Autor Wątek: Orkowie Atakują!  (Przeczytany 1878 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline user4585

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Orkowie Atakują!
« dnia: 06 Październik 2007, 23:26:48 »
Witam!
Otóż postanowiłem grać po stronie rebeliantów bo nie mam w zwyczaju kopać leżącego :D i jak to w poprzednich częściach klasyka RPG postanowiłem wybijać orków. Zdobywałem ich szacunek rozmawiałem z przywódcą jak się dało brałem do dróżyny rebeliantów i razem wyzwalaliśmy miasta. Wszystko ładnie ,pięknie. Bezi coraz potężniejszy ,a Myrtana zostaje kawałeczek po kawałeczku wolna od zielono-skórych. Po wyzwoleniu Trelis udałem się do Geldern. Zdobyłem zaufanie (84% reputacji) i ruszyłem do wodza miasta. I tu ZONK! Otóż szaman mówi mi ,że sytuacja jest zła i będą zabijać każdą podejrzaną Morę. Myślę- OK. Mniej więcej to samo słyszałem w każdym innym mieście po zdobyciu Cape Dun. Ale zamiast zobaczyć okna dialogowego zobaczyłem w rękach szamana kule ognia. Instynktownie wziąłem nogi za pas. Cała świątynia się na mnie rzuciła. Oberwałem kulą i już leżałem na podłodze fajcząc się...  

To tak ma być??? Czy po zdobyciu reputacji mam zacząć siekę??? Dodam jeszcze ,że nie mam żadnego Patcha i gre wczytywałem 3 razy to ciągle to samo...

Proszę o szybką Odp. !
Pozdro!  

Offline OS@M@

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2007, 00:16:30 »
Jeśli odbiłeś więcej niż 3 miasta to niestety musisz zacząć od początku, dlatego że można najwięcej odbić 3 miasta tak samo ja u Assasynów. Pozdrawiam i życze powodzenia.    

Forum Tawerny Gothic

Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Październik 2007, 00:16:30 »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Październik 2007, 00:19:08 »
jak podbijesz 3 miasta to beda sie rzucac na ciebie na mnie sie rzucaja kiedy mnie tylko zobacza bo podbilem assasynow i zostal im tylko "Zamek" w Faring ale nie na dlugo bo do trelis przybyli ci co byli przed zamkiem noi tak sie sami nawineli

Offline user4585

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Październik 2007, 06:55:36 »
Ech... To znaczy ,że jak zdobędę reputacje u orków zaczynam sieke. Hmmmm... Oki. Ale przecież są jakieś zadania związane z rozmowy z przywódcami. Np. w Geldern Mag Ognia musi się dowiedzieć czy w świątyni jest Ognisty Puchar. I co zadanie będzie anulowane, nie wykonane??

PS: Mam zacząć gre od początku??
« Ostatnia zmiana: 07 Październik 2007, 07:39:14 wysłana przez Mort »

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Październik 2007, 08:26:15 »
Jeżeli chcesz pochodzić jeszcze po miastach to zacznij grać od początku i oswobodź tylko 2 miasta-Ardea się nie liczy. A jeżeli chcesz poprostu skończyć grę to i tak będziesz musiał na końcu oswobodzić wszystkie miasta>>Grając po stronie Innosa. Ja polecam ci zacząć od początku i oswobodzić tylko Cap Dun i Montere a reszte na puźniej zostawić.

PzDr

Offline user4585

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Październik 2007, 09:08:59 »
Dzięki za pomoc chłopaki!!!

Temat do zamknięcia i skasowania.!!!

Forum Tawerny Gothic

Orkowie Atakują!
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Październik 2007, 09:08:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything