Autor Wątek: Instalacja Gothic II i dodatku  (Przeczytany 2219 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline ZB25

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Instalacja Gothic II i dodatku
« dnia: 13 Październik 2006, 23:55:55 »
Witam

Dostalem wkoncu w swoje lapki G2 wraz z NK i mam malutki dylemat odnosnie instalcji.
Mianowicie, czy mam instalowac tylko sama gre ukonczyc ja i dopiero po tym zainstalowac dodatek czy odrazu go zainstalowac tuz zaraz po instalacji wersji podstawowej. Pytanie moze banalne dla znawcow ale ja jestem nieobeznany i niewiem dokladnie co wnosi dodatek w stosunku do wersji podstawowej z tad ow pytanie.

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Instalacja Gothic II i dodatku
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2006, 00:11:05 »
Najlepiej jest instalować na nowo Gothic II, a zaraz potem dodatek. Dodatek ingeruje w kod gry, dlatego mogą ci sejwy nie działać z Gothic II. Dodatek wnosi pare potworków, pare nowych [starych?] postaci, sporo nowych questów i mase ich rozwinięć. No i nowy obszar gry który zapewne niedługo odkryjesz. Jak będziesz miał problem z którymś questem, zawsze chętnie służymy ci pomocą.  Powodzenia i wysokich lvl !  

Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2006, 00:11:42 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Instalacja Gothic II i dodatku
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2006, 00:11:05 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Instalacja Gothic II i dodatku
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2006, 09:48:14 »
Jeżeli jesteś nowicjuszem jeśli chodzi o gry cRPG i nie jesteś dość dobrze obeznany z grą, zalecałbym najpierw zagrać w Gothic II, przejść grę a następnie przystąpić do instalacji Nocy Kruka i ponownie rozpocząć rozgrywkę. Dodatek wprowadza wiele istotnych zmian, nowy obszar gry, wiele nowych przedmiotów, zadań, umiejętności, postaci, nowych potworów i co najważniejsze - zwiększenie stopnia trudności. Z uwagi na ten fakt radziłbym zagrać w Gothic II a dopiero po przejściu i zaznajomieniu się z cRPGiem wgrać dodatek. Na twoim miejscu tak bym zrobił, gdyż z początku Noc Kruka jest trudna i możesz sobie nie dać rady, ale to twój wybór i postąpisz wedle uznania.

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Instalacja Gothic II i dodatku
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2006, 11:12:44 »
To jak to zrobisz zależy tylko od ciebie. Ja polecałbym ci zagrać najpierw w samego Gothica ll, gdyż w przeciwnym razie wiele rzeczy może być dla ciebi niezrozumiałych. Gdy w grając w Nocy Kruka, grasz w Gothica ll po raz drugi wszystko składa się w jedną całość. Tylko pamiętaj że jeśli chcesz sobie zachować sejwy z samego Gothica ll, to zrzuć je do innego folderu. W nocy kruka ich już nie będzie. By na nich pograć będziesz musiał puźniej zainstalować na komputerze drugą kopię Gothica ll tylko bez Nocy Kruka, lub przeinstalowac poprzednią i wrzucić w nią sejwy. Mam nadzieję, że pomogłem.

Z poważaniem
Garret

Myślę, że wszystko zostało wyjaśnione. Temat zamykam - RideR
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2006, 15:43:59 wysłana przez RideR »

Forum Tawerny Gothic

Instalacja Gothic II i dodatku
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2006, 11:12:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top