Autor Wątek: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego  (Przeczytany 4935 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« dnia: 25 Luty 2016, 17:32:58 »
Zespół Tawerny Gothic poszukuje chętnych osób na stanowisko moderatora forum dyskusyjnego.

Do obowiązków moderatora należy opieka nad forami, tworzenie w nich nowych tematów, porządkowanie starych i przyciąganie uwagi użytkowników. Pracę dzielimy na kilka osób, przeważnie po parze moderatorów na jeden dział.


Od kandydatów wymagamy:
- umiejętności zarządzania własnym czasem i obowiązkami
- konsekwencji w wykonywaniu czynności
- znajomości mechaniki for dyskusyjnych (mile widziana znajomość obsługi SMF)

W zamian oferujemy:
- naukę obsługi SMF
- grupę moderatora na forum dyskusyjnym Tawerna Gothic (uprawnienia do zarządzania forum)
- możliwości własnego rozwoju
- miłą atmosferę w drużynie


Zgłoszenia należy przesyłać w tym temacie lub na prywatną wiadomość.
« Ostatnia zmiana: 25 Luty 2016, 17:37:17 wysłana przez Isentor »

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2017, 12:13:37 »
Zgłaszam się. Jestem tu dość długo. Dość długo też tu przebywam. Bawiłem się w prowadzenie swoich forów więc jestem ogarnięty jeśli chodzi o panel moderacji. Myślę, że dam radę ogarnąć wszystkie działy naszego forum.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopad 2017, 12:13:37 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Listopad 2017, 13:03:09 »
Zgłaszam się. Jestem tu dość długo. Dość długo też tu przebywam. Bawiłem się w prowadzenie swoich forów więc jestem ogarnięty jeśli chodzi o panel moderacji. Myślę, że dam radę ogarnąć wszystkie działy naszego forum.
Witamy w drużynie.  <aniol>

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2018, 10:05:49 »
Niestety aktualnie nikt nie moderuje tego forum, co może mieć straszne konsekwencje w przyszłości. Proponuje więc abyście wzięli sprawy w swoje ręce, ponieważ zaspamowane fora tracą na pozycji w Google. Zamiast odpisywać spambotom i śmieszkować powinniście zareagować. Wybrać wśród siebie kilka osób, które reagowałby na zaśmiecanie forum.

Mamy już XXI wiek w Internetach i typowe spamboty z gotowym tekstem są blokowane przez skrypty zabezpieczające forum. W dzisiejszych czasach najlepszy smambot reklamowy to żywy człowiek, któremu płaci się grosze poprzez systemy afiliacyjne za wrzucanie reklam na fora i sekcje komentarzy stron www.

Przykład jednego z tematów:
Hej. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad rozwodem, po części z mojej winy. Myślałem, żeby zasięgnąć wcześniej porady jakiegoś doświadczonego radcy prawnego bo nie wiem sam na co mogę liczyć. Czy ktoś mógłby polecić mi jakąś dobrą kancelarie we Wrocławiu? do tej pory znalazłem https://linkreklamowy znacie? Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam
Takie tematy/posty powinny zostać usunięte a ich autorzy zbanowani. Ja już nie zajmuje się tak opieką nad forum. Dlatego zwracam się z prośbą do Was o zadbanie o porządek w miejscu, gdzie spędzacie wolny czas. Mogę liczyć na pomoc z Waszej strony?

Offline TheMo

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 5519
  • Reputacja: 4478
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2018, 22:27:47 »
Czuję się wywołany do tablicy, jako moderator.
Otóż staram się stale czyścić forum z takich [cenzura] zaśmiecających reklamami. Jednak to syzyfowa praca i kiedy po raz n-ty widzę ten sam schemat to krew mnie zalewa. Na miejsce jednego przychodzi dwóch kolejnych. Ja sam mam normalną (i normalnie płatną) pracę więc nie mogę stróżować tu 24/7.
Co do ostatnich tematów to zostawiałem je, bo wywoływały jakiś uśmiech na twarzy.
Więc pozostaje mi tylko przeprosić za zaniedbania i obiecać poprawę.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Sierpień 2018, 18:52:08 »
Czuję się wywołany do tablicy, jako moderator.
Otóż staram się stale czyścić forum z takich [cenzura] zaśmiecających reklamami. Jednak to syzyfowa praca i kiedy po raz n-ty widzę ten sam schemat to krew mnie zalewa. Na miejsce jednego przychodzi dwóch kolejnych. Ja sam mam normalną (i normalnie płatną) pracę więc nie mogę stróżować tu 24/7.
Co do ostatnich tematów to zostawiałem je, bo wywoływały jakiś uśmiech na twarzy.
Więc pozostaje mi tylko przeprosić za zaniedbania i obiecać poprawę.
Dzięki za podjęcie tematu. :) Może to dobry czas na powiększenie grona moderatorów. Jeśli będzie kilku moderatorów, ktoś na pewno znajdzie 5 minut dziennie na ogarnięcie spamu.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2018, 09:00:41 »
Ja z chęcią pomoge. Kiedyś byłem tutaj moderatorem i dobrze się sprawowałem. Zawsze moge pomóc w wolnej chwili.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Nabór na moderatorów forum dyskusyjnego
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Sierpień 2018, 09:00:41 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top