Autor Wątek: Morrowind - Gothic Mod  (Przeczytany 8601 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raptor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Morrowind - Gothic Mod
« dnia: 14 Październik 2006, 19:00:00 »
Ja jako przedstawiciel grupy modderskiej Royal Palladins, chciałbym przedstawić całą naszą grupe. Zajmujemy sie modowaniem Morrowinda, czyli przenoszenie textur i innych z Gothica do Morka :). Niedługo skończymy robić całego moda, powinien on wyjść pod koniec Listopada. Daliśmy nazwe modifikacji tej otóż gry GOTHIC-MOD , od razu chciałbym przedstawić naszą ekipe :

Rafaell - szef, dialogi , spacer, skrypty
Raptor - (niegdyś Bovver) , grafika 2D
Raziel - grafika 2D oraz 3D skrypty

Narazie Jest nas trzech (o ile mi wiadomo)......

Dalsze informacje o Gothic-Modzie otrzymacie niebawem....Pozdrawiam

Oto tutaj są zamieszczone screeny z moda !!
http://img54.imageshack.us/img54/3097/1pp0.jpg
http://img81.imageshack.us/img81/6482/4qc7.jpg
http://img61.imageshack.us/img61/8567/5jl3.jpg
http://img232.imageshack.us/img232/1473/7uz0.jpg


O kurcze blade IsentoR mówiłem by był załącznik ;/
 
Nieważne i jak ?? to są tylko 4 , by była opcja załącznika było by ponad 30 ;/ niestety !!
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2006, 20:06:46 wysłana przez Thoro »

Offline Raptor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2006, 19:26:24 »
z tąd możecie zassać moda do Morrowinda !!

GOTHIC-MOD

Jest prawie gotowy

jeśli wytępowały by problemy zgłaszajcie sie pod ten adres :

rafaell@vp.pl lub gg: 5193119


Pozdrowienia i piszcie wrażenia z gry w moda !!

Forum Tawerny Gothic

Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2006, 19:26:24 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2006, 19:27:02 »
Ciekawy mod, bardzo ciekawy...podziwiam was, że też chce wam się przenosić cały świat Gothic'a do morka. Mam kilka pytań mianowicie:
Mod doda wyspę Khorinis czy zastąpi obecny Morrowind ?
Macie zamiar dodać wszystkich NPC oraz wszystkie potwory ?
Czy przeniesiecie wszystkie czary ?
Czy w modzie napotkamy jakieś nowe umiejętności ?
Jak będziemy zdobywać lvl, na expo czy tak jak to dotychczas było w morku ?

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2006, 20:02:51 »
Trzeba przyznać rację IsentoRowi, modyfikacja zapowiada się niezmiernie i bardzo ciekawie, choć nie sądzę, bym w nią zagrał. Ogólnie, po screenach prace i sam mod wyglądają całkiem nieźle i w dużym stopniu przypominają pierwotne i autentyczne lokacje i miejsca z Gothic II. Bardzo dobra robota i nie można wam odmówić chęci i zapału do pracy, może skuszę się kiedyś i spróbuję odpalić waszego moda na Morowindzie(muszę go najpierw zainstalować).

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2006, 20:18:04 »
raptor kiedyś bovver jeszcze wcześniej xardasomaniak czy gothic3 czy wiele innych nicków
przyjeli cie do royal nie wierze
tu jest temat kóry powinieneś przeczytać
http://themodders.org/forum/index.php?show...c=1331&st=0
przywłaszczyłeś se czyjeś prace!!!!(nie chodzi mi tu o royal nawet że u nich i tak nic nie zrobiłeś bo zgłosiłeś sie do nich 7 dni temu :) )


a jeśli chodzi o samego moda to jest ciekawy , podobno niemiłosiernie tnie w niektórych miejscach, ale to wina za słabego silnika i nie podzielenie świata w ten sposób co jest w zwykłym morku


Offline Raptor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2006, 20:23:31 »
No mam nadzieje Arthas że wielu użytkowników tego forum będzie mogło skosztować wyśmienite lokacje oraz klimat Gothica II. Mnie już się wgrał i uważam że zrobiliśmy spory krok wprzód !!



Zdunek. Tak wiem że popełniłem błąd, przeprosiłem już Laresa za to, a ty niemusisz każdemu przypominać ze jestem tak zwanym zlodziejem...tego błedu już niepopełnie !!
Rozumiesz ?? Do Ciebie kieruje to pytanie i odpowiedź Zdunek



Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik 2006, 20:43:49 »
jak widze nie umiesz używać opcji szukaj :D
jak dobrze pamiętam to właśnie ciebie ciągle banowali na GS :)
ja se wyrobiłem o tobie zdanie i są marne szanse bym je zmienił :)


Takie sprawy załatwiajcie między sobą na PW bądź na GG. A ty Raptor nie pisz dwóch postów pod rząd, tylko użyj opcji Edytuj. [Arthas]

a ty nie edtuj moich postów :p :joke; na GS bym dostał warna i czasowe pisanie postów :) a tu narazie nic
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2006, 20:47:39 wysłana przez Zdunek »

Offline Rafaell

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2006, 21:10:19 »
Wiatm jestem liderem Royal Paladins. pracowałem nad modem ponad rok sam... zrobiłem tereny doliny miasta khorinis, górniczej doliny... muszęsię zebrać i zrobić dwór irdorach. zrobiłem prawie wszystkie modele 3d odwzorowane jak najdokładniej na G2, budowle, roślinki, część przedmiotów... itd. modele broni, trofeów i niektórych przedmoitów zaczerpnełem z MODKITA (przynajmniej tu się nie męczyłem zbytnio). wszystkie scripty do morka odwzorowujące gothicową rzeczywistość napisał Beholder z dawnej grupy Adamentium Titans z AW( jednej znajpopularnijszych polskich stron o tematyce elderscrolls) chwała mu za to bo scripty są naprawdę bardzo skomplikowane i dają niesamowitą saysfakcję kiedy to  możemy zbierać roślinki które po tygodniu odrastają, z których to możemy uważyć m,iksturę siły +5 itp zupełnie tak jak w G2, możemy usmażyć mięso, możemy wykuć kożystając po koleji z akcesoriów kowalskich własny miecz, możemy modlić się w kapliczce innosa, możemy słuchać muzyki z gothica podczas gry w określonych miejscach i wiele wiele innych... Diego który kiedyś pomagał mi z Modem zrobił dla RP ponad 280 ikonek niestety bez kanału alpha który musiałem zrobić... diego przerobił całą masę obrazków na ikonki , odwalił kawał dobrej roboty i zaoszczędził min. mój czas i przyspieszył prace.. pomagali mu również Sapiens który zrobił około 40 ikonek i mario (Macren) który zrobił podobną ilość ikon... niedawno po reaktywacji grupy zwerbowałem Raziela i Raptora którzy pomogą mi z ogromem dialogów i questów które trzeba spożądzić i umieścić.. jest to bardzo trudne zadanie gdyż pracuje się na programach typu wordpad oraz zajmą się oprawą graficzną 2d zarówno moda jak i zespołu robiąc bannery, sygnaturki i w nie dalekiej przyszłości stronę.. więc jerst to bardzo nudne i mozolne... zrobić dialogo dla 300 paru NPC G2.. jeśli ich praca wniesie dużo do moda mam nadzieję że zasłużą na wasz szacunek i uznanie...

w modzie występują błędy NP pojawia się duży wykrzyknik na żółtym czworokącie... jest to brak modelu 3d ( brakuje tam modeli trofeów.. muszę je jeszcze raz poprzerabiać i dać do moda), mod również niekiedy tnie się fundując pokaz slajdów .. jest to spowodowane dużą ilością poly( dużą ilością obiektów 3d w danum sektorze) ponieważ być może chciałem zbyt dokładnie odwzorować tereny G2 ... planuję poprawić to przez zastąpienie paproci które mają dużo poly modelem paproci która jest (moim zdaniem) ładniejszy i ma przynajmniej o połowę mniej poly... W modzie jest tylko kilku NPC gdyż jest to wersja 0.7v i wydałem ją gdyż wielu chiało zobaczyć efekty pracy RP

mam nadzieję że znajdzie się wiele osób które chciałyby pomóc w sfinalizowaniu prac nad Gothic Modem.. mam teraz proste lecz bardzo nudne zadanie do wykonanie (jak pisałem powyżej trzeba popracować w wordpadzie- pokasować scripty bardzo proste po krótkim szkoleniu).

 chętnych do współpracy zapraszam na forum the Modders gdzie mamy swój dział rekrutacji. bliższych informacji udzielam pod numerem gg:5193119 (w godzinach18-22 od pon do piątku oraz o dowolnej porze w weeckendy)  rafaell@vp.pl
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2006, 21:27:32 wysłana przez Rafaell »

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Marzec 2009, 09:21:06 »
Odwaliliscie kawał dobrej roboty. Jak zobaczyłem khorinis to normalnie zgieło mnie i łza mi poleciala ze wzruszenia. To khorinis wygladalo tak samo jak to z G2 NK tyle , że nie było NPC. Zandego NPC i jeszcze gra sie tam scina niemilosiernie. Wiem jak trudno jest zrobic cos takiego w morrowindzie(sam robie pluginy i modduje morrowinda). Jak trudno zrobic textury , meshes i ogolnie nowy swiat. Ciekawi mnie jakiego programu uzywacie(ja uzywam najprostszego - CS (Construction Set).
« Ostatnia zmiana: 21 Luty 2010, 18:51:25 wysłana przez Thorus12 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Morrowind - Gothic Mod
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Marzec 2009, 09:21:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything