D

Co sądzisz o jego postach:No tu ogólnie czytelne i zrozumiałe.



Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #16 dnia: 23 Styczeń 2008, 18:19:40 »
Nick: Zbyt przypomina nick z Gothica, maro oryginalny:/
Avatar:tylko nie dragon ball(lepsze to niż naruto)  
Sygnatura:^patrz wyżej^
User:Nie nabija postów... w porządku. Ale według mnie Only AC Milan.
Największe Zalety:nie spamuje, dosyć aktywny
Największe Wady:Juwentus, avatar i sygnatura
Co mi się z nim kojarzy:anime?
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:
JOKE!
Stosunek do innych:taki sobie...
Jaki jest poza forum:nie wiem
Co sądzisz o jego postach: solidne, nie owija w bawełnę

« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2008, 18:22:14 wysłana przez Myrtir »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Styczeń 2008, 20:57:06 »
Nick-Taki sobie jakiś dziwny kojarzy mi się z jakimiś skałami-nawet fajny.

Avatar-Taki jakiś...słaby-nie podoba mi się.

Sygnaturka-Koniec Kaczyńskiego spoko sygna ta druga też luz.

User-Lekki ignorant.

Największe zalety-Może nie spamuje nie widziałem wszystkich jego postów ale z tych co widziałem można to wywnioskować.

Największe wady-Patrz User

Obrazek przedstawiający jego zachowanie na forum-



Stosunek do innych-Nawet dobry.

Jaki jest poza forum-Nie wiem nie znam go.

Co sądzisz o jego postach:Są w porządku...

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Styczeń 2008, 22:09:31 »
Nick: Ten nick kojarzy mi się z błekitem nie wiem dlaczego.
Avatar: Może być, za mało czerni i czerwieni.
Sygnatura: Nie mam zastrzeżeń.
User: Z radomia jest to w porządku.
Największe Zalety: Konkretność.
Największe Wady: Nie mam pojęcia
Co mi się z nim kojarzy: Może myśliwy?.
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum: There's no.
Stosunek do innych: Normalny taki jak u innych
Jaki jest poza forum: Normalny i spokojny
Co sądzisz o jego postach: Są na temat.
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2008, 22:10:16 wysłana przez Rahtar »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Styczeń 2008, 23:22:39 »
Nick: Orient :]. Przynajmniej z tymi klimatami mi się kojarzy. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić, no chyba że jest coś, o czym nie wiem. Nick jak na swój sposób oryginalny, ciekawy, w każdym razie mi nie wadzi. Miej sobie i się ciesz :].

Avatar: No mnie się nie podoba za grosz. Nic ciekawego. Render, ot jakaś zjawa, napis brzydką czcionką. Nic specjalnego. Chyba robiony w paincie bo nie wierze że ten obrazek można było zrobić w fotoszopie. Wstyd by się było przyznać :P.

Sygnatura: ??

User: Nie znam go. Chyba jakiś nowy, ale coś mogło mi umknąć. Dużo mnie nie ma ostatnio. Zdaje się, że pisze w miare sensowne posty i spamu brak, o czym świadczy 0% ostrzeżenia.

Największe zalety/wady: Bez owijania w bawełnę, przysłowiowo waląc prosto z mostu, można by rzec że powiem to w 100% szczerze - nie znam ich

Obrazek (będzie bardziej odpowiedzią na pytanie co mi się z nim kojarzy, niż jakie jest jego zachowanie na forum) :


Stosunek do innych: Chyba człowiek miły i przyjazny, przynajmniej takie sprawia wrażenie.

Jaki jest poza forum: Zuy. Morduje, gwałci i najgorsze: przeprowadza aborcje! Poza tym uczęszcza na kółko satanistyczne babci Władzi, oraz rysuje na ścianach pentagramy. Ma długie tłuste włosy, chodzi w skórze oraz w glanach i wiecznie jest naćpany. Chodzi również na czarne msze. Jeźci na takim mhhrocznym motorze. A tak na poważnie, to jak już wspominałem - nie znam go.

Co sądzisz o jego postach: som sifietne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Forum Tawerny Gothic

Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Styczeń 2008, 23:22:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top