Autor Wątek: Jakie są gildie?  (Przeczytany 1090 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Morferiusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Jakie są gildie?
« dnia: 19 Wrzesień 2007, 20:57:23 »
Cześć!
Mi dopiero G3 ściąga się z internetu i chciałbym poznać kilka gildii z gry. Możecie mi napisać coś o gildiach? Plz

rafalos890

  • Gość
Jakie są gildie?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2007, 21:04:53 »
Gildii jest sześc: buntownicy, asasyni, najemnicy orków, nordmarczycy, gońcy leśni ora zkoczownicy. Ale właściwie wybierasz jedną z tych dwóch gildii: buntownicy i najemnicy orków. Ja radziłbym ci wybrac buntownika. Ale zrobisz jak będziesz chciał...

Forum Tawerny Gothic

Jakie są gildie?
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Wrzesień 2007, 21:04:53 »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Jakie są gildie?
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Wrzesień 2007, 21:12:10 »
Cytuj
Mi dopiero G3 ściąga się z internetu
Nie pochwalam tego.

Gra dzieli się na trzy frakcje Innosa(Buntownicy,Normadczycy) ,Beliara(Asasyni,Orkowie) i Adanosa(druidzi,koczownicy) w każdej są magowie i wojownicy tak jak w poprzednich częściach.
Cytuj
Możecie mi napisać coś o gildiach?
Gildii jako tako nie ma są frakcje i w zależności po której stronie staniesz tak gra się zakończy.
Cytuj
właściwie wybierasz jedną z tych dwóch gildii: buntownicy i najemnicy orków
A Asasyni to co pies?

Cytuj
BO ZA DARMO!!!!!!!
Za darmo to w ryj(przepraszam za określenie) można dostać.
A to i tak nie całkiem nie za darmo powiedzmy że zostawiasz komp na noc bo chcesz aby ci się coś ścigało a rachunek za prąd leci  w górę a nie w dół.

Piractwo jest złe no ale nie będę się kopał z koniem ja powiem że złe on że dobre i tak w kółko.
« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 21:52:59 wysłana przez Thrall »

Offline XAR_DAS

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 117
  • Reputacja: 0
Jakie są gildie?
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Wrzesień 2007, 21:48:16 »
A JA PRZECIWNIE- POPIERAM ÂŚCIÂĄGANIE Z NETA!!!!!!!! BO ZA DARMO!!!!!!!
A jeśli chodzi o gildię, radzę ci wybrać buntowików, lub asasynów, bo choć są ludźmi Beliara, to tylko oni  mogą na nauczyć walki dwoma ostrzami. Jeśli się da dołączyć (PODKREÂŚLENIE) to do NORDMARCZYKÓW.

I to tyle.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jakie są gildie?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2007, 22:26:05 »
Witaj. Ja również jak Thrall niepochwalam ściągania z internetu, programów (np. gier), gdyż jest to kradzież.Pozatym kupując grę legalnie, możesz mieć pewność, że będzie ci działać, a jak ściągasz, to niedość że idą rachunki w górę to jeszcze może niedziałać, albo ścągasz oszukany plik. A pan XAR-DAS niepowinien zachęcać innych do piractwa. Tyle na ten temat.

Ale do tematu tego tematu (trochę się miesza, nie?), to polecam ci zagrać po stronie Innosa. Bo jak mniemam grałeś w pozostałe części, to zapewne wiesz, że zawsze tylko jest się jako wybraniec Innosa i ciąglw o tym wałkowanie. Ale jeżeli tak patrząc, to jesteśmy wybrańcami wszystkich bóstw z gry, ale musimy jednemu pomóc wygrać. Oczywiście, ten wybór opiera się na przekonaniach. Ale polecam ci buntowników. Pozatym, to niema gildi. Można co najwyżej być po czyjejś stronie. Ale niema czegoś takiego jak w poprzednich częściach.

Pozdrowienia
Rhobar

PS. Jak ktoś czegoś nierozumie z tego postu, to mi napiszcie.


« Ostatnia zmiana: 19 Wrzesień 2007, 22:26:27 wysłana przez Rhobar II »

Forum Tawerny Gothic

Jakie są gildie?
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2007, 22:26:05 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top