Autor Wątek: Test kruka #21 Silion aep Mor  (Przeczytany 4443 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Luty 2015, 17:34:12 »
Krasnolud krazac po okolicy oraz wypatrujac jakiegos sposobu na wydostaniu chlopakow z tego "bagna" przy okazji wypatrujac straznikow zauwazyl cos co przypominalo mu wejscie do kanalow.
Moze tedy mogliby sie wydostac.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2015, 18:55:48 wysłana przez Silion aep Mor »

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Luty 2015, 18:42:59 »
//: Oj oj :P Jeśli czegoś szukasz to wypada powiedzieć MG że za czymś się rozglądasz, niezbyt to tak gdy sam decydujesz co znajdujesz :P Jak możesz to popraw to nieco, bo w innym wypadku psuje się pomysły/scenariusze prowadzącego

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Luty 2015, 18:42:59 »

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Luty 2015, 19:00:00 »
// Spoko, spoko, poprostu wyprawa sie ciagnie i sie zapedzilem, ale ok juz poprawione.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Luty 2015, 22:18:08 »
Wejście niestety okazało się zamknięte. Lecz krążąc po okolicy zauważyłeś niewielką "pracownie" jakiegoś leśniczego czy innego człowieka związanego z lasem. Na niewielki stoliku przed budynkiem dostrzegłeś ubrudzone czymś szmatki a także hubkę i krzesiwo. Widocznie przygotowywał sobie coś na wyprawę. Hmm. Cóż można zrobić mając butelki alkoholu, materiały do rozpalania ognia oraz nieco tekstyliów?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Luty 2015, 22:24:13 »
Krasnolud sprawdzil wejscie do kanalow, niestety bylo zamkniete, po chwili zauwazyl chatke lesnika, podszedl i powiedzial
- Zobaczmy, co tutaj mamy.

//Czekaj, bo nie rozumiem, Sil ma spalic chate lesniczego? Ma to odwrocic uwage strazy czy jak?

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #45 dnia: 04 Luty 2015, 22:27:34 »
//: Koktajl na zdrowie Kruków, że tak to ujmę. Ogółem pożar gdziekolwiek będzie jakimkolwiek odwróceniem uwagi tłuszczy. na tych misjach masz się uczyć pomysłowości :P

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #46 dnia: 04 Luty 2015, 22:39:35 »
Sil zobaczyl krzesiwo oraz jakies szmaty, wpadlo mu do glowy ze spalenie tej chaty odwroci uwage strazy, mial jeszcze przy sobie 2 butle przepalanki zabrane ze skladziku w tym jedna napoczeta. Wzial pelna butle, odkorkowal ja, wladowal do srodka szmaty,oddalil sie na odpowiednia odleglosc po czym przy pomocy krzesiwa udalo mu sie odpalic szmate nasiaknieta alkoholem. Rzucil tym zabojczym flakonikiem w strone chaty, rzut byl celny, flaszka wybila okno robiac duzo halasu, ogien powoli, stopnio zaczal trawic domek. od srodka,. Sil usmiechnal sie zadziornie.
- Lepiej sie stad zmywać zanim straz tu przybedzie!
Krasnolud pobiegl w strone "chlopakow" gdy odwrocil w biegu glowe do tylu ujrzal tylko chmure czarnego dymu za soba, postanowil sie nie zatrzymywac, oczywiscie przemykal malo uczeszczanymi uliczkami, miedzy domami tak by nikt go nie widzial.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #47 dnia: 05 Luty 2015, 13:18:40 »
Ogień jakiś wielki nie był ale ilość dymu wystarczyła żeby zaalarmować sąsiadów oraz odpowiednie służby. Nim się zorientowałeś wokół już panował porządny harmider. Rzecz jasna więcej było gapiów niż ludzi, którzy zamierzali coś z tym zrobić.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #48 dnia: 05 Luty 2015, 16:28:22 »
Sil przestal biec zeby nie zwracac na siebie uwagi, w kazdej chwili mogl minac go patrol strazy, teraz podazal szybkim krokiem w strone miejsca w ktorym siedzieli wczesniej jego " towarzysze "misji.
Mam nadzieje ze teraz uda im sie wydostac!

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Luty 2015, 18:00:04 »
-Straszne hałasy. Co tam się dzieje? - spytał jeden z nich gdy dotarłeś do kryjówki.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #50 dnia: 05 Luty 2015, 18:24:15 »
- Pozar, hahaha, pali sie chata lesnika, teraz straz jest zajeta, nie powinna zwrocic na was uwagi!
- Zmykajcie poki sa zajeci gaszeniem ognia.

Powiedzial do nich po czym sam wdrapal sie na pobliskie drzewo aby obserwowac akcje gasnicza.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #51 dnia: 05 Luty 2015, 18:59:59 »
Dwójka rabusiów skinęła głową i zaczęła się oddalać w zgiełku na miarę swoich sił. Widziałeś z wysoka, że kierują się własnymi ścieżkami, które niekiedy ciężko było dostrzec. W pewnym momencie widoczne były jedynie niewielkie ruchy gdzieś między budynkami. Natomiast ruch przed palącą się chatą nie malał, a wręcz przeciwnie.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #52 dnia: 05 Luty 2015, 19:14:29 »
Krasnolud patrzac z drzewa jak rabusie uciekaja wypatrzyl stog pelen skoszonej trawy, wpadl mu do glowy dziki pomysl:
O tak skocze sobie do tej trawy, zawsze chcialem cos takiego zrobic, w sumie to jestem tylko 2 metry nad ziemia, nic sobie nie zlamie.

Jak pomyslal tak zrobil, przez ulamek sekundy poczul sie jak ptak, po czym wpadl w stog trawy.
Wyszedl z trawy, otrzepal sie po czym ruszyl na rynek Efehidonski do swojej zleceniodawczyni.
W kieszeni bezpiecznie schowany lezal raport rabusiow. Podroz na rynek zwykle trwala kwadrans do czego krasnolud juz przywykl.
Szedl, szedl i szedl jak zwykle zamyslony.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #53 dnia: 05 Luty 2015, 19:30:02 »
Dotarłeś na rynek bez problemów. Kobieta stała dalej w tym samym miejscu.
-O widzę, że jeden z brodaczy wrócił. Co mi powiesz ciekawego kolego?

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #54 dnia: 05 Luty 2015, 19:42:07 »
-Pozwoj o urodziwa ze streszcze ci moja wyprawe:
-Wyruszylem od ciebie nie pytajac kogo mam znalezc z malymi problemami znalazlem twoich "kolegow", jeden z nich byl ranny
- Potem musialem wlamac sie do skladziku aby znalezc miksture lecznicza dla tego rannego, wymsknalem sie patrolowi strazy i dostarczylem miksture.
-Pozniej musialem znalezc sposob na wydostanie twoich ziomkow z tego bagna w ktore sie wkopali, aby odwrocic od nich uwage przy pomocy plonacej butelki gorzalki podpalilem domek lesnika
- Po czym chlopcy bezpiecznie sie ewakuowali a ja tutaj przybylem.
- A to dla ciebie, oto raport!
- powiedzial podajac kobiecie zwitek papieru otrzymany od rabusia.

Powiedz mi co teraz, wypelnilem swoja czesc misji, teraz ty pozwol mi do was dolaczyc!

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #55 dnia: 05 Luty 2015, 20:00:27 »
-Niezła robota. Trzymaj, mam tu coś dla ciebie. Po tych słowach kobieta wręczyła ci mieszek. -Widzę, że nie muszę cie pytać czy na pewno chcesz iść tą drogą. Więc weź ode mnie ten klucz. Pójdziesz z nim uliczką za mną. Przy pierwszej nadarzającej się okazji skręcisz w lewo. Będzie tam zakratowane zejście do kanałów. Ale tu ci pomoże mój mały prezent. Dalej powinieneś sobie poradzić.

Otrzymujesz:
Mieszek - 50 grzywien

//: Później go dopiszę po zakończeniu misji. Na razie nie musisz dodawać go do swojej kasy.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #56 dnia: 05 Luty 2015, 20:10:51 »
Krasnolud przyjal mieszek oraz klucz, uklonil sie kobiecie po czym ruszyl droga tak jak ona go pokierowala. W miedzyczasie jak szedl rozmyslal jak teraz bedzie wygladalo jego nowe zycie, po chwili znalazl sie przy zelazlnej kracie, przypial mieszek do pasa, kluczem otworzyl zamek kraty i odwaznie wkroczyl do kanalow.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #57 dnia: 05 Luty 2015, 20:57:17 »
Chwilę minęło nim ujrzałeś w kanałach oświetlony tunel. Prowadził do jakiegoś pomieszczenia co wydawało się nieco nienaturalne w takim miejscu. Mimo pewnych obaw ruszyłeś dalej. W pewnym momencie pod wpływem światła pochodni zauważyłeś zbliżającą się do ciebie postać. Była dość niskiego wzrostu. Gdy stanął przed tobą, dostrzegłeś iż był to goblin. Miał skórzaną kurtę, dziwną czapkę na głowie, a na ramieniu trzymał młot, który wydawał się nieco za duży jak na rozmiary właściciela.
-Hej, brodaczu? Kopalnia to to nie jest, nie wiem czy potrzebujemy tutaj takich jak ty. - Goblin wydawał się jak najbardziej poważny mówiąc to. Potraktował byś go tak, gdyby nie szaleńczy chichot po chwili. -ÂŻartowałem oczywiście. Zwą mnie Bombowym Rizzikiem. Wiesz, lubię się czasem rozerwać. - zaśmiał się ponownie. -W każdym razie jesteś tu, a więc witam cię w naszych szeregach. Nie mam za wiele czasu, więc jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało.

Offline Silion aep Mor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7306
  • Reputacja: 1787
  • oCNpc
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #58 dnia: 05 Luty 2015, 21:05:26 »
- A wiec bombowy Raziku tylko jedno proste pytanie, jak teraz bedzie wygladalo moje nowe zycie? Powiedzial do goblina poklepujac go po ramieniu i czestujac go przepalanka.

Offline Anette Du'Monteau

  • Zakon Keitai
  • ***
  • Wiadomości: 9809
  • Reputacja: 12877
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ktoś i każdy, to moje imię.
    • Karta postaci

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Luty 2015, 21:11:30 »
-Na pewno niecodziennie! Chyba nie sądzisz, że sam bym wpadł na pomysł urzędowania w tych kanałach! - żartował sobie dalej. -My cię wspomożemy, ale to jak będziesz szedł zależy wyłącznie od twoich kroków. Pamiętaj, że nie jesteś uzależniony od kogokolwiek. Warto jednak wspomnieć, że jeśli skorzystasz z naszych środków a postanowisz nagle odejść to...cóż wtedy skończą się twoje problemy z światem. - dodał wciąż się szczerząc.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Test kruka #21 Silion aep Mor
« Odpowiedź #59 dnia: 05 Luty 2015, 21:11:30 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top