Autor Wątek: Krowy - problemy  (Przeczytany 3254 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« dnia: 16 Lipiec 2007, 21:12:17 »
Znany quest z wieloma problemami - mój nietypowy sądzę.
Zabijam 6 krów na farmie i... i nic. Quest ciągle aktywny, a bandyta zlecający go nie chce gadać.

I cóż począć? Coś źle robie? A możę pomóc mi może tylko jakaś edycja plików? Jeśli tak to pytam jaka:)

Z góry dziękuje za pomoc

Offline TomS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:45:32 »
Jest pare mozliwych rozwiazan:wczytuj save az do skutku,lub po prostu 'trafiles' na zla wersje gry jak ja,musisz zaczac od poczatku.U mnie zanikali ludzie i tak musialem zrobic.

Forum Tawerny Gothic

Krowy - problemy
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:45:32 »

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:46:58 »
Bleh. Nie mozna w jakims pliku ew w konsoli "odhaczyc" quest jako wykonany? :/

Offline TomS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:49:32 »
Co ty. A zauwazyles jeszcze jakies bledy?

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:55:51 »
Hmmm fakt, że mam aktywny quest wybicia Reddock mimo iż jego zleceniodawca został pobity podczas odbijania Cape Dun chyba bugiem takim strasznym nie jest[tak samo jest z jeszcze jakimś questem, po prostu paru orków zginęło przed ich wypełnieniem ;)]

No zasadniczo wszystko jest ok i tylko tutaj taki babol @_#

Offline TomS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Lipiec 2007, 21:59:46 »
Sluchaj,mam nadzieje ze nie jestes w takiej samej sytuacji jak ja,bo u mnie nie bylo orkow w cape dun, paldynow w wengardzie i zadne wczytywanie nic nie dalo i,krotko mowiac,musialem zaczynac gre bod nowa. Wiec jak zaczynasz gre zawsze patrz czy przypadkiem cos takiego ci sie nie dzije.    

Offline Pawelck91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Lipiec 2007, 22:04:02 »
A ja bym wam proponował zainstalowaniepatcha 1.12...Mysle ze po jego zainstalowaniu wszystkie te bugipowinny zniknac. Mozecie go pobrac stad KLIK
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2007, 22:04:47 wysłana przez Pawelck91 »

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Lipiec 2007, 22:05:04 »
Nie no, żadnych wielkich cyrków, napewno nie było nic co przeszkadzało mi w grze.
Dla pewności: mam ubić 6 mlecznych krów i nie potrzebne jest do "działania" tego questa nic więcej? Bo samo zlecenie mam tylko, że się nie wykonuje ;Q

Offline TomS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Lipiec 2007, 22:10:40 »
Nie,musisz je tylko zarznac jak krowy.

Offline _Silent_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #9 dnia: 16 Lipiec 2007, 22:32:06 »
Uf puf. Przepraszam za problem i dziękuję za polecenie zainstalowania patcha :) Wszystko już działa :)

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #10 dnia: 05 Październik 2007, 22:22:03 »
Siema, mam problem w misji od Masona, bardzo istotnej bo przeciez dostane za jej wypełnienie info jakie jest rozpoznawcze haslo buntowników ale... Gdy zabijam krowy, głupi Mason wbija się najemnikom na farmę a oni go zabijają - i co ja mam zrobic  Mieliscie lub macie moze taki problem. Prosze o pomoc

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Krowy - problemy
« Odpowiedź #11 dnia: 06 Październik 2007, 09:12:06 »
Yy..tak miałem coś takiego, tylko, że inne. Bo to nie Mason, acz ci buntownicy robili rozróbe. No, lepiej Mason'owi nie pomagaj, bo będzie z tobą źle (to jak z tym orkowym patrolem z Faring, cała Montera się na ciebie rzuci). Wczytaj wcześniejszego sav'a, zabij potwory (jeśli jakieś są) tak, żeby Mason nie podszedł "po nich" do farmy. Więcej nie poradze  


Pozdrawiam,
Ciastek.

Offline Rotten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 61
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #12 dnia: 06 Październik 2007, 09:19:57 »
najpierw musisz wykonać misję dla tego buntownika przy wierzy. Chyba zleci Ci abyś oczyścił miejsce spotkań buntowników. i dopiero potem możesz bezpiecznie zabijać krowy.

Offline Ingvar114

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #13 dnia: 06 Październik 2007, 14:41:01 »
No nie wiem - spróbuje zrobić tak:

Przed posjciem do Masona zabije krowy, zostawie sobie tylko jedną, pójdę do Masona, on zleci mi zabicie krów, wykończe tą jedną i szybko wroce do Masona to wtedy nie zdązy isc na rozrobe do najemnikow. Jak myslicie?

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Krowy - problemy
« Odpowiedź #14 dnia: 06 Październik 2007, 21:17:52 »
Cytat: Rotten
najpierw musisz wykonać misję dla tego buntownika przy wierzy. Chyba zleci Ci abyś oczyścił miejsce spotkań buntowników. i dopiero potem możesz bezpiecznie zabijać krowy.

Tak nie ma ;) wykonujesz w dowolnej kolejności. Ja np. często zabijałem krówki w pierwszej kolejności :P  Masz zainstalowane jakieś patche ?

Offline Garret

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 108
  • Reputacja: 0
Krowy - problemy
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Październik 2007, 13:03:59 »
Cytat: Sanford11
No nie wiem - spróbuje zrobić tak:

Przed posjciem do Masona zabije krowy, zostawie sobie tylko jedną, pójdę do Masona, on zleci mi zabicie krów, wykończe tą jedną i szybko wroce do Masona to wtedy nie zdązy isc na rozrobe do najemnikow. Jak myslicie?

Heh, nie napisałeś, że podczas zabijania krów zaczyna się walka - "to wtedy nie zdązy isc na rozrobe do najemnikow". Krowy musisz ubijac jednym ciosem, wtedy najemnicy nie zwracają na to uwagi. Jeśli tniesz je po trochu to zaczynają cię atakować i przybiegają ci rebelianci. Jeśli nie możesz ubić ich jednym ciosem to po prostu skołuj sobie lepszą broń :P.


Garret
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2007, 13:04:43 wysłana przez Garret »

Forum Tawerny Gothic

Krowy - problemy
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Październik 2007, 13:03:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top