Autor Wątek: Biały Wilk  (Przeczytany 1974 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Biały Wilk
« dnia: 22 Październik 2007, 16:30:55 »
Jest to mój pierwszy komiks. Jeżeli zobaczę conajmniej 5 pozytywnych komantarzy to robię następną cześć. Jeżeli nie, biorę się za poprawę tego.

http://img80.imageshack.us/my.php?image=komikscziym3.jpg

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Biały Wilk
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2007, 16:55:01 »
Podoba mi się fabuła komiksu  . Puki co idzie nieźle i prawie nie ma się na co skarżyć. Jednym z błędów jakie wg. mnie wykonałeś to to, że fabuła zbyt szybko się rozkręca  . Kolejnym jest błąd w jednym z dymków. ÂŻebyś nie zastanawiał się czy muj post jest pozytywem czy negatywem to powiem, że komiks mi się podoba i chciałbym abyś robił następne części  .

PzDr i szacuneczek  

Forum Tawerny Gothic

Biały Wilk
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Październik 2007, 16:55:01 »

Canis

  • Gość
Biały Wilk
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Październik 2007, 17:34:34 »
Taki troche krótki, ogólnie fajny, coś sie przynajmniej dzieje bez wazelin iarstwa że tak powiem, produkuj dalej tylko wiesz, jeżeli chcesz sie pobawić w niewymiarowe sceny, to niedawaj żółtego tła bo gorzej sie czyta, no i mógłbyś nawet nierobić takich otoczeń tylko nakłądac jedno na drugie i oddzielać normalnie jedną kreską białą czy jakąś inną ale wtedy stonowaną a nie żółte bo źle sie na to patrzy, czekam na ciąg dalszy, ocena oczywiście jak czytasz, pozytywna i dałbym 4/5 ale będzie cią gdalszy a wszystko sie moze zmienić.

Offline Farvan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
Biały Wilk
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Październik 2007, 18:45:32 »
Hmm. Szczerze? Ten komiks jako że to twój pierwszy komiks wygląda w miarę. Trochę słabe są te chmurki   (dymki) trochę kiepskie dialogi fabuła chyba z Wiedźmina (?) i mógłbyś postarać się o lepsze screeny. Wiem że ja np. nie umiałbym w ogóle zrobić. Kilka takich komiksów oglądałem i niektórzy nowicjusz zrobili nawet niezłą karierę wśród fanów  . A i jeszcze lepiej by wyglądało jakbyś połączał te screeny bo takie za duże luki są. Trzymam za ciebie kciuki. A ogólna ocena to 7/10. I życzę powodzenia w dalszej produkcji.

Ps. Zapomniałem dodać że albo z niego wspaniały złodziej albo oni w zamku są ślepi. Nie wiem jak można zwinąć półtora metrowy miecz( miara tak na oko ) i nikt tego nie zauważył. Dobre .
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2007, 18:50:24 wysłana przez Farvan »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Biały Wilk
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Październik 2007, 18:54:10 »
Cytat: Przeklęty
Hmm,, Dobre, dobre! Tle że jednego nie rozumiem... Ja ciemny blondyn może być "Białym Wilkiem" ???

To jest na tyle głupie że sie nie wypowiem, ale wole to zaznaczyć żeby każdy tego nie przeoczył.

A co do twojego komiksu to jest nawet, nawet. Jeśli móiwmy o amatroszczyźnie, więc napisz kolejny to zobaczymy na co cię stać. Pozytywny żeby niue było namyślanie się przez godzinę

Dyum

  • Gość
Biały Wilk
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2007, 14:47:39 »
Krótkie to to, ale nieźle zaprojektowane. Wspaniałe hasło chyba każdy by się domyślił. Fabuła mi się podoba, jakiś spryciarz, który bierze zlecenia od Kruka. Ogólnie mógłbym dać 7, ale dam 8/10  na zachętę

Forum Tawerny Gothic

Biały Wilk
« Odpowiedź #5 dnia: 30 Październik 2007, 14:47:39 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything