Autor Wątek: Problem z wilkami  (Przeczytany 1485 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krakk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Problem z wilkami
« dnia: 26 Wrzesień 2007, 19:22:06 »
Przed dotarciem do montery wszedlem do jaskini z wilkami i wszystkie pozabijalem i wzialem miecz wenzela potem poszedlem na farme kolo miasta i ten wlasciciel farmy powiedzial ze wilki sie zakradaja i ze musze je zabic i potem nie moge z nim juz pogadac a przeciez zabilem juz te wilki w jaskini z mieczem wenzela

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Problem z wilkami
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Wrzesień 2007, 19:25:34 »
Nie wiem w czym masz problem. Skoro zabiłeś WSZYSTKIE wilki w tej jaskini, to podczas ich zabijania powinno pisać, że misja wykonana, czy coś takiego. Jeśli tak było, to wystarczy z właścicielem farmy porozmawiać, i rozwinąć odpowiedni dialog. Jeśli nie, to albo to bug, albo mu chodziło o inne wilki. W przypadku buga, ściągnij jakieś fanowskie patche, a w przypadku innych wilków, po prostu poszukaj.


POZDRO.:KERTH:.

Forum Tawerny Gothic

Problem z wilkami
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Wrzesień 2007, 19:25:34 »

rafalos890

  • Gość
Problem z wilkami
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Wrzesień 2007, 20:05:42 »
Jesteś pewny, że zabiłeś wszystkie wilki? Ile dokładnie tych wilków zabileś? Bo któryś z nich mógł ci wejśc w ścianę (niestety czasem się tak zdarza...). Jeśli zabiłeś je wszystkie i nie wyskoczyło ci okienko informujące o wypełnieniu misji to prawdopodobnie masz jeszcze innego buga. Możliwe też, że wszedłeś do niewłaściwej jaskini.

Offline Krakk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Problem z wilkami
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Wrzesień 2007, 21:56:39 »
A jak wilk wszedl w sciane to da sie to jakos naprawic??

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z wilkami
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Wrzesień 2007, 22:01:32 »
Jeśli wilk wszedł w ścianę to poprostu wyjdźz jaskini i po chwili wruć do niej. Powinien tam być. Wiem bo ja tak miałem z bandytami w drodze do Montery   A jeśli nie to radził bym Ci zainstalować patche albo wczytać poprzedni stan gry.

Offline Krakk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Problem z wilkami
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Wrzesień 2007, 22:07:05 »
Wyjscie z jaskini nic nie da a z bandytam itez tak mialem ze 3 mi weszlo w sciane... a z poprzedni msavem to moze sie znajdzie a te patche to obojetne jakie tzn 1.08,9 i 12 i potem cracka do wersji 1.12 czy jakies konkretne??

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Problem z wilkami
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2007, 14:43:40 »
Najprawdopodobniej nie zabiłeś wszystkich wilków... Możliwe że jakiś poszedł bić się z dzikiem albo po prostu wlazł w ścianę. Jeśli jednak tak nie jest to proponuje wczytać wcześniejszego save'a bądź opuścić tą misję.

Forum Tawerny Gothic

Problem z wilkami
« Odpowiedź #6 dnia: 05 Październik 2007, 14:43:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top