Autor Wątek: gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy  (Przeczytany 2748 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Ulthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy
« dnia: 03 Październik 2007, 19:41:13 »
tłumaczenie słowa genesis  na polskie to geneza, geneza to powstanie awięc prosto wnioskuje że akcja G4 powinna być osadzona gdzieś na początku przygód beziego(np. przed jedynką). Myślę też że przez  jakiś błąd przy głównym quście trafiasz do koloni

Co sądzicie o tej teorii, jeśli wam nie pasuje podajcie inną

(błąd przy queście w G4 rzecz jasna , sorry za błędzik  )

Offline Dark Prince

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 256
  • Reputacja: -2
gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik 2007, 20:51:16 »
Naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz? Przeciesz każdy niedprozwinięty goryl wie, że genesis to geneza. Darwin zastanawiał sięnad brakującym ogniwem, a ja je znalazłem. Chyba należy mi się nagroda (B)Nobla.

Cytuj
Myślę też że przez  jakiś błąd przy głównym quście trafiasz do koloni
Przez błąd w głównym queście nie da się ukończyć gry, to też wie każdy jednokomórkowiec.

Cytuj
Co sądzicie o tej teorii, jeśli wam nie pasuje podajcie inną
Naprawdę potrzebowałeś aż tyle czasu, żeby stwierdzić taką błachą rzecz? Powiem tak bardzo młodzieżowo, więc może do Ciebię trafię żal.pl

Forum Tawerny Gothic

gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Październik 2007, 20:51:16 »

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Październik 2007, 21:28:59 »
Proszę pana Dark Prince'a, może nie tak surowo. A do pana Dark Ulthara, nim coś napiszesz najpierierw dzowiedz się coś o tym.

Cytuj
Przez błąd w głównym queście nie da się ukończyć gry, to też wie każdy jednokomórkowiec.
Jemu chodziło o to, że jako gracz (tu bezimienny) popełniamy błąd i trafiamy do koloni. Niechodzi tu o błąd gry, każdy jednokomórkowiec to wie.

Cytuj
(...)wnioskuje że akcja G4 powinna być osadzona gdzieś na początku przygód beziego(np. przed jedynką).(...)

W tym dziale zdaje się było napisane, że G4 niebędzie miało absolutnie NIC wspólnego z Bezimiennym i  jego przyjaciółmi.


Przeczytaj tu post IsentoRa. Jakbyś niewiedział o który chodzi, to odrazu powiem, że to jest pierwszy.

PS. Tylko niemyśl, że Cię krytykuję.
« Ostatnia zmiana: 03 Październik 2007, 21:31:43 wysłana przez Rhobar II »

Forum Tawerny Gothic

gothic 4 genesis-rozszyfrownie nazwy
« Odpowiedź #2 dnia: 03 Październik 2007, 21:28:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top