Autor Wątek: Gothic'i szaleją. Białe menu itd.  (Przeczytany 2091 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« dnia: 30 Wrzesień 2007, 07:12:25 »
Właśnie postanowiłem zagrac w Gothic'a III. No nic, odpalam, a potem patrze- Całe Menu Główne gry jest...Białe! Tylko napisy widac! Odpalam "Nową Grę". Ekran czarny, włączam głos. A tu ta piosenka podczas ładowania! Wykasowałem, wgrałem od nowa i znowu to samo.  Gothic II mi się tnie z niewiadomych powodów. Tnie się tak, jak bym grał w Gothic'a III. A jak się zbliżam do Khorinis, to mi się gra zawiesza. Tylko Gothic'i tak zachorowały...Co zrobic?!

A tu screen:
[img]http://images12.fotosik.pl/115/45964142fd1d0e25m.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2007, 07:18:07 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrzesień 2007, 07:36:37 »
Przede wszystkim przeinstalować Gothic'i jeszcze raz, oraz zainstalować ponownie wszelakie " pierdółki " - sterowniki, potem z defragmentuj dysk, a jak to nie pomoże to pytaj Boga... ( formatowanie czyli rzecz ostateczna )
___________
Sam miałem kiedyś taki problem, pierwszy raz, gdy instalowałem Gothica i... sterowniki zdziałały cuda
« Ostatnia zmiana: 30 Wrzesień 2007, 08:39:16 wysłana przez Zhai »

Forum Tawerny Gothic

Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Wrzesień 2007, 07:36:37 »

Respev

  • Gość
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Wrzesień 2007, 18:42:19 »
Cytuj
, oraz zainstalować ponownie wszelakie " pierdółki " - sterowniki, potem z defragmentuj dysk
A co to da? Przedewszystkim najpierw wywalić folder Gothic 3 z "Moje dokumenty", uruchomić grę i powiedzieć czy pomogło.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Wrzesień 2007, 22:28:50 »
Respev może mieć racje, co do tego folderu. Ja miałem też problem z napisami... że ich wcale nie było!!! Tzn. cały wygląd menu był, muzyczna też, ale nie było napisów. Kiedy włączałem NOWÂĄ GRE ładowanie było OK, muzyczka też, ale po wczytaniu... kiedy pokazuje sie okienko z podpowiedziami, napisów też nie było, w ekwipunku też... tak mnie coś trafiło, że sobie nie wyobrażacie  . A miałem oryginała, więc tym bardziej załamka. Okazało sie, iż zanistalowałem kiedyś demo G3, po angielsku ( innego nie mogłem znaleźć, a oryginału nie posiadałem) na dysku C. Potem, kiedy już kupiłem wreszcie G3, zainstalowałem go w tym dysku, w tym owym  folderze, więc gra nie wiedziała chyba, które napisy dać, więc nie dała wcale  . Po odinstalowaniu demka było już dobrze. Tak więc: popieram ten pomysł z wywaleniem G3 z "Moje Dokumenty". Jeżęli to nie podziała, to ja nie wiem.... W tedy sterowniki i takie tam, ale w ostateczności, bo wątpie, aby coś zdziałały. A jak po tym, dalej będzie taka kaszana, to ja naprawde nie wiem. :(
Może moje zdażenie, da coś do myślenia, w twoim przypadku.

pzdr.-Ankh-Morpork

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Październik 2007, 20:36:42 »
Jestem zdesperowany! W GII robie WSZYSTKO żeby zmniejszyc zawieche, nawet gram na minimalnych. Gothic III bez zmian... A teraz wzięło mnie na wielkie bitwy, i nie moge uruchomic EEII   Przepraszam, ale to chyba wirus. Chociaż nie znam takiego, który szkodzi tylko grą. Nie wiem co robic, nic z waszych rad nie pomogło. W errorze EEII pisało coś o karcie graficznej. Możliwe, iż wirus skasował jakieś sterowniki, paraliżując przy tym częśc gier. Tu już forum raczej nie pomoże.

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Październik 2007, 20:55:42 »
nie o to chodzi chodzi o sprzęt ja mam też cienkiego laptopa (ale działa) w czasie gry przelatuje mi przez ekran biały pasek w wielkości całego ekranu ponieważ system nie nadąża "odświeżać", jak to nie to masz wirusa

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Październik 2007, 20:56:07 »
~Ciastek nigy nie wiadomo, co Ci kochani hakerzy wykombinują    Strzel formatka, i się ciesz grą, a jak coś nadal nie hasa... To później będziemy dociekać do tego  

Ej, pisze po ludzku, tylko jeden błędnik :P A poza tym użyłem sarkazmu..
« Ostatnia zmiana: 01 Październik 2007, 21:14:44 wysłana przez Arti »

Offline Paddy

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • PSN
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Październik 2007, 21:00:35 »
Cytat: Arti
~Ciastek nigy nie wiadomo, co Ci pokochajani hakerzy wykombinują    Strzel formatka, i się ciesz grą, a jak coś nadal nie hasa... To później będziemy dociekać do tego  
nie każdy morze tak formatować dysk, bo pełno ma się danych


i naucz się pisać po ludzku ty "Arti"

Offline Resak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Born to kill !
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Październik 2007, 22:15:08 »
Moze to wina sprzętu , co tam masz   ?

Respev

  • Gość
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Październik 2007, 23:23:37 »
Cytuj
~Ciastek nigy nie wiadomo, co Ci kochani hakerzy wykombinują
Puknijcie się ludzie w głowę. Po co ktoś miałby pisać wirusa kasującego sterowniki do karty graficznej? Co by to miało na celu, skoro można było by je wgrać od nowa? Boże -,-' Przeinstaluj Gothic 3 i nie baw sie configiem.

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Październik 2007, 15:44:17 »
Confingiem się nie bawiłem! Przeinstalowac...Już to zrobiłem. Formatowac, formatowałem 3 miechy temu, OMG! ! ! I znowu. Musze ściągnąc jakiegoś antywira. Mój komp to 512 RAM, 2.8 Ghz, Radeon 9550 128 MB. Tydzień temu na tym Gothic III mi śmigał, a teraz...

 
Cytuj
Po co ktoś miałby pisać wirusa kasującego sterowniki do karty graficznej?
Po to, żeby był kłopot.

Respev

  • Gość
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #11 dnia: 05 Październik 2007, 13:13:28 »
Cytuj
Po to, żeby był kłopot.
Omg -,-' Jako jedyny krążę w tej branży i śmiało mogę powiedzieć, że wirusy/trojany/exploity są tylko po to, żeby łamać zabezpieczenia, kasować pliki SYSTEMOWE (nie odpaliłbyś wtedy systemu) lub kraść dane z dysku i nic innego! Sorry, ale co za idiota pisałby 2 tygodnie wirusa tylko po to, żeby ci usunąć sterowniki, które możesz spowrotem zainstalować? Zastanów się   Poza tym istnieje coś takiego jak pomoc techniczna CD Projekt...
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2007, 13:18:22 wysłana przez Respev »

Offline Galeria_Ciastek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Październik 2007, 14:56:00 »
Cytuj
Poza tym istnieje coś takiego jak pomoc techniczna CD Projekt...
CD-Project? Wiele razy pisywałem na ich pomoc techniczną, i ani razu mi nie pomogli. Kichac na nich, znowu mi wyślą maila "Instaluj sterowniki ple, ple ple....". Respev, sterowniki same sie nie wykasowały (kamikaze xD). Może siostra wykasowała? Zainstaluje karte graficzną od nowa.
EDIT. Przeinstalowałem. Nic to nie dało.
« Ostatnia zmiana: 29 Październik 2007, 15:51:14 wysłana przez Galeria_Ciastek »

Forum Tawerny Gothic

Gothic'i szaleją. Białe menu itd.
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Październik 2007, 14:56:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything