Autor Wątek: Kill dem oll!  (Przeczytany 19254 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #40 dnia: 22 Maj 2014, 14:36:22 »
Krasnolud siedział już cicho, po swojej wygłoszonej opinii w między czasie patrzył na człowieka zwanego poetą, który bawił się jak dziecko w sumie Kharim to rozumiał, więc nie komentował tego, kiedy to jego oczom ukazała się sylwetka elfiego maga chodzącego w zbroi niepłytowej wykonanej z mithrilu. Kharim bacznie go obserwował.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Maj 2014, 14:39:18 »
- Przyda się twoja magia, ja nie zamierzam dalej się edukować. Za duża cena Devristusie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Maj 2014, 14:39:18 »

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #42 dnia: 22 Maj 2014, 14:43:34 »
- W takim razie może przejdziemy do konkretów? Kto, z kim i dlaczego akurat w tę dziurę. Jakiś krótki rys historyczny? - powitania powitaniami, ale nie należy mitrężyć cennego czasu.

//Gorn, czemu ty schowałeś miecz, skoro nigdzie nie widzę, byś pisał, że go wyciągnąłeś?

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #43 dnia: 22 Maj 2014, 14:44:50 »




//To Kharim napisał że mam go wyciągniętego, ja nie miałem go ale nie poprawiałem go bo by się zemścił  :D .

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #44 dnia: 22 Maj 2014, 14:52:19 »
- Krótko po wojnie domowej czy też pod jej koniec pojawiła się kompania najemników zwana Bober Commando. Jedyna duża konkurencja dla Pancernego Wiewióra. Niby nic, ale te kurwy po cichu wspierały buntowników i prowadziły wątpliwą moralnie działalność. Przemyt, machlojki itd... Rozwaliliśmy ich z wyjątkiem ich siedziby w Mor Andor. Ot cała historia.

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Maj 2014, 15:02:34 »
- pięknie wyjaśnione Hrabio, Zatem wiemy co robić.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #46 dnia: 22 Maj 2014, 15:26:11 »
- Nie podlizuj się, powiesiłbym cię na głównym rynku stolicy jako przykład. Brakuje jeszcze jednej osoby.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Maj 2014, 15:48:42 »
-Już jestem.
Oznajmił Lucjan wyłaniając się nagle nie wiadomo skąd. Szybko otaksował wzrokiem całą drużynę, a trochę ludzi już się zebrało. Wyglądało na to, że ledwie zdążył. Oczywiście był tu Aragorn, jego od niedawna towarzysz broni i... Przełożony? Senior? Właściwie i to i to. Prócz niego krasnolud z bractwa zwany Kharimem, z którym miał okazję pracować ostatnio, i dwójka nieznanych mu ludzi.
-Lucjan Vilfild.
Przedstawił się szybko zwracając w ich stronę.

Offline Hagmar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 15659
  • Reputacja: 16508
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #48 dnia: 22 Maj 2014, 15:53:32 »
- Witaj Lucjanie. Skoro wszyscy są to możemy ruszać? Mamy cały kraj do przejechania.

//Wychodze na miasto, gadajcie itd. weźcie wóz i konie.
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 15:59:00 wysłana przez Aragorn »

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #49 dnia: 22 Maj 2014, 16:12:41 »
- Witaj Lucjanie, jak się masz i, co u twojego zwierzaka. Krasnolud również spojrzał na płaszcz, który go zdobi wiedział, że to znak Aragorna i koniecznie musiał to skomentować. - Widzę Aragornie, że masz nowego pupila. Ty, to lubisz mieć w wokół siebie swoich ludzi, a wspominałeś mu może o ostatnim swoim pupilku jakim był Kratos?. Kharim mówiąc to założył hełm z szarej rudy i wyszedł, przed karczmę w oczekiwaniu na resztę kompani.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Maj 2014, 16:18:54 »
-Przynajmniej widzę tego kto wydaje rozkazy i nie idę ślepo w ogień za czymś, czego nigdy nie widziałem. Powinniśmy ruszać.
Powiedział zerkając na stojącą na stole wódkę. Istniało ryzyko, że gdyby zostali tu dłużej kompania mogłaby opróżnić jeszcze flaszkę, albo dwie. Wszyscy natomiast wiedzieli jak surowe kary nakładane są na pijanych jeźdźców. ÂŻałując trochę, że nie przyszedł wcześniej i zazdroszcząc pozostałym spędzonych w karczmie chwil, Lucjan obrócił się w stronę wyjścia. Otworzył drzwi i stanął przed karczmą czekając aż wszyscy wyjdą. W Ekkerund nie było tego widać, ale gdy tu zmierzał pogoda dopisywała. Ciekawe, czy dalej jest tak bezchmurnie?
-Więc wszyscy jesteście z bractwa?
Rzucił nie tyle do Kharima, którego jako tako znał, a do jego towarzyszy. Spoglądając na ich ubiór odnosił dziwne wrażenie, że prócz niego i Aragorna jedynym nie-zakonnikiem był tutaj Devristus, ale to przecież mag. Dopiero po chwili doszło do niego, że on tez jest wśród nich. Pewnikiem w karczmie ukrył się jakimś nekromanckim sposobem. (Wybacz, dopiero zauważyłem że też idziesz :P)

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #51 dnia: 22 Maj 2014, 16:33:12 »
- Gadaj zdrów Lucjanie i tak każdy z nas będzie kiedyś sądzony i wtedy przekonamy się, kto mówił prawdę, a kto nie. Oczywiście tych dwóch ludzi i jaszczuroczłek są z bractwa. Zaprawdę będzie to ciekawa wyprawa. Dobra ruszajmy, po konie.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #52 dnia: 22 Maj 2014, 16:54:18 »
Westchnął i skinął głową. Jakoś nie miał dzisiaj ochoty na rozmowy. W szczególności zaś nie chciało mu się zaczynać żadnej sprzeczki na temat wiary z krasnoludzkim paladynem, który zawsze miał coś do powiedzenia. Wyprawa się zaczęła. Krok pierwszy to rzecz jasna dotarcie do koni, które trzymane są gdzieś nieopodal wyjścia z miasta. Nawet na przykładzie własnego wierzchowca zauważył, że zwierzęta nie lubią wchodzić do kamiennego domu brodaczy. Pewnie dlatego, że spora jego część leży pod ziemią. Jeśli miał być szczery, to aż tak im się nie dziwił. Też wolał mieć nad swoją głową niebo od twardej skały. Dlatego zamierzał opuścić Ekkerund bez jakiegokolwiek ociągania. Maszerował raźno, wraz z towarzyszami górując znacznie nad miejscowymi. Panował lekki tłok, bo wielu krasnoludów spieszyło do domów na przerwy obiadowe. Na szczęście spacer kilkuosobową grupą znacznie ułatwiał łowcom bobrów przejście przez miasto.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Maj 2014, 17:04:35 »
Krasnolud w śród swoich nie wyróżniałby się wyglądem gdyby nie zbroja wykonana z dobrego materiału, ale uważał żeby się nie zderzyć z innymi krasnoludami nie mógł się doczekać, aż dobędą koni i ruszą wszyscy ku swojemu przeznaczeniu.

Offline DarkModders

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4400
  • Reputacja: 5662
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #54 dnia: 22 Maj 2014, 17:10:10 »
Szeklan wyszedł z karczmy i wzioł swojego konia, którym przyjechał. Wsiadł na niego i pojechał za Aragornem

Offline Gorn Valfranden

  • Bractwo Świtu
  • ***
  • Wiadomości: 1928
  • Reputacja: 2422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #55 dnia: 22 Maj 2014, 17:15:56 »
Gorn zrobił to samą co reszta czyli wyszedł z karczmy i wziął swojego konia, A następnie ruszył za Aragornem myśląc. Ciekawe, Aragorn coś planuję, Zobaczę co się będzie działo.

Offline Lucjan Vilfild

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 299
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #56 dnia: 22 Maj 2014, 18:42:36 »
I gdy już wszyscy dotarli do swych rumaków, Lucjan poprosił stajennego by ten przyprowadził jakiś wóz. Co jak co, ale wehikuł tego rodzaju na pewno się przyda. Czekała ich daleka droga. Daleka i męcząca tak samo dla ludzi, jak i dla zwierząt. Mając wóz mogą wrzucić na niego swoje zapasy i tym samym ułatwić trochę zadanie koni. Nawet jeśli czterokopytne nie będą potrafiły tego docenić to na pewno zwiększy to ich szybkość. Vilfild podał swojemu własemu gniadoszowi zielone jabłko wyciągnięte z torby przy pasie, poczekał aż je zje i wskoczył na grzbiet zwierzęcia lokując się wygodnie w siodle.

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #57 dnia: 22 Maj 2014, 18:44:55 »
Kharim dotarłszy do stajni znalazł sobie odpowiedniego kuca na, którego mógł spokojnie i z gracją wsiąść. Gdy dokonał już tego, a i wóz był gotowy czekał, więc na rozkaz czarnego skurczybyka.

Offline Funeris Venatio

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 8062
  • Reputacja: 8788
  • Płeć: Mężczyzna
  • Im więcej wiem, tym więcej wiem, że nic nie wiem.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #58 dnia: 22 Maj 2014, 18:50:22 »
Funeris przysłuchiwał się wszystkim rozmowom i, podobnie jak Lucjan, ten nowo przybyły, miał coraz mniejszą ochotę na konwersację. Szybko dotarli do stajni, z której mogli pobrać wierzchowce. Dodatkowo Aragorn zalecił przy wyjściu z karczmy, by zaopatrzyć się również w wóz. Jest tutaj szefem, więc wie co mówi. Zajął się tym Lucjan.
Przepchnęli się z trudem do wyjścia z miasta, gdzie stała wcale nie tak niechlujna stajnia, jak by się Poeta spodziewał. Wjechał do miasta z innej strony, razem z jakimś transportem żywności, więc nie widział jej wcześniej. W środku mieściło się kilka klaczy, które były już dla nich przygotowane. Funeris podszedł do tej, która przypominała mu najbardziej swoją poczciwinę, z którą nie rozstawał się przed przekroczeniem portalu do Valfden.
- Na jakie imię reaguje? - spytał się krasnoluda, który podawał mu lejce. Kasztanowa, o smukłej budowie, na pewno nie potężna, bojowa. Długi, dostojny ogon majdał się przy zadzie zwierzęcia. Włożył nogę w strzemię zanim krasnolud zdążył mu odpowiedzieć, do czego i tak się nie kwapił. Taka pogoda widocznie, nikomu nie chce się gadać.
Tekla, czy jakoś tak. Głupie zwierzę, to i głupie imię. Jedźta już! - Tak, zdecydowanie ten krasnolud nie należał do rozmownych. I chyba nie lubił ludzi.




//Gorn, on nie powiedział, że masz wyciągnięty. Powiedział, żebyś nigdy nie stał za nim z ostrzem. :)
« Ostatnia zmiana: 22 Maj 2014, 20:37:46 wysłana przez Funeris Venatio »

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Maj 2014, 20:10:29 »
Czekając aż cała kampania zbierze się i ruszy Dev przy pomocy pirokinezy wytwarzał i gasił płomień nad swoją ręką. Nudna zabawa, ale sprawiała, że czas dla niego płyną szybciej. Po chwili zwrócił się do Aragorna:
Masz tyle pieniędzy, że szkoda Ci na naukę. No cóż mniejsza konkurencja, mam nadzieję, że będzie tam ktoś kim będę mógł się zająć na osobności.
Powiedział elf dając Aragornowi znak, że głód energii magicznej mu doskwiera.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kill dem oll!
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Maj 2014, 20:10:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything